Sexy_Kitty/StopkiKitty

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Sexy_Kitty/StopkiKitty
20 sty 2016, 21:10


Witam

Czy ktoś zauważył Sexy_Kitty lub jej nowy profil stopki_kitty ?

Dziewczyna o czerwonych ustach i sexownym głosie. Wydawała się kumata - nagle zniknęła. Ktoś kojarzy ?

https://showup24.tv/sexy_kitty
https://showup24.tv/profile/sexy_kitty

https://showup24.tv/StopkiKitty
https://showup24.tv/profile/StopkiKitty

Poszukuję jej od jakiegoś czasu i nie mogę trafić.

A.N.
Awatar użytkownika
adam_niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 09 sty 2016, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
20 sty 2016, 22:06


Miala spora przerwe ale od jakiegos czasu znow zaczela sie pojawiac (raczej w godzinach popoludniowych). Poluj, a w koncu trafisz :)
Takti


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
21 sty 2016, 16:36


Profile nadal aktywne. Na dwóch profilach jest info, że będzie w piątek o 18 :D Przenoszę do "Kobiety - Pokazy 18+".

Edit: Właśnie nadaje https://showup24.tv/StopkiKitty
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
25 sty 2016, 16:58


Ma fajne stopy i duży wybór akcesoriów dla fetyszystów. Byłem u niej na priv na samym początku mojej obecności na SU, to był jeden z moich pierwszych privów. Na czacie ogólnym niezłą bekę kręci można się uśmiać, jak ktoś nie jest w temacie to może się dziwić.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
26 sty 2017, 03:03


Fajne miała dzisiaj szpileczki, niestety za późno wpadłem i nie widziałem pokazu :(
https://s28.postimg.cc/lf86vwz25/2017_ ... _35_20.png
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
31 sty 2017, 20:18


To ciało na avatarze tylko kusi :P Jak się wejdzie to tylko szyja :( Ciekawe, jak wygląda w dłuższej pozycji całego ciała :P :twisted: :) Na pewno mega ...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
31 sty 2017, 20:37


Zawsze powtarza, że avatar jest żeby skusić do wejścia na transmisje a zgrzebna koszulina i oszczędne ujęcia ciała po to, żeby odgonić sępów :) Dobrze, że wszystkie panie na ShowUp.tv się tak nie ubierają bo by sępy umarły z głodu :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
31 sty 2017, 21:36


ruger44 pisze:Zawsze powtarza, że avatar jest żeby skusić do wejścia na transmisje a zgrzebna koszulina i oszczędne ujęcia ciała po to, żeby odgonić sępów :) Dobrze, że wszystkie panie na ShowUp.tv się tak nie ubierają bo by sępy umarły z głodu :)



Hahaha :D No coś w tym jest :D Niemniej jednak sądzę, że powinnam rozpiąć kilka guziczków :P
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
01 mar 2017, 03:16


Weszłam bo zaintrygowały mnie włosy. Zostałam, słucham - miły głos, mówię zostawię sobie ją w tle. Nawet dodałam ją do ulubionych. Bach! Dostałam bana. :/
Nie wiem czy ja mam jakiegoś pecha? :D Nawet się słowem nie odezwałam.
Maua_Zua


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
01 mar 2017, 06:41


Wchódź z męskiego nicka to nie będziesz miała problemów :)

https://showup24.tv/StopkiKitty
https://showup24.tv/profile/StopkiKitty
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Sexy_Kitty/Stopki_Kitty
01 mar 2017, 11:50


Maua_Zua pisze:Weszłam bo zaintrygowały mnie włosy. Zostałam, słucham - miły głos, mówię zostawię sobie ją w tle. Nawet dodałam ją do ulubionych. Bach! Dostałam bana. :/
Nie wiem czy ja mam jakiegoś pecha? :D Nawet się słowem nie odezwałam.


Fakt.. Kitty bywa zazdrosna i kapryśna. Ale to też zależy od dnia i humoru. No i na drugi raz się odzywaj to może nie wylecisz. :winkextra:
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
01 mar 2017, 12:04


Ma swoje humory, mnie np. nie chciała wpuścić na priv bo nie chciałem pokazać Rugera i włączyć swojej kamery, wchodzę kolejnego dnia na jej transmisje, jeszcze się nie zdążyłem przywitać i... BAN! Za co? Widocznie ma za dużo klientów, że może tak przebierać i wybierać...

https://showup24.tv/StopkiKitty
https://showup24.tv/profile/StopkiKitty
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
12 mar 2017, 16:07


Jeśli o mnie chodzi,
To jest to dla mnie największe dotychczas rozczarowanie jeśli chodzi o to co Dziewczyna obiecuje i jak się reklamuje, a tym co faktycznie jest na priv.
Privek wcale nie najtańszy, kiedy w końcu do niego doszło to okazało się że to co odpisuje przez wiadomości to tylko puste słowa, jakieś ustalenia? nic się nie zgadza. Komedia.
Kiedy w końcu coś "wybraliśmy"(zero z tego co ustalaliśmy przez wiadomości) z jej garderoby i już miała zacząć właściwy privek, to zaczeło ciąć, kilka razy odswieżyłem, aż skończyl się czas. No w sumie ostatnie co mi zostało to na wiadomość od Niej: spróbujmy jeszcze raz. Że kurwa co?
Komedia. Nie polecam i przestrzegam.

Ocena:
Potencjał i dziewczyna: 10/10
Wykonanie 0/10. (Privek? Jaki privek.)
Awatar użytkownika
zenonroman
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 cze 2016, 14:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: deska
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Rabbit_Roger


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
12 mar 2017, 16:19


Od razu powinna się zapalać lampka ostrzegawcza jak laska na PW zaklina się jaką to nie jest nimfomanką, jak kocha seks, masturbację i paczenie na męskie ciała i penisy a wchodzisz na listę priv i tam każdy jeden 2x droższy niż konkurencja... Nie bez powodu po tylu miesiącach pobytu i (przyznaje) apetycznym ciałku panna kariery nie zrobiła (i pewnie nie zrobi). Gdyby klienci byli zadowoleni to by na pewno wracali i by miała duże grono stałych złotników a nie siedziała jak ten zbity pies cały wieczór w oczekiwaniu na priv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
12 mar 2017, 16:22


Na privie jeszcze nie byłem, bo jakoś słabo mnie pociąga, ogólnie dziwna jest.
Widać ze zadufana w sobie panna. Zazdrosna o inne Panie oraz swoich klientow.
Od wczoraj wieczór do dzisiejszego południa była na ShowUp.tv
Jej zycie to chyba jeden wielki showup.
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
13 mar 2017, 08:11


zenonroman pisze:Jeśli o mnie chodzi,
To jest to dla mnie największe dotychczas rozczarowanie jeśli chodzi o to co Dziewczyna obiecuje i jak się reklamuje, a tym co faktycznie jest na priv.
Privek wcale nie najtańszy, kiedy w końcu do niego doszło to okazało się że to co odpisuje przez wiadomości to tylko puste słowa, jakieś ustalenia? nic się nie zgadza. Komedia.
Kiedy w końcu coś "wybraliśmy"(zero z tego co ustalaliśmy przez wiadomości) z jej garderoby i już miała zacząć właściwy privek, to zaczeło ciąć, kilka razy odswieżyłem, aż skończyl się czas. No w sumie ostatnie co mi zostało to na wiadomość od Niej: spróbujmy jeszcze raz. Że kurwa co?
Komedia. Nie polecam i przestrzegam.

Ocena:
Potencjał i dziewczyna: 10/10
Wykonanie 0/10. (Privek? Jaki privek.)


Ja mam zupełnie inne odczucia jeśli chodzi o priv. Byłem u niej, co prawda grubo ponad rok temu i sporo zapłaciłem ale do tej pory wspominam go jako jeden z najlepszych. Z wyborem stroju nie było problemu. Można z nią fajnie pogadać i na tym zleciał nam czas priva. Kiedy się skończył, nie uciekła tylko przeszła do konkretów. Nie śpieszyła się pomimo tego, że było po czasie. Orgazm w jej wykonaniu to prawdziwa poezja :winkextra: Bezsprzecznie jeden z trzech najlepszych privów na jakich byłem na ShowUp.tv.
Może trafiłem na jej dobry nastrój, może od tego czasu się coś zmieniło u niej. Jak dla mnie full w każdej możliwej kategorii :ok:
Awatar użytkownika
kamil90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2015, 01:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Blondiie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
13 mar 2017, 10:54


kamil90 pisze:
zenonroman pisze:Jeśli o mnie chodzi,
To jest to dla mnie największe dotychczas rozczarowanie jeśli chodzi o to co Dziewczyna obiecuje i jak się reklamuje, a tym co faktycznie jest na priv.
Privek wcale nie najtańszy, kiedy w końcu do niego doszło to okazało się że to co odpisuje przez wiadomości to tylko puste słowa, jakieś ustalenia? nic się nie zgadza. Komedia.
Kiedy w końcu coś "wybraliśmy"(zero z tego co ustalaliśmy przez wiadomości) z jej garderoby i już miała zacząć właściwy privek, to zaczeło ciąć, kilka razy odswieżyłem, aż skończyl się czas. No w sumie ostatnie co mi zostało to na wiadomość od Niej: spróbujmy jeszcze raz. Że kurwa co?
Komedia. Nie polecam i przestrzegam.

Ocena:
Potencjał i dziewczyna: 10/10
Wykonanie 0/10. (Privek? Jaki privek.)


Ja mam zupełnie inne odczucia jeśli chodzi o priv. Byłem u niej, co prawda grubo ponad rok temu i sporo zapłaciłem ale do tej pory wspominam go jako jeden z najlepszych. Z wyborem stroju nie było problemu. Można z nią fajnie pogadać i na tym zleciał nam czas priva. Kiedy się skończył, nie uciekła tylko przeszła do konkretów. Nie śpieszyła się pomimo tego, że było po czasie. Orgazm w jej wykonaniu to prawdziwa poezja :winkextra: Bezsprzecznie jeden z trzech najlepszych privów na jakich byłem na ShowUp.tv.
Może trafiłem na jej dobry nastrój, może od tego czasu się coś zmieniło u niej. Jak dla mnie full w każdej możliwej kategorii :ok:


Dokładnie! Laska wymiata pod każdym względem, a privy miażdżą system :twisted: Pierwszy raz przeżyłem coś takiego :cool3: Nie wiem dlaczego ktoś próbuje ją oczerniać, przecież to jedna najfajniejszych lasek na portalu.
W profilu masz info ad. PRIV: "Przekonaj się ]:> Niczym nie ryzykujesz, zwracam żetony, kiedy komuś "nie przypasi priv". Zdarzyło mi się to, jak na razie raz. Bo nie miałam białych, komunijnych rajstop ze znakiem Hostii ... Taa, wiem ... "

https://showup24.tv/profile/StopkiKitty

Laska przekozak!Ciało ekstraklasa, seksowna w ch ..., a do tego mega sympatyczna i ogarnięta! Z jednym się zgodzę, ma charakterek 8-) no i nie raz ciężko dostać się na priva co akurat mnie osobiście nie dziwi :D :twisted:
Awatar użytkownika
Marcin7_777
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2017, 09:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
13 mar 2017, 20:18


Też dołączam się do tych POZYTYWNYCH opinii bo nie wierzę własnym oczom, że może komuś się nie podobać. Pani Kitty jest mega zabawną, inteligentną a przy tym sexowną kobietą o najlepszych nogach i stópkach jakie widziałem do tej pory. Każdy jej Priv jest subtelny, podniecający z lekką nutą pikanterii. ZAWSZE przedłuża zabawę aż delikwent będzie w pełni usatysfakcjonowany i nie siedzi z zegarkiem w ręku jak to mają w zwyczaju inne modelki. I ten wybór bielizny i szpilek!! Czegoś podobnego nie widziałem. Jako dodatkowy atut dodam świetny gust muzyczny :P Jedyne osoby jakim może się nie podobać u tej Pani to takie które oczekują ostrej zabawy - tego akurat u niej nie uświadczymy ale nadrabia to zaangażowaniem, atmosferą, poczuciem humoru oraz (będę się powtarzał jako fetyszysta) cudnymi nogami. I zawsze jest z nią jakiś temat do rozmów co też zbytnio często na SU się nie spotyka. Byłem u wielu kobiet na portalu ale tylko jedną mam w ulubionych. Zgadnijcie którą :P

I dziwi mnie oceniania kobiety chociaż nie było się u niej na privie. Kitty dopiero na prywacie ponosi fantazja i jest chętna do większości rzeczy w granicy dobrego smaku.
Awatar użytkownika
mx5
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2017, 19:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
13 mar 2017, 21:10


Chcialem się dopytać o świetny gust muzyczny
Czy jest możliwe ostre palcowanie analne do tego utworu?
To taki mój fetysz.
Proszę tylko o poważne odpowiedzi.
Szanujmy się Mili Państwo.

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sexy_Kitty/StopkiKitty
13 mar 2017, 21:15


Ja pierdolę, kolejni jednopostowi rycerze się znaleźli xD Kitty wysil się choć trochę i popisz z tych fejków też posty w innych tematach bo to co tu się odpierdala jest żałosne i na pewno nie działa na Twoją korzyść :lol2:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Następna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości