slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja osobiście bardzo Heniowi się dziwię.
Jeżeli taki problem dotknąłby mnie, a w szczególności jak Heniu pisał zepsuł jakiś biznes, bez wahania złożyłbym zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
Szczególnie że dowodów na mataczenie, składanie fałszywych zeznań i pieniactwo jest mnóstwo.
Uważam że w momencie kiedy znana i lubiana nadająca dostała by konkretne zarzuty poparte dowodami to te jej wyskoki przestały by mieć miejsce.
Czasem mi się wydaje że nasza gwiazda uroiła sobie w głowie że z pozwów i odszkodowań zrobi sobie konkretne źródło utrzymania.
Osobiście nie wierzę że ma jakiegoś prawnika. Błędy prawne w jej wypowiedziach są nadto rażące.
Do ciebie Syndrom bo oblatany gość jesteś kieruję ten materiał:
https://www.youtube.com/watch?v=OMefIq-nPnk
Sprawa bardzo przypomina mi sprawę Słodkiej.
A i jeszcze bo bym zapomniał, jakby nie patrzeć to nasza znana i lubiana nadająca prostytuuje się w Internecie. Tak samo jak w Internecie prostytuują się pozostałe panie które biorą w tej dyskusji udział.
Wiec patrząc na powyższa jedna drugiej jest warta. Nie rozumiem o co ta wojna skoro wszystkie jadą na jednym wózku.
Nie zmienia to jednak faktu że w moim odczuciu, znana i lubiana jest mocno zaburzona i nigdy nie powinna występować publicznie, a na pewno nie na taki portalu jak SU.

https://showup24.tv/kocurek987
https://showup24.tv/profile/kocurek987
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A w końcu panna przeszła na emeryturę? Tak obiecywała, że gdzieś pod koniec października znika. I pojawia się? Czy dotrzymała słowa?
No i co to za słynne fotki, których nigdzie już nie widać?
Jak odejdzie to będzie mi brakowało tego chamstwa, tego rzucania mięskiem, tych grupowych, które się nie odbyły, tych łańcuszków wpłat żetonów, na które nawet debile się nie łapali i tych grup po 10000...
Kiedyś był Rafatus, teraz mamy Suodką (wielu imion...).
P.S. Jeśli gdzieś ta niezwykła zapewne fotka krąży, dajcie namiar, bom ciekaw, co tak święte dziewcze zaprezentowało.
P.S.2. Tych prawników, z ortografią pierwszoklasisty, wysyłających wezwania na forach, też będzie mi brakowało.
Awatar użytkownika
pitolaczek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2020, 20:40
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ALL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No no no jakie to wspaniałe, że nie musisz rozwalać nóg jak Ja na SU. No cóż ty #slodka987 masz wspaniałą pracę, życie cudowne jesteś po prostu the best. Słuchaj gówniaro Ja cie nie zaczepiam, bo dawno zapomniałam, że istniejesz sama zaczepiasz piszesz u siebie na transmisji bzdury i sama się przyczepiasz i wywołujesz afery. Wstawiam wszystko co otrzymałam. Bo mnie nie było na SU spałam, a tu takie coś ....
Jeszcze zakładasz nicka https://showup24.tv/profile/kocurek987 myślisz, że mnie to zaboli NIE. Bo to świadczy tylko o tobie jaka jesteś i jak się zachowujesz i szukasz zaczepki. Zakończę temat i ponawiam czekam na wezwanie, albo sama się przejdę i wszystko co mam to pokażę.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kocurku chciałby ci przypomnieć że jesteś taką samą e-prostutytką jak nasz znana i lubiana nadająca.
Tak więc skończ. Nie ważne czy pokazujesz cipe on line czy nie. Nadajesz na takim a nie innym portalu. Tutaj nikt nie szuka serduszkowania.
Nie wnikam czy sama się rozbierałaś czy nie ale granie na tej strunie moim zdaniem jest tutaj nie na miejscu.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak rozbierałam się myślę, że każdy o tym już wie.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pitolaczek pisze:A w końcu panna przeszła na emeryturę? Tak obiecywała, że gdzieś pod koniec października znika. I pojawia się? Czy dotrzymała słowa?
No i co to za słynne fotki, których nigdzie już nie widać?
Jak odejdzie to będzie mi brakowało tego chamstwa, tego rzucania mięskiem, tych grupowych, które się nie odbyły, tych łańcuszków wpłat żetonów, na które nawet debile się nie łapali i tych grup po 10000...
Kiedyś był Rafatus, teraz mamy Suodką (wielu imion...).
P.S. Jeśli gdzieś ta niezwykła zapewne fotka krąży, dajcie namiar, bom ciekaw, co tak święte dziewcze zaprezentowało.
P.S.2. Tych prawników, z ortografią pierwszoklasisty, wysyłających wezwania na forach, też będzie mi brakowało.


Właśnie nadaje z lushem na nowym koncie - https://showup24.tv/kocurek987

kamyczek199K podarował 100 żetonów
kamyczek199K przejął kontrolę nad sex-zabawką
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


No i to najdobitniej świadczy o jej chorobie psychicznej.

Kocurka pisze:tak rozbierałam się myślę, że każdy o tym już wie.

Z tym że to nie ma najmniejszego znaczenia w dyskusji. To jest twoja i tylko twoja decyzja. Ja tego nie widziałem i mało mnie to interesuje.
Stwierdziłem tylko fakt że granie struną że ktoś się rozbierał a ktoś nie na takim portalu jak SU jest nie na miejscu.
Tyle.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MuchomorCzerwony pisze:Dawno temu siedziałem u nie na transmisji, jeszcze jak nie było o niej tak burzliwie pisane, ktoś jej zaproponował propozycję priva, z wielkim fochem odpowiedziała że ona prowadzi własną działalność, i w godzine ma przychody takie że stać ją na wszystko :) a ten ktoś kto jej rzucił propozycją niech idzie do tych co się sprzedają za marne pieniądze... w takim tonie gościa spławiła.
Chyba przyznasz rację że jej zachowaniem, podejściem do sex kamer, i zakłamywaniem prostej, zawsze będzie linczowana?;) zresztą to co ona wypisuje, i w jaki sposób to robi, ewidentnie stawia ją w świetle osoby, która ma zaburzenia psychiczne, i nie piszę tego aby być kolejnym który ją chce linczować w internecie, po prostu pewne rzeczy udowadnia ona sama, czasami odnoszę wrażenie że w pewien sposób bardzo jej zależy na tym, aby był młyn wokół jej osoby, i robi pewne rzeczy celowo.


Widzisz... tak ładnie zacząłeś... i tak szybko się wysypałeś.

MuchomorCzerwony pisze:- mamy 400 adwokatów do tej sprawy, 1000 policjantów skorumpowanych, i ryj suodkiej na deser
- Gdy pzedstawiłem te złoża Hermanowi Goeringowi.... to sam przyznał . "Kurwa takich tłustych włosów, to nawet w Auschwitz nie widziałem"
- a mengele już liczył ile mydła z kurwy utłoczy
- bo jej złoża tłuszczu na włosach są zacne, odpalił papierosa Rudolf Hoess i przytaknął!.


I ty mnie chciałeś przekonać, że to ona jest tym jedynym złem wcielonym, a cała reszta, to niewiniątka, na których Słodka dokonuje rzezi? Dobre sobie!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
MuchomorCzerwony pisze:Dawno temu siedziałem u nie na transmisji, jeszcze jak nie było o niej tak burzliwie pisane, ktoś jej zaproponował propozycję priva, z wielkim fochem odpowiedziała że ona prowadzi własną działalność, i w godzine ma przychody takie że stać ją na wszystko :) a ten ktoś kto jej rzucił propozycją niech idzie do tych co się sprzedają za marne pieniądze... w takim tonie gościa spławiła.
Chyba przyznasz rację że jej zachowaniem, podejściem do sex kamer, i zakłamywaniem prostej, zawsze będzie linczowana?;) zresztą to co ona wypisuje, i w jaki sposób to robi, ewidentnie stawia ją w świetle osoby, która ma zaburzenia psychiczne, i nie piszę tego aby być kolejnym który ją chce linczować w internecie, po prostu pewne rzeczy udowadnia ona sama, czasami odnoszę wrażenie że w pewien sposób bardzo jej zależy na tym, aby był młyn wokół jej osoby, i robi pewne rzeczy celowo.


Widzisz... tak ładnie zacząłeś... i tak szybko się wysypałeś.

MuchomorCzerwony pisze:- mamy 400 adwokatów do tej sprawy, 1000 policjantów skorumpowanych, i ryj suodkiej na deser
- Gdy pzedstawiłem te złoża Hermanowi Goeringowi.... to sam przyznał . "Kurwa takich tłustych włosów, to nawet w Auschwitz nie widziałem"
- a mengele już liczył ile mydła z kurwy utłoczy
- bo jej złoża tłuszczu na włosach są zacne, odpalił papierosa Rudolf Hoess i przytaknął!.


I ty mnie chciałeś przekonać, że to ona jest tym jedynym złem wcielonym, a cała reszta, to niewiniątka, na których Słodka dokonuje rzezi? Dobre sobie!

Wiesz... nawet nie chcę mi się odnosić do tego.... bo mamy do czynienia z jednej strony z chorym kimś.... a z drugiej strony z inteligentem, szkoda że forumowym ;) więc, moi prawnicy się tym zajmą.
Syndrom_Apollo pisze:
I ty mnie chciałeś przekonać, że to ona jest tym jedynym złem wcielonym, a cała reszta, to niewiniątka, na których Słodka dokonuje rzezi? Dobre sobie!
tzn gdzie ja chciałem Ciebie w czymkolwiek przekonywać? hahhaha, przetłumacz poprawnie swój ślinotok ;)
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MuchomorCzerwony pisze:tzn gdzie ja chciałem Ciebie w czymkolwiek przekonywać? hahhaha, przetłumacz poprawnie swój ślinotok


To czemu miało służyć to, że przedstawiłeś tylko ją w złym świetle? Ani słowa o takich jak ty...
Nie mam nadprodukcji śliny, może tobie o słowotok chodziło?
No i gdzież mi tam do ciebie, jako "nowy", to strasznie się dziś na czacie rozwinąłeś. ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak mi podasz chociaż jeden przykład definicji, czemu miałbym tę osobę stawiać w dobrym świetle... to możemy pogadać, a poza tym miałeś już się nie udzielać w tym temacie, tymczasem wychodzi na to że moniturujesz ten temat bardziej, jak SS obóz Auschwitz. to smutne, myślisz że tego nie widać XD?
W dodatku bronisz dziwoląga w taki sam sposob, jak Ekolodzy dziki chorujące na pomór.... heheh

WGL... czytasz Mini-Czat, notujesz, spiskujesz, a łeb masz zalany do połowy chociaż na ten moment? ;]
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MuchomorCzerwony pisze:Jak mi podasz chociaż jeden przykład definicji, czemu miałbym tę osobę stawiać w dobrym świetle... to możemy pogadać, a poza tym miałeś już się nie udzielać w tym temacie, tymczasem wychodzi na to że moniturujesz ten temat bardziej, jak SS obóz Auschwitz. to smutne, myślisz że tego nie widać XD?
W dodatku bronisz dziwoląga w taki sam sposob, jak Ekolodzy dziki chorujące na pomór.... heheh


Nikt ci nie każe w dobrym, bo trudno by było, ale atakujące ją hieny, nie są wcale lepsze.
Nie napisałem, że "NIE i koniec!" Zostawiłem sobie uchyloną furtkę, pisząc, że będę się starał. Niestety, trochę mnie uruchomiłeś.
Wiem, że widać. Poza tym nie monitoruję tylko tego, ale każdy, w którym się udzielam. Zresztą prawie wszystkie, w których pojawiają się nowe wpisy. Taki ze mnie pilny czytelnik. ;)
Dla mnie prawie wszyscy są tu dziwolągami. Spoko, ja mogę być nim dla innych, nie obrażam się o to.
Możesz zarzucić mi wszystko, ale nie spiskowanie. Nie spiskuje się w pojedynkę.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zaprzeczasz, i stoisz murem, za kimś kto wychodzi na drąga. Mimo wszystko to nie ona wychodzi na drąga... XD a jej dupa widoczna na załączonym obrazku, to dupa Twojej starej. No Okey ;)
Prawnicy się tym zajmą.
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że forumowe gremium fachowców wszelakich wydało już werdykt jest...
jakim pisze:No i to najdobitniej świadczy o jej chorobie psychicznej.

Teraz tylko załatwcie jej wizytę u specjalisty i może będzie tu spokój :biggrin:
Sorryyy ale temat słodkiej jest dla mnie na tyle już nużący że daruje sobie czytanie tym Waszych uzasadnień.
MuchomorCzerwony,
Siema!!!
Widzę ze pojawił się kolejny myśliciel.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Widzę że forumowe gremium fachowców wszelakich wydało już werdykt jest...
jakim pisze:No i to najdobitniej świadczy o jej chorobie psychicznej.

Teraz tylko załatwcie jej wizytę u specjalisty i może będzie tu spokój.
Sorryyy ale temat słodkiej jest dla mnie na tyle już nużący że daruje sobie czytanie tym Waszych uzasadnień.
MuchomorCzerwony,
Siema!!!
Widzę ze pojawił się kolejny nowy myśliciel.



O widzisz Hardzisławie Dwulicowy pisowski kundlu, Słodka to idealna partnerka dla ciebie,
razem we dwoje byście zwojowali świat.
Ale znając życie to nawet ona ma ciebie w dupie :laughingnew:

PS
Lepiej być myślicielem, niż jak ty hardzie bezmózgiem....
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Co liczyłeś pizdusiu ile wczoraj pisałem.
Może tak kolejne moje wpisy umieścisz na foro czekamy.
Pomału już dorównujesz spajkowi swoim głupkowatym zachowaniem.
Idiota tylko siedzi na foro i czeka żeby mi coś odpisać.
A to co piszesz tu o mnie tylko świadczy o tobie.
Ale ośmieszaj się dalej ludzie widzą że też masz nierówno pod kopuła ale tego ci wprost nie napiszą.
To tyle WIELKI ROBINKU :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Sorryyy ale temat słodkiej jest dla mnie na tyle już nużący że daruje sobie czytanie tym Waszych uzasadnień.


Hardaszian, no i gdybyś czytał te "uzasadnienia", a nie wypowiadał się z pogardą o temacie, w którym zresztą zabierasz głos (niekonsekwencja), to załapałbyś, że Muchomor wcale taką świeżynką, z własnym i odrębnym zdaniem, nie jest. Idealnie wstrzelił się w ogólny trend jazdy po Słodkiej. Ba! - Pomimo nie uzyskania potrzebnego dolnego limitu (10) postów, umożliwiono mu dostęp do czatu, na którym mógł sobie bezkarnie dokazywać. Przyznasz, że o czymś to świadczy. ;)
Ja rozumiem, że być może rozpaczliwie szukasz tu przyjaciół i stąd te "dobre rady" dla Muchomora, jednak odrobina trzeźwej oceny sytuacji nie zaszkodzi, bo znów wychodzisz na ignoranta, żeby nie powiedzieć - człowieka naiwnego, błądzącego jak dziecko we mgle.

Wybacz ten przydługi komentarz, ale miałeś pecha, bo zdążyłem przeczytać twój post, zanim go edytowałeś.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo,
No soryy ale nie bardzo mnie interesuje czy ona jest chora psychicznie czy nie.
It's not my business !!!!
A co do tych moich rad to stwierdziłem że chlop jest na tyle bystry że szybko to załapie :biggrin:
Syndrom_Apollo pisze:Idealnie wstrzelił się w ogólny trend jazdy po Słodkiej. Ba!

Kupą panie i panowie skąd my to znamy.
Jak płynać to z prądem a nie pod prąd.
Syndrom_Apollo pisze:Pomimo nie uzyskania potrzebnego dolnego limitu (10) postów, umożliwiono mu dostęp do czatu, na którym mógł sobie bezkarnie dokazywać. Przyznasz, że o czymś to świadczy.

No ba.
Loża forumowych szyderców i wszelakich specjalistów od wszystkiego i od niczego zyskała właśnie kolejnego myśliciela.
Bywaj zdrowa!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Syndrom_Apollo,
No soryy ale nie bardzo mnie interesuje czy ona jest chora psychicznie czy nie.
It's not my business !!!!
A co do tych moich rad to stwierdziłem że chlop jest na tyle bystry że szybko to załapie :biggrin:
Bywaj zdrowa.


Czego znowu nie zrozumiałeś?

- Jeśli wypowiadasz się w jakiejś kwestii, to warto byłoby mieć choć ogólną wiedzę na dany temat, a nie na zasadzie: "nie wiem, ale się wypowiem".

- Jeśli jest bystry, to co chcesz mu tłumaczyć? Prawdopodobnie gostek "ciebie by wytłumaczył". Można się domyślić, że to znany (moderacji na pewno) wyga jest.
Od razu dostał kolor nicku, nie musiał czekać specjalnie długo na zatwierdzenie postów (pierwsze 10), od razu miał dostęp do czatu (brak dolnego limitu w liczbie 10).

- Jeśli czujesz się urażony moim komentarzem, to pisząc do mnie w formie żeńskiej, wcale się nie rewanżujesz, gdyż mnie to nie rusza.

Bywaj...
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Temat przez kilka ostatnich wpisów nie dotyczy już tej o której był założony, a raczej ogólnych postaw moralnych i różnic w percepcji. Nie widzę tu bardzo pola do przekonania Was do swoich racji.
Syndrom_Apollo, Tłumaczenie Hardaszian, czegokolwiek mija się z celem, abstrahując już o tego jakie kto ma zdanie, on nawet pisząc posta, że nie chce się mu czytać tego co jest napisane, albo że nie będzie się tym zajmował, sam sobie przeczy. Też nie rozumiem po co informuje że nie będzie czegoś czytał, albo że nie będzie się wypowiadał, zarazem pisząc w tym temacie. Cały Hard i jego nieumiejętność postrzegania świata. Pewnych rzeczy nie jest w stanie zrozumieć ani przetworzyć i z tym trzeba się pogodzić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość