PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Słyszałem, że Paula podobno odchodzi z showupa ale coś tak czuje, że zmieni zdanie :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Ponieważ jestem tu najlepiej poinformowany chce rozwiać wszystkie wasze wątpliwości odnośnie odejścia Pauli.To jest niestety decyzja już nieodwołalna i klamka zapadła .Szkoda że jestem taki ''cienki'' i nie mogę wpłynąć na zmiane tej decyzji. No cóż było milo ale czas pakować walizki.Powodzenia gdziekolwiek będziesz i co byś nie robiła ważne żebyś była szczęśliwa i miała dokoła masę życzliwych,kochających i oddanych ci osób czego ci tu niestety zabrakło. :heart: :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A co do przyszłego jej zajęcia to słyszałem na mieście że ponoć stała się jedyną właścicielką klubu...
Obrazek
;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Aha mam do WAS taka drobną prośbę.Bądźmy choć teraz dla niej trochę milsi bo jak by na nią nie patrzeć to przez te 5 latek zostawiła nam tu masę zdrowia, zaangażowania i to dzięki niej niektóry z nas będą mieli co miło wspominać.Czy tak wiele od was wymagam to czas pokaże. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Damianooo pisze:Jak zbiera na samochód to jeszcze na SU posiedzi... pewnie dłużej niż miesiąc :lol:


Oj tam przecież zarabiania nie kończy się na SU. Może wziąć "sprawy" w swoje ręce... albo w usta :derisive: :derisive:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


HardRockCaffe666 pisze:Aha mam do WAS taka drobną prośbę.Bądźmy choć teraz dla niej trochę milsi bo jak by na nią nie patrzeć to przez te 5 latek zostawiła nam tu masę zdrowia, zaangażowania i to dzięki niej niektóry z nas będą mieli co miło wspominać.Czy tak wiele od was wymagam to czas pokaże. :!: :!: :!: :!:


No problem, ja z reguły staram się być miły dla ludzi (choć czasami z różnym skutkiem mi to wychodzi). Tak, że z mojej strony żadne złe słowa w stronę Pauli nie padną.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ jestem tu najlepiej poinformowany chce rozwiać wszystkie wasze wątpliwości odnośnie odejścia Pauli.To jest niestety decyzja już nieodwołalna i klamka zapadła .Szkoda że jestem taki ''cienki'' i nie mogę wpłynąć na zmiane tej decyzji. No cóż było milo ale czas pakować walizki.Powodzenia gdziekolwiek będziesz i co byś nie robiła ważne żebyś była szczęśliwa i miała dokoła masę życzliwych,kochających i oddanych ci osób czego ci tu niestety zabrakło. :heart: :heart: :heart: :heart:


dziadek jak jesteś tak dobrze poinformowany to mi powiedz, czy paula i spikel pogodzili się dla dobra kota czy jak?
LEON LXIX


jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ jestem tu najlepiej poinformowany chce rozwiać wszystkie wasze wątpliwości odnośnie odejścia Pauli.To jest niestety decyzja już nieodwołalna i klamka zapadła .Szkoda że jestem taki ''cienki'' i nie mogę wpłynąć na zmiane tej decyzji. No cóż było milo ale czas pakować walizki.Powodzenia gdziekolwiek będziesz i co byś nie robiła ważne żebyś była szczęśliwa i miała dokoła masę życzliwych,kochających i oddanych ci osób czego ci tu niestety zabrakło. :heart: :heart: :heart: :heart:


dziadek jak jesteś tak dobrze poinformowany to mi powiedz, czy paula i spikel pogodzili się dla dobra kota czy jak?

JAY - czekam na mądrzejszy zestaw pytań.Ale znając ciebie może ono tu nie paść. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard nie takie informacje ujawniałeś kiedy byłeś na nią zły i obgadywałeś Paule na inny transmisjach więc możesz powiedzieć.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Jay mocne xD
Ale jakby nie było tu dramat był większy z kotem niż z dziećmi przy rozwodzie po dwudziestu latach małżeństwa :mrgreen:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Czasami można się pogubić o co ten cały dramat w tym temacie...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kodak pisze:Hard nie takie informacje ujawniałeś kiedy byłeś na nią zły i obgadywałeś Paule na inny transmisjach więc możesz powiedzieć.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

A co ja niby jestem biuro informacji które będzie tu udzielało odpowiedzi na każde głupkowate pytanko.
PS Kodak to twojej informacji bo widzę że jesteś chyba źle poinformowany.Nigdy złego słowa nie powiedziałem ani nawet nie pomyślałem na czacie i na forum odnośnie Pauli wiec daruj sobie takie nędzne insynuacje. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard jesteś na 100% pewien, ze nigdy?
Mi sie wydaje, ze jednak masz coś za pazurami.
Bo inaczej skąd by se wzieła drama z pewną transmitująca?



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Kodak pisze:Hard jesteś na 100% pewien, ze nigdy?
Mi sie wydaje, ze jednak masz coś za pazurami.
Bo inaczej skąd by se wzieła drama z pewną transmitująca?



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Kodak to już wszystko tu było wiec nie chce mi się pisać już o tym ale jestem pewien że każdy sąd w Polsce by mnie uniewinnił. :bye:
PS a poza tym mało kto wie jak było na prawdę a wszyscy na mnie psy tu wieszają. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Aha mam do WAS taka drobną prośbę.Bądźmy choć teraz dla niej trochę milsi bo jak by na nią nie patrzeć to przez te 5 latek zostawiła nam tu masę zdrowia, zaangażowania i to dzięki niej niektóry z nas będą mieli co miło wspominać.Czy tak wiele od was wymagam to czas pokaże. :!: :!: :!: :!:


hardziuniu, stary obleśny konfidencie bez żadnych zasad moralnych. Twoje słowa na temat pozostałych dziewczyn na transmisji u Pauli:

„to sasame glupie pizdy i daleko im wszystkim do ciebie”

Skopiowałem jak leciało. Żeby nie było- Paula po przeczytaniu pogroziła palcem temu staremu prykowi i skończył pie.dolić swoje farmazony.
Za kogo ty się uważasz „hardziu”? Głupie pizdy? Kim ty ku.wa jesteś je.any padalcu? Walisz więcej ściem niż normalnych zdań, żeby tylko się przypodobać transmitującej którą aktualnie oglądasz. Stary pierdziel bez honoru i charakteru. Wiadomo, nie można wiele oczekiwać od osób z takich stron, ale bez przesady. Reprezentujesz sobą mniej niż nic. Co jest o tyle gorsze dla ciebie w porównaniu do pozostałych forumowiczów, że ty pokazujesz swoje paskudne ryło na SU. Mógłbyś być bardziej anonimową dwulicową świnią w realu, ale jesteś na to zbyt głupkowaty- jak zresztą twoje odpowiedzi na pytania na które nie znasz, lub boisz się odpowiedzieć. Jesteś w ch.j protekcjonalny tymi zdrobnieniami nicków, a nie masz powodów, bo jesteś tylko żałosnym dziadem który zmienia zdanie jak tylko wiatr zawieje w innym kierunku. Skąd u ciebie to wywyższanie się? Dla mnie to ty jesteś głupią pizdą hardziu. Upubliczniłeś swój pomarszczony wizerunek i teraz nawet w realu, kto cię nie zna, a wchodzi na SU i cię skojarzy, to będzie wiedział, że to ten ku.wa kloszard który sprzeda człowieka dla chwilowej aprobaty(?) u dziewczyny z którą aktualnie rozmawia. Nie spodziewałem się po tobie wiele, bo było wiadome od początku, że jesteś dwulicowym chamem, ale i tak się zawiodłem.
Pisałeś wcześniej, że piszę o tobie jakbyśmy się znali od piaskownicy.
Po 1- przede wszystkim nie kumpluje się z konfidentami;
Po 2- jeżeli bym cię znał, to bym się do tego nie przyznawał :p i ty pewnie do mnie też nie, bo z uważam, że należy tępić takich jak ty;
Po 3- jestem wdzięczny twojemu pokoleniu za wymyślenie koła, jednak znajomość z piaskownicy odpada z powodu różnicy wiekowej.

Generalnie zgadzam się z twoim ostatnim spamem(te 3 dzisiejsze posty pod rząd dla podbicia ich ilości). I ja mam do ciebie drobną prośbę- przestań być dwulicowym chamem i skończ obrażać transmitujące dziewczyny- wszystkie.
"Czy tak wiele od was wymagam to czas pokaże. :!: :!: :!: :!:" - daj przykład hardziuniu i pokaż ile sam od siebie wymagasz.
Poza tym, jak się nie uważasz za biuro informacji, to może stul mordkę w kubełek, bo był spokój i znowu rozkręciłeś forum.
:)
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


No tak teraz już wiem z kim mam tu do czynienia.Nie z BATMANEM z ze zwykłym wróbelkiem któremu to się chyba śniło że zbawi świat i to forum.
PS co za głupkowaty nick który świadczy że jesteś dziecinny i idź lepiej oglądaj bajeczki zamiast się tu udzielać.
A co do słów o tych głupich pizdach to mnie poniosło w nerwach i każdemu może chyba się zdarzyć od czasu do czasu ze coś się powie nieprzemyślanego.Przeprosiłem od razu wiec temat jest zakończony. :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Też cie kocham BATMANKU. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


hardziuniu kolejny spam? Jakby nie można było grafiki wkleić pod tekstem xD. Kosisz niezłą kasę na spamie, co? To taka alternatywa dla puszek ? :mrgreen: Spoko xD.

hardziu, tobie notorycznie zdarza się napisać coś nieprzemyślanego. Nie spełniasz własnych wymagań.

Hahahah jeszcze nie tak dawno chciałeś mnie na prezydenta!!! Je.ana chorągiewka :lol: !
Jestem dziecinny z powodu nicku hahaha? To stwierdzenie wydaje się być dziecinne, ale spoko :mrgreen: . Jako najmłodszy duchem(w ch.j nieproporcjonalnie do twojego podeszłego wieku) z pewnością musisz się na tym znać :D, bo i gdzie mi tam do ciebie hardziu xD. Spoko, tyle zdołałeś wymyślić w tak krótkim czasie, pewnie dyńka cię teraz napierdziela :D, no nic- niech tak będzie- dziecinny :lol:. Brawo za inwencje na twoim poziomie :p
A tak w ogóle-
Ranisz moje uczucia :lol: !!! ...tzn.- :cry:
:mrgreen: hahahaha oj hardziu xD
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Wymienię wszystkie epitety którymi mnie nazwałeś
1.stary obleśny konfident
2 stary pryk
3.stary pierdziel
4.dwulicowa świnia
5.żałosny dziad
6.dwulicowy cham
7.kloszard
No cóż komentarz wydaje się chyba zbędny. :( :( :( :(
PS chyba zapomniałeś mnie jeszcze tylko nazwać zoofilem i pedofilem. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:A co do przyszłego jej zajęcia to słyszałem na mieście że ponoć stała się jedyną właścicielką klubu...
Obrazek
;) ;) ;) ;)

A w dni wolne od handlu osobiscie wlasnymi ustami obsluzy klijentow :D
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kinia i 39 gości