_Sexikociaczek_ / _Alexis_/_Selena_

Archiwum XXX
sloja77 pisze:
Nunek pisze:Dobra z niej suka.
Coraz częściej na prywatnych transmisjach pokazuje swoją buzie przez przypadek :D


na typowa,nadmuchana suke nie wyglada ale dobra jest to fakt, z buzi jest slodka, zarabialaby dwa razy wiecej gdyby ja pokazywala ,widzialem ze caly czas nosi maske,proponowalem naprawde spora sumke za pokazanie buzi to odmowila pozniej zaproponowalem polowe z tego w masce i tez odmowila twierdzac ze prywatnosc jest dla niej bardzo wazna,wiec dziwne jest to co piszesz albo miales w chuj szczescie;p tylko ciekawe dlaczego usunela insta ? wszedlem w piatek a tu dupa a przez ok 2 tygodnie kazdego dnia dodawala przynajmniej jedno zdjecie a weekendy to juz wogole i nagle tak wszystko ch.j strzelil?jest zajebiscie ladna, ma swietna figure (choc cyce nie do konca mi sie podobaja) moze to i lepiej ze usunela,na show tez coraz rzadziej nadaje czyzby to byl poczatek konca ? ktos cos wie?podobno nie ma faceta a nadaje tutaj z dobre 5 lat nie sadze zeby taka kobieta przez 5 lat byla sama,chociazby pod wzgledem seksu.Tylko nie piszcie ze jestem desperatem czy stalkerem tak pytam z czystej ciekawosci;p

nadaje nasz aniołek, ale śliczna jest;)
Awatar użytkownika
witekemma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sloja77 pisze:
Nunek pisze:Dobra z niej suka.
Coraz częściej na prywatnych transmisjach pokazuje swoją buzie przez przypadek :D


na typowa,nadmuchana suke nie wyglada ale dobra jest to fakt, z buzi jest slodka, zarabialaby dwa razy wiecej gdyby ja pokazywala ,widzialem ze caly czas nosi maske,proponowalem naprawde spora sumke za pokazanie buzi to odmowila pozniej zaproponowalem polowe z tego w masce i tez odmowila twierdzac ze prywatnosc jest dla niej bardzo wazna,wiec dziwne jest to co piszesz albo miales w chuj szczescie;p tylko ciekawe dlaczego usunela insta ? wszedlem w piatek a tu dupa a przez ok 2 tygodnie kazdego dnia dodawala przynajmniej jedno zdjecie a weekendy to juz wogole i nagle tak wszystko ch.j strzelil?jest zajebiscie ladna, ma swietna figure (choc cyce nie do konca mi sie podobaja) moze to i lepiej ze usunela,na show tez coraz rzadziej nadaje czyzby to byl poczatek konca ? ktos cos wie?podobno nie ma faceta a nadaje tutaj z dobre 5 lat nie sadze zeby taka kobieta przez 5 lat byla sama,chociazby pod wzgledem seksu.Tylko nie piszcie ze jestem desperatem czy stalkerem tak pytam z czystej ciekawosci;p


Przecież chyba nawet w tym temacie kilka stron wcześniej była drama, że koleś odkrył po X miesiącach bywania u niej (i sypania u niej) że koleś który dużo rzuca u niej na transmisji mieszka z nią, trzeba być naprawdę mężczyzną z umysłem naiwnego dziecka żeby uwierzyć w to, że taki lachon 5 lat jest sam
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
sloja77 pisze:
Nunek pisze:Dobra z niej suka.
Coraz częściej na prywatnych transmisjach pokazuje swoją buzie przez przypadek :D


na typowa,nadmuchana suke nie wyglada ale dobra jest to fakt, z buzi jest slodka, zarabialaby dwa razy wiecej gdyby ja pokazywala ,widzialem ze caly czas nosi maske,proponowalem naprawde spora sumke za pokazanie buzi to odmowila pozniej zaproponowalem polowe z tego w masce i tez odmowila twierdzac ze prywatnosc jest dla niej bardzo wazna,wiec dziwne jest to co piszesz albo miales w chuj szczescie;p tylko ciekawe dlaczego usunela insta ? wszedlem w piatek a tu dupa a przez ok 2 tygodnie kazdego dnia dodawala przynajmniej jedno zdjecie a weekendy to juz wogole i nagle tak wszystko ch.j strzelil?jest zajebiscie ladna, ma swietna figure (choc cyce nie do konca mi sie podobaja) moze to i lepiej ze usunela,na show tez coraz rzadziej nadaje czyzby to byl poczatek konca ? ktos cos wie?podobno nie ma faceta a nadaje tutaj z dobre 5 lat nie sadze zeby taka kobieta przez 5 lat byla sama,chociazby pod wzgledem seksu.Tylko nie piszcie ze jestem desperatem czy stalkerem tak pytam z czystej ciekawosci;p


Przecież chyba nawet w tym temacie kilka stron wcześniej była drama, że koleś odkrył po X miesiącach bywania u niej (i sypania u niej) że koleś który dużo rzuca u niej na transmisji mieszka z nią, trzeba być naprawdę mężczyzną z umysłem naiwnego dziecka żeby uwierzyć w to, że taki lachon 5 lat jest sam

o kurde czyli ma faceta...
Awatar użytkownika
witekemma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po co Ci wiedzieć skąd jest skoro ma faceta? To już stalking jest

https://showup24.tv/_Selena_
https://showup24.tv/profile/_Selena_
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Po co Ci wiedzieć skąd jest skoro ma faceta? To już stalking jest

sranie a nie stalking
Awatar użytkownika
witekemma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sloja77 pisze:
Nunek pisze:Dobra z niej suka.
Coraz częściej na prywatnych transmisjach pokazuje swoją buzie przez przypadek :D


na typowa,nadmuchana suke nie wyglada ale dobra jest to fakt, z buzi jest slodka, zarabialaby dwa razy wiecej gdyby ja pokazywala ,widzialem ze caly czas nosi maske,proponowalem naprawde spora sumke za pokazanie buzi to odmowila pozniej zaproponowalem polowe z tego w masce i tez odmowila twierdzac ze prywatnosc jest dla niej bardzo wazna,wiec dziwne jest to co piszesz albo miales w chuj szczescie;p


Akurat jej pokazywanie buzi w masce z tego co swego czasu zauważyłem zależy od tego jaki jest ruch w priv. Jak ma spokojniejszy dzień i tych privów wpada mniej niż dotychczas i tak jest przez kilka dni to na pytanie czy pokazuję buzie na priv odp "pokazuje w masce". Jeżeli wpada priv za privem to już w ogóle nie pokazuję.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nigdy nie widzialem zeby pisala ze robi privy w masce skoro ja jej proponowalem dokladnie 4 razy taka opcje z czego 2 razy z innego nicku za duza ilosc zetonow i za kazdym razem odmawiala, a w sumie bylem u niej jakies 7 razy i privy byly do ust. Swoja droga domyslam sie ze ma faceta , myslalem ze ktos cos wiecej wie na ten temat??? z drugiej strony calkiem mozliwe ze to moze byc ktos zapoznany na SHowupie, fajnie by bylo ja zobaczyc w akcji z facetem na SU
Awatar użytkownika
sloja77
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 07 lut 2018, 00:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sloja77 pisze:Nigdy nie widzialem zeby pisala ze robi privy w masce skoro ja jej proponowalem dokladnie 4 razy taka opcje z czego 2 razy z innego nicku za duza ilosc zetonow i za kazdym razem odmawiala, a w sumie bylem u niej jakies 7 razy i privy byly do ust. Swoja droga domyslam sie ze ma faceta , myslalem ze ktos cos wiecej wie na ten temat??? z drugiej strony calkiem mozliwe ze to moze byc ktos zapoznany na SHowupie, fajnie by bylo ja zobaczyc w akcji z facetem na SU

Kilka stron wcześniej pisałem, że jej pokazywanie buzi w masce zależy od zarobków na to wychodzi. Być może przestój jej doskwierał a potrzebowała kasy więc musiała czymś zachęcić do wzięcia priva. Akurat być źle trafiłeś i nie potrzebowała dodatkowej gotówki tak bardzo.
Też mi się wydaję, że ma faceta i być może to by tłumaczyło jej wcześniejsze ścisłe godziny nadawania. Punkt 23 i papa nawet jak ktoś zapraszał na konkretnego priva który zakończyłby się 5minut po danej godzinie odmawiała.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brakujące posty/strony...

kopie archive.today:
uzup. str. 17-tej
str. 18-ta
str. 19-ta
str. 20-ta
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli dobrze pamiętam to kilka tygodni temu widziałem ją nadawała na nowym nicku.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Odeszla chyba dlatego ze ktos ja ropoznal , najgorsze ze zalozyl nick i wstawil jej zdjecia z twarza .
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Niemożliwe żeby na takich stronach jak SU, ktoś kogoś rozpoznał.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Ukrywala sie konkretnie jak niekiedy zagladalam do niej to jak Panowie proponowali privy w masce za dobre pieniadze to nie chciala ustawic , moze komus zaufala za bardzo to wykorzystal. Bo ciezko by ja bylo poznac mysle ze wiekszosc innaczej sobie ja wyobrazalav , tym bardziej ze ktos pisal ze jest jakas supermodelka ktora reklamuje kosmetyki do twarzy znanej marki :?
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Szczerze to poczułem rozczarowanie jak zobaczyłem jej fotki (oczywiście brzydka nie jest) ciało sztosik
Awatar użytkownika
Cinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 mar 2020, 15:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Xnikolax
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kojarze ją. Fajna była, nawet bardzo :sorry:
Awatar użytkownika
telepek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:30
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xNikolax
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości