PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ty już więcej się nie ośmieszaj hard. Wszystko pamiętasz właśnie widać niekiedy na transmisji jak nawet jednego słowa poprawnie napisać nie potrafisz,co dopiero zapamiętać konteksty wyrazów i zdań po amarynie. Nie rób siebie już totalnego imbecyla.
Sasiedzi




Tą sytuacje z transmisji spajka z Paulą i ja doskonale pamiętam, widziałem ją. Byli najebani i nadal pili, śmiali się ze wszystkiego. Nazwałeś ją kurwą pajacu, a dżentYlmeni tak nie robią :acute: . Wybielasz się teraz i to normalne dla tchórza, który woli zmienić bieg historii niż przeprosić. Dlatego między innymi jesteś "tylko" hardem dla Pauli, zna cię, wie jaki jesteś i na ile można ci zaufać.. czyli wcale. Nie pierwszy raz okazało się, że zwykła jest z ciebie łajza co każdego sprzeda i nie można na ciebie liczyć.
Prawda jest taka, że żal ci dupę ściskał, że to spajk się bawi cyckiem Pauli a nie ty. Spójrz prawdzie w oczy, inaczej- spójrz na jedno z miliona screenów Pauli jakie posiadasz w swojej chorej kolekcji i spójrz na:

Obrazek został usunięty przez właściciela praw autorskich, zawierał jedną osobę na zewnątrz i frisbee.

I zadaj sobie pytanie. Czy miałem kiedykolwiek szanse?


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Twarzowa fotka :-)
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BATMANmkr90,
Ulżyłeś sobie LALUSIU
Widzę sporo nieścisłości i przeinaczeń w tych twoich dwóch głupkowatych postach ale nie widzę większej potrzeby oraz ochoty aby to prostować.
Więc pisz dalej twe swoje bajeczki na mój temat :lol2:
Ps napisałem to specjalne tylko po to żeby tak kolejny raz nie było ci zbyt smutno że twoje wypociny przeszły bez echa.
Taki mały ludzki odruch współczucia a ci mi tam.
Nie musisz mi dziękować, poznaj moje dobre serce :sarcastic:
Bywaj zdrów LALUSIU :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Tak tak panie hard jak ktoś napisze fakty które było to oczywiście jest tylko jedna prawda harda. Albo ktoś się stosuje do harda wersji albo wszystko jest herezją. Widać że spustoszenie w twojej głowie,powoduje armaniak większy niż agresja związku radzieckiego na Polskę. Jesteś hard atencjuszem, tak jak temat Pauli umiera to wpierdalasz swoje trzy żałosne grosze.
Sasiedzi




Panie Andrzej jak to jest , że na forum piszesz bardziej zrozumiałe wyrazy niż na transmisji u niej ? Zrozumiałe w tym sensie , że nie poprzestawiane literki.
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




blebluch123 pisze:Panie Andrzej jak to jest , że na forum piszesz bardziej zrozumiałe wyrazy niż na transmisji u niej ? Zrozumiałe w tym sensie , że nie poprzestawiane literki.



A jak ma pisać poprawnie jednocześnie waląc konia i liżąc monitor? :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Chciałbym tylko sprostować Spajkela. Mocno wątpię Sasiedzi, aby kolega Andrzej Hardowski spożywał zacny i drogi trunek jakim jest Armaniak... sugeruje doczytać albo zapanować nad słownikiem w telefonie.
Poza tym to ciesze się ze podobno u Pauli nadal Sylwester... nie wiem bo bana mam za podobno strzelanie do kaczki poza sezonem łowieckim :biggrin: przysięgam Panie Władzo ze celowałem w łabędzia :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Robinek29, ja pierdole Ty chory pojebie :D sory nie było pytania :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




Nie no od czasu kiedy napisałem o akcji ''kuweta'' dostałem kilka pw z pytaniami o co chodziło więc postanowiłem nie ukrywać dłużej przed całym światem tej jakże zabawnej sytuacji.
A wiec było tak.....
Godzinka nocna,spory tłumek na czacie ,Paula właśnie zajęta gorącą palcóweczka a nasz ''inteligientttt'' spajki ni z gruchy ni z piertruchy w tym właśnie momencie zwrócił się do niej dosyć dziwną jak na ten moment prośbę... PAULA POKAŻ MI KUWETĘ TORY.
Jpdl co za pytanie i co za niesamowite wyczucie chwili :laugh3:
Pewno sobie pomyślał że ona żuci wszystko i pobiegnie mu pokazać kocią kuwetę.
I chwała bogu ze była skupiona na tym co robiła bo pewno jebłaby wcześniej ze śmiechu a tak spokojnie dokończyla co zaczęła.
No ale później jak to przeczytała to się zaczęło.
Istny maraton podśmiechujek z niebywałej inteligencji spajkiego.
Bo który to zdrowy na umyśle facet widząc gorącą laseczkę podczas wykonywania masturbacji interesuj się kocią kuweta.
Cały czat też przez to blisko godzinkę maił z niego niezłą bekę.
Mało tego Paula postanowiła się poświęcić i jednak ruszyła swój uroczy tyłeczek co by zaspokoić jego ciekawość :good3:
Zrobiła to jak później tłumaczyła żeby tak mu nie ograniczać kontaktu z ''jego'' kotem.
Nawet chciała mu pokazać kupkę Torci.
I co ciekawe w tym wszystkim że on aż chyba do samego końca nie zdawał sobie sprawy że cały czat kreci z niego bekę i pisał.. Paula o chuj ci chodzi.
No cóż to że ten typek nie grzeszy zbytnim rozumem o tym wiemy już wszyscy od dawna
To tyle jeżeli chodzi o tą zabawną sytuację :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Oczywiście stary imbecylu przedstawiłeś wersje która tobie odpowiadała. Ty już masz halucynacje po amarynie.
Sytuacja która tutaj przedstawiłeś ma się trochę inaczej. Po pierwsze paula siedziała na krześle i Piła sobie drinka. Przedstawiasz ze jakaś palcówkę robiła sobie jak takie pytanie zostało poruszone na czasie. Oczywiście ty masz swoją wersje wydarzeń jak zawsze. Wiec suma Sumarum co tutaj napisałeś jest tylko twoim urojoniem. Widać ze od sylwestra nie przestajesz dawkować alkoholu. Jak można taką obłudna kanalia być. Wiesz co hardzi lepiej idź do budy i zostanie założony kaganiec wiec sobie uważaj zgredzie
Sasiedzi




HardRockCaffe666 pisze:Nie no od czasu kiedy napisałem o akcji ''kuweta'' dostałem kilka pw z pytaniami o co chodziło więc postanowiłem nie ukrywać dłużej przed całym światem tej jakże zabawnej sytuacji.
A wiec było tak.....
Godzinka nocna,spory tłumek na czacie ,Paula właśnie zajęta gorącą palcóweczka a nasz ''inteligientttt'' spajki ni z gruchy ni z piertruchy w tym właśnie momencie zwrócił się do niej dosyć dziwną jak na ten moment prośbę... PAULA POKAŻ MI KUWETĘ TORY.
Jpdl co za pytanie i co za niesamowite wyczucie chwili :laugh3:
Pewno sobie pomyślał że ona żuci wszystko i pobiegnie mu pokazać kocią kuwetę.
I chwała bogu ze była skupiona na tym co robiła bo pewno jebłaby wcześniej ze śmiechu a tak spokojnie dokończyla co zaczęła.
No ale później jak to przeczytała to się zaczęło.
Istny maraton podśmiechujek z niebywałej inteligencji spajkiego.
Bo który to zdrowy na umyśle facet widząc gorącą laseczkę podczas wykonywania masturbacji interesuj się kocią kuweta.
Cały czat też przez to blisko godzinkę maił z niego niezłą bekę.
Mało tego Paula postanowiła się poświęcić i jednak ruszyła swój uroczy tyłeczek co by zaspokoić jego ciekawość :good3:
Zrobiła to jak później tłumaczyła żeby tak mu nie ograniczać kontaktu z ''jego'' kotem.
Nawet chciała mu pokazać kupkę Torci.
I co ciekawe w tym wszystkim że on aż chyba do samego końca nie zdawał sobie sprawy że cały czat kreci z niego bekę i pisał.. Paula o chuj ci chodzi.
No cóż to że ten typek nie grzeszy zbytnim rozumem o tym wiemy już wszyscy od dawna
To tyle jeżeli chodzi o tą zabawną sytuację :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Jak sam napisałeś , parę osób pytało ( w tym ja :D) i siedziałeś cicho. Przynajmniej mnie nic nie napisałeś. Mam troszkę wrażenie, że wysypałeś się teraz, bo zaczęli na czacie naskakiwać na CIebie, więc to taki system obronny " spróbuję ośmieszyć SPajka, to może odczepią się ode mnie".
Jak planowałeś siedzieć cicho, to już było trzeba się tego trzymać noo....Teraz źle to wygląda :(
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Sasiedzi pisze: Po pierwsze paula siedziała na krześle i Piła sobie drinka.

Taaa widocznie byłeś może na innej transmisji :laugh3:
To może tak wytłumaczysz skąd jakby tylko siedziała i piła drinka to jej nagłe zdziwienie twoim głupkowatym pytaniem.
Co pewno trudno będzie tobie to jakoś logicznie wytłumaczyć i nie zwalaj to na alko :sarcastic:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
Sasiedzi pisze: Po pierwsze paula siedziała na krześle i Piła sobie drinka.

Taaa widocznie byłeś może na innej transmisji :laugh3:
To może tak wytłumaczysz skąd jakby tylko siedziała i piła drinka to jej nagłe zdziwienie twoim głupkowatym pytaniem.
Co pewno trudno będzie tobie to jakoś logicznie wytłumaczyć i nie zwalaj to na alko :sarcastic:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Dziadygo stary każdy doskonale wie ze konfabulujesz zmieniasz fakty tak żeby tobie pasowało. Ciebie tutaj każdy zna od podstawki. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ps: Jak zaczniesz więcej szczekać to zaraz może mina tobie,zrzednąć jak powiem co pisałeś do Pauli jak była wspólna trans wiec lepiej przestań pierdolic tutaj głupoty.
Sasiedzi




Spokojna, no ale ten system miedzy Hardem a Spajkiem tak dziala od dawna :D jeden próbuje zdyskredytować drugiego... taka forumowa wersja filmu "Glupi i glupszy" ;)

HardRockCaffe666, Sasiedzi, nie przejmujcie sie detalami typu kto siedzial na krzesle a kto na podlodze, kto walil konia a kto strzelal palcowke, ani tym gdzie byla kuweta Tory... wazne ze wszyscy byli najebani a czesc nawet szczesliwa :biggrin: show must go on
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Już mi się nawet nie chce czytać tych bzdur . Oczywiste jest że te dwa niedorozwoje robią te wojenki na polecenie zezowatej kurwy żeby podbijać tylko publike
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:BATMANmkr90,
Ulżyłeś sobie LALUSIU
Widzę sporo nieścisłości i przeinaczeń w tych twoich dwóch głupkowatych postach ale nie widzę większej potrzeby oraz ochoty aby to prostować.
Więc pisz dalej twe swoje bajeczki na mój temat :lol2:
Ps napisałem to specjalne tylko po to żeby tak kolejny raz nie było ci zbyt smutno że twoje wypociny przeszły bez echa.
Taki mały ludzki odruch współczucia a ci mi tam.
Nie musisz mi dziękować, poznaj moje dobre serce :sarcastic:
Bywaj zdrów LALUSIU :!: :!:



Poprzedni post napisałem w odpowiedzi na 2 pierwsze linijki twojego, który przed obawą, że będę nadal po tobie jechał jak.. jak ty po Pauli od dziwek – szybko usunąłeś. Miałbym ci dziękować, za to, że się boisz moich postów? :rofl: Coś ci się pojebało żulu :laugh3:

Jakbym chciał poznać twoje zdanie, to zapytałbym o nie Paule. Nie masz własnego zdania stary trepie, jesteś zwykłą upośledzoną amebą :mrgreen: . To, że zadam pytanie w stylu „jakim cudem możesz być aż taki głupi?”, nie znaczy, że oczekuję odpowiedzi. Jeżeli ja nie pojmuję co się dzieje w środku twojego pustego łba, to tym bardziej ty nie rozwiążesz tej zagadki.

Żeby cię obrazić, nie muszę uciekać do kłamstw- jak to ująłeś „sporo nieścisłości i przeinaczeń”. Jesteś słaby- bo głupi. Piszesz więcej gaf niż normalnych zdań. Bardzo łatwo cię upokorzyć.
Napisałem jak było. Zazdrość cię chwyciła i wyszła twoja fałszywa natura :acute: . Dżentelmenem to ty na pewno nie jesteś :laughingnew: Każdy kto wtedy był i oglądał ten wie jak było. Tylko ty próbujesz przekonać nawet nie spajka, czy Paulę, czy innych, tylko siebie, że wcale tak nie było. Taka ot pospolita pomarszczona, paskudna, zgrzybiała stara łajza z ciebie :mrgreen: .

To co się działo z kwestią min. pytania o cenę za godzinę, za jaką można kupić do hotelu Paulę, osobiście mi zwisa i powiewa. Nie mnie wyzywałeś od puszczalskich, tylko Paulę. Jeśli ona ma wyjebane, że tak ją nazywasz, no to stary.. ja tym bardziej :hi: . Ja mam luz, każdy wyznacza własne granice i skoro jej to odpowiada, to nic mi do tego. Jednak po coś to wszystko tutaj wspomniałem.
A no po to, że nie podoba mi się twoje wybielanie. Po co te ściemy? Jej najwyraźniej pasuje taka „ksywa”, tobie się wymsknęło w chwili rozdzierającego bólu serca, że obcy facio miętosi jej cycka a nie ty. Tyle. Wszyscy zadowoleni, zero pokrzywdzonych :girl_smile: . Nikt cię za dżentelmena i tak nie uważa, więc po co kłamać, że było inaczej?* :acute:

*to właśnie jedno z tych pytań, na które odpowiedzi nie oczekuję.

Jeżeli twoje pytanie za ile spajk ją kupił i na ile godzin, nie było pytaniem retorycznym, to ponownie:
-spójrz na twarz twojej księżniczki i przypatrz się swojej pomarszczonej mordzie. Serio myślałeś, że masz szanse, że to tylko kwestia grubości portfela? Jesteś „tylko hard”, pomarszczony, obleśny odrażający kmiot :sarcastic:

Spokojna pisze:Jak sam napisałeś , parę osób pytało ( w tym ja :D) i siedziałeś cicho. Przynajmniej mnie nic nie napisałeś. Mam troszkę wrażenie, że wysypałeś się teraz, bo zaczęli na czacie naskakiwać na CIebie, więc to taki system obronny " spróbuję ośmieszyć SPajka, to może odczepią się ode mnie".
Jak planowałeś siedzieć cicho, to już było trzeba się tego trzymać noo....Teraz źle to wygląda :(


W punkt :mrgreen:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




pomijając tą ich prywatną wojnę, chcą sobie walczyć na wymyślone mniej lub bardziej argumenty niech walczą, nie rozumiem tylko czemu piszą to w tak publiczny sposób, prawie jak oświadczenia. Fajnie się to czyta można się pośmiać, ale reasumując to nikogo specjalnie nie obchodzi czy było tak jak pisze Spajki czy tak jak pisze Hard.
Jeden i drugi wyzywał Paulę od dziwek czy kurew, i to jest fakt. Jeden pomacał, drugi nie, i to też jest fakt. Cała reszta to jakaś mainstreamowa otoczka która jest gówno warta.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




BATMANmkr90 pisze:
Obrazek został usunięty przez właściciela praw autorskich, zawierał jedną osobę na zewnątrz i frisbee.


Hard, serio?:D Kazałeś usunąć zdjęcie z frisbee? :laughingnew:
Nie chcę nic mówić, ale samo do sieci i na forumka to ono nie wpadło :P
Zawsze jak za bardzo sie wkręcasz a afery Spajk-Paula, to łapiesz same minusy, bo się zapętlasz w tym szaleństwie tak samo jak i oni...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiedyś były w koszu, ale widać Hard wrzucił hasło RODO i kazał usunąć, Ciekawe czy z wywiadu Henia tez zniknął, swoją drogą to swego czasu Paula chyba zgodziła się na umieszczanie jej zdjęć czy tam nagrań, przyznam że co bym o tym nie myślał to odważna decyzja, choć z drugiej strony strasznie pozwami jest jeszcze głupsze, więc chyba jest logika w tej metodzie z olewaniem czy ktoś coś wrzuca czy nie :)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: minut, simpleman123, sthoss i 211 gości