Amatorki vs Profesjonalistki

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


SokratesNauczycielPlatona pisze:Jeśli dalej trzymamy się kulinarnych porównań,to przez to, że Kinia często nadaje nago, lub w seksownej bieliznie na ogóle, jest jak ekskluzywna restauracja z wyszukaną klientelą, do której czasem wpadnie jakiś nowobogacki, wprowadzając ze sobą 60 bezdomnych i mówi-
"Jedzcie, ja stawiam!"

Nie tylko pałki lubię stawiać :P


tomoxx pisze:nie wypowiem się bo nie widziałem Cie w wielu sytuacjach, wiem tylko że pasuje Tobie czerwony kolor sukienek

a jak masz hojnych klientów jak to ujęłaś, to znaczy że masz dobrze skalkulowane ceny do swoich widzów. Więc zmniejszanie ich aby zebrać 5% więcej widzów mija się z celem.

350za9 u "topki" bardzo tanio :),

A dziękuję, potraktuję to jako komplement, kolor czerwony to jeden z moich ulubionych kolorów, zwłaszcza jeśli chodzi o sukienki :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:Nie tylko pałki lubię stawiać

mind blow ;)

Kiniuś pisze:potraktuję to jako komplement

subiektywna opinia, ale niech będzie ze komplement
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Kiniuś pisze: Natomiast na grupowe pokazy może wejść każdy i za jedyne 100 żetonow zobaczyć calkiem zacne widowisko, mowiąc "każdy" miałam na myśli grupowe oraz pokazy na ogóle gdzie nawet za darmoszke można coś zobaczyć, chociaż i privki mam za 350 zetków9 to chyba nie jest taka tragedia)? a jeśli ktoś traktuje mnie wyjątkowo i docenia np napiwkami jak to napisał ktoś wyżej, to też dlatego w ramach wyjątku włączę priv żeby takowemu hojnemu Gościowi odwdzięczyć się ;)


Ogólna czy grupowe to zupełnie inna bajka. Na privku widzisz i słyszysz drugą osobę, więc tych pokazów nie można porównywać. Stąd moja opinia, bo privków nigdy u Ciebie nie widziałem. Oczywiście każda modelka ma swój pomysł na transmisje, być może to taka strategia, nie wiem. W każdym razie widoczna jest tendencja odchodzenia od tradycyjnych privów na rzecz ogólnych z lushem lub grupowych. Przede wszystkim u profesjonalistek/topek. Co moim zdaniem jest zdecydowanie złym kierunkiem :(
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy ja wiem czy taki zły, moim zdaniem "korzystny" dla nich samych ,pod warunkiem ze na grupowej/ogole dostajesz cos innego niz na priv i robisz dobre pokazy, bo jeśli nie to kręcisz sama na siebie bata.
Akurat Maddie ma dosyć dobrze przemyślaną strategię i na pewno wychodzi na tym bardzo dobrze :)

W ogole chyba tylko najlepsze z najlepszych lasek trzymaja poziom grupowej po 100 zetow , bo reszta leci w hurt na maxa, co mnie zreszt bardzo dziwi, bo lepiej mieć 10 osób i 100 zl, niz 50 osob i te same pieniądze, bo to nie chodzi o to ze oni nie chcą wydać po 100 zetów, tylko laski wymyślily sobie im taniej tym dla nich większy kawalek tortu, a finalnie wyjda i tak bardzo słabo.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Maddie, Paula, Cataleya, WisienkaSU, jeszcze klika innych by się znalazło, są topkami, ale każda z nic ma inny styl, na tyle wyrazisty ze są zapamiętane, to też chyba trochę definiuję topkę, ma swój styl i widz wchodząc do takiej dziewczyny wie czego się może spodziewać, jak również tego że nie będzie to powielanie okna obok tylko jej własny styl i pomysł na trans. Niby wszytko polega tu na nagości i rozbieraniu się ale będąc w pro lidze, każda z nich ma to coś co odróżnia ją od innych. To czy będą one robić privy czy grupowe przy założeniu że zostaną w swojej konwencji i nie pójdą w masówkę (nie widzę w sumie powodu żeby miały iść) na pewno nie odbije się dla nich negatywnie. Swoją publikę będą miały, a CI którzy koniecznie chcą priva żeby mieć tą iluzję poczucia prywatności i spędzenia chwili sam na sam, bez dzielenia się, i tak na tego priva pójdą. Bo przejście na grupowe nie jest kosztem całkowitej rezygnacji z privów.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




CiekawskiZbyszek pisze:
Kiniuś pisze: Natomiast na grupowe pokazy może wejść każdy i za jedyne 100 żetonow zobaczyć calkiem zacne widowisko, mowiąc "każdy" miałam na myśli grupowe oraz pokazy na ogóle gdzie nawet za darmoszke można coś zobaczyć, chociaż i privki mam za 350 zetków9 to chyba nie jest taka tragedia)? a jeśli ktoś traktuje mnie wyjątkowo i docenia np napiwkami jak to napisał ktoś wyżej, to też dlatego w ramach wyjątku włączę priv żeby takowemu hojnemu Gościowi odwdzięczyć się ;)


Ogólna czy grupowe to zupełnie inna bajka. Na privku widzisz i słyszysz drugą osobę, więc tych pokazów nie można porównywać. Stąd moja opinia, bo privków nigdy u Ciebie nie widziałem. Oczywiście każda modelka ma swój pomysł na transmisje, być może to taka strategia, nie wiem. W każdym razie widoczna jest tendencja odchodzenia od tradycyjnych privów na rzecz ogólnych z lushem lub grupowych. Przede wszystkim u profesjonalistek/topek. Co moim zdaniem jest zdecydowanie złym kierunkiem :(


Też wole privki z wielu wzgledów na pewno jest lepsza interakcja , a w zeszłym tyg cały tydz privkowałam, może nie mogłeś mnie złapac bo ciągle bylam na privie:)? stali bywalcy mają pierwszenstwo wiec cieżko jest się czasem dostać, propouje umówić się w wiadomości pryvatnej znajde dogodny termin dla nas oraz czas :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hahaha :D na priva u Kini kolejki większe niż do lekarza specjalisty z NFZ :biggrin:
Moze załóż jakąś aplikacje rezerwacyjną? wiesz...płatne z góry, first minute, last minute itd ;) widzę pole do zwiększenia dochodów i optymalizacji kosztów :D
Z jednej strony beka a z drugiej... niesamowite, doceniam ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Kiniuś pisze: propouje umówić się w wiadomości pryvatnej znajde dogodny termin dla nas oraz czas :)


Myślałem, że nie odpisujesz zwykłym śmiertelnikom, ale ok, w takim razie będę próbował dalej :P
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiZbyszek pisze:
Kiniuś pisze: propouje umówić się w wiadomości pryvatnej znajde dogodny termin dla nas oraz czas :)


Myślałem, że nie odpisujesz zwykłym śmiertelnikom (...)

:good3: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Prawdziwa profesjonalista musi czasami złowić śmiertelnika aby zachować pozory. Zbyszku poleruj karty i uzupełnij stan konta bankowego. :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze: Zbyszku poleruj karty i uzupełnij stan konta bankowego. :D


Toż mówię, że nie jestem z elyty :D Tak po cichu myślałem nawet, że dostanę 15% rabat na hasło "forum" :laugh3:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




hahah :D na haslo "forum" to mozesz liczyc ze Kinia cie wcisnie w kolejke gdzies przed koncem nastepnego kwartalu :D
cos ala "fasttrack" na lotnisku ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie chciałam zostać tak odebrana :P ale jak już tak słodko rozmawiamy to hm.. możemy sie potargować- w ramach wyjątku to może któryś z waz zrobi mi jakiś pokaz:P? odpłace się solidnie złotem :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:Nie chciałam zostać tak odebrana :P ale jak już tak słodko rozmawiamy to hm.. możemy sie potargować- w ramach wyjątku to może któryś z waz zrobi mi jakiś pokaz:P? odpłace się solidnie złotem :D


Pewnie teraz Twoja skrzynka PW przechodzi oblężenie :)
Ja to mogę co najwyżej pokazać Tobie słoneczne niebo i ocean jak wyjadę do swoich cieplejszych klimatów :) Widziały mnie tu chyba ze 4 osoby (3 już nie nadają, i niech tak zostanie :) )
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Kiniuś pisze:Nie chciałam zostać tak odebrana :P ale jak już tak słodko rozmawiamy to hm.. możemy sie potargować- w ramach wyjątku to może któryś z waz zrobi mi jakiś pokaz:P? odpłace się solidnie złotem :D


A ja bardzo chętnie mogę się potargować. Co byś chciała zobaczyć? Zastrzegam, że nie robię anala!

.
.
.

no chyba, że dobrze zachęcisz. :cool3:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości