_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Bardzo miła i mądra często ostatnio smutna szkoda
Awatar użytkownika
DetektywPikachu
Sponsor
Sponsor
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2019, 17:01
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta kobieta przebija wszystko co widziałem w swoim życiu - nie ma rzeczy której bym nie zrobił dla niej - niekt nigdy nie zrobił na mnie takiego wrażenia przez całe zasrane życie, a zrobić coś takiego ze mną i to przez internet to jest w ogóle po za wszelką wyobraźnią.
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


Typy takie jak ty też przebijają wszystko co widziałem. Powiedz na jaką cholerę zakładasz te nicki podrabiające Kocurkę ? Co ci to daje ? Czujesz się lepiej prześladując kogoś ? Co ty człowieku masz w głowie ? Ile ty masz lat, że bawisz się w takie gierki ?
Czekam tylko, aż napiszesz, że to wszystko z miłości i sympati :facepalm:

Dokąd ten świat zmierza ?
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taka strategia tych debili, zakładają nicki jak mój ten i poprzedni, msny i inne, i coś tam ugrają, bo kocurka np wierzy i pyta mi sie czy to ja? no kurwa jego mać. serio.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pusty_nick pisze:Dokąd ten świat zmierza ?
pusty_nick pisze:Typy takie jak ty też przebijają wszystko co widziałem. Powiedz na jaką cholerę zakładasz te nicki podrabiające Kocurkę ? Co ci to daje ? Czujesz się lepiej prześladując kogoś ? Co ty człowieku masz w głowie ? Ile ty masz lat, że bawisz się w takie gierki ?
Czekam tylko, aż napiszesz, że to wszystko z miłości i sympati :facepalm:

Dokąd ten świat zmierza ?


No rzeczywiście KOCUREALLA2727 a KOCUREEK272 to podobny nick zapraszam na badania psychiatryczne.Dla pana gratis.Kocurelli to nie przeszkadza wiec odp się człowieku mam w d...twoje zdanie.Jakby mi kazała ten nic zmienić to zmieniłbym go natychmiast.Pytasz czyz miłości a tak bo jej jedynej udało sie zrobić ze mna to co zrobiła i to przez net.Ty nie wiesz co to miłośc i wiedzieć nie będziesz.plujesz jadem do całego świata.

EDIT Typer:
Zbieżność nicków w mojej ocenie jest za duża, jest różnica ale zbyt mała i coś będzie trzeba z tym zrobić. Czy jesteś tą pozytywną osobą czy negatywną niech oceni sama zainteresowana
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


Kurwa mać kolejny przypadek kliniczny u Kocurki, co ona takiego ma w sobie że przyciąga kompletnych kretynów i wariatów?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ted Bundy pisze:taka strategia tych debili, zakładają nicki jak mój ten i poprzedni, msny i inne, i coś tam ugrają, bo kocurka np wierzy i pyta mi sie czy to ja? no kurwa jego mać. serio.

Pode mnie też się kilka razy podszyli(przypuszczam, że opium lub jakiś inny świr).. i też Kocurka kierowała później pod moim adresem jakieś podejrzenia.

Bez kitu, jakieś dziwne typy co nie mają chyba co robić :facepalm:

Oprócz nicka KOCUREEK272 i KOCURREK272, pod którym typ udziela się na oficjalnym foro.. jest jeszcze KOCCUREK272, KKOCUREK272, KOCUUREK272(i może jest tego więcej), które też zapewne należą do niego.
Wszystkie one zostały założone już jakiś czas temu i wie o tym kilka osób.

EDIT: Typ albo typiara, bo patrząc na powyższe konta nie jest to tak do końca pewne.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@KOCUREEK272

Zadanie kilku pytań nazywasz pluciem jadem do całego świata - ok
Nie wiesz, że Kocurka przez ładnych parę lat miała nick KOCUREK272 i nie widzisz nic niestosownego w zakładaniu kont z prawie identycznym nickiem - ok
Twierdzisz, że Kocurce to nie przeszkadza - tym bardziej ok

A co do moich miłości to życzę Ci, abyś też zaznał takich jakie ja miałem, może wtedy zrozumiesz co znaczy to słowo.

„Czas jest ojcem prawdy”


https://showup24.tv/KOCURELLA2727
https://showup24.tv/profile/KOCURELLA2727
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:
Ted Bundy pisze:taka strategia tych debili, zakładają nicki jak mój ten i poprzedni, msny i inne, i coś tam ugrają, bo kocurka np wierzy i pyta mi sie czy to ja? no kurwa jego mać. serio.

Pode mnie też się kilka razy podszyli(przypuszczam, że opium lub jakiś inny świr).. i też Kocurka kierowała później pod moim adresem jakieś podejrzenia.

Bez kitu, jakieś dziwne typy co nie mają chyba co robić :facepalm:

Oprócz nicka KOCUREEK272 i KOCURREK272, pod którym typ udziela się na oficjalnym foro.. jest jeszcze KOCCUREK272, KKOCUREK272, KOCUUREK272(i może jest tego więcej), które też zapewne należą do niego.
Wszystkie one zostały założone już jakiś czas temu i wie o tym kilka osób.

EDIT: Typ albo typiara, bo patrząc na powyższe konta nie jest to tak do końca pewne.


Ale co w związku z tym ( jeśli tak w ogóle jest ) bo nie rozumiem - czy Kocurellę z tego powodu jakaś przykrość spotkała ??
Na pewno nie ode mnie - prędzej się sam zabije niż spotka ją przykrość z mojej strony - równie dobrze ja teraz mogę napisać ,że podszywają sie pode mnie
(Fakt pechowy nick wybrałem ale to było na jej cześć a nie żeby zaszkodzić ) bo teraz jakieś pały z podobnym nickiem coś złego jej napiszą i będzie na mnie.Ludzie to jednak w większosci kreatury - ta cała planeta jest do skasowania - oczywiście z wyjątkiem kochanej Kocurelli
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


ruger44 pisze:Kurwa mać kolejny przypadek kliniczny u Kocurki, co ona takiego ma w sobie że przyciąga kompletnych kretynów i wariatów?


A Ty masz zaświadczenie żeś normalny ?
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


pusty_nick pisze:@KOCUREEK272

Zadanie kilku pytań nazywasz pluciem jadem do całego świata - ok
Nie wiesz, że Kocurka przez ładnych parę lat miała nick KOCUREK272 i nie widzisz nic niestosownego w zakładaniu kont z prawie identycznym nickiem - ok
Twierdzisz, że Kocurce to nie przeszkadza - tym bardziej ok

A co do moich miłości to życzę Ci, abyś też zaznał takich jakie ja miałem, może wtedy zrozumiesz co znaczy to słowo.

„Czas jest ojcem prawdy”


https://showup24.tv/KOCURELLA2727
https://showup24.tv/profile/KOCURELLA2727


Czy jak sieć komuś da nr 602602602 to nie może nikomu innemu dac nr 602602603 bo jest podobny ? Zastanów się człowieku co piszesz
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


**Pokaż Spoiler**
NoMoreMoney pisze:
Ted Bundy pisze:taka strategia tych debili, zakładają nicki jak mój ten i poprzedni, msny i inne, i coś tam ugrają, bo kocurka np wierzy i pyta mi sie czy to ja? no kurwa jego mać. serio.

Pode mnie też się kilka razy podszyli(przypuszczam, że opium lub jakiś inny świr).. i też Kocurka kierowała później pod moim adresem jakieś podejrzenia.

Bez kitu, jakieś dziwne typy co nie mają chyba co robić :facepalm:

Oprócz nicka KOCUREEK272 i KOCURREK272, pod którym typ udziela się na oficjalnym foro.. jest jeszcze KOCCUREK272, KKOCUREK272, KOCUUREK272(i może jest tego więcej), które też zapewne należą do niego.
Wszystkie one zostały założone już jakiś czas temu i wie o tym kilka osób.

EDIT: Typ albo typiara, bo patrząc na powyższe konta nie jest to tak do końca pewne.

KOCUREEK272 pisze:Ale co w związku z tym ( jeśli tak w ogóle jest ) bo nie rozumiem - czy Kocurellę z tego powodu jakaś przykrość spotkała ??

Kiedyś był ktoś kto zakładał konta z podobnymi nickami, chodził po innych transmisjach i pisał różne bzdury a ludzie myśleli, że to ona.

Jeśli nadal nie dostrzegasz nic niestosownego w zakładaniu kont z takimi nickami, to ok.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czym innym jest zakładanie nicku sugerującego bycie facetem np. "FanKocurka272" a czym innym "KOCUREEK272" ale jeżeli ktoś mentalnie nie ogarnia tak prostej sprawy i jeszcze zaklina się, że w ten sposób nikogo nie krzywdzi to nie ma sensu mu tego tłumaczyć. To jest tak, jakbyś dzwonił do kogoś z numeru +29760260260 do kogoś kto ma w znajomych numer 602602602 i był wielce zdziwiony, że on się denerwuje, że dostaje trzycyfrowe rachunki za połączenie z Arubą - przecież Ty się pod nikogo nie podszywasz, numer jest widoczny na ekranie, jak nie chce to niech nie odbiera, stawki za połączenie z Arubą są znane, no w czym problem?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


KOCUREEK272-Kolejny kurwa psychol! nie wiem jak to jest możliwe że ona takich przygłupów przyciąga do siebie !
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:KOCUREEK272-Kolejny kurwa psychol! nie wiem jak to jest możliwe że ona takich przygłupów przyciąga do siebie !

Tylko ona wie ;)
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Kiniuś pisze:KOCUREEK272-Kolejny kurwa psychol! nie wiem jak to jest możliwe że ona takich przygłupów przyciąga do siebie !

Kolejna Pani diagnosta się znalazła - a Ty masz zaświadczenie żeś normalna ? siebie najpierw zdiagnozuj
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


Po za tym pusta pało nigdy z Tobą nie gadałem wieć jakim prawem mnie oceniasz - z nikim na tym portal nigdy nie gadałem a jakieś pały mnie oceniają.
Tylko z Kocurellą i tylko ona ma prawo oceniać mnie.

Edit Typer:
wymyśl sobie nowy nick i poinformuj mnie o tym abym mógł zmienić, powiedzmy do jutra czyli czwartku godziny 23:59 ;) jeśli tego nie zrobisz dodam np. "FAN" przed tym co masz obecnie
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


Ok proszę dodać FAN
Awatar użytkownika
fanKOCURKA272
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:05
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA2727
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOCUREEK272


Typer, zmien mu na Kosmita
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości