slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


e-Laski pisze:Koszmar998: Łodź to miasto pedałó więc nigdzie się nie ruszam
Koszmar998: są tam dwie takie prostytyki jedna męska druga damska
Koszmar998: hiva roznoszą nie polecam

...

Koszmar998: z frajerami się nie spotykam
Koszmar998: jak co niektóre dziewczyny stąd


Koszmar987 kogoś miała na myśli, ciekawe kogo.
Nadal oferuję Ci droga koleżanko kromkę suchego chleba.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




slodka pisze:
mrx pisze:
slodka pisze:
mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Lepsze to niż Twoja operacja twarzoczaszki to dopiero musi być kosztowny zabieg xD głowę da się naprawić ale chinowego wygladu i charakteru już nie xD wiec Ci współczuje


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Mnie nie potrzebna, Tobie to by się nie tylko psychiatra przydał ale też dobry lekarz od medycyny estetycznej! Polecam zacznij zbierać i nie zapomnij o przedłużę do penisa bo mikrusa mieć to teraz wstyd :yes2:


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Ja tam nie potrzebuje ale Tobie polecam zbierać na psychiatrę i na dobrego lekarza medycyny estetycznej! Nie zapomnij tez o pomocach na penisa bo swoim mikroskopem to niczego nie podbijesz


No no koszmarna wie jak wyglada moja twarzoczaszka co nosze w gaciach ze potrzebuje psychiatry :shock2: Moze jeszcze powie pod jaskim adresem mieszkam, dorzuci PESEL, przydzielone IP, mac adress karty sieciowej kompa i routera .Systemy operacyjne urzadzen koncowych, dlugosc i szerokosc geograficzna no i oczywiscie nazwisko i imie :laughingnew: Czekam z niecierpliwoscia :dance3:
Nie wie natomiast ze jest ochydna i nie moze wbic sobie do lepetyny ze z tego powodu janusze nie beda rzucac jej tysiacami zetonow jak to bywa u kocurkowej. Odchodzi i wraca nastepne odejscie nastapilo wczoraj :laughingnew: No i na koniec najzabawniejsze jest to ze z powodu swojego wygladu, chyba mysli ze jest co najmniej ladna i ze za samo tylko siedzenie na cam naleza jej sie zet. bo jakze moze byc inaczej . Obraza sie na rzeczywistosc i nielicznych januszy ktorzy u niej goszcza rozdajac bany za nic z predkoscia swiatla. Padlem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:




To teraz żalisz się na swoją urodę? Przykre, ile Ci potrzeba na ta operacje aby poprawić Twoją samoocenę dawaj dorzucę Ci 1 zł
A jeszcze żalisz się o bany, więc tu tkwi Twój problem xd nie moja wina, że jesteś brzydki i do tego biedny i nie masz :lol2: u mnie szans ;d idź i płacz oraz lamentuj u siebie w poduszkę nie na forum publicznym, a może przynajmniej rozum Ci wróci


Hahah jeszcze dopowiada sobie ze sie na cos zale zna moj stan konta i jak wygladam :sarcastic: Nie rozrzucaj sie az tak z kapucha bo jestes zebraczka co widac ewidentnie z czatu na SU . Przypierdalasz sie do reszty chcacych jeszcze zagladac na twoje trans januszy ze nie daja tysiecy zet :taunt.: wiec widac ze potrzebny ci specjalista . Co do szans u takiego pasztetu to mam szczescie w tej sutuacji , nawet janusze na trans widza twoj paskudny ryj osadzony na lbie o wygladzie arbuza i nie rzucaja tysiecy wiec nie pochlebiaj sobie :lol2: . Lamentowac na forum publicznym nie mam zwyczaju tylko mam extra polewe z twoich trans :rofl: zreszta pewnie nie tylko ja zapewne fan club kocura tez :rofl:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:
slodka pisze:
mrx pisze:
slodka pisze:
mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Lepsze to niż Twoja operacja twarzoczaszki to dopiero musi być kosztowny zabieg xD głowę da się naprawić ale chinowego wygladu i charakteru już nie xD wiec Ci współczuje


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Mnie nie potrzebna, Tobie to by się nie tylko psychiatra przydał ale też dobry lekarz od medycyny estetycznej! Polecam zacznij zbierać i nie zapomnij o przedłużę do penisa bo mikrusa mieć to teraz wstyd :yes2:


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Ja tam nie potrzebuje ale Tobie polecam zbierać na psychiatrę i na dobrego lekarza medycyny estetycznej! Nie zapomnij tez o pomocach na penisa bo swoim mikroskopem to niczego nie podbijesz


No no koszmarna wie jak wyglada moja twarzoczaszka co nosze w gaciach ze potrzebuje psychiatry :shock2: Moze jeszcze powie pod jaskim adresem mieszkam, dorzuci PESEL, przydzielone IP, mac adress karty sieciowej kompa i routera .Systemy operacyjne urzadzen koncowych, dlugosc i szerokosc geograficzna no i oczywiscie nazwisko i imie :laughingnew: Czekam z niecierpliwoscia :dance3:
Nie wie natomiast ze jest ochydna i nie moze wbic sobie do lepetyny ze z tego powodu janusze nie beda rzucac jej tysiacami zetonow jak to bywa u kocurkowej. Odchodzi i wraca nastepne odejscie nastapilo wczoraj :laughingnew: No i na koniec najzabawniejsze jest to ze z powodu swojego wygladu, chyba mysli ze jest co najmniej ladna i ze za samo tylko siedzenie na cam naleza jej sie zet. bo jakze moze byc inaczej . Obraza sie na rzeczywistosc i nielicznych januszy ktorzy u niej goszcza rozdajac bany za nic z predkoscia swiatla. Padlem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:




To teraz żalisz się na swoją urodę? Przykre, ile Ci potrzeba na ta operacje aby poprawić Twoją samoocenę dawaj dorzucę Ci 1 zł
A jeszcze żalisz się o bany, więc tu tkwi Twój problem xd nie moja wina, że jesteś brzydki i do tego biedny i nie masz :lol2: u mnie szans ;d idź i płacz oraz lamentuj u siebie w poduszkę nie na forum publicznym, a może przynajmniej rozum Ci wróci


Hahah jeszcze dopowiada sobie ze sie na cos zale zna moj stan konta i jak wygladam :sarcastic: Nie rozrzucaj sie az tak z kapucha bo jestes zebraczka co widac ewidentnie z czatu na SU . Przypierdalasz sie do reszty chcacych jeszcze zagladac na twoje trans januszy ze nie daja tysiecy zet :taunt.: wiec widac ze potrzebny ci specjalista . Co do szans u takiego pasztetu to mam szczescie w tej sutuacji , nawet janusze na trans widza twoj paskudny ryj osadzony na lbie o wygladzie arbuza i nie rzucaja tysiecy wiec nie pochlebiaj sobie :lol2: . Lamentowac na forum publicznym nie mam zwyczaju tylko mam extra polewe z twoich trans :rofl: zreszta pewnie nie tylko ja zapewne fan club kocura tez :rofl:




A co teraz robisz? To Ty oglądasz mnie nie ja Ciebie. Ty się żalisz ja Cię wyrzucam, banuje a Ty wracasz wiec kto się żali? Kto tu jest żałosny dziewczyna która nie chce Cię na swojej transmisji czy koleś który usiłuje zwrócić na siebie uwagę takiej osoby? Sam wracasz i to oglądasz wiec pomyśl kurde jaki żałosny jesteś
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie pochlebiaj sobie pisze po raz drugi . Nigdy nie wchodzilem na twoje pozal sie Boze trans w trybie zalogowania wiec nawet niech ci przez mysl nie przejdzie ze mozesz mnie zbanowac. Wybij wiec sobie ze lba ze mnie wywalisz bo to nigdy nie nastapi bo nie jestem takim desperatem zeby za zet. pchac sie do kogos kto w ogole nie jest w moim typie :mocking: Wreszcie moze mi wytlumaczysz czego ja moge zalowac i na co ja sie zale :mocking: . Jesli wiec nie dotarlo do twojego kurzego mozdzka ze wchodze niezalogowany tylko po to by miec polewke z ciebie i twoich januszy to powtarzam ponownie ze tak wlasnie jest . :lol2:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:Nie pochlebiaj sobie pisze po raz drugi . Nigdy nie wchodzilem na twoje pozal sie Boze trans w trybie zalogowania wiec nawet niech ci przez mysl nie przejdzie ze mozesz mnie zbanowac. Wybij wiec sobie ze lba ze mnie wywalisz bo to nigdy nie nastapi bo nie jestem takim desperatem zeby za zet. pchac sie do kogos kto w ogole nie jest w moim typie :mocking: Wreszcie moze mi wytlumaczysz czego ja moge zalowac i na co ja sie zale :mocking: . Jesli wiec nie dotarlo do twojego kurzego mozdzka ze wchodze niezalogowany tylko po to by miec polewke z ciebie i twoich januszy to powtarzam ponownie ze tak wlasnie jest . :lol2:



To przykro mi, że oglądasz nawet na niezalogowanym koncie kobietę która Ci się nie podoba to już bardziej zawiewa desperacją i żalem.
Współczuje Ci, że próbujesz mi dowalic krytykując mój wygląd czy moje transmisje xD ale człowieku teraz to się nudne już robisz xD sam się przyznałeś, ze oglądasz jeszcze specjalnie niezalogowany abym nie mogła Cie wyrzucić, aż tak się boisz odrzucenia ;p polecam się dowartościować XD bo sam sobie pojechałeś
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Widac ewidetnie ze potrzeba ci lekarza jesli to ma byc desperacja :rofl: . Wiec skoncz dorabiac sobie jakies niestworzone teorie w tej tepej chorej mozgownicy mozgownicy, a jesli porobujesz mi cos wmowic odnosnie odrzucenia przez osobnika twojego pokroju to juz padam plackiem ze smiechu :lol2: Za kogo ty sie uwazasz ? Nikt cie nie trawi juz po tej gownoburzy ktora rozpetalas wzgledem kocura wiec sama na wlasne zyczenie doprowadzilas sie do stanu upodlenia i choroby umyslowej :laugh3: Nie masz odwagi i krzty honoru by skasowac kontno i nie zakladac koejnych wystawiajac sie na kompletne osmieszenie bo jeszcze nie daj Boze ktos zeton rzuci innej na trans . Hahaha wspolczuje wiec w chorobie i polecam szybko szukac specjalisty :rofl:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:Widac ewidetnie ze potrzeba ci lekarza jesli to ma byc desperacja :rofl: . Wiec skoncz dorabiac sobie jakies niestworzone teorie w tej tepej chorej mozgownicy mozgownicy, a jesli porobujesz mi cos wmowic odnosnie odrzucenia przez osobnika twojego pokroju to juz padam plackiem ze smiechu :lol2: Za kogo ty sie uwazasz ? Nikt cie nie trawi juz po tej gownoburzy ktora rozpetalas wzgledem kocura wiec sama na wlasne zyczenie doprowadzilas sie do stanu upodlenia i choroby umyslowej :laugh3: Nie masz odwagi i krzty honoru by skasowac kontno i nie zakladac koejnych wystawiajac sie na kompletne osmieszenie bo jeszcze nie daj Boze ktos zeton rzuci innej na trans . Hahaha wspolczuje wiec w chorobie i polecam szybko szukac specjalisty :rofl:



Moze Ty powinieneś bo to Ty wylewasz swoje żale publicznie i wypowiadasz się na mój temat nie ja. Do tego cieszę się, że piszesz z drugiego nicka proponuje wrócić do poprzedniego bo multikonta są to zabronione aaaa zapomniałam regulamin tylko dotyczy innych osób. Chorobę psychiczna sobie wmawiaj nie mnie, pozdrawiam! Żyj swoim życiem i rób fejm swojej Pani gdzie indziej.
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Znow pierdolenie o zalu :rofl: Rece opadaja i nic nie dociera do tej glupiej paly . Dla mnie jestes nikim czy mam to przeliterowac ? Gdybym mial multikonta to nie byl bym tu tyle czasu. Czy to kiedys ogarniesz watpie :lol2: bo jak mozna ogarnac cos tic tack-iem :lol2: Jesli wiec ktos ma podobny nick to ma i na 1000 % nie jest mna . Kocur nie jest moja pania i nigdy nia nie byla, a ze jestes zbyt tepa zeby przeczytac pare mich postow i dowiedziec sie jaka jest rzeczywistosc zamiast pierdolic glupoty no to coz poradzic na glupote lekow brak niestety :laughingnew:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:Znow pierdolenie o zalu :rofl: Rece opadaja i nic nie dociera do tej glupiej paly . Dla mnie jestes nikim czy mam to przeliterowac ? Gdybym mial multikonta to nie byl bym tu tyle czasu. Czy to kiedys ogarniesz watpie :lol2: bo jak mozna ogarnac cos tic tack-iem :lol2: Jesli wiec ktos ma podobny nick to ma i na 1000 % nie jest mna . Kocur nie jest moja pania i nigdy nia nie byla, a ze jestes zbyt tepa zeby przeczytac pare mich postow i dowiedziec sie jaka jest rzeczywistosc zamiast pierdolic glupoty no to coz poradzic na glupote lekow brak niestety :laughingnew:



Na Twoje niskie poczucie własnej wartości nic nie poradzę, polecam psychoterapię. Głupotę? Mm.. pomyślmy pisze to człowiek który się naśmiewa ze mnie twierdząc, że to rozrywka, czyż to nie jest głupotą marnować swój cenny czas zacytuje „na coś co mi się nawet nie podoba”. Rozrywka aż tak Ci się spodobała Cieszę się,, że regularnie ją śledzisz. Nawiązywanie do Tej Pani ma coś zmienić w moim życiu bo sądzę, że nie, a non stop porównujesz mnie z tym kimś czyżby żal o to, że nie jestem taka jak ona? wyraziłeś swojej opinię nie w sposób krytyczny tylko uprawiasz czysty hejt, co samo wskazuje na Twoją głupotę gdyż człowiek o wyższych aspiracjach życiowych nie marnowałyby czasu i zdrowia na wypisywanie głupot w necie która nawet mu się nie podoba. To świadczy tylko o Tobie! Dowartościowuje się dalej! Powodzenia :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




JA tylko odpisuje psycholce dorabiajacej sobie w chorej glowie teorie chore teorie . :) Do wieczora . :rofl: Pa
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:JA tylko odpisuje psycholce dorabiajacej sobie w chorej glowie teorie chore teorie . :) Do wieczora . :rofl: Pa


Poczules się lepszy? Obrażając mnie? Sam jesteś psycholem, normalny człowiek nie nazywa tak drugiego ale do Ciebie nic nie dotrze gdyż masz za niski poziom.
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




psn pisze:Suodka, suodka... skąd w Tobie tyle jadu. W kolejnym dniu pandemii kieruję do Ciebie słowa księdza Jana Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".


Ostatnio na transmisji wszystkim zyczyla by sie zarazili ... z trans na trans jest coraz zabawniej.
Awatar użytkownika
obserwator666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 23 lut 2020, 16:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




obserwator666 pisze:
psn pisze:Suodka, suodka... skąd w Tobie tyle jadu. W kolejnym dniu pandemii kieruję do Ciebie słowa księdza Jana Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".


Ostatnio na transmisji wszystkim zyczyla by sie zarazili ... z trans na trans jest coraz zabawniej.


Czyli łagodność księdzowej poezji do niej nie dociera. Byłem raz u niej na transmisji i obiecałem sobie, że więcej nie wejdę... Ale jak tam teraz takie cyrki to chyba zmienię zdanie :rofl:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




obserwator666 pisze:
psn pisze:Suodka, suodka... skąd w Tobie tyle jadu. W kolejnym dniu pandemii kieruję do Ciebie słowa księdza Jana Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".


Ostatnio na transmisji wszystkim zyczyla by sie zarazili ... z trans na trans jest coraz zabawniej.


Czyli choroba sie poglebia . Jak widac moja diagnoza byla trafna :laughingnew:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




slodka pisze:
mrx pisze:JA tylko odpisuje psycholce dorabiajacej sobie w chorej glowie teorie chore teorie . :) Do wieczora . :rofl: Pa


Poczules się lepszy? Obrażając mnie? Sam jesteś psycholem, normalny człowiek nie nazywa tak drugiego ale do Ciebie nic nie dotrze gdyż masz za niski poziom.


No przeciez czuje sie lepszy chyba mozna to wyczytac. Nie obrazam nikogo tylko nazywam rzecz po imieniu. Normalny czlowiek nazywa twoj stan takim wlasnie okresleniem normalniej sie nie da, :lol2: a co do mojego poziomu to i tak ci do niego bardzo daleko . Pozdrawiam i zdrowia (psychicznego) zycze . :laughingnew:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




To zapraszam Cię do rozrywki od dzisiaj wieczór, pamiętaj kto zaczyna ten się śmieje ostatni. To nie ja Was oglądam tylko Wy mnie. To nie ja pisze pomówienia tylko Ty. Zabawa się zacznie od dnia dzisiejszego, dla admina jak i innych osób :D słodkiej zabawy :sarcastic:
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




slodka pisze:To zapraszam Cię do rozrywki od dzisiaj wieczór, pamiętaj kto zaczyna ten się śmieje ostatni. To nie ja Was oglądam tylko Wy mnie. To nie ja pisze pomówienia tylko Ty. Zabawa się zacznie od dnia dzisiejszego, dla admina jak i innych osób :D słodkiej zabawy :sarcastic:

Zawsze myślałem, że to było "ten się śmieje kto się śmieje ostatni". Nie wiedziałem, że ostatni śmieje się ten który zaczyna... Podobają mi się Twoje zmutowane przysłowia. Czy w czasie transmisji można liczyć na takie perełki? :biggrin:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




slodka pisze:To nie ja Was oglądam tylko Wy mnie


Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




slodka pisze:To zapraszam Cię do rozrywki od dzisiaj wieczór, pamiętaj kto zaczyna ten się śmieje ostatni. To nie ja Was oglądam tylko Wy mnie. To nie ja pisze pomówienia tylko Ty. Zabawa się zacznie od dnia dzisiejszego, dla admina jak i innych osób :D słodkiej zabawy :sarcastic:


Bardzo zaluje niestety bede mogl podziwiac twa urode dopiero w piatek . Ale dziekuje serdecznie za zaproszenie. Pa . :heart:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




https://showup24.tv/Koszmar998

marej37: chcesz miec kochanka sponsora naa stale
Koszmar998: nie dzieki z pasożytami się nie spotykam
Koszmar998: a tu same pasożyty
Koszmar998: wiec z nikim z was sie nie zamierzam spotykać ani umawiać
Horsedark: aha
Koszmar998: i juz koncze z wami przygode
Koszmar998: nie bede wam robic przyjemnosci za frajer
Horsedark: ok
lrycerz: czesc
lrycerz: co będzie na grupie
Koszmar998: jak na razie to nic
lucas_wyk: Kochanie, jesli chcialabys porozmawiac o sensie zycia, to zle trafilas, tutaj nikt nie szuka rozmowy
lucas_wyk: nie pisze Ci tego zlosliwie
lrycerz: to po co ta grupa
arakonda: bardzo dobrze piszesz
Koszmar998: ja z wami nie rozmawiam idioto
Koszmar998: to wy piszecie
Koszmar998: nie moja wina ze nie ma osob
Koszmar998: to grupy nie bedzie proste
Koszmar998: wy jestescie jakimis naprawde amebami
Koszmar998: skoro wy wypisujecie do mnie nie ja do was
lrycerz: ale co będzie na tej grupie
Koszmar998: i jeszcze wchodzicie i na sepa
Koszmar998: wszystko wymuszacie
Koszmar998: wiec lukasz xd daruj sobie frajerze
lucas_wyk: przed chwila napisalas, ze nie bedziesz robic przyjemnosci za frajer, ale Ty tez tutaj niczego nie oferujesz
lucas_wyk: napisz osob grupy i bede pierwszy, ktory kupi bilet
Koszmar998: hahaah masz grupe frajerze xd
lucas_wyk: napisz osob
lucas_wyk: opis
lucas_wyk: na grupie nikt nie oczekuje "rozmowy"
arakonda: typowo co czasem skroluje SU w celu, aby się pośmiać , czy podarować, czy też zwalić gnoja. To ta laska wiecznie niezadowolona, wiecznie
arakonda: negatyw na ryju i w wypowiedzi.
arakonda: dokładnie
arakonda: grupowej się wyciąga chuja z bokserek I się go napierdala
mimi46: ona jest niepoczytalna
mimi46: łapa lewa pocięta
mimi46: każdego do sądu ciągnie chce wyłudzic kase
mimi46: uważajcie na nia
arakonda: no nicka ma też do siebie pasującego
Koszmar998: hahaha tylko chinaskiego i goldiego
Koszmar998: to nie każdy to są pasożyty społeczne
Koszmar998: które wypisują dane dziewczyn na necie
Koszmar998: więc raczej dobrze ze tak robie z takimi imbecylami
Koszmar998: a wyludzenie jest w tedy kiedy od kogos co chcesz
Koszmar998: a ja chce by pracował na hospicjum na rzecz osob starszych i im dupy za to podcierał
Koszmar998: xd wiedz mir nie wyszło ci
Koszmar998: pasozycie
grajek34: nigdy nie będziesztaka jak Kocurek nie dorównasz jej w żadnym aspekcie
Koszmar998: hahaha no bo ja nie chce byc stara ...
Koszmar998: nie dokoncze xD
Horsedark: slodka dasz sie zapiac od tylu
arakonda: pisze to typiara co dzień w dzień siedzi na SU i szuka zaczepem
Koszmar998: a wy randomowe chuje z forum co robicie
Koszmar998: non stop ślęczycie za frajera i to oglądacie xd
Koszmar998: to jest bardziej żałosne
Koszmar998: ja będę robić sobie co chce to moja transmisja nie wasza
Koszmar998: aaa zapomniałam
Koszmar998: publikujecie dane dziewcząt i stalkujecie je w życiu codziennym
Koszmar998: to jest wasza pieprzona zabawa xd
lucas_wyk: wiec napiszesz, co jest na grupie?
Koszmar998: to jest dopiero chore xd
Koszmar998: jeszcze 2 oosby
Koszmar998: dobr skonczy sie paek ide
Koszmar998: frajerzy
Koszmar998: chyba ze znajda seie te 2 osoby
Jwip93 podarował 10 żetonów
biedaczek39: a co na grupowej będzie?
Koszmar998: xd ale ten grajek jest żalosny xd chce iść do kocurka to niech wypierdala
Koszmar998: po chuja tutaj wchodzisz xd
Koszmar998: wypisujesz ze nigdy nie bede jak ona to idz sobie do niej
Koszmar998: ja cie jeszcze wywalam a ty jak zalosny idiota wracasz
Koszmar998: nie bedzie nie ma osob
biedaczek39: ok
Jwip93: JA jestem. xD
Dostojny_KocuRr: Jeszcze 1 osoby brakuje
lucas_wyk: co wy z tym kocurkiem...ona beznadziejna jest
biedaczek39: mogę dołączyć do grupowej tylko muszę kupić zeta
biedaczek39: a musze wiedzieć czy będzie jak dołączę czy nie
Jwip93 podarował 20 żetonów
Koszmar998: ja mam wyjebane xd ale ten idiota przychodzi
Koszmar998: i psize że nigdy nie bede jak ona
Koszmar998: to niech sobie tam idzie po ciula przychodzi tutaj
Koszmar998: nie zamierzam być miła i tyle
Koszmar998: to ludzie stąd mieszają w życiu realnym mnie nie ja im
Koszmar998: więc za przeproszeniem xD SPIEPRZAJCIE jak sie tu zachowuje
Koszmar998: bo to i tak dobre zachowanie
Koszmar998: bo takich ludzi powinno się traktować gorzej niż meneli
Koszmar998: nie napisze więcej
Koszmar998: a teraz idę bo nie chce mi się za frajer tu być
Koszmar998: wolę się zająć pożytecznym czymś

Rozmowa niekompletna, bo poleciały bany ...
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości