taktowna/ladytactful

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: taktowna
11 sie 2016, 07:39


czasoumilacz pisze:a niby o czym z nią gadać?


No jeżeli ktoś z tak inteligentną osobą jak Takti nie ma o czym gadać to chyba nie świadczy źle o jej poziomie tylko jego... Czasoumilaczu, zamiast tracić czas na walenie konia pod panie z ShowUp.tv o inteligencji doniczki lepiej poświęcić trochę cennego wolnego czasu na książki, rok-dwa inwestowania w intelekt i może dociągniesz do poziomu intelektualnego pozwalającego delektować się rozmową z Takti

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna
11 sie 2016, 10:15


@abrakadabra
i właśnie, to co napisałeś ty, jest odzwierciedleniem tego co napisałem ja...laska bez cycków, chuda jak patyk, piegowata - o przeciętnej urodzie...wylansowana na SU, niby na angelinę...a tylu osobników wali do niej i słucha tych mądrości z warzywniaka...
@ruger
jest dokładnie na odwrót, bo to wy siedzicie przed kompem, walicie gruchę - jeszcze za to płacąc...normalny człowiek ma rodzinę, naukę czy robotę, własne sprawy, a na takie stronki wejdzie raz kiedyś dla beki, jak to robię ja...ta cała taktowna jest pod ochronką (na dowód tego, już dostałem kartkę - za nazwanie jej "ruską", ciekawe, czy Polki nie można nazwać polską coś tam...), bo nabija trochę widzów i kasy temu portalowi - właśnie na takich szczęśliwcach życiowych, co pewnie do burdelu boją się pójść, więc zostało tylko to jak sam określiłeś walenie przez kompem...kto może się nią zachwycać oprócz kilku naganiaczy, z którymi razem lecą w kulki? jakaś gimbaza, wieczny prawiczek, stare zboki? tak jak napisałem, normalni ludzie mają swoje życie, partnerki i ciepłym moczem sikają na takie taktowne, czy inne annpearl...to jest tylko czysty biznes, na pokrzywdzonych przez los naiwniakach, podobnie jak portale randkowe - itp...oczywista oczywistość i wszystko w temacie...
czasoumilacz


Re: taktowna
11 sie 2016, 10:33


czasoumilacz pisze:...ta cała taktowna jest pod ochronką (na dowód tego, już dostałem kartkę - za nazwanie jej "ruską"...


pod ochronką :laugh3:

Taktowna nie pochodzi z Rosji, więc jak można ją nazywać "ruską"? :dontknow:
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: taktowna
11 sie 2016, 12:30


czasoumilacz pisze:@abrakadabra
i właśnie, to co napisałeś ty, jest odzwierciedleniem tego co napisałem ja...laska bez cycków, chuda jak patyk, piegowata - o przeciętnej urodzie...wylansowana na ShowUp.tv, niby na angelinę...a tylu osobników wali do niej i słucha tych mądrości z warzywniaka...


Napisałem to w ironiczny sposób cytując Twoje słowa. Jak widać nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i dlatego nie znajdziesz wspólnego języka z Taktowna oraz nie zrozumiesz dlaczego tyle osób lubi słuchać jej ''mądrości z warzywniaka''. No ale cóż jak widać nie grzeszysz inteligencją.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
11 sie 2016, 12:42


Administrator pisze:
czasoumilacz pisze:...ta cała taktowna jest pod ochronką (na dowód tego, już dostałem kartkę - za nazwanie jej "ruską"...


pod ochronką :laugh3:

Taktowna nie pochodzi z Rosji, więc jak można ją nazywać "ruską"? :dontknow:

dla chama i prostaka Białoruś i Rosja to jedno i to samo :D
LEON LXIX


Re: taktowna
11 sie 2016, 13:47


abradababra pisze:
czasoumilacz pisze:@abrakadabra
i właśnie, to co napisałeś ty, jest odzwierciedleniem tego co napisałem ja...laska bez cycków, chuda jak patyk, piegowata - o przeciętnej urodzie...wylansowana na ShowUp.tv, niby na angelinę...a tylu osobników wali do niej i słucha tych mądrości z warzywniaka...


Napisałem to w ironiczny sposób cytując Twoje słowa. Jak widać nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i dlatego nie znajdziesz wspólnego języka z Taktowna oraz nie zrozumiesz dlaczego tyle osób lubi słuchać jej ''mądrości z warzywniaka''. No ale cóż jak widać nie grzeszysz inteligencją.


Nie interesuje mnie twoja opinia o mnie, gdyż od razu widać, że albo po prostu, w twoim interesie jest robienie fejmu tej parodystce, albo jesteś jednym z tych osobników, o których pisałem...Pierwszą opcję można zrozumieć, natomiast w drugim przypadku można współczuć, ale to wasz interes...Wierzcie sobie dalej, że dacie jej parę żetonków i zyskujecie przyjaciółkę od serca na całe życie (choć pewnie 90% z was się łudzi, że ją zaliczy w realu - itp., w końcu chwaliła się/żaliła się ileż to miała propozycji na fejsie...) Z mojej strony to wszystko i możecie po mnie teraz jechać i się dowartościowywać, jak ten, który mnie od chama i prostaka wyzwał, nie wiedząc oczywiście, że po pierwsze - jednym z języków urzędowych na białorusi jest rosyjski, a po drugie 30 lat temu (kiedy rodziła się wasza gwiazda) - nie było takiego państwa jak białoruś...i co wymiotujesz jak patrzysz w lustro? Jesteście fenomenem socjologicznym!
pozdrawiam i nie do usłyszenia
czasoumilacz


Re: taktowna
11 sie 2016, 14:41


Fantystaczna znajomosc historii i geokultury! Rozumiem, ze np belgow i szwajcarow nazywasz "zabojadami" gdyz jednym z jezykow urzedowych jest francuski? Rozumiem, ze masz watpliwosci co do swojej odrabnosci narodowwej?...w koncu Polska nie istniala na mapie ponad 120 lat. Ciekawe, ze ta praca, szkola i rodzina, o ktorej piszesz zostawia Ci czas i checi na wylewanie gorzkich zali na forum dla fapaczy...
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: taktowna
11 sie 2016, 17:22


Nie zaglądałam do Taktownej często, ale kilka razy byłam i bardzo podobają mi się jej przebrania oraz klimat transmisji. Co do facetów, myślę, że samo jej pochodzenie robi na nich wrażenie i sprawia, że chcą ją adorować ze względu na uroczy akcent. Ja mam trochę znajomych z jej stron a także z Ukrainy i na mnie nie robi to już takiego wrażenia, gdyż po prostu przebywam wśród takich osób. A jeśli ktoś nie miał styczności, to może mu się wydać to wręcz egzotyczne. Co do inteligencji, na pewno nie jest głupia, ale czy jest tak wybitna jak wielu twierdzi? Większość mojego otoczenia to osoby klimatyczne i taki poziom jest całkiem w normie, dodatkowo Taktowna dostała taką ulgę jakby, że może wejść tylko pogadać, może wejść w przebraniu a może zaprezentować ładną bieliznę i taniec, a żetony tak czy siak posypią się wiaderkami. Natomiast większość dziewczyn nie dostaje takiej szansy, nawet kiedy o to się stara i potrzebując zarobić muszę posunąć się w erotyzmie dalej i dalej... lecz za wieloma "maskami" kryją się równie wartościowe i mądre kobiety, oczywiście nie wszystkie, ale są takie tylko nie każda ma szanse wykazać się w inny sposób. Takie przynajmniej jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
14 sie 2016, 16:27


Jedna z najładniejszych kobiet na ShowUp.tv..wyróżnia się młodzieńczym wyglądem .
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 18:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
19 sie 2016, 12:54


ruger44 pisze:[...]zamiast tracić czas na walenie konia pod panie z ShowUp.tv o inteligencji doniczki [...]

:?

Jeśli napiszę, że Takti jest kobietą z klasą, inteligentną, wartą poznania, to będzie to truizm, dlatego nie ma sensu tego rozwijać, a właściwie wręcz nie wypada, bo to chyba podpada pod aksjomat dla śledzących jej transmisje od dawna.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: taktowna
22 sie 2016, 08:31


Re: taktowna
22 sie 2016, 21:02


Loc pisze:
ruger44 pisze:[...]zamiast tracić czas na walenie konia pod panie z ShowUp.tv o inteligencji doniczki [...]

:?

Jeśli napiszę, że Takti jest kobietą z klasą, inteligentną, wartą poznania, to będzie to truizm, dlatego nie ma sensu tego rozwijać, a właściwie wręcz nie wypada, bo to chyba podpada pod aksjomat dla śledzących jej transmisje od dawna.

co to aksjomat?
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
22 sie 2016, 21:08


CWANY GAPA pisze:
Loc pisze:
ruger44 pisze:[...]zamiast tracić czas na walenie konia pod panie z ShowUp.tv o inteligencji doniczki [...]

:?

Jeśli napiszę, że Takti jest kobietą z klasą, inteligentną, wartą poznania, to będzie to truizm, dlatego nie ma sensu tego rozwijać, a właściwie wręcz nie wypada, bo to chyba podpada pod aksjomat dla śledzących jej transmisje od dawna.

co to aksjomat?


Pewnik, coś oczywistego.
przyznam, że też nie znałem tego słowa.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: taktowna
28 sie 2016, 21:36


Uwielbiam Taktusia ale zastanawiam się co ona widzi w tych starszych gościach. Np w takim magicznym 007. Zetami nie sypie a przeciez mógłby byc jej ojcem. Może ktoś mi to wytłumaczy.
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
28 sie 2016, 22:14


Adas Niezgodka pisze:[...]a przeciez mógłby byc jej ojcem. Może ktoś mi to wytłumaczy.

Trzeba się zapytać Weroniki Rosati.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: taktowna
29 sie 2016, 09:10


A ta Rosati to jaki ma nick na ShowUp.tv?:)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
29 sie 2016, 09:16


Adas Niezgodka pisze:Uwielbiam Taktusia ale zastanawiam się co ona widzi w tych starszych gościach. Np w takim magicznym 007. Zetami nie sypie a przeciez mógłby byc jej ojcem. Może ktoś mi to wytłumaczy.


Ze starszym gościem można sobie przeważnie porozmawiać na wyższym poziomie intelektualnym niż z kimś kto jeszcze niedawno był w gimbazie a to, że się rozmawia z kimś przeciwnej płci nie oznacza od razu, że się jest zainteresowanym romansem (Takti ma przecież swojego Jezusa) i tym bardziej nie oznacza, że jak ktoś chce rozmawiać, to trzeba go dusić z żetonu - Takti to nie Kotzur, nie siedzi tu dla żetonów

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna
29 sie 2016, 20:57


czasoumilacz pisze: tak jak napisałem, normalni ludzie mają swoje życie, partnerki i ciepłym moczem sikają na takie taktowne, czy inne annpearl...to jest tylko czysty biznes, na pokrzywdzonych przez los naiwniakach, podobnie jak portale randkowe - itp...oczywista oczywistość i wszystko w temacie...


Przytoczyłabym jeszcze kilka innych cytatów, ale po co. W zasadzie w tych słowach zawarte jest wszystko.
Normalni ludzie nie bywają na SU, tym bardziej na forum o SU. Twoja obecność jest tutaj zupełnie przypadkowa, bo przecież Cię tu nie ma, prawda? Normalni ludzie sikają na takie... hmm, wiesz co ja to jednak się cieszę, że do tych normalnych się nie zaliczam, jeśli normalność definiować w taki sposób, to dziękuję, postoję. :roll:


Co Takti widzi w starszym facecie, który nie rzuca złotem?

Mmm no tak, powinna zwracać uwagę tylko na jurnych dwudziestolatków, rzucajacych po dychaczu, i piszących -pokasz cycki :D
Żeton to nie wszystko, a młodość przemija, ale przecież o tym wiesz.
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
29 sie 2016, 22:08


Wziąłem wasze uwagi pod rozwagę i dlatego dedykuje tej pięknej kobiecie ten utwór
https://www.youtube.com/watch?v=TvOfFgfVn3c , Szkoda jednak że jest juz zajeta.
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
29 sie 2016, 22:12


Adas Niezgodka pisze:Wziąłem wasze uwagi pod rozwagę i dlatego dedykuje tej pięknej kobiecie ten utwór
https://www.youtube.com/watch?v=TvOfFgfVn3c , Szkoda jednak że jest juz zajeta.


https://www.youtube.com/watch?v=RGgBSJy1TYo
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości