sweet_raspberry / sweety (polskie-amatorki.pl)

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: sweet_raspberry / sweety
09 maja 2016, 21:07
liże loda :D !piersi 39/stringi 49/pupa wypieta 69/paluszek w cipce 100/ LOS 101 I


https://showup24.tv/sweety?
https://showup24.tv/profile/sweety?
Awatar użytkownika
jacek112
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 16 sie 2015, 03:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja_tu_tylko_pacze
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sweet_raspberry / sweety
22 maja 2016, 12:03
Jest wspaniała :) Od kiedy ją zobaczyłem, mam ustawiony bezpośredni link do jej konta, aby móc podejrzeć jak figluje, gdy tylko się pojawi :) 10/10!
Awatar użytkownika
Michal91r
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2016, 10:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sweet_raspberry / sweety
31 maja 2016, 20:33
Na dzisiejszą transmisję w parku wbił się gość - podobno "znajomy z priv". Trans została przerwana kiedy sweet zaczęła z nim rozmawiać i później już nie wróciła. Mam nadzieję, że nie spotkała jej żadna przykrość ani coś niebezpiecznego. "Urok" publicznych trans zapewne...
Awatar użytkownika
nycord
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2016, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nycord


Re: sweet_raspberry / sweety
31 maja 2016, 22:05
Ludzie ją ostzregali żeby nie pokazywała się kilka razy w tym samym miejscu bo ktoś lokalny może rozpoznać tło i potem pojawić się w tym miejscu i zrobić jej krzywdę, mam nadzieje że to był tylko niegroźny fan a nie stalker albo psychofan
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sweet_raspberry / sweety
31 maja 2016, 22:51
No ciekawa akcja,nie widziałem tego,pewnie się tam umówili ;) był on widoczny ?
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sweet_raspberry / sweety
31 maja 2016, 23:25
Nie wyglądało na ustawione - sweety była raczej wyraźnie zmieszana i na szybko wyłączała transmisję. Poważnie mam nadzieję, że wszystko z nią ok.
Awatar użytkownika
nycord
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2016, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nycord


Re: sweet_raspberry / sweety
31 maja 2016, 23:32
był on widoczny?


Jakiś koleś na rowerku zajechał, nie wiadomo po co w sumie ;) Mogła go pokazać w całości do kam, żeby w razie czego ostudzić zapał.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jamulin pisze:
był on widoczny?


Jakiś koleś na rowerku zajechał, nie wiadomo po co w sumie ;) Mogła go pokazać w całości do kam, żeby w razie czego ostudzić zapał.


Jak na rowerze to pewnie nerka czy jakoś tak :biggrin: na swoim sprzęcie za 8 tysi ;)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyna żyje i nic jej się nie stało bo dzisiaj od rana nadaje, więc albo rowerzysta był niegroźny albo słabo się bije skoro nie dał rady chudej 20sto latce :) Aczkolwiek następnym razem na trans w parku powinna mieć przyszykowany nóż i gaz pieprzowy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


nycord pisze:Nie wyglądało na ustawione - sweety była raczej wyraźnie zmieszana i na szybko wyłączała transmisję. Poważnie mam nadzieję, że wszystko z nią ok.


Widzisz wszystko ok z nią ,pewnie nawet byli tam wcześniej razem,a teraz jej nie uprzedził,że przyjedzie :roll:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sweety nadaje ndal? Nie widziałem jej już dlłuższy czas.
Awatar użytkownika
czarek52
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2016, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: so_shy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czarek52 pisze:Sweety nadaje ndal? Nie widziałem jej już dlłuższy czas.

Tak była kilka dni temu i nawet prowadzi w konkursie na Miss Czerwca 2016 :D viewtopic.php?f=51&t=2221
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


jak mozna w tak mlodym wieku tylek zapuscic//???


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 13:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


krzycho800 pisze:jak mozna w tak mlodym wieku tylek zapuscic//???


Sweety i tak ma jeden z najlepszych tyłeczków na ShowUp.tv. I to normalne że po przekroczeniu 20 - tki laski nabierają bardziej kobiecych kształtów :fap: . Po za tym lubię do niej zerknąć, ma sporo w sobie dziewczęcego uroku. Nie widziałem jej ostatniej outdoorowej transmisji ale jestem pewien że dorównywała poziomem pamiętnym akcjom z windy i taksówki. Trzeba mieć sporo ikry żeby wywijać takie numery a Sweety robi to najlepiej.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


po prostu jest jedyna cudowna i wie co ma robić i gdzie :P
Awatar użytkownika
minion
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 21:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze:
krzycho800 pisze:jak mozna w tak mlodym wieku tylek zapuscic//???


Sweety i tak ma jeden z najlepszych tyłeczków na ShowUp.tv. I to normalne że po przekroczeniu 20 - tki laski nabierają bardziej kobiecych kształtów :fap: .


Nie chodziło nam o to, że ma bezkształtny tyłeczek tylko o masakryczną ilość cellulitu na dupci, może w czasie normalnych transmisji tego tak nie widać ale ostatnio wyszła na balkon w pełnym słońcu i ilość cellulitu po prostu przerażała, jak na osobę która "zarabia ciałem" to było nie do pomyślenia!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Straszny wstyd tak młoda dziewczyna i tak zaniedbane z lenistwa ciało pokryte ochydnym cellulitem, to jakaś dziwna historia, niby brak nadwagi, niby brak Cycka, a cellulit aż się wylewa. Porażka w ciemnym świetle w miarę się maskuje, ale gdy już przy świetle dziennym ukaże swe kształty od tyłu, widać jak zaniedbane ma ciało zwłaszcza kilogramy cellulitu, :shock2: oddychający widok.
ZGADZAM SIĘ Z RUGEREM W 100%
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja też znam Sweety, można powiedzieć, aż za dobrze :P przez jej niefrasobliwość. Dawniej też ją często podglądałem i kiedyś na trans podawała ludziom swojego Insta. zauważyłem że jakoś miała zapisane w tym koncie imie i nazwisko, w końcu się zorientowała i wyczyściła dane, a potem całkiem konto, bo nie dawała rady z popularnością.

Wiem też gdzie dokładnie mieszka, bo znów nie była do końca ostrożna. kiedyś szła z włączonym lapkiem ze swojego bloku do tego słynnego marketu do którego ma z 200 metrów od domu i przechodziła obok pawilonu handlowego, w tle dostrzegłem szyld pewnego sklepu. wpisałem w google i pokazało mi, że jest tylko taki jeden sklep w Polsce. odpaliłem street view w mapach z tym adresem i bingo, pokazało dokładnie ten sklep.. obok jej market, jej charakterystyczny blok, za blokiem ten wielki park w którym robi trans, przy tym markecie ten zamkniety taras na którym robiła też trans. blok ma nieregularne kształty i z transmisji z balkonu widać było na którym pietrze mieszka i w której częsci bloku.. wiem która klatka, tylko nie znam numeru mieszkania :P

wiem też do której siłowni śmiga.. to już była trudniejsza sprawa z ustaleniem, ale od czego ma się uszy i oczy? ;)

Szczerze to dla mnie jej trans jakoś straciły swój dawny urok, bo teraz jest o wiele za łatwo.. ktoś rzuci 100zet i od razu wszyscy oglądają palce w cipce.. Nie ma już tego budowania napięcia i oczekiwania na coś niezwykłego.. jak dawniej

ale lubię nadal..i pozdrawiam Tę wariatkę

co do tego cellulitu, to darowalibyście sobie panowie, no ma.. ale na pewno to nie jest przez zaniedbanie.. tylko przez hormony jak u wszystkich kobiet. wstydzić powinniście się wy, że tego nie wiecie.
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


e-Laski.pl pisze:
czarek52 pisze:Sweety nadaje ndal? Nie widziałem jej już dlłuższy czas.

Tak była kilka dni temu i nawet prowadzi w konkursie na Miss Czerwca 2016 :D viewtopic.php?f=51&t=2221


Dopinguję ją z całych sił. :D
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 13:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Stodrugi pisze:ja też znam Sweety, można powiedzieć, aż za dobrze :P przez jej niefrasobliwość. Dawniej też ją często podglądałem i kiedyś na trans podawała ludziom swojego Insta. zauważyłem że jakoś miała zapisane w tym koncie imie i nazwisko, w końcu się zorientowała i wyczyściła dane, a potem całkiem konto, bo nie dawała rady z popularnością.

Wiem też gdzie dokładnie mieszka, bo znów nie była do końca ostrożna. kiedyś szła z włączonym lapkiem ze swojego bloku do tego słynnego marketu do którego ma z 200 metrów od domu i przechodziła obok pawilonu handlowego, w tle dostrzegłem szyld pewnego sklepu. wpisałem w google i pokazało mi, że jest tylko taki jeden sklep w Polsce. odpaliłem street view w mapach z tym adresem i bingo, pokazało dokładnie ten sklep.. obok jej market, jej charakterystyczny blok, za blokiem ten wielki park w którym robi trans, przy tym markecie ten zamkniety taras na którym robiła też trans. blok ma nieregularne kształty i z transmisji z balkonu widać było na którym pietrze mieszka i w której częsci bloku.. wiem która klatka, tylko nie znam numeru mieszkania :P

wiem też do której siłowni śmiga.. to już była trudniejsza sprawa z ustaleniem, ale od czego ma się uszy i oczy? ;)

Szczerze to dla mnie jej trans jakoś straciły swój dawny urok, bo teraz jest o wiele za łatwo.. ktoś rzuci 100zet i od razu wszyscy oglądają palce w cipce.. Nie ma już tego budowania napięcia i oczekiwania na coś niezwykłego.. jak dawniej


Wiadomo, mi też się trochę znudziło, ale też ciężko wymyślać ciągle nowe zaskakujące rzeczy na każdą trans, gdyby robiła transmisje raz na miesiąc byłoby to prędze możliwe, bo każdy wyczekiwałby kiedy się pojawi. Co ddo cellulitu to nie tylko hormony, ale złe odżywianie, lub zatrzymanie wody w organizmie, ale to wszystko da się zwalczyć dietą i ćwiczeniami.

Stodrugi pisze:ale lubię nadal..i pozdrawiam Tę wariatkę

co do tego cellulitu, to darowalibyście sobie panowie, no ma.. ale na pewno to nie jest przez zaniedbanie.. tylko przez hormony jak u wszystkich kobiet. wstydzić powinniście się wy, że tego nie wiecie.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości