_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Książe_showupa pisze:Kocurek w nieobecnych? To jakaś pomyłka czy ona przestała nadawać?

Ty jesteś jedna wielka pomyłka. :blind:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Książe_showupa pisze:Kocurek w nieobecnych? To jakaś pomyłka czy ona przestała nadawać?


Wczoraj widziąłem ja na czacie ale na tym się skończyło.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


to chyba bardziej lekki niebyt, pewnie wróci jak ochłonie i nabierze na nowo dystansu do SU
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


hey :hi:
Nie wiem czy wiecie jak jestem nękana przez parę osób nie tylko tu na SU,ale i realnie.Nigdy nikomu nie podawałam kontaktu do siebie telefonicznego jak i adresowego,aż taka zdesperowana nigdy nie byłam i nie będę. Opium mnie nęka realnie pisze po blokach moje dane jak i nicka z SU. Ja zawsze miałam dystans starałam się na wesoło spędzać czas,ale zawistnym hieną się to nie podobało,a hieny dlatego bo Człowiekiem tego czegoś nazwać nie można dla tych żetonów zrobią wszystko nawet zniszczą człowieka. Pozbyły się mnie z pomocą ich kolegi opiuma01 i dobrze trudno niech się mają dobrze ich sumienie. Nie muszę nadawać na ogólnym,aby nadawać dla osób z którymi zawsze już będę mieć kontakt tu na forum jak i na SU. Poza tym nie wytrzymałam wtedy jak wzięłam leki i popiłam % każda ma swoją głowę. Ja nie wytrzymałam,bo to już trwa takie nękanie profile z danymi,transmisje ze zdjęciami i danymi,realnie śledzenie myślisz,że kto by to wytrzymał nic nie robiąc?Może dla innych hien to by było zabawne jakby to ich spotkało co mnie.
Rozpisałam się,ale to tak w skrócie.Przepraszam nic do Ciebie nie mam każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania.
:heart:
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: __77777__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __77777__


Czesc kocurku, czesc reszto.
Ciesze sie, ze zebralas w sobie dosc sil zeby napisac tego posta, to dobrze ze nie dalas sie presji i wciaz otwierasz sie na ludzi.

Przeczytalem go, i zanim sie wypowiem, chcialbym zaznaczyc, ze nie jest to w zadnym wypadku proba ataku, umniejszania Twojej osobie i Twoim problemom.
Jednak jest pare rzeczy ktore od dlugiego czasu mnie martwia, i chcialbym zebys sie do tego odniosla, mysle ze to dobry pomysl, bo przemilczanie i chowanie problemow do szafki daje tym czubom wiecej argumentow do siania dezinformacji.

Pierwsza rzecza o ktora chce zapytac, i znowu podkresle ze to nie jest proba ataku, to dlaczego wciaz tu jestes i dlaczego dalej sie na to wszystko wystawiasz? I dlaczego nic z tym nie robisz? Wiekszosc osob ktore maja z Toba kontakt przyznalo by , i w sumie czesto Ci to mowilo, ze nic Cie tu nie trzyma, jedyne co zyskujesz to wiecej problemow, nie lepiej rzucic to w cholere i zrobic w zyciu restart? Przeciez to nie tak ze kazdy Cie wytyka palcami na ulicy, w kazdej chwili mozesz zniknac, podjac normalne zycie, odizolowac sie od tego domu wariatow.
Pewnie chciala bys teraz napisac, ze jestes tu dla garstki ludzi, ktorzy Cie lubia, i z ktorymi siedzisz na ukrytej transmisji, ale juz w tym momencie siedzisz z nimi tam, z dala od innych, wiec sam fakt siedzenia tu nie ma sensu, nie lepiej wymienic sie kontaktami, i gadac sobie po pracy, na luzie, z dala od tego szamba?

Tu pojawia sie moje drugie pytanie. Moze jednak ludzie wytykaja Cie palcami, masz zgraje czubow ktorzy rozdaja twoj adres, pisza glupoty na blokach, czysty stalking. Nie masz nic do stracenia, wiec dlaczego kurcze nic z tym nie robisz? Do tego nie trzeba NCIS zeby znalezc na to dowody, kazdy kto chociaz liznal ta sprawe moze byc swiadkiem, wszystko potwierdzic yata yada et cetera.
I chyba kazdy przyzna ze ludzie ktorzy to robia to nie sa kurde filarami intelektu, myslisz ze ile zajmie czasu zeby zebrac dosc danych zeby sie ich pozbyc z Twojego zycia? To juz nie te czasy, zeby zaciskac zeby i mowic sobie, jest, ok, moglo byc gorzej. Zacznij dzialac. Wiesz, ze nie jest dobrze, masz juz problemy z zaufaniem komukolwiek i czemukolwiek. My tez sie przeciez lubilismy, a za x czasu wylecialem z Twojego grona " zaufanych" , i dalej nie wiem za co, czekalem az mi odpowiesz, skonczylo sie tym ze oddalem zetony i sie pozegnalem. I sama bez ogrodek przyznajesz ze juz mieszasz prochy z alkoholem, ile jeszcze chcesz sie meczyc, az showup bedzie mialo swoja pierwsza meczennice? Chcesz takiego rozwiazania sprawy? ;/

Lubie Cie, zycze Ci dobrze, i wiele osob podziela moje uczucia i tez zyczy Ci dobrze, wiec wyrwij sie z tego blednego kola, jak nie dla Siebie to dla nas.
Awatar użytkownika
Tancred
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:50
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Oxymoron


Kocurka pisze:[b][color=#8080FF]hey :hi: ....

napisałaś mi to samo w PW, odpisałem Tobie, umieściłaś też to samo na ogólnym, to i ja uznałem że też tutaj wrzucę swoją odpowiedź
"Cześć :)
Na wstępie chciałem wyjaśnić, że ja do Ciebie absolutnie nic nie mam też :), napisałem tak bo czasami już znikałaś, i potem wracałaś. Nie jestem na bierząco z Twoją sytuacją ale wiem to co napisałaś że niektórzy nie dają Ci spokoju (inna sprawa że nie wiem dlaczego), masz pomysł na siebie na SU, realizujesz go, i jak to jest dla Ciebie fajne to ja Tobie życzę jak najlepiej. U Ciebie na trans byłem może z 5 razy przelotem, ale jesteś tu tyle długo, że szacunek za swoją postawę i to jaka jesteś i że się nie zmieniasz u mnie masz.
Co do stalkerów to z takimi sprawami się idzie na policje, wiem że Ty uważasz że ona nic z tym nie zrobi, i jak się do tego nie przekonasz to nic nie poradzisz, ale naprawdę obecnie namierzenie kogoś dla policji to po ip to jest kilkanaście minut roboty. Heńka Słodka pozwała za większe głupoty i się już chyba rok z nią buja, i nawet jego znajomych nachodzą. Ale to czy będziesz chciała się od tych stalkerów uwolnić zależy tylko od Ciebie.
Ja osobiście życzę Tobie jak najlepiej, i mam nadzieję że sobie wszystko poukładasz :)
Miłego dnia Tobie życzę, siły i wytrwałości też :)

ps. jak poczułaś się dotknięta moim postem to przepraszam, nie miałem takiego zamysłu, tylko na chłodno oceniałem sytuację."
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Obrazek
Kocurek :air_kiss:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kocurka pisze:SUMIENIE I UCZYNKI.


Osoby o cechach socjopatycznych, w swoim mniemaniu SUMIENIE mają czyste, gdyż nie przyjmują one odpowiedzialności za swoje UCZYNKI.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzień Dobry Ludzie :hi:
Nie chciałam już nic więcej pisać, ponieważ już dużo napisałam kto ma zrozumieć to zrozumie o czym piszę. Pisałam to tylko, aby niektórzy nie wtajemniczeni w temat czemu nie nadaję na ogólnym nie obserwujący mnie, a czytający czasami tą Kocurkową teczkę :P Nie piszę, że odchodzę całkowicie z nadawania ogólnego pewnie wrócę niebawem dla tych co czekają tylko dojdę do siebie. Co do Henryka to czytałam temat Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele - slodka987/Mala987 też mnie się to tyczy niestety tak to jest jak ktoś to COŚ nie dorosło, a wchodzi na taką stronę +18. Co Ludzie wchodzą, aby się zabawić, a nie robienie afer i niszczenia komuś życia. Dalej nie piszę, bo brak mi słów na to COŚ, bo człowiekiem nie można nazwać. Każda tu Kobieta nadająca na SU ma swoich fanów i to mężczyźni wybierają u kogo chcą spędzać swój czas raz pójdzie do tej raz do tamtej to jest SU każdy facet wchodzi gdzie chce, a mi się dostało za to, że ktoś lubi moje transmisje i mam Najlepszych oglądających i zawsze spędzaliśmy zabawnie czas.
A co do tego Opiuma to on ukrywa swój IP i to nie takie proste on ma ich dużo i zmienia często już nie chcę, więcej komentować napisałam za wiele.
Pozdrawiam Was Ludzie i Wszystkiego dobrego dla każdego z Was. :air_kiss:
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: __77777__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __77777__


Sprawa niewątpliwie nie jest prosta.
Z pewnością należałoby to zgłosić do odpowiednich organów, bo to do czego doszło z pewnością już dawno przekroczyło jakiekolwiek normy i Kocurek ma podstawy ku temu by czuć się zagrożona.
Jednak moim zdaniem powinno się też zastanowić i spróbować postawić w sytuacji osoby, której to dotyczy.. pomyśleć co ona czuje.. i dlaczego może ma obawy by to zgłosić

tu taki przykład, znaleziony w necie...
Obrazek
https://www.tygodnikprzeglad.pl/ludzie-bez-sumienia/

choć opisana sprawa jest trochę inna, to jednak zarówno ona jak i dotycząca Kocurka mają wiele cech wspólnych.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma się co oszukiwać, taki nękający liczy przede wszystkim na poczucie wstydu i bezradność osoby nękanej, dlatego czuje się bezkarny, a jego poczynania eskalują. Takie błędne koło. Jeśli się tego nie przerwie, należy liczyć tylko na to, że w końcu mu się znudzi, albo znajdzie następny obiekt swoich działań, ze szkodą oczywiście dla kolejnej ofiary.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo, racja.
Jednak w tym konkretnym przypadku jakoś nie mam pewności co do tego czy jej stalkerowi się znudzi.. zdecydowanie zbyt długo już to trwa.

Ponadto dodam, ze chyba najgorsze co można robić w takich sytuacjach, to dać się sprowokować takiemu nękającemu - z taką osobą nie należy wchodzić w utarczki słowne(pomimo, że emocje często biorą górę - co jest zrozumiałe), ale nie powinno się też pokazywać strachu... choć zapewne dla nękanej i nierzadko zastraszanej osoby jest to niezwykle trudne.

Generalnie ciężka sprawa i szczerze współczuję Kocurce.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:Generalnie ciężka sprawa i szczerze współczuję Kocurce.


Ja również, jednak jest pewne ,,ale". Nie wiem na ile Kocurek jest tego świadoma, ale swoją określoną reakcją, np. tymi wpisami na forum, dostarcza mu tylko paliwa. Mam nadzieję, że po tej uwadze, nie zostanę uznany za wroga.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


#muremzakocurem ;)
Ps cały czas się zastanawiam skąd biorą się tacy właśnie ludzie którzy to skądinąd całkiem sympatycznej laseczce aż tak potrafią życie uprzykrzać :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:#muremzakocurem ;)
Ps cały czas się zastanawiam skąd biorą się tacy właśnie ludzie którzy to skądinąd całkiem sympatycznej laseczce aż tak potrafią życie uprzykrzać :shock2:


Psychopatów i socjopatów niestety nie brakuje szczególnie w internecie i takich miejscach jak SU gdzie pozorna anonimowość
i poczucie bezkarności oraz łatwość podszywania się pod inne osoby dodatkowo ich rozzuchwala.
Dodatkowo problem w tym, że dziewczyny najczęściej nie chcą zgłaszać takich spraw z różnych przyczyn; nie będę wnikał jakich; do organów ścigania.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


generalne każdy kto szuka bez zgody dziewczyny z SU danych o niej, albo chcę ją wystalkować to jest idiotą, i totalnym przegrywem życiowym
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, stalkerzy mają swoją chorą misję, a to, że ktoś o nich powie przegryw czy idiota, to z pewnością mają bardzo głęboko w 4 literach...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


28 października
Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów



Obrazek
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chyba komus podpadla mocno :D
Awatar użytkownika
piotrekbddd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2019, 04:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Braak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości