Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja ją pamiętam z 2014 r. Sarenka o oczkach aniołka. Kto by pomyślał, że to było tak dawno... Czas kobiet nie oszczędza :(
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Za to my wciąż piękni, młodzi i bogaci :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


na dodatek renia grabowska nigdy was nie zawiedzie ;)
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Buzie ma przepiękna jak laleczka Barbi , jak dla Mnie to najładniejsza buzia na tym portalu :D

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Śliczna jest to fakt. Szkoda, że popularność jej spadła. Kiedyś jak weszła na portal była zawsze pierwsza. Dziś niestety już plasuje się na środku. Moim zdaniem świeżości brakuje w jej transmisjach, to co pokazuje już jest oklepane. Ale dla samej twarzyczki warto chociaż na chwilę wpaść. A i tej jej głębokie na dildo są boskie. Może czas zamienić na sztywnego żywego!:)
Awatar użytkownika
marszs
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:22
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Już dawno powinna zacząć robić z facetem, jeżeli tego nie zrobi to jej popularność będzie już tylko i wylącznie przygasać bo nie pokazuje nic nowego a piękna buzia to nie wszystko, trzeba Januszy non stop zaskakiwać czymś nowym żeby utrzymać się w topce
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kochany rugerze, bardzo dziękuje ci za cenne rady ale niestety z nich nie skorzystam.
Nie zależy mi na tym żeby być w 'topce' zdecydowanie wystarcza mi to co mam:) dziękuje wam za mile komentarze :heart:
Awatar użytkownika
Polak98
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2015, 15:49
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo ładna dziewczyna i fajnie się ją słucha ale tylko jak rozmawia a nie jęczy :D

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
Mendoza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2020, 19:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tina92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polak98 pisze:Kochany rugerze, bardzo dziękuje ci za cenne rady ale niestety z nich nie skorzystam.
Nie zależy mi na tym żeby być w 'topce' zdecydowanie wystarcza mi to co mam:) dziękuje wam za mile komentarze :heart:


Nie musisz być w topce ale seks z facetem na grupowej by na pewno poprawił obroty finansowe, jak nie możesz znaleźć odpowiedniego ruchacza z wielką pałą to ja się zgłaszam na ochotnika :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Proponuje żebyś nie wpieprzał się do mojego portfela, ty samym zapewniam że obroty są zadowalające:)
A co do twoich zachcianek, chcesz to sobie rob swoje transmisje, nawet chętnie cie wypromuje jeżeli będzie taka potrzeba :mocking:
Awatar użytkownika
Polak98
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2015, 15:49
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czekmejt jak mówią Rosjanie :winkextra:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


Byłem przed chwilą u Sweeetki i jestem zażenowany... postawą panów. Zebrało się stado debili, których jedynym celem było poniżanie transmitującej, wyzywanie, pieprzenie głupot na jej temat. To jest chore. I w sumie źle świadczy o ludziach zaglądających w to "zacne" miejsce. Jedna z najładniejszych pań, zawsze zadbana i miła spotkała się nocną porą z takim betonem, że wstyd mi było za własną płeć. :/

Sweeetko, mam nadzieję, że szybko o tym zapomnisz. :)
kill_me_now


kill_me_now pisze:Zebrało się stado debili, których jedynym celem było poniżanie transmitującej, wyzywanie, pieprzenie głupot na jej temat.


Gimba z jednej klasy się zebrała i chciała zabłysnąć, najwyraźniej nie mają co robić w coronaferie.
Awatar użytkownika
tristandiablo
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:14
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Black
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kill_me_now pisze:Byłem przed chwilą u Sweeetki i jestem zażenowany... postawą panów. Zebrało się stado debili, których jedynym celem było poniżanie transmitującej, wyzywanie, pieprzenie głupot na jej temat. To jest chore. I w sumie źle świadczy o ludziach zaglądających w to "zacne" miejsce. Jedna z najładniejszych pań, zawsze zadbana i miła spotkała się nocną porą z takim betonem, że wstyd mi było za własną płeć. :/

Sweeetko, mam nadzieję, że szybko o tym zapomnisz. :)


U niej często jest takie zbiorowisko ulungów co przychodzą się po wyżywać na niej. Podglądałam ją ostatnio i trafiłam na żenującą dyskusję trolla który poluje i szuka zaczepki, najlepiej takich spławić banem. Błędem jest wchodzić w jakąkolwiek interakcje. Sweetka, wywołuje całkiem pozytywne emocje, fajna i śliczna dziewczyna może w tym jest problem?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jej problemem jest to, że odpowiada niemal na każde pytanie typu "Lubisz anal?" "Co najbardziej zboczonego robiłaś?" "Z iloma facetami spałaś?" "Jaka jest Twoja ulubiona pozycja?" etc. Większość modelek ignoruje takie pytania jeżeli nie idzie za nim żeton (no chyba, że mają naprawdę nudy na czacie i nikt nie pisze od wielu wielu minut) a ona jest grzeczna i odpowiada więc trolle to wykorzystują i pytają a dobra odpowiedź jest pożywką dla dalszego trollowania
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kiniuś pisze:
kill_me_now pisze:Byłem przed chwilą u Sweeetki i jestem zażenowany... postawą panów. Zebrało się stado debili, których jedynym celem było poniżanie transmitującej, wyzywanie, pieprzenie głupot na jej temat. To jest chore. I w sumie źle świadczy o ludziach zaglądających w to "zacne" miejsce. Jedna z najładniejszych pań, zawsze zadbana i miła spotkała się nocną porą z takim betonem, że wstyd mi było za własną płeć. :/

Sweeetko, mam nadzieję, że szybko o tym zapomnisz. :)


U niej często jest takie zbiorowisko ulungów co przychodzą się po wyżywać na niej. Podglądałam ją ostatnio i trafiłam na żenującą dyskusję trolla który poluje i szuka zaczepki, najlepiej takich spławić banem. Błędem jest wchodzić w jakąkolwiek interakcje. Sweetka, wywołuje całkiem pozytywne emocje, fajna i śliczna dziewczyna może w tym jest problem?



Problem z nią kinia jest bardziej innej rzeczywistości i historii dawnych związanych z nią.
Sasiedzi


Mogła by zabawkę włączyć bo po co z nią chodzi :P ?

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spada popularność. Wraca do używek i się zniszczy kwestia czasu. :sorry:
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no prawie się przejąłem.
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gwiazda powoli gaśnie. Nawet dobrego neta nie ma stale coś jej się zacina i rozwala
Cóż puki się da to tutaj posiedzi bo do normalnej pracy się nie nadaje. Przyznaje się że jak wchodzi na SU jest pijana. Nie radzi sobie z emocjami do tego facet kryminalista, Pójdzie na dno czy nie?

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości