_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
02 kwie 2018, 19:17
Różne są gusta jeśli chodzi o kobiecą urodę. Jednak określanie Kocurka mianem brzydka kobieta jest delikatnie mówiąc lekką przesadą.
Mnie się podoba i tyle,
a opinia innych osób niewiele mnie interesuje.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 kwie 2018, 09:37
Ja bym tu zacytował słowa koteczka... ja jestem NORMALNA. :!: :!: :!: :!:

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
04 kwie 2018, 22:13
NoToTenTegoTen pisze:
pusty_nick pisze:
LoverOfCats pisze:Kotzurek jest piękna.

Patrzę na nią dziś, tak jak patrzyłem wczoraj, miesiąc temu, rok, trzy lata temu...
Jest niezwykle ładną kobietą, ma w sobie to coś, a na zewnątrz wygląd blond anioła.
Jest jak wino - z czasem coraz apetyczniejsza i bardziej warta grzechu.
Trzeba mieć w sobie gen stulejarza, nienawiść popychanego dziecka przez kolegów w szkole, by twierdzić, że Kotzurek jest brzydka.

Dla mnie najładniejsza dziewczyna od powstania SU, aż do dziś i na wieki wieków Kotzur.

Mądrego dobrze poczytać
Zgadzam się z każdym słowem

LoverOfCats +1


nie zgadzam się ale kogo interesuje zdanie takiego stulejarza xD



-NoToTenTegoTen- odpierdalasz dzisiaj u Kotka aż miło :haha: Co z Wami Panowie jest nie tak?
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
04 kwie 2018, 22:25
antoni.czekailo pisze:
NoToTenTegoTen pisze:
pusty_nick pisze:
LoverOfCats pisze:Kotzurek jest piękna.

Patrzę na nią dziś, tak jak patrzyłem wczoraj, miesiąc temu, rok, trzy lata temu...
Jest niezwykle ładną kobietą, ma w sobie to coś, a na zewnątrz wygląd blond anioła.
Jest jak wino - z czasem coraz apetyczniejsza i bardziej warta grzechu.
Trzeba mieć w sobie gen stulejarza, nienawiść popychanego dziecka przez kolegów w szkole, by twierdzić, że Kotzurek jest brzydka.

Dla mnie najładniejsza dziewczyna od powstania SU, aż do dziś i na wieki wieków Kotzur.

Mądrego dobrze poczytać
Zgadzam się z każdym słowem

LoverOfCats +1


nie zgadzam się ale kogo interesuje zdanie takiego stulejarza xD



-NoToTenTegoTen- odpierdalasz dzisiaj u Kotka aż miło :haha: Co z Wami Panowie jest nie tak?

już nic dostałem bana na czat i moge znikać od niej :)
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 kwie 2018, 22:43
dziś u kocurka się dzieje, NoToTenTegoTen ma okres :D, pompek udaje nowego i próbuje podejść kocurka :laugh3: a jeszcze noc młoda

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
06 kwie 2018, 14:49
Przed wczoraj tam byłem ogólnie chamstwo na czacie,wyzwiska,niektórzy pisali,że ma oddać im żety inni,że ma odejść :cry: ,po tym kocurkowa zagroziła że odejdzie i szybko znikneła.Może obiecała coś chłopcom,że tak jej po złosci robią?...nie ładnie panowie kocurek jest tu bodajże od poczatku i jakiś szacunek sie jej należy
Awatar użytkownika
Onpoznan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2018, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
06 kwie 2018, 19:37
Onpoznan pisze:Przed wczoraj tam byłem ogólnie chamstwo na czacie,wyzwiska,niektórzy pisali,że ma oddać im żety inni,że ma odejść :cry: ,po tym kocurkowa zagroziła że odejdzie i szybko znikneła.Może obiecała coś chłopcom,że tak jej po złosci robią?...nie ładnie panowie kocurek jest tu bodajże od poczatku i jakiś szacunek sie jej należy


A tam, ona jest naprawdę głupia, jak widzę te błędy w pisowni, to mnie trzęsie, nawet teraz ma w celu błąd, no masakra jakaś panowie. Ona jest po prostu żałosna, wiecznie na tym łóżku, dziwi się, że ludzie się czepiają, ma swoje za uszami i ona doskonale wie o co się czepiają, tylko się nie przyzna na ogóle, będzie udawać wielce zbolałą i zacznie popłakiwać po kątach na transmisji i wypisywać na czacie, że to źli ludzie o niej gadają, no cyrk na kołach!!
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
06 kwie 2018, 21:34
Manufaktura pisze:
Onpoznan pisze:Przed wczoraj tam byłem ogólnie chamstwo na czacie,wyzwiska,niektórzy pisali,że ma oddać im żety inni,że ma odejść :cry: ,po tym kocurkowa zagroziła że odejdzie i szybko znikneła.Może obiecała coś chłopcom,że tak jej po złosci robią?...nie ładnie panowie kocurek jest tu bodajże od poczatku i jakiś szacunek sie jej należy


A tam, ona jest naprawdę głupia, jak widzę te błędy w pisowni, to mnie trzęsie, nawet teraz ma w celu błąd, no masakra jakaś panowie. Ona jest po prostu żałosna, wiecznie na tym łóżku, dziwi się, że ludzie się czepiają, ma swoje za uszami i ona doskonale wie o co się czepiają, tylko się nie przyzna na ogóle, będzie udawać wielce zbolałą i zacznie popłakiwać po kątach na transmisji i wypisywać na czacie, że to źli ludzie o niej gadają, no cyrk na kołach!!


Kocurek272...kobieta "TABU". Dorosła kobieta, o przedszkolnym rozumowaniu i zachowaniu. Żyjąca w wirtualnym świecie. Kobieta,która gdyby tylko pomyślała, nie musiałaby siedzieć na SU i prosić o żet. Jest piękną,inteligentną i seksowną kobietą. W realnym świecie, mogłaby okiełznać niejednego faceta. Dla niej, liczą się tylko żetony. Nie ważne,młody czy stary. Mądrze czy głupio piszący. Liczy się napiwek :) Ciężka droga przed Kocurkiem :) Szkoda, marnuje się kobieta :)
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
07 kwie 2018, 04:04
Kolejny zawiedziony amant.
Serio, was to chyba gdzieś w kosmosie produkują i podrzucają na SU jacyś dywersanci, bo to niemożliwe żeby tylu takich się rodziło w naturalny sposób :facepalm:

MarcoO... dorosły (?) mężczyzna o przedszkolnym rozumowaniu i zachowaniu. Żyjący w wirtualnym świecie. Facet, który gdyby tylko pomyślał to by zrozumiał, że SU to nie portal randkowy ani biuro matrymonialne.
Współczuć tylko i nic więcej :(

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
07 kwie 2018, 09:21
MarcoO pisze:Kocurek272...kobieta "TABU". Dorosła kobieta, o przedszkolnym rozumowaniu i zachowaniu. Żyjąca w wirtualnym świecie. Kobieta,która gdyby tylko pomyślała, nie musiałaby siedzieć na SU i prosić o żet. Jest piękną,inteligentną i seksowną kobietą. W realnym świecie, mogłaby okiełznać niejednego faceta. Dla niej, liczą się tylko żetony. Nie ważne,młody czy stary. Mądrze czy głupio piszący. Liczy się napiwek :) Ciężka droga przed Kocurkiem :) Szkoda, marnuje się kobieta :)


ale bełkot, pewnie jednego z jej psychofanów, kolego MarcoO pewnie dniami i nocami marzysz, żeby kocurek cię okiełznała :D
aj ci psychofani, nie wiem co kocurek robi, że ich tylu ma, inne dziewczyny z SU jeśli w ogóle mają to jednego góra dwóch a kocurek ma kilku czy może nawet kilkunastu :shock2:
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
07 kwie 2018, 09:29
Obrazek
Koteczku272 masz tu od starego zgredzika miotłę co byś mogła wreszcie zrobić porządek na swoim czacie. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
07 kwie 2018, 09:51
Styl w jakim pisze MarcoO pozwala przypuszczać z wielką dozą pewności, iż jest nim jeden z kocurkowych widzów. Nie napiszę kogo mam na myśli,
ale ten kto jest tam w miarę częstym bywalcem zapewne ma te same domysły.

Ludzie, opanujcie się i nie układajcie komuś życia.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
07 kwie 2018, 12:57
Przykład z wczoraj i jej teksty o tym,że chce zdechnąć na raka itp,kolejny raz to pisała.Czy to jest normalne ? nie jest,albo ma coś z głową,albo to część jej manipulacji.Ewidentnie widać,że ma za dobrze w życiu.Siedzi długimi godzinami na tym tapczanie,pije pepsi ,inne świnstwa ,i bije jej na dekiel.Gdyby poszła do pracy,to jestem przekonany,że nie miałaby ochoty pisać takich pierdół o rakach .Dla jej własnego dobra przestańcie sypać jej żetony,inaczej nic nie zmieni w swoim życiu.
Awatar użytkownika
Goscforum
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
07 kwie 2018, 19:11
NoMoreMoney pisze:Różne są gusta jeśli chodzi o kobiecą urodę. Jednak określanie Kocurka mianem brzydka kobieta jest delikatnie mówiąc lekką przesadą.
Mnie się podoba i tyle,
a opinia innych osób niewiele mnie interesuje.


a mi sie podobaja twoje wpisy
Awatar użytkownika
neptun
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
08 kwie 2018, 14:04
Goscforum pisze:Przykład z wczoraj i jej teksty o tym,że chce zdechnąć na raka itp,kolejny raz to pisała.Czy to jest normalne ? nie jest,albo ma coś z głową,albo to część jej manipulacji.Ewidentnie widać,że ma za dobrze w życiu.Siedzi długimi godzinami na tym tapczanie,pije pepsi ,inne świnstwa ,i bije jej na dekiel.Gdyby poszła do pracy,to jestem przekonany,że nie miałaby ochoty pisać takich pierdół o rakach .Dla jej własnego dobra przestańcie sypać jej żetony,inaczej nic nie zmieni w swoim życiu.


Nawet jej fani, po takim pierdleniu o raku, powinni przejrzeć na oczy. Kocurek jest straszliwie niedojrzała, z wyglądu po 30, z zachowania coś koło 15-16 lat.
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
08 kwie 2018, 23:04
pomimo fajnego ciała nie polecam jest dużo lepszych i tańszych wyborów
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 kwie 2018, 00:06
NoToTenTegoTen pisze:pomimo fajnego ciała nie polecam jest dużo lepszych i tańszych wyborów


Ale Kotzurek jest tylko jedna.
To królowa miłości.
Daje chwile radości.
Nigdy się od niej nie uwolnisz, nie zamienisz na inną, bo żadna nie będzie Kotzurkiem, choćbyś nie wiem jak szukał.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
09 kwie 2018, 00:35
prawda to,j est jedna,nie znam innej.ktora tak dlugo potrafi tak dobrzex grac,zmieniac nastroj od glebokiej depresji do euforii w zaledwie kilka minut,nie znam tez 2 takiej ,ktora wywala z trans nawet najbardziej sypiacych po czyn piszze ze ich uwielbia,kocha swoja droga ten cihy to jestwcielenie vipera a nie sorry viper nie wracal z zetonami w zebach gdy ta go wywalila xd nie znam drugiej tak dobrej i siedzacej tu charytatywnie dziewczyny
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 kwie 2018, 02:51
opium01 pisze:[...] viper nie wracal z zetonami w zebach gdy ta go wywalila xd [...]



Za tego tzw. bana z dupy, którego aktualnie u niej mam też nie zapłacę by się wykupić.
Nie ma szans :nea:

Inni niech rzucają ile chcą i za co chcą, nie moja to rzecz.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 kwie 2018, 08:53
Po liczbie osob piszacych u niej na czacie moza sadzic ze wiekszosc osob dostala bana z dupy xD ostatnio dziwnie sie zachowuje wszystko przeszkadza wszystkich wyrzuca czas zmienic okienko
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości