PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
26 sty 2017, 19:52
Aaa niech kobieta sobie zarabia ile tam tych żetonów chce ;) Poza tym fajna jest ;)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
sexybools
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2017, 17:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ami22
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 sty 2017, 21:11
Ja też się cieszę, że piękna Paula robi hajs, ale bolą mnie te insynuacje, że to jakieś, panie, obiegi. Brawo Wiadro, że przyszedłeś wyjaśnić sprawę. Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz rozwiać wszelkie wątpliwości, otworzysz przyłbice i powiesz "to nie żaden obieg, to ja, biedny właściciel magazynów ledwo wiążący koniec z końcem przez wysokie koszty pracy, na żetony stać mnie dlatego, że odejmuje sobie od ust, oto moje zdjęcie, bardzo schudłem, proszę bardzo". Albo "witam, z tej strony Bartłomiej Misiewicz, to nie żaden lewy obieg, my się nawet nie znamy, nadaję teraz live, można sprawdzić". To by było piękne i pozamykałoby mordy hejterom raz na zawsze, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 sty 2017, 21:25
Ale z drugiej strony wrzucanie zdjęcia na profil z uzbieraną kwotą tylko zwiększy bóldupizm internetowych hejterów i poszukiwaczy wałków :D Słabe to


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 01:21
lordfixu pisze:Generalnie moje zdanie jest takie, chcą to dają i koniec tematu....


Mam takie samo podejście, nie moja kasa i w sumie nic mnie to nie interesuje kto i ile komu daje ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 10:57
tymczasem pisze:WrednaPaule lubię oglądać tylko od pasa w dół, albo jak stoi tyłem do kamerki gdzie nie widać jej rozbieganych oczów czy braku cycków i obwisłego brzuszka. Co do żetonów to niech Panna zarabia ich nawet miliony, przynajmniej może sobie godnie żyć i nie musi mieszkać w przybytkach gdzie Panowie wchodzą i po chwili wychodzą. Zawsze mi było szkoda takich Panien, które z biedy czy z braku ukończenia szkoły szły w kierunku prostytucji... tutaj przynajmniej nie musi się użerać z klientami na pokoju, tylko sobie wchodzi na kamerkę i sobie zarabia.


Takie pytanie do Ciebie...Po co ją w ogole oglądasz? skoro ci przeszkadza jej zez, "brak cycków" i obwisły brzuch? W Twoim przypadku też wystepuje bieda...bieda mentalna, podejrzewam, że finansowa również skoro skupiasz się na zarobkach ;)
Coś czuje, że kompleksy dają znać o sobie :) Znalazł się szpec i znawca życia :)

Chyba nie muszę ci pisać, że w prawie każdym twoim poście jest dewaluacja i umniejszanie Pauli ( w jakim celu? komu/czemu ma to słuzyć?) pewnie lżej się robi na sercu będąc " lepszym" i puszcza guma w slipach od ucisku :) Tak ją krytykujesz, tak ci sie nie podoba że az z tego wszystkiego oglądasz i biegniesz na forum się wyżalić :) No coż, jad gdzieś trzeba spuszczać bo sam byś się nim zatruł :) a nie daj Boże skisł :)

Co ten ból dupy robi z ludzmi :)

yntelygencja i klasa az od ciebie bije :) w koncu nie musisz się rozbierać z biedy czy braku wykształcenia ( bo wiadomo, że je posiadasz) i musiałam to napisac bo to istotne dla wszystkich :) :good3:
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 11:14
HEHE to Paula miala wczoraj mine jak wiadro sypal nie u niej tylko u kolezanki obok :lol: :lol: :lol: Najgorzej to sie tak przezwyczajc do takiego frajera sypiacego tys zetonow :lol:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 13:30
Zatem to chyba rozjaśnia sprawę, że Wiadro to nie uczestnik procedury zamkniętego obiegu.

Tak, żeby było w temacie. Blokadę u Pauli mam od czasów Oceana i jakoś nie narzekam. Nie mój tym urody, nie ten poziom inteligencji. Wątek śledzę, bo jeszcze na starym forum go obserwowałem. Jeżeli pojawiają się jakieś niejasności, to wiadomo że pociąga to za sobą negatywne komentarze. Szkoda tylko, że przez ostatnie kilka stron zrobił się tutaj niezły burdel. Bycie "Gwiazdą" (nawet na ShowUp.tv), wiąże się z konsekwencjami (tak pozytywnymi jak i negatywnymi), a skoro Paula wybrała takie życie to musi się z tym liczyć...
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 13:56
Ale tak logicznie myslac dalby ktos np 4 tys zl za samo popatrzenie w monitor nawet jak by mial miliony ? Przeciez za 4 tys to nawet kaleka przykuty do luzka wynajol by sobie dziewczyne zeby zrobila mu prywatny pokaz i moglby jej nawet patrzec prosto w oczy, a nie na pokazie pauli :blink:
Awatar użytkownika
Zamasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2017, 14:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 14:15
Jego pieniądze, to niech robi co chce. Kiedyś u innej Nadającej pojawił się "Darczyńca" który rzucił 42k żetonów i więcej się nie pojawił. Także 20k nie jest jeszcze jakimś wielkim halo.

...a co do logiki to nie dość, że jest nielogiczna to czasami przestaje działać :P

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 14:19
Kronos666 pisze:Jego pieniądze, to niech robi co chce. Kiedyś u innej Nadającej pojawił się "Darczyńca" który rzucił 42k żetonów i więcej się nie pojawił. Także 20k nie jest jeszcze jakimś wielkim halo.

No i to jest normalne akurat koles nie mial co robic to postanowil spedzic czas na ShowUp.tv i dal 42 k a taki np wiadro jest na kazdej jej transmisji i daje grube tys, i co uwarzasz ze majac taka kase nie mial by bardziej kreatywnych zajec
Awatar użytkownika
Zamasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2017, 14:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 14:47
Kronos666 pisze:Zatem to chyba rozjaśnia sprawę, że Wiadro to nie uczestnik procedury zamkniętego obiegu.

Tak, żeby było w temacie. Blokadę u Pauli mam od czasów Oceana i jakoś nie narzekam. Nie mój tym urody, nie ten poziom inteligencji. Wątek śledzę, bo jeszcze na starym forum go obserwowałem. Jeżeli pojawiają się jakieś niejasności, to wiadomo że pociąga to za sobą negatywne komentarze. Szkoda tylko, że przez ostatnie kilka stron zrobił się tutaj niezły burdel. Bycie "Gwiazdą" (nawet na ShowUp.tv), wiąże się z konsekwencjami (tak pozytywnymi jak i negatywnymi), a skoro Paula wybrała takie życie to musi się z tym liczyć...

Wlasnie po to sypal u innej zebys tak myslal
Awatar użytkownika
Zamasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2017, 14:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 15:03
U pauli na profili powinno pisac NA SHOW ZAPRASZAJA SPONSORZY. jacy ? MONTI I WIADERKO :D

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Zamasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2017, 14:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 15:26
Zamasu pisze:...a taki np wiadro jest na kazdej jej transmisji i daje grube tys, i co uwarzasz ze majac taka kase nie mial by bardziej kreatywnych zajec


Moim zdaniem, to już jest czepialstwo.

Zamasu pisze:Wlasnie po to sypal u innej zebys tak myslal


Po pierwsze, radziłbym się nauczyć cytować, bo przytaczanie całego mojego wpisu nie było konieczne.
Po drugie, jest mi to zupełnie obojętne co dzieje się z żetonami, bo nie są one moje. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że również w tym aspekcie wypowiedziała się Pani Fasolowicz (nie mam powodów, żeby jej nie wierzyć), to dla mnie Wiaderko jest czysty.

Na tym koniec dyskusji z mojej strony, bo to chyba znowu jakaś grubsza afera się szykuje :]
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 17:00
msn pisze:ale wyjebać 1000zł, 2000 zł albo 3 kafle jednorazowo na transmisji ogólnej... no heloooł.

Dla mnie to też jest kosmos :D ale dla porównania można sobie obejrzeć na jutubku kompilacja donejtów dla "profesjonych" graczy live, też grube kwoty idą, a to tylko jakiś koleś grający np. w KalofDjuty ;)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sty 2017, 19:39
A ja polecam co niektórym 'maść na ból dupy'....
Co by Wam żyłka w dupce nie pękła z tej zazdrości... ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


Re: wrednaPaula
28 sty 2017, 05:14
wrednaPaula pisze:A ja polecam co niektórym 'maść na ból dupy'....
Co by Wam żyłka w dupce nie pękła z tej zazdrości... ;)





Jak Ty piszesz z tym zezem? :blind:
Awatar użytkownika
Sam_nie_wiem
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2017, 00:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: * Wiele *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 sty 2017, 11:48
Jak już chcesz jej pocisnąć to się trochę wysil, bo takie teksty to poziom wczesnej podstawówki :?
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 sty 2017, 13:37
Paula tak ładnie penetrowała dolinkę a Wy jesteście dla niej tacy niemili, wstyd! Trochę szacunku dla jej cięzkiej pracy!

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
29 sty 2017, 15:02
msm bardzo dobrze napisane :) a co do TakaJaSobie - po moich wcześniejszych postach widać że nie jestem fanem jej małych piersi, ani zeza oraz dziwnego wyrazu twarzy, ale ciekawość to cecha, a może bardziej wada każdego człowieka :) każdy jest na swój sposób ciekawy i jeśli widzi się sporą oglądalność u kogoś to siłą rzeczy wchodzi się z ciekawości ;) Ja wchodzę do niej bardzo sporadycznie, ale tylko dlatego by pośmiać się z jej tępoty oraz z Januszów ;) kilkukrotnie trafiłem na kłótnie gdzie wyzywała Excuso czy tam Spikela (ma gościu kilka różnych nicków), albo raz popłakała się bo Monti nie docenił jej tandetnego stroju :cry: tak samo co jakiś czas wchodzę do Toxic Angel, zwyczajnie się pośmiać ;) WrednaPaulo o co mamy mieć ból dupy? Ze kiedyś każdy cię mógł mieć bo miałaś ogłoszenia na stronach erotycznych 100 zł/h, a teraz dzięki Januszom typu Monti, Excuso czy Szatanik możesz wieść godne życie? Najbardziej śmieszy mnie to jak jej Janusze na białym koniu wypisują że zazdrościmy jej funduszy :D Spokojnie ja zarabiam tyle, że stać mnie aktualnie na wszystkie przyziemne marzenia :) Spokojnie byłoby mnie stać, żeby wydawać u dziewczyn po kilka tysięcy a może nawet kilkanaście, ale tego nie robię z prostych względów - jestem normalnym facetem, który lubi od czasu do czasu pooglądać kobiece ciało. Obcowanie z kobietą w realu nie jest dla mnie obce, więc nie musze wydawać nie wiadomo ile żeby móc się zaspokoić patrząc w monitor. A tacy panowie jak Ex, Monti, Szatanik to jak sobie droga Paulo wyobrażasz, że wyglądają? Przystojni, dobrze ubrani i zadbani milionerzy? Czy zgarbione nerdy, które nawet spędzają z tobą Sylwestra, bo ich życie towarzyskie opiera się na czatach internetowych? :) I czego tutaj zazdrościć - tobie i takim Januszom? :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
29 sty 2017, 16:08
Nie sledziłem tematu ale wszedłem na profil pauli zobaczyc to slynne zdjecie i padłem ze smiechu przy wyszukiwarce - jak zrobic printscreen :laughingnew:

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 19 gości