Callmebaby/cutebejbe24/misslemo - Instamatka z Uwaga TVN

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Callmebaby
19 sie 2016, 13:38


MyNameIsMystery pisze:
Boy1234 pisze:
MyNameIsMystery pisze:
Sponsor69 pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Widać to po jej zachowaniu .


Bo ma jedne z najdroższych privow na ShowUp.tv? Mnie stać, wiec wchodzę kilka razy na 40 minutowe privy do niej i show które odpierdala, to miazga. No i fanka motoryzacji! potrafimy cale privy przegadać o samochodach i caly czas mnie zaskakuje i zagina w niektórych tematach. Bardzo sympatyczna ;)
Zbiera na RSa 8-)



Też mam bardzo drogie privy i jakoś nikt nie mówi, że jestem żetoniarą. Widzisz, coś w tym musi być ;)


A jakie sa cechy typowej zetoniary ? Wytlumaczy mi ktoś? Myslalem ze wszystkie tam sa po zetony :lol: a skoro ty nie jesteś etoniara, to dlaczego nie zrobisz darmowych privkow ? Chetnie skorzystamy :D


Gdybys czytał/a ( jestes Boy ale w majtach masz Pussy :))moj komentarz ze zrozumieniem, to inaczej byś sformułował swoją wypowiedz.
Dlatego moja odpowiedz jest w tej sytuacja zbędna. Pozdrawiam


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Pewnie Pani, której wątek dotyczy pisze sama o sobie :) W innym poście napisał(a): "weszłam" :) I dziwnym trafem jest najaktywniejszy(a) w tym temacie. To tylko takie tam moje małe spostrzeżenia :P

https://showup24.tv/Callmebaby
https://showup24.tv/profile/Callmebaby
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
19 sie 2016, 19:29


Dla mnie żetoniara, to taka camgirl, która wszystkie żetony zostawia dla siebie i nawet mimo dobrych zarobków i dobrych znajomości z innymi użytkownikami praktycznie ich nie rozdaje.
Mowa tu oczywiście nawet o symbolicznej złotówce.
A jest też właśnie wiele dziewczyn z topki, które dużo zarabiają ale często też rzucą na trans czy na profil, z sympatii albo że np. kogoś lubią/szanują.. itp itd.
tak to mniej więcej widze.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Callmebaby
19 sie 2016, 19:45


msn pisze:Dla mnie żetoniara, to taka camgirl, która wszystkie żetony zostawia dla siebie i nawet mimo dobrych zarobków i dobrych znajomości z innymi użytkownikami praktycznie ich nie rozdaje.
Mowa tu oczywiście nawet o symbolicznej złotówce.
A jest też właśnie wiele dziewczyn z topki, które dużo zarabiają ale często też rzucą na trans czy na profil, z sympatii albo że np. kogoś lubią/szanują.. itp itd.
tak to mniej więcej widze.


Może nie u wszystkich, ale na pewno u części dziewczyn, takie rzucanie z sympatii często podyktowane jest czystym marketingiem. Ale jak zaznaczyłem nie wszystkie działają na tej zasadzie, zdarzają się też te normalne. Nie można generalizować - nie zawsze te camgirl z topki są żetoniarami ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
20 sie 2016, 19:24


MyNameIsMystery pisze:Też mam bardzo drogie privy i jakoś nikt nie mówi, że jestem żetoniarą. Widzisz, coś w tym musi być ;)


Jeśli napiszesz, że robisz privy charytatywnie, to przekonasz mnie o tym, że nie jesteś żetoniarą, a kobietą, która po prostu lubi seks. Nie masz się o co obrażać, bo ja się nie obrażam, kiedy ktoś wysyła mnie do psychiatry. Po prostu nie korzystam z jego rad, bo bardzo dobrze mi z moim pierdolcem.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
20 sie 2016, 22:32


pussycat pisze:
MyNameIsMystery pisze:Też mam bardzo drogie privy i jakoś nikt nie mówi, że jestem żetoniarą. Widzisz, coś w tym musi być ;)


Jeśli napiszesz, że robisz privy charytatywnie, to przekonasz mnie o tym, że nie jesteś żetoniarą, a kobietą, która po prostu lubi seks. Nie masz się o co obrażać, bo ja się nie obrażam, kiedy ktoś wysyła mnie do psychiatry. Po prostu nie korzystam z jego rad, bo bardzo dobrze mi z moim pierdolcem.


Nie obrażam sie, tylko nie toleruje komentarzy na moj temat takich, jakich doświadczyłam dzieki Tobie, poniewaz jestem na tyle profesjonalna, ze nie traktuje widzów "z góry".
Źle odebrałas moja wypowiedz , dlatego lepiej czasem w ogole sie nie wypowiadać.
Ja juz zakończyłam dalsze wypowiedzi, bo nie chce kwasu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
20 sie 2016, 22:52


W żadnym momencie nie twierdziłam, że traktujesz kogokolwiek z góry.
Jeśli chodzi o komentarze, to po takich, których ja doświadczyłam (i nadal doświadczam), musiałabym się chyba zabić.
Również pozdrawiam.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
21 sie 2016, 15:05


Niestety, ale tutaj trzeba się zgodzić z chłopakami. Mądrość z urodą nie zawsze idą w parze :P
Awatar użytkownika
Cybor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2016, 16:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
22 sie 2016, 13:31


msn pisze:Dla mnie żetoniara, to taka camgirl, która wszystkie żetony zostawia dla siebie i nawet mimo dobrych zarobków i dobrych znajomości z innymi użytkownikami praktycznie ich nie rozdaje.
Mowa tu oczywiście nawet o symbolicznej złotówce.
A jest też właśnie wiele dziewczyn z topki, które dużo zarabiają ale często też rzucą na trans czy na profil, z sympatii albo że np. kogoś lubią/szanują.. itp itd.
tak to mniej więcej widze.


Dla mnie żetoniara to ta co codziennie transmituje(niektóre faktycznie mają złą sytuacje finasową to rozumiem,ale nie które są po prostu chciwe chcą mieć więcej i więcej) i też takie co twardo trzymają się cen swoich privów.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
22 sie 2016, 13:47


Papaj pisze:Dla mnie żetoniara to ta co codziennie transmituje(niektóre faktycznie mają złą sytuacje finasową to rozumiem,ale nie które są po prostu chciwe chcą mieć więcej i więcej) i też takie co twardo trzymają się cen swoich privów.


Nie oszukujmy się, dziewczyny nie siedzą na ShowUp.tv z sympatii do nas (przynajmniej znaczna większość), wiadomo, że ideą tego portalu jest zarabianie, a jak wiadomo "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
22 sie 2016, 14:20


NoMoreMoney pisze:
Papaj pisze:Dla mnie żetoniara to ta co codziennie transmituje(niektóre faktycznie mają złą sytuacje finasową to rozumiem,ale nie które są po prostu chciwe chcą mieć więcej i więcej) i też takie co twardo trzymają się cen swoich privów.


Nie oszukujmy się, dziewczyny nie siedzą na ShowUp.tv z sympatii do nas (przynajmniej znaczna większość), wiadomo, że ideą tego portalu jest zarabianie, a jak wiadomo "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ;)


tak, ale jest dużo dziewczyn które aż tak bardzo tego nie pokazują i naprawdę fajnie się je ogląda
Awatar użytkownika
Cybor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2016, 16:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
22 sie 2016, 15:39


Cybor pisze:
NoMoreMoney pisze:
Papaj pisze:Dla mnie żetoniara to ta co codziennie transmituje(niektóre faktycznie mają złą sytuacje finasową to rozumiem,ale nie które są po prostu chciwe chcą mieć więcej i więcej) i też takie co twardo trzymają się cen swoich privów.


Nie oszukujmy się, dziewczyny nie siedzą na ShowUp.tv z sympatii do nas (przynajmniej znaczna większość), wiadomo, że ideą tego portalu jest zarabianie, a jak wiadomo "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ;)


tak, ale jest dużo dziewczyn które aż tak bardzo tego nie pokazują i naprawdę fajnie się je ogląda


Zgadzam się z Wami wszystkimi.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Callmebaby
24 sie 2016, 18:16


Nie jest żetoniarką :P dzisiaj zrobiła fajny gest i dała trochę żetonów Pani,która miała najmniejszą ilość widzów :)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
25 sie 2016, 06:52


Papaj pisze:Nie jest żetoniarką :P dzisiaj zrobiła fajny gest i dała trochę żetonów Pani,która miała najmniejszą ilość widzów :)

Haha pewnie po przeczytaniu tych opinii na swój temat, żeby udowodnić, że jednak nie jest żetoniarą :lol:
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
25 sie 2016, 12:09


Tytus pisze:
Papaj pisze:Nie jest żetoniarką :P dzisiaj zrobiła fajny gest i dała trochę żetonów Pani,która miała najmniejszą ilość widzów :)

Haha pewnie po przeczytaniu tych opinii na swój temat, żeby udowodnić, że jednak nie jest żetoniarą :lol:


Hehe mam podobne wrażenie jak kolega powyżej :D A jeśli to prawda oznaczałoby to, że Panie z wielką uwagą śledzą, to co o nich piszemy :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
25 sie 2016, 14:09


NoMoreMoney pisze:
Tytus pisze:
Papaj pisze:Nie jest żetoniarką :P dzisiaj zrobiła fajny gest i dała trochę żetonów Pani,która miała najmniejszą ilość widzów :)

Haha pewnie po przeczytaniu tych opinii na swój temat, żeby udowodnić, że jednak nie jest żetoniarą :lol:


Hehe mam podobne wrażenie jak kolega powyżej :D A jeśli to prawda oznaczałoby to, że Panie z wielką uwagą śledzą, to co o nich piszemy :biggrin:


OGŁASZAM OFICJALNY KOMUNIKAT: WSZYSTKO CO PISZE TU NA FORUM TO NIE JEST PRAWDA !!!!!!!
ragazzo rozgryzłeś mnie :cry:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
25 sie 2016, 15:26


Papaj pisze:
NoMoreMoney pisze:
Tytus pisze:
Papaj pisze:Nie jest żetoniarką :P dzisiaj zrobiła fajny gest i dała trochę żetonów Pani,która miała najmniejszą ilość widzów :)

Haha pewnie po przeczytaniu tych opinii na swój temat, żeby udowodnić, że jednak nie jest żetoniarą :lol:


Hehe mam podobne wrażenie jak kolega powyżej :D A jeśli to prawda oznaczałoby to, że Panie z wielką uwagą śledzą, to co o nich piszemy :biggrin:


OGŁASZAM OFICJALNY KOMUNIKAT: WSZYSTKO CO PISZE TU NA FORUM TO NIE JEST PRAWDA !!!!!!!
ragazzo rozgryzłeś mnie :cry:


Że niby ja :roll:

;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
25 sie 2016, 22:57


Co wy się jakąś plastikową kurwinellą przejmujecie... chłopy... :blink:
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
20 wrz 2016, 18:45


Wlasnie nadaje. Zmienila kolor wlosow, albo peruka oraz twarz na miniaturce. Niewiele widac ale zawsze;)

https://showup24.tv/Callmebaby

https://showup24.tv/profile/Callmebaby
Awatar użytkownika
mozart
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 17 wrz 2016, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: cycki
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
20 wrz 2016, 18:49


To chyba peruka po babci bo włosy wyglądają jakby piorun pierdyknął w szalupę i kojarzą się z wyeksploatowanym mop-em.
Też czyta forum na bieżąco bo mopa z głowy zdjęła :biggrin:
W forum istnieje jednak moc Hogwartsu.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Callmebaby
21 wrz 2016, 18:16


Dobra muszę te 10 postów nabić no to coś już napiszę. Miałem przyjemność "poznać" troszkę tą Panią i jest spoko, nie rozumiem trochę tych negatywów, no ale cóż, nie wszystkim dogodzi. Dziewczyna jest miła, można z nią pogadać nawet bez żetonów, można się dogadać np. ze strojem itp. co nieraz widziałem, także dziwne to wszystko, bo akurat same piersi to luz, komuś się mogą nie podobać, ale że żetoniara no hahah, sorry, ale ona akurat nią nie jest w tym złym znaczeniu. Jeśli ona jest to polecam te co nawet nie ruszą paluszkiem nie widząc koloru żółtego.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości