PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Paris pisze:Na insta nie afiszuje się z tym, ze jestem na kamerkach, traktuje go jako pamiętnik, wiec jak ktoś go ma to niech szanuje dostęp, a nie podaje na tego typu stronach, forach, bo dobrze wiecie ile hejtu w około i po co to :dontknow:


Zgadzam się z tobą, ale chyba nie sądziłaś że nikt go tu nie wrzuci?
Poza tym trzeba być odważnym-transmitując z twarzą i miec prywatne socjal media, żeby transmitować z twarzą nigdy nie masz pewności że ktoś tego nie zrobi...mało tego nie narażasz tylko siebie w ten sposb ale też bliskich.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Na insta nie afiszuje się z tym, ze jestem na kamerkach, traktuje go jako pamiętnik, wiec jak ktoś go ma to niech szanuje dostęp, a nie podaje na tego typu stronach, forach, bo dobrze wiecie ile hejtu w około i po co to :dontknow:

PAMELA pisałem olej to i rób swoje bo nie warto ;)


Kiniuś pisze:
Paris pisze:Na insta nie afiszuje się z tym, ze jestem na kamerkach, traktuje go jako pamiętnik, wiec jak ktoś go ma to niech szanuje dostęp, a nie podaje na tego typu stronach, forach, bo dobrze wiecie ile hejtu w około i po co to :dontknow:

Zgadzam się z tobą, ale chyba nie sądziłaś że nikt go tu nie wrzuci?
Poza tym trzeba być odważnym-transmitując z twarzą i miec prywatne socjal media, żeby transmitować z twarzą nigdy nie masz pewności że ktoś tego nie zrobi...mało tego nie narażasz tylko siebie w ten sposb ale też bliskich.

Taką osobę która tu to wrzuciła to tylko złapać i....karma wraca i kiedyś obróci się to
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Popełniła kardynalny błąd dodając sobie profile innych camwhores(gdzie te są ściśle powiązane z działalnością biznesową, a nie prywatną). Nie wiem jak można to było zrobić przy swoim prywatnym koncie :D(i w ten sposób zdradzić też swoje personalia...). Znajomi się nie zdziwili, że dodajesz sobie panienki rozbierające się na SU(na profilach mają branżę)? Więcej ostrożności następnym razem. Inne mają tam tylko klientów i fanów, a nie ludzi z realnego życia ;).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


IG już nie ma, wiec nie było tematu. :winkextra:
Wybieram ShowUp.tv! :heart:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:Popełniła kardynalny błąd dodając sobie profile innych camwhores(gdzie te są ściśle powiązane z działalnością biznesową, a nie prywatną). Nie wiem jak można to było zrobić przy swoim prywatnym koncie :D(i w ten sposób zdradzić też swoje personalia...). Znajomi się nie zdziwili, że dodajesz sobie panienki rozbierające się na SU(na profilach mają branżę)? Więcej ostrożności następnym razem. Inne mają tam tylko klientów i fanów, a nie ludzi z realnego życia ;).


Człowiek całe życie się uczy, Paris - skasowała już instagrama od czego trzeba zaczac, barawo za odwagę :heart: :air_kiss:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dokładnie. Nawet nie wiecie jak mi lepiej bez niego. Czuje się wolna. Ciesze się, nie będę tracić czasu na przeglądanie tego zakłamanego świata ig, same plusy. :bye: :papa: Buźki Maddie moja motywacjo kochana :heart:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na facebooku jest to samo, ale już nieważne ;)... Nie zdradzajmy tutaj pewnych szczegółów(Admin woli wymyślone na potrzeby SU imiona). Lepiej nie łączyć życia zawodowego z prywatnym(w tym przypadku dodawania do znajomych innych rozbieranych :P).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_, lubisz te swoje nawiasy hehe
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Paris pisze:Dokładnie. Nawet nie wiecie jak mi lepiej bez niego. Czuje się wolna. Ciesze się, nie będę tracić czasu na przeglądanie tego zakłamanego świata ig, same plusy. :bye: :papa: Buźki Maddie moja motywacjo kochana :heart:

:heart: :air_kiss:

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Agrax pisze:Jakbyś słuchała, to byś nie wychodziła na kretynkę. Z... Tą osobą nie łączyło mnie totalnie nic. Zero. Null


Agrax, Ty zalosny debilu i meczydupo. Miesiacami zasmiecales kazda jej transmisje, caly czas pytania "jak sie czujesz, co zjadlas, czy kupe zrobilas?" Cykliczne blaganie i plaszczenie sie "odblokuj mnie na IG, przeczytaj co do ciebie napisalem, czy kupilas juz obroze". Zero i null to Ty jestes. Traktujesz kazda dziewczyne tu jak kurwe - nie chciala Ci dac, to wielka obraza. Ale chyba faktycznie wsrod kurew powinienes szukac - bo chyba innej opcji nie ma, jesli chcesz kiedykolwiek zaruchac.
Idz do burdelu, zaplac, poruchasz. Tylko sie nie odzywaj, bo wtedy panna odda pieniadze i nawet z platnego seksu nici.
Awatar użytkownika
nikola-xxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nikola-xxx pisze:
Agrax pisze:Jakbyś słuchała, to byś nie wychodziła na kretynkę. Z... Tą osobą nie łączyło mnie totalnie nic. Zero. Null


Agrax, Ty zalosny debilu i meczydupo. Miesiacami zasmiecales kazda jej transmisje, caly czas pytania "jak sie czujesz, co zjadlas, czy kupe zrobilas?" Cykliczne blaganie i plaszczenie sie "odblokuj mnie na IG, przeczytaj co do ciebie napisalem, czy kupilas juz obroze". Zero i null to Ty jestes. Traktujesz kazda dziewczyne tu jak kurwe - nie chciala Ci dac, to wielka obraza. Ale chyba faktycznie wsrod kurew powinienes szukac - bo chyba innej opcji nie ma, jesli chcesz kiedykolwiek zaruchac.
Idz do burdelu, zaplac, poruchasz. Tylko sie nie odzywaj, bo wtedy panna odda pieniadze i nawet z platnego seksu nici.


Przyszla, powiedziala, co wiedziala
A ze gowno w dupie widziala
To nawet za bardzo nie zablyszczala :3

Wytlumacze: gowno wiesz, wiec moze sie nie wypowiadaj ;) Bo potem okazuje sie ze blyszczysz. Jak bloto

Czyzby to Pamcia zalizyla 3-cie konto, zeby probowac mnie zjebac? Uuuu! Albo Kryska. Jeden post! Specjalnie dla mnie <3 No normalnie czym zasluzylem na zaszczyt?!
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Paris pisze:Dokładnie. Nawet nie wiecie jak mi lepiej bez niego. Czuje się wolna. Ciesze się, nie będę tracić czasu na przeglądanie tego zakłamanego świata ig, same plusy. :bye: :papa: Buźki Maddie moja motywacjo kochana :heart:


Pamela from Paris wybrała świat prawdy, czyli Showupa..BRAWO :punk:

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Agrax pisze:Przyszla, powiedziala, co wiedziala
A ze gowno w dupie widziala
To nawet za bardzo nie zablyszczala :3

Wytlumacze: gowno wiesz, wiec moze sie nie wypowiadaj ;) Bo potem okazuje sie ze blyszczysz. Jak bloto

Czyzby to Pamcia zalizyla 3-cie konto, zeby probowac mnie zjebac? Uuuu! Albo Kryska. Jeden post! Specjalnie dla mnie <3 No normalnie czym zasluzylem na zaszczyt?!


Argumentow zero - bo napisalam prawde?
Hint: na transmisjach Paris pojawia sie kilkaset osob, za kazdym razem. Wiec codziennie kilkaset osob widzialo jak sie podlizywales, plaszczyles i w nieudolny sposob probowales poderwac panne, ktora nie wykazywala zadnego zainteresowania. Jako totalny pustak, nie rozumiales tego. Miej odrobine honoru i kultury i przestan obrazac kogos tylko dlatego, ze nie polecial na Ciebie.
A teraz idz sobie zwalic, reka to Twoja najlepsza partnerka.
Awatar użytkownika
nikola-xxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nikola-xxx pisze:
Agrax pisze:Przyszla, powiedziala, co wiedziala
A ze gowno w dupie widziala
To nawet za bardzo nie zablyszczala :3

Wytlumacze: gowno wiesz, wiec moze sie nie wypowiadaj ;) Bo potem okazuje sie ze blyszczysz. Jak bloto

Czyzby to Pamcia zalizyla 3-cie konto, zeby probowac mnie zjebac? Uuuu! Albo Kryska. Jeden post! Specjalnie dla mnie <3 No normalnie czym zasluzylem na zaszczyt?!


Argumentow zero - bo napisalam prawde?
Hint: na transmisjach Paris pojawia sie kilkaset osob, za kazdym razem. Wiec codziennie kilkaset osob widzialo jak sie podlizywales, plaszczyles i w nieudolny sposob probowales poderwac panne, ktora nie wykazywala zadnego zainteresowania. Jako totalny pustak, nie rozumiales tego. Miej odrobine honoru i kultury i przestan obrazac kogos tylko dlatego, ze nie polecial na Ciebie.
A teraz idz sobie zwalic, reka to Twoja najlepsza partnerka.


Co jak co, ale akurat Cb to argumentami nie zaszczyce ;) Rozmowa z Tb to marnowanie energii, ktorej przez zasade entropii wszechswiat nie odzyska. To juz lepiej popatrze jak farba schnie
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Paris pisze:Na insta nie afiszuje się z tym, ze jestem na kamerkach, traktuje go jako pamiętnik, wiec jak ktoś go ma to niech szanuje dostęp, a nie podaje na tego typu stronach, forach, bo dobrze wiecie ile hejtu w około i po co to


podejście dobre ale nie u nas, tu ciągle jest dużo ludzi którzy mają swoje prywatne krucjaty, aby piętnować nadające na SU w imię ich nawracania lub innych równie pojebanych celów.

Na insta zajrzałem jeszcze jak był, całkiem fajny, taki subtelny :), ale jak miałaś tam i prywatny i SU świat a nie chciałaś się ujawniać tak bezpośrednio (wydajesz się na tyle ogarnięta że musisz zdawać sobie sprawę że przy Twoich zasięgach że ktoś Cię rozpozna) , to usunięcie insta było sensownym wyjściem, ew zrobić tylko prywatny dla wąskiego grona znajomych i tam prowadzić ten pamiętnik .
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:
Paris pisze:Na insta nie afiszuje się z tym, ze jestem na kamerkach, traktuje go jako pamiętnik, wiec jak ktoś go ma to niech szanuje dostęp, a nie podaje na tego typu stronach, forach, bo dobrze wiecie ile hejtu w około i po co to


podejście dobre ale nie u nas, tu ciągle jest dużo ludzi którzy mają swoje prywatne krucjaty, aby piętnować nadające na SU w imię ich nawracania lub innych równie pojebanych celów.

Na insta zajrzałem jeszcze jak był, całkiem fajny, taki subtelny :), ale jak miałaś tam i prywatny i SU świat a nie chciałaś się ujawniać tak bezpośrednio (wydajesz się na tyle ogarnięta że musisz zdawać sobie sprawę że przy Twoich zasięgach że ktoś Cię rozpozna) , to usunięcie insta było sensownym wyjściem, ew zrobić tylko prywatny dla wąskiego grona znajomych i tam prowadzić ten pamiętnik .


Insta to już od wczoraj jest nowe.
Kwestia tylko tego jaki nick, ale tego nam nie poda :D
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szkoda ze musiałaś skasować insta fajny był lubiłem oglądać twoje zdjęcia, taki debil upubliczni twoj profil i mysli że jest fajny albo że ludzie będą mu dziękować a to tylko zwykły lamus który musiał sie dowartosciować chwaląc sie że zna twój profil co za ludzie masakra :facepalm:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


na stałe będzie prywatne, ciężko obserwować konto szołapowe z prywatnego insta, drugie mi jest niepotrzebne?



https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Aurelka była u Paris:

GrzecznaDziewczynka18: O KURWAAAA TWIOJE FOTO WYMIATAAAAAA
**Pokaż Spoiler**
Obrazek

GrzecznaDziewczynka18: SII
GrzecznaDziewczynka18: NO JA TEZ HAHAH
GrzecznaDziewczynka18: MUSZ EKURWA Z 10 ZEOBIC ZEBY BYLO DOBRE
misiekxx0 podarował 20 żetonów
GrzecznaDziewczynka18: NO I TO MEGAA

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pawciunio, SPEEDI i 63 gości