slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak wspaniale...ostatnio fajnie wejsc na foro. wszedzie gdzie pojawia sie Hard zaraz robi sie burdel...i w tematach i na czacie. Ja rozumiem ze od czasu do czasu trzeba Harda "wyprostowac" ale kurwa... litosci :beg:

Co do bohaterki tematu... dziwne ze ona z rowna zawzietoscia jak tutaj nie wytacza kolejnych "procesow" samemu SU, przeciez to na tamtym forum ostatnio po kilka razy dziennie laduja jej nagie fotki i filmy. Przeciez tam latwo ustalic kto (nie)moderuje, SU oficjalnie deklaruje ew chec wspolpracy z organami jesli zajdzie potrzeba...
Wydaje mi sie ze znam odpowiedz...
Swoja droga tez dosc ciekawe ze panna nadal twierdzi ze sie nie rozbiera gdy tymczasem wrzutki z jej zdjeciami i filmami mowia cos innego. Noooo chyba ze to nie ona tylko sobowtor, albo ona ale poddana hipnozie przez Rudera pod blokiem via pluskwa w zyrandolu :dontknow:

https://showup24.tv/kocurek987
https://showup24.tv/profile/kocurek987
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, Harda powinno się omijać i nie odpowiadać na jego durnoty ale to jest silniejsze od zdrowego rozsądku. Najlepszą metodą jest zbiorowe ignorowanie tego osobnika.

komin pisze:Co do bohaterki tematu..



Ciszej nad tą trumną.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Przeciez tam latwo ustalic kto (nie)moderuje, SU oficjalnie deklaruje ew chec wspolpracy z organami jesli zajdzie potrzeba...


wiesz do jakich gigantów korporacyjnych dochodzisz patrząc kto zarządza SU :) nie znajdziesz osoby która pójdzie z nimi na wojnę prawną, gwarantuje że jakby dziś się SU zamknęło to nie znajdzie się kancelaria w Polsce która by chciała poprowadzić pozew zbiorowy :) z małe pieniądze by były do wyjęcia żeby się z nimi latami kopać, a i tak kasa nie do wyjęcia
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Syndrom_Apollo pisze: to załapałbyś, że Muchomor wcale taką świeżynką, z własnym i odrębnym zdaniem, nie jest. Idealnie wstrzelił się w ogólny trend jazdy po Słodkiej. Ba! - Pomimo nie uzyskania potrzebnego dolnego limitu (10) postów, umożliwiono mu dostęp do czatu, na którym mógł sobie bezkarnie dokazywać. Przyznasz, że o czymś to świadczy. ;)
.

Drogi Syndromie,odpowiem Ci na nurtujące Cie zagadnienie, nie mam pojęcia dlaczego mi ściągnięto jakiś tam limit, ba! nawet nie wiedziałem że coś takiego jest dopóki nie przeczytałem tego, co napisałeś, zapewniam Cie że o to nie zabiegałem.
W nic się nie wstrzeliłem, i nie mam zamiaru pisać głupot na temat jakiejś tam bądź co bądź dziwnej osoby ;). Nie będę się już udzielał w tym temacie, bo to nie ma nawet mikrograma sensu ;) A bohaterka tematu jest dla mnie nieznająmą, obojętną mi osobą.
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@Sundromie Twoja spiskowa teoria coś nie pykła.....
MuchomorCzerwony pisze:nie mam pojęcia dlaczego mi ściągnięto jakiś tam limit, ba! nawet nie wiedziałem że coś takiego jest dopóki nie przeczytałem tego, co napisałeś, zapewniam Cie że o to nie zabiegałem.

Chciałeś dobrze ale ...znowu mi nie wyszło :biggrin:
A co do tego czy ty to ty czy ty to łona to sorrki ale już się w tym wszystkim deczko pogubiłem.
Więc ten tego bez urazy.
Jak wspaniale...ostatnio fajnie wejsc na foro. wszedzie gdzie pojawia sie Hard zaraz robi sie burdel...i w tematach i na czacie. Ja rozumiem ze od czasu do czasu trzeba Harda "wyprostowac" ale kurwa... litosci

:good3:
Może ten fragment trochę ostudzi tu zapały niektórych choć cudów nie oczekuje ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard jestes dwulicowa kurwa bez honoru i godnosci wiec zamknij sie. Więcej szacunku ma do ciebie menel z centralnego jak to twoja pani mowila wiec wypierdalaj.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


MuchomorCzerwony pisze:Drogi Syndromie,odpowiem Ci na nurtujące Cie zagadnienie, nie mam pojęcia dlaczego mi ściągnięto jakiś tam limit, ba! nawet nie wiedziałem że coś takiego jest dopóki nie przeczytałem tego, co napisałeś, zapewniam Cie że o to nie zabiegałem.
W nic się nie wstrzeliłem, i nie mam zamiaru pisać głupot na temat jakiejś tam bądź co bądź dziwnej osoby ;). Nie będę się już udzielał w tym temacie, bo to nie ma nawet mikrograma sensu ;) A bohaterka tematu jest dla mnie nieznająmą, obojętną mi osobą.


Drogi Muchomorze, w dodatku Czerwony (przymiotnik - wiem, ale skoro w nazwie masz z dużej, to piszę z dużej, gdyż nie chcę ci uchybić ;)), pozwolisz, że nie do końca uwierzę w twoje zapewnienia. Mam pewne przesłanki/poszlaki, o których nie ma sensu pisać, a które to, nie pozwalają mi ufać twoim słowom. :roll:

Hardaszian pisze:@Sundromie Twoja spiskowa teoria coś nie pykła.....
Chciałeś dobrze ale ...znowu mi nie wyszło* :biggrin:
A co do tego czy ty to ty czy ty to łona to sorrki ale już się w tym wszystkim deczko pogubiłem.
Więc ten tego bez urazy.


- Jeśli ty wierzysz komuś na słowo, a fakty mu przeczą, to ty masz problemik. Ja pozostaję przy swoim zdaniu.
- Czy ja chciałem dobrze? Niech no pomyślę... W każdym razie nie chciałem źle. A że znowu ci nie wyszło*, no cóż... nie martw się, na pewno kiedyś ci wyjdzie. ;)
- Spoko, Hardaszian, ja się nie gniewam, ten tego. :cool3:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pitolaczek pisze:Gdzie są w końcu te mityczne cycki Suodkiej?? Ponoć jakiś link krążył...

Tu jest porzadne, prawilne foro i unikamy nielegalnych materiałów. Takie rzeczy tylko na tym "lepszym" oficjalnym forum. Ostatnio nawet po kilka razy na dzien...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Za te zdjęcia na oficjalnym ,jak tak dalej ktoś będzie wklejał tak coś czuję,że inna rykoszetem dostanie.
I tak się to skończy o ile się tego nie zatrzyma.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Za te zdjęcia na oficjalnym ,jak tak dalej ktoś będzie wklejał tak coś czuję,że inna rykoszetem dostanie.
I tak się to skończy o ile się tego nie zatrzyma.

juz sie czepila, i dlatego zmienila niczka, bo jest przekonana ze to ona,ale przeciez ludzkie jest zyc w bledzie :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chcąc dokopać słodkiej ktoś robi kocurowi pod górkę.
Bo to wszystko idzie na jej konto ,że ona to inspiruje lub ktoś to robi dla niej.
Tak trudno to zrozumieć? Przecież to logiczne.Zamiast wyciszać sprawę to jeszcze bardziej się ją rozdmuchuje .
Nie cierpi ten kto to robi bo on ma zabawę i poczucie spełnionej misji.
Jestem wielki/ka bo dokopałem/łam słodkiej.
Inni dostają rykoszetem choć nie biorą w tym udziału.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:te zdjęcia na oficjalnym ,jak tak dalej ktoś będzie wklejał


Większość zarzuca Słodkiej hipokryzję. OK - bywa zauważalna. Ale zupełnie nie widzą jej w sobie. Kiedyś pisali, że ich tam (oficjalne) nie ma, a jeśli już zajrzą, to może góra raz na tydzień, w dodatku niechętnie, z obrzydzeniem oraz pogardą. Dziś okazuje się, że prawie wszyscy tam siedzą i śledzą. Teraz, jakby ich zapytać, to każdy będzie się zarzekał, że nie ma tam lewego konta (żeby to jednego :roll:) oraz, że w ogóle się tam nie udziela. Ja jednak, jak zwykle, pozwolę sobie w to nie wierzyć. Chętnie natomiast wskażą palcem tego, kto według z nich tam jest oraz (i tu w zależności od stopnia antypatii do danej osoby) padnie liczba domniemanych nicków delikwenta (im większa, tym lepiej, bo bardziej obsrywa!).
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta wojenka kto kogo bardziej obrzuci gównem zaczyna być męcząca.Sami nie zdają sobie sprawy ,że ją nakręcają.A potem jęczą ,że mają z tego powodu problemy.Jakby nie judzili non stop a zostawili to w spokoju to szybko by temat umarł bo nie byłoby paliwa do podtrzymywania.
Ale widocznie komuś to pasuje.I tak spirala hejtu kręci się dalej ,raz z jednej strony raz z drugiej.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Jak już tak wklejacie to może wklejcie jak się zachowują co niektórzy z tego forum u niej na trans. Zaczynam wątpić czy kocur nie dał cichego przyzwolenia na takie zachowanie.Gdybym się dowiedziała ,że któryś z moich uległych zachowuje się u innej Dominy w ten sposób ,zostałby wywalony z grona moich uległych. Bo jacy fani taka Pani.

madricoffy: 0,1 czy jedynkowy? parowo XDXD
Nototentegoten: binarny pulpet
Daj_zetona_Liz_mi_drona: Brzydka
Daj_zetona_Liz_mi_drona: Alw brzydka szmula widać że wujek cie jebie w nocy w stodole bo masz Ryj jak cwel brzydki
madricoffy: z Ciebie nie trzeba robic idiotki
madricoffy: sama z siebie robisz hahaha
madricoffy: wielce wyuczona, a nie potrafi zdania zlozyc
Nototentegoten: pulpet idz do psychiatry jak najszybciej
madricoffy: nie znam typa, ale prawi bardzo dobrze, bo powinni Cie zamknac w psychiatryku z daleka od ludzi
madricoffy: nawijasz makaron na uszy psychopatko hah
Daj_zetona_Liz_mi_drona: wyuczona prawniczko,czemu tu siedzisz? Na kamerce za 30zl i w mieszkaniu który wygląda jak smietnik, wyzywa się bo w życiu jej nie wyszło
madricoffy: wielce bogaczka wyuczona i nie potrafi isc normalnie do pracy tylko żebra o zetony
Karolex2: Kurwa wbiłem na sex kamerki i takie gowno mi się wyswietlilo pierwsze @moderator czemu widzę taka twarz na sex kamerkach? @moderator Banuj
Waldek_kiepski: Witam, czy jest możliwość priv z nasmarowaniem twarzy gownem? Po prostu by twa twarz wyglądała trochę lepiej. Pozdrawiam
Daj_zetona_Liz_mi_drona: O huj ale ryjsko jak u moje świni ta panienka ma
Daj_zetona_Liz_mi_drona: Ryj jak ma.dupa
Nototentegoten: w ciuchasz z 2hendu?
Master32: jprdl ale beka z ulańca
madricoffy: male cyce i owlosiona, bo na jednorazowke nie stac haha
Waldek_kiepski: Wziąłbym priv od ciebie ale czulbym się jak z matką... Widać że masz 40 lat wzwyż. Jak nie zgadłem to na tyle wyglądasz a nawet na 50
Nototentegoten: ciebie pulpet to rodzice nieźle muszą się wstydzić
Chuda_Pokraka: Slodka a nie bedziesz miala nic przeciwko jak sobie twoją cipkę z camwhooores na profil wstawię? ;)
Nototentegoten: mój znajomy twierdzi że masz bardzo duże zaburzenia
Nototentegoten: i powinnaś się leczyć w zakładzie zamkniętym

Kto ma atak? I dlaczego u niej na transmisji?
Niech mnie ktoś przekona, że cała ta reszta pisząca tam u niej jest normalna.
A ty Słodka po grzyba z nimi wszystkimi dyskutujesz i dajesz wciągać się w to gówno?
Banuj! Banuj! Banuj! W końcu im się znudzi zakładanie kolejnych fejkników.

Kopiuj - wklej, to tylko kilka minut z tej "interesującej" nawalanki.
Musiałem wyjść, bo dla kogoś, kto ma wszystkie klepki na miejscu, dłuższe obserwowanie tego szamba jest nie do zniesienia.
Na górę
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Jpdl tego nawet odechciewa się czytać :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dominatrix, Nie wiem co Cie dziwi. Przeciez wiadomo ze SU jest pelne przeróżnej maści zjebow... Tak, byc moze na te słowne napierdalanki wchodzi do niej i ktoś od nas z forum, ale ja obstawiam ze większość to jakies pryszczate gimbusy które wpadają pociągnąć sobie tania bekę z mocno niezrównoważonej panny.
Przeciez wszystkie jej transmisje tak wyglądają... ona udaje prawnika z zespołem Downa, bez przerwy wzywa forum, kocurka i chinaskiego, jest agresywna wobec niemal wszystkich swoich widzów poza 2-3 przydupasami. A gimbaza ma radochę ze mogą w gratisie sobie poszaleć na czacie. To sie nigdy nie skończy... Jej kariera jako „normalnej modelki” na SU jest juz niemożliwa. Ja sie w sumie jedynie zastanawiam czy tej panny to po prostu nie bawi... te durne gierki. Bo w sumie cóż poza tym ona moze jeszcze zrobic na SU...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jestem zdziwiona tolerancją dla tego typu zachowań.
U swoich fanów nie toleruję tego typu zachowań.Może dlatego moje zdziwienie jest tak duże,że aż zabrałam głos w tej sprawie. Ale tak szczerze, po pobycie na SU chyba już nic nie jest w stanie mnie więcej zdziwić.
Czas się rozejrzeć za czymś innym niż SU to najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość