PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 13:19
msn pisze:Może sprzedał dom po dziadkach i ma nadmiar pln'ów xD


Może :D ale sam fakt , że strip przy lustrze za 2,5k zeta prawie był to już w ogóle
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 13:49
Ciekawie jak Pauli dupka haha :lol:


www.ShowUp24.tv
Koko <3
Maddie <3
Sweet Lips <3
DorisKin <3
Awatar użytkownika
eve667
SU-holik
SU-holik
Posty: 100
Rejestracja: 29 sty 2017, 01:37
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet Lips and Koko!
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 14:27
Klapsy fajnej są mega :shock: , dziewczyny jesteście niesamowite :fap:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 14:28
Kurier pisze:Niektórzy to ładnie odlecieli :D... M1, to luksusowy apartament, a camwhore uważa że można jej czegoś zazdrościć(pokazywania cipki za 5, 10, 20zł?). Forum zawsze poprawia humor :-).

A co do tych ludzi, obiegu, itd. To przecież wiadomo, że jest pewna grupa "facetów", którzy boją się kobiet na żywo i dlatego sypią żety. Normalny, kasiasty facet, to bierze modelkę i za 1500-2000(sprawdzone und potwierdzone :P; polecam zwłaszcza na urodziny taki prezencik dla siebie), to ma całonocny pokaz(z dotykaniem, obciąganiem, pieprzeniem, lizaniem tyłka, itd.). Inni siedzą na sępa, inni trollują i robią sobie jaja, a jeszcze inni szukają chyba miłości ;).

Nawet jezeli jest taka grupa facetow jak mowisz to oni tez zmieniaja obiekty uwielbienia, bo ogladanie prawie codziennie tej samej laski moze sie znudzic chocby byla najpiekniejsza, a paula nie dosc ze nie jest najpiekniejsza to jest poprostu zwykla jakich pelno wszedzie, a ci kolesie NIBY daja jej kase od lat - mozna o nich poczytac juz na 1 stronie forum o pauli bylo o nich w starym forum i pewnie bedzie jeszcze dlugo. Tak wiec mozna powiedziec szoda ze dziewczyna prawie nic nie ma z SU i musi robic cele ZBIERAM NA TABLET
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 14:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 15:06
eve667 pisze:Ciekawie jak Pauli dupka haha :lol:


Pauli jak Pauli ale podczas klapsowania linijką przez Paulę Fajna aż piszczała a jej dupka przybrała niepokojący kolor :) Ogólnie pokaz bardzo przyjemny dla oka :fap: ;)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 17:40
Blacket i Kurier To was się w szczególności dotyczy. Ile razy będziesz wałkować ten temat w sprawie żetonów. Rozumiem liczysz ludzi swoja miara to wasze zarobki nie przekraczają 1500 zł i myślisz ze wszyscy tyle zarabiają. Wiec
tobie uświadamiam, że taki szatanik ja czy motii zarabiają więcej niż Twój wypłata
miesięczna. I stać nas na te żetony, wszystko jest traktowane jak dobra zabawa. Ale wiem rozumiem was wkurwia was to codziennie jak widzicie tyle żetonów co paula zarobi w jedna noc to wy nie zarobicie tyle przez miesiąc no cóż takie życie jest takich nieudaczników życiowych ja wy, I musicie wszystkie troski i żale wylewacie tutaj.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 17:57
Spikel20 pisze:Blacket i Kurier To was się w szczególności dotyczy. Ile razy będziesz wałkować ten temat w sprawie żetonów. Rozumiem liczysz ludzi swoja miara to wasze zarobki nie przekraczają 1500 zł i myślisz ze wszyscy tyle zarabiają. Wiec
tobie uświadamiam, że taki szatanik ja czy motii zarabiają więcej niż Twój wypłata
miesięczna. I stać nas na te żetony, wszystko jest traktowane jak dobra zabawa. Ale wiem rozumiem was wkurwia was to codziennie jak widzicie tyle żetonów co paula zarobi w jedna noc to wy nie zarobicie tyle przez miesiąc no cóż takie życie jest takich nieudaczników życiowych ja wy, I musicie wszystkie troski i żale wylewacie tutaj.

:laughingnew:
Zdziwily by cie moje zarobki moglo by sie okazac ze nie macie nawet polowy tego co ja
A juz napewno nie ma czego zazdroscic pauli, nie bede tu sie rozpisywal ale powiem ze jak by brala tyle kasy za 1 transmisje to nie musiala by robic niektorych rzeczy
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 14:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 18:00
Spikel20 pisze:Blacket i Kurier To was się w szczególności dotyczy. Ile razy będziesz wałkować ten temat w sprawie żetonów. Rozumiem liczysz ludzi swoja miara to wasze zarobki nie przekraczają 1500 zł i myślisz ze wszyscy tyle zarabiają. Wiec
tobie uświadamiam, że taki szatanik ja czy motii zarabiają więcej niż Twój wypłata
miesięczna. I stać nas na te żetony, wszystko jest traktowane jak dobra zabawa. Ale wiem rozumiem was wkurwia was to codziennie jak widzicie tyle żetonów co paula zarobi w jedna noc to wy nie zarobicie tyle przez miesiąc no cóż takie życie jest takich nieudaczników życiowych ja wy, I musicie wszystkie troski i żale wylewacie tutaj.


Kolego, możemy się spotkać i porównać nasz stan posiadania :). Niczego nie zrozumiałeś(to chyba braki w wykształceniu).

Onanista się zirytował :D... Normalny facet(np. ja), to wydaje kasę na realne spotkania, a nie walenie przed kompem i robienie z siebie kretyna na forum i tam(pisanie do camwhore - słoneczko, kochanie :D? g*wno zamiast mózgu, to mało powiedziane). W odróżnieniu od Ciebie(jak widać, to Ciebie wszystko wkurwia... brak realnych doznań z płcią przeciwną?) mnie to po prostu śmieszy :). A gdyby to była dobra zabawa, to nikt by nie wbijał na forum i nie napinał się(czyli macie problem). Dosłownie każde zdanie trzeba skomentować. To już choroba, naprawdę :). Więcej seksu, miej siedzenia przed kompem i może to przejdzie.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 18:26
Spikel20 pisze:Blacket i Kurier To was się w szczególności dotyczy. Ile razy będziesz wałkować ten temat w sprawie żetonów. Rozumiem liczysz ludzi swoja miara to wasze zarobki nie przekraczają 1500 zł i myślisz ze wszyscy tyle zarabiają. Wiec
tobie uświadamiam, że taki szatanik ja czy motii zarabiają więcej niż Twój wypłata
miesięczna. I stać nas na te żetony, wszystko jest traktowane jak dobra zabawa. Ale wiem rozumiem was wkurwia was to codziennie jak widzicie tyle żetonów co paula zarobi w jedna noc to wy nie zarobicie tyle przez miesiąc no cóż takie życie jest takich nieudaczników życiowych ja wy, I musicie wszystkie troski i żale wylewacie tutaj.

Spikel vel Excuso nazywasz osobe która napisala prawdę nieudacznikiem życiowym, a kim ty jesteś według ciebie? :D nieudacznik życiowy to jest zbyt lekkie określenie na ciebie, wystarczy pare stron wcześniej przewinąć gdzie jest post o tym jak pisałeś Pauli na transmisji swoje gorzkie żale po czym dostawałeś bana, jak nazwała cię rozkapryszonym chłopczykiem i zapytaleś "jak ty się do mnie zwracasz?" i po tym wszystkim wracasz z otwartymi ramionami :laughingnew: i może cię zdziwie ale są miesiące w mojej pracy po których stać mnie na porządne auto z salonu od tak, stać mnie na wakacje kilka razy w roku za granicą, naprawdę bardzo dobrze zarabiam i nie można mi nic zarzucić, ale nie przewalam całej swojej wypłaty tak jak ty na panienki do których możesz ślinić się tylko przez monitor :D zobacz jakim ty jesteś nieudacznikiem po tym co prezentujesz, najpierw ją tu wybraniasz, potem płaczesz u niej na transmisji, pozwalasz byłej prostytutce obrażać siebie, a na koniec jeszcze jej za to płacisz :D nas po prostu bawią te wasze sypanka żetonami, mi niczego nie brakuje i moim przyszlym dzieciom też nie będzie, a ty przy takim trybie życia, wydawaniu wypłaty na laski z kamerki to niczego nigdy nie osiągniesz ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 18:40
Spikel20 pisze:Blacket i Kurier To was się w szczególności dotyczy. Ile razy będziesz wałkować ten temat w sprawie żetonów. Rozumiem liczysz ludzi swoja miara to wasze zarobki nie przekraczają 1500 zł i myślisz ze wszyscy tyle zarabiają. Wiec
tobie uświadamiam, że taki szatanik ja czy motii zarabiają więcej niż Twój wypłata
miesięczna. I stać nas na te żetony, wszystko jest traktowane jak dobra zabawa. Ale wiem rozumiem was wkurwia was to codziennie jak widzicie tyle żetonów co paula zarobi w jedna noc to wy nie zarobicie tyle przez miesiąc no cóż takie życie jest takich nieudaczników życiowych ja wy, I musicie wszystkie troski i żale wylewacie tutaj.

I jeszcze jedno pytanko jak jestescie tacy bogaci to czemu macie takie biedne zycie ? Codziennie u pauli na transmisji i :fap:
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 14:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 18:43
Spiker20 ale się wygłupiłes :haha:

nieudacznikami życiowymi są kolesie którzy chcą zaistniec u patoli szołapowej rzucając im żetoniki , zakochani w camgirl , ekscytujący sie chujowymi pokazami jak ten wczorajszy ,który miał na celu nic niepokazanie jak zwykle a wytrzepanie z kasy Januszy

tylko dziwi mnie jedno ,nawet jak jestescie spasionymi brzydalami to przecież jest opcja "dobrej zabawy" na żywo, poruchacie dziwki ,one nie wybrzydzają podobno. ale skoro wolicie dawac hajs lasce z monitora to kurcze słabo z wami naprawde :unsure:
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 21:23
Al Bundy pisze:Spiker20 ale się wygłupiłes :haha:

nieudacznikami życiowymi są kolesie którzy chcą zaistniec u patoli szołapowej rzucając im żetoniki , zakochani w camgirl , ekscytujący sie chujowymi pokazami jak ten wczorajszy ,który miał na celu nic niepokazanie jak zwykle a wytrzepanie z kasy Januszy

tylko dziwi mnie jedno ,nawet jak jestescie spasionymi brzydalami to przecież jest opcja "dobrej zabawy" na żywo, poruchacie dziwki ,one nie wybrzydzają podobno. ale skoro wolicie dawac hajs lasce z monitora to kurcze słabo z wami naprawde :unsure:


Nie szkoda było Ci czasu ich oglądać :P ?
Mi by się nie chciało siedzieć u lasek, które mnie nie jarają.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 22:39
tajemniczysu pisze:
Spikel20 pisze:Blacket i Kurier To was się w szczególności dotyczy. Ile razy będziesz wałkować ten temat w sprawie żetonów. Rozumiem liczysz ludzi swoja miara to wasze zarobki nie przekraczają 1500 zł i myślisz ze wszyscy tyle zarabiają. Wiec
tobie uświadamiam, że taki szatanik ja czy motii zarabiają więcej niż Twój wypłata
miesięczna. I stać nas na te żetony, wszystko jest traktowane jak dobra zabawa. Ale wiem rozumiem was wkurwia was to codziennie jak widzicie tyle żetonów co paula zarobi w jedna noc to wy nie zarobicie tyle przez miesiąc no cóż takie życie jest takich nieudaczników życiowych ja wy, I musicie wszystkie troski i żale wylewacie tutaj.

Spikel vel Excuso nazywasz osobe która napisala prawdę nieudacznikiem życiowym, a kim ty jesteś według ciebie? :D nieudacznik życiowy to jest zbyt lekkie określenie na ciebie, wystarczy pare stron wcześniej przewinąć gdzie jest post o tym jak pisałeś Pauli na transmisji swoje gorzkie żale po czym dostawałeś bana, jak nazwała cię rozkapryszonym chłopczykiem i zapytaleś "jak ty się do mnie zwracasz?" i po tym wszystkim wracasz z otwartymi ramionami :laughingnew: i może cię zdziwie ale są miesiące w mojej pracy po których stać mnie na porządne auto z salonu od tak, stać mnie na wakacje kilka razy w roku za granicą, naprawdę bardzo dobrze zarabiam i nie można mi nic zarzucić, ale nie przewalam całej swojej wypłaty tak jak ty na panienki do których możesz ślinić się tylko przez monitor :D zobacz jakim ty jesteś nieudacznikiem po tym co prezentujesz, najpierw ją tu wybraniasz, potem płaczesz u niej na transmisji, pozwalasz byłej prostytutce obrażać siebie, a na koniec jeszcze jej za to płacisz :D nas po prostu bawią te wasze sypanka żetonami, mi niczego nie brakuje i moim przyszlym dzieciom też nie będzie, a ty przy takim trybie życia, wydawaniu wypłaty na laski z kamerki to niczego nigdy nie osiągniesz ;)


widzę, że same zarobasy oglądają Paulę ;) taką (według Was) nizinę społeczną :) mało tego wyrażają swoją opinię w temacie :) oczywiście wierzę, że mając tyle pieniędzy i stać cię na to i na tamto wolisz siedzieć na transmisjach u niej niż spędzić miło czas z kimś z "wyżyn". Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wszystko komentują, ze im się ni podoboba to i tamto, zawsze wtrącą swoje trzy grosze i dalej będą siedzieć, męczyć wora i dalej narzekać i tak cały czas :) co by się nie działo, notka na forum musi być :)
To jak chodzić do restauracji w której podają kiepskie żarcie mimo , że stać nas na coś lepszego :) :winkextra:

Bez urazy ale sadzę, że gdybyś jednak miał te pieniądze i stąć by cie było na auta z salonu, nie siedziałbys u niej ;) ale coż najtrudniej przyznać się przed samym sobą :) lepiej poudawać bogacza z wyższych sfer :) i tłumaczyć się komuś w necie :) :winkextra:
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 22:42
To teraz wiadomo wszystko Blacked,kurier,tajemniczy SU to ta sama osoba w kilku nikach. Tacy wszyscy bogaci i inteligentni a nawet koza na pastwisku by od was spierdalala przed toba. widze ze masz piekne urojenia pewnie twoj pokuj to tylko jeden wielki plakat pauli. Szczerze chuja mialaes chuja widziales i twoj swiatopglad sie skonczyl wtedy jak dostales bana u pauli . A teraz pod psotacia roznych nikow sledzisz ja 24 na dobe . To chyba ty jestes jebniety a nia ja poniewaz ja przesladujeszi wszytskiego notujesz co zrobi. To chyba normalne nie jest. Tworki do dla ciebie bylby raj
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 23:38
Spikel20 pisze:To teraz wiadomo wszystko Blacked,kurier,tajemniczy ShowUp.tv to ta sama osoba w kilku nikach. Tacy wszyscy bogaci i inteligentni a nawet koza na pastwisku by od was spierdalala przed toba. widze ze masz piekne urojenia pewnie twoj pokuj to tylko jeden wielki plakat pauli. Szczerze chuja mialaes chuja widziales i twoj swiatopglad sie skonczyl wtedy jak dostales bana u pauli . A teraz pod psotacia roznych nikow sledzisz ja 24 na dobe . To chyba ty jestes jebniety a nia ja poniewaz ja przesladujeszi wszytskiego notujesz co zrobi. To chyba normalne nie jest. Tworki do dla ciebie bylby raj


Spikel to chyba Bronisław Komorowski, bo on też ma problem z poprawnym pisaniem 8-)

Tak, tak Panie Spikel, ja też pewnie jestem Blacked, kurier i tajemniczy na jednym nicku :lol:
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lut 2017, 23:48
blebluch123 pisze:
msn pisze:Może sprzedał dom po dziadkach i ma nadmiar pln'ów xD


Może :D ale sam fakt , że strip przy lustrze za 2,5k zeta prawie był to już w ogóle

Warto dodać że minimum godzinę po wykonaniu celu.Ale tu cisza a inne dziewczyny hejtują o byle co i jeden syf na czacie.Tu dziewczyny albo mają dużo szczęścia albo ktoś czujne czuwa na czacie bo to aż dziwne że taki spokój.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
04 lut 2017, 00:32
Dobra ja zakończę waszą dygresję- wszyscy jesteśmy nieudacznikami bo powinnyśmy sypać swoim wybrankom a nie jakimś randomom na kam :lol:
Bez względu na to ile zarabiamy, ile wydajemy na żet i ile komu dajemy z nami wszystkimi jest coś nie halo bo jest tyle kobiet wokół i nie musielibyśmy tego robić gdybyśmy byli normalni :)
i tyle w tym temacie, nie ma co unosić się dumą i wypisywać o sobie
może pora spojrzeć w lustro i ogarnąć ego?
I kolejne-uj nas wszystkich obchodzi wasze "idealne" życie które tylko pokazuje waszą próżność? :beach: :smoke:
Nonkomformistka


Re: wrednaPaula
04 lut 2017, 00:39
wow nawet cipki pokazują teraz ,szalenstwo (oczywiscie na liczniku 1400zł) :D może za 5 koła będzie mineta :fap:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
04 lut 2017, 01:29
Dziś super show.... w duecie super wypadają
oczywiscie nie zabraklo jadu, na czacie ktoś podawał imię i nazwisko Fajnej.

Ten świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy!


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
04 lut 2017, 03:05
TakaJaSobie kolejny raz pokazujesz że twój poziom intelektualny nie przewyższa noworodka, smutne, ale skoro wypowiedziałem się na tym forum to wypadałoby odpowiadać takim osobom jak ty i Spikel. Porównanie z restauracją strasznie nietrafne, bo u Pauli nie wydałem ani złamanego żetona, wchodzę od czasu do czasu jak widzę, że jest duża publiczność, tak samo od czasu do czasu do Toxic. Obie są według mnie beznadziejne, ale jako że traktuję showup jako źródło rozrywki a śmiech to zdrowie to odwiedzam i jedną i drugą, jak nie mam nic ciekawego do roboty i mi się nudzi. Teksty januszów typu Monti, Szatanik, Excuso (Spikel) pokazały, że można dobrze się pośmiać, albo łzy z powodu że Monti nie docenił stroju, kłótnie z Excuso który dostawał bany i wracał jak wierny piesek utrzymały mnie w tym że warto od czasu do czasu zajrzeć bo dzieje się coś ciekawego. :dance4: Nigdy nie przyszedłem do Pauli zwalić, raz jak napisałem coś w stylu że zazdroszczę możliwości patrzenia w dwa rożne miejsca z powodu zeza, dostałem bana po czym po bodajże dwóch tygodniach mogłem spokojnie wbić na transmisje, bo zostałem odbanowany.
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy, Sexi_gang i 54 gości