Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie/_Maddieska_
11 lip 2019, 19:35
Zobaczysz twarz tylko to będzie ostatnia rzecz jaką ujrzysz:D Później zostaniesz zlikwidowany :shock2:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 lip 2019, 21:04
Wystarczy wejść na długiego priva, namawiać na wino a potem rzucić sporym napiwkiem, 15k-20k, spróbuj, powinno się udać :>
Jak za pierwszym razem się nie uda, to do skutku... Nie porzucaj nadzieje, jakoć sie kolwiek dzieje :girl_smile:

powodzenia xd
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Maddie/_Maddieska_
11 lip 2019, 21:16
Kropelka pisze:Wystarczy wejść na długiego priva, namawiać na wino a potem rzucić sporym napiwkiem, 15-20k, spróbuj, powinno się udać :>
Jak za pierwszym razem się nie uda, to do skutku... Nie porzucaj nadzieje, jakoć sie kolwiek dzieje :girl_smile:


Mozna tez pokazac wyciag z konta. Jesli ma wiecej niz 9 zer to Maddie *może* ale nie musi sie zastanowic ewentualnie nad pomysleniem czy warto przemyslec sprawe pokazania Ci twarzy. No bo wiesz... Ona nie jest zetoniarą, ona szuka bezpieczeństwa finansowego :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: Maddie/_Maddieska_
11 lip 2019, 21:33
Agrax pisze:
Kropelka pisze:Wystarczy wejść na długiego priva, namawiać na wino a potem rzucić sporym napiwkiem, 15k-20k, spróbuj, powinno się udać :>
Jak za pierwszym razem się nie uda, to do skutku... Nie porzucaj nadzieje, jakoć sie kolwiek dzieje :girl_smile:
powodzenia xd


Mozna tez pokazac wyciag z konta. Jesli ma wiecej niz 9 zer to Maddie *może* ale nie musi sie zastanowic ewentualnie nad pomysleniem czy warto przemyslec sprawe pokazania Ci twarzy. No bo wiesz... Ona nie jest zetoniarą, ona szuka bezpieczeństwa finansowego :P


Zabrzmiało to trochę złośliwie...
Przecież wszyscy wiemy, że inwestowanie w kobietę to dobra inwestycja :D
no, przynajmniej dla kobiet :>
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 05:07
Myślę że 7 cyfrowe konto bieżące (no może bez jedynki z przodu) zmiękczyło by tu sporo dziewczyn, a przynajmniej bardziej pozytywnie nastawiło do oglądającego a potem to już wszystko zależy od tego jakie nastawienie po ew spotkaniu będzie miał oglądający :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 06:28
Proszę nie robić z Maddie żetoniary ona jest na SU dla przyjemności swojej i naszej, żetonem gardzi i wbrew obiegowym opiniom jest całkowicie naturalna bez grama plastiku.

Post ten napisałem z własnej woli i wcale nie miałem przystawionego pistoletu do głowy.

Obrazek
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 07:41
Grac się postarał, nie będzie kary śmierci przez tortury i ścięcie głowy - zostanie w ramach łaski rozstrzelany. A Agrax chyba leży zakopany tam gdzie flaga wbita :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 09:06
ruger44 pisze:Grac się postarał, nie będzie kary śmierci przez tortury i ścięcie głowy - zostanie w ramach łaski rozstrzelany. A Agrax chyba leży zakopany tam gdzie flaga wbita :)


Potwierdzam. Proszę o ratunek. Zakopali mnie żywcem w skrzyni. Nie zabrali tel, bo schowałem go w tyłek. Tlen się kończy
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 09:20
Próbuj się przebić :)

Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 10:42
Widze że sie dobrze tu bawicie i to beze mnie :P chyba muszę częściej zaglądać, :air_kiss:
A co z moim pokazywaniem twarzy hm... to kwestia zaufania i bardzo długiej znajomości, niestety żetony nie są mnie wstanie przekonać jeśli się dobrze nie znamy.
Cenie sobie prywatność, tylko szaleniec jest wstanie płacić za twarz, a takich unikam szerokim kołem :P
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 15:05
Zeby nie było tak kolorowo to dodam ze w większości przypadków do zdobycia zaufania, dobrego poznania i długiej znajomości to bez żetonów będzie ciut ciężko :biggrin:
Tzn. oczywiście, jak już koledzy wcześniej pisali KInia jest na SU w czynie społecznym, żetona tak mocno nienawidzi ze ustawia zaporowe stawki licząc na to ze nikt takich nie zapłaci, ewentualnie jacyś szaleńcy których unika. Błędne kolo. :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 16:26
komin pisze:Zeby nie było tak kolorowo to dodam ze w większości przypadków do zdobycia zaufania, dobrego poznania i długiej znajomości to bez żetonów będzie ciut ciężko :biggrin:
Tzn. oczywiście, jak już koledzy wcześniej pisali KInia jest na SU w czynie społecznym, żetona tak mocno nienawidzi ze ustawia zaporowe stawki licząc na to ze nikt takich nie zapłaci, ewentualnie jacyś szaleńcy których unika. Błędne kolo. :D


Chodzi mi o to że nie wyceniam mojej twarzy na privkach, dlatego nikt przypadkowy nie może mnie zobaczyć, sama ewentualnie wyznaczam komu się chce pokazać :) jeśli stwierdzę że kotoś jest godzien oglądania mojej facjaty to kto wie - może zechce oglądać ryj kuńia :P , paru szczęsciarzy juz już się udało, nawet żetonów wielu nie zostawili :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 16:30
Kiniuś pisze:
komin pisze:Zeby nie było tak kolorowo to dodam ze w większości przypadków do zdobycia zaufania, dobrego poznania i długiej znajomości to bez żetonów będzie ciut ciężko :biggrin:
Tzn. oczywiście, jak już koledzy wcześniej pisali KInia jest na SU w czynie społecznym, żetona tak mocno nienawidzi ze ustawia zaporowe stawki licząc na to ze nikt takich nie zapłaci, ewentualnie jacyś szaleńcy których unika. Błędne kolo. :D


Chodzi mi o to że nie wyceniam mojej twarzy na privkach, dlatego nikt przypadkowy nie może mnie zobaczyć, sama ewentualnie wyznaczam komu się chce pokazać :) jeśli stwierdzę że kotoś jest godzien oglądania mojej facjaty to kto wie - może zechce oglądać ryj kuńia :P , paru szczęsciarzy juz już się udało, nawet żetonów wielu nie zostawili :)


Ależ nikt nie twierdził, że trzeba za to płacić ;P Wystarczyło pokazać wyciągi z kont, że liczba kończy się 9 zerami :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 16:47
Agrax pisze:
Kiniuś pisze:
komin pisze:Zeby nie było tak kolorowo to dodam ze w większości przypadków do zdobycia zaufania, dobrego poznania i długiej znajomości to bez żetonów będzie ciut ciężko :biggrin:
Tzn. oczywiście, jak już koledzy wcześniej pisali KInia jest na SU w czynie społecznym, żetona tak mocno nienawidzi ze ustawia zaporowe stawki licząc na to ze nikt takich nie zapłaci, ewentualnie jacyś szaleńcy których unika. Błędne kolo. :D


Chodzi mi o to że nie wyceniam mojej twarzy na privkach, dlatego nikt przypadkowy nie może mnie zobaczyć, sama ewentualnie wyznaczam komu się chce pokazać :) jeśli stwierdzę że kotoś jest godzien oglądania mojej facjaty to kto wie - może zechce oglądać ryj kuńia :P , paru szczęsciarzy juz już się udało, nawet żetonów wielu nie zostawili :)


Ależ nikt nie twierdził, że trzeba za to płacić ;P Wystarczyło pokazać wyciągi z kont, że liczba kończy się 9 zerami :P


Na mnie takie cyfry nie robią na mnie wrażenia :) jesli chcesz mi w takowy sposob zaimponować to nie tędy droga :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 17:04
Kinia luzik... nieistotne co komu i za ile zer, wazne czy ryj tysz był łoszczyknięty bo jak masz niełoszczyknięty to siara :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 17:33
Czy łoszczyknieta czy nie to wie tylko Pan Bangierek Cukierek. Ja i tak zawsze Maddie głęboko w oczy spoglądam :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 17:52
Kiniuś pisze:A co z moim pokazywaniem twarzy hm... to kwestia zaufania i bardzo długiej znajomości, niestety żetony nie są mnie wstanie przekonać jeśli się dobrze nie znamy.


Potwierdzam (i bez ironii)
sam się kilka lat temu załapałem na MaddieFace, co wywołało u mnie pozytywne wrażenie, i nie wchodziły w grę żadne żydony, po prostu swoje się przegadało, poświrowało, pojawiła się jakaś tam wspólna nić porozumienia i tyle, ale to raczej nic nadzwyczajnego, bo na forum/showupie jest sporo dobrych mord.
Dlatego zawsze mnie bawi, jak ktoś coś pierdzi, że tu same przegrywy... no może z kilku by się znalazło.

ps. Teraz z nawiązywaniem bliższych relacji na SU, jest zdecydowanie inaczej niż dawniej... (każdy ze starej ekipy potwierdzi) kiedyś showup był bardziej na luzie i nie był tak bardzo zmonetyzowany jak obecnie, i często ludzie się poznawali nawet z przypadku, wpadały jakieś kontakty poza SU i nie było to czymś aż tak bardzo wyjątkowym jak teraz, i w większości były to bardzo fajne osoby, a niektórych nawet się zna po dziś dzień.
A Maddie to naprawdę bardzo normalno dziołcha, tylko czasem się jej obrywa za pewne rzeczy z przeszłości i tak się to za nią ciągnie. Ale kto z nas nigdy czegoś nie odjebał...
Uwazam, że zawsze lepiej pamiętać te dobre rzeczy, niż te złe.
I proszę nie brać tego posta za jakiś wychwalający czy coś, po prostu tak mnie coś naszło na kilka prostych słów.

pisss & love.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 18:11
msn pisze: Maddie to naprawdę bardzo normalno dziołcha, tylko czasem się jej obrywa za pewne rzeczy z przeszłości i tak się to za nią ciągnie. Ale kto z nas nigdy czegoś nie odjebał...
Uwazam, że zawsze lepiej pamiętać te dobre rzeczy, niż te złe.


Chyba nie do mnie pijesz o wyrzucanie Jej tego tancerza...?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 18:16
Cichy Bob, nieee, akurat o tym wydarzeniu nawet nie pomyślałem.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Maddie/_Maddieska_
12 lip 2019, 18:54
Miło msn dziękuje:*
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości