KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KoKo21/Aruna
18 lip 2021, 20:02
Obrazek
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21/Aruna
18 lip 2021, 20:57
Laluś :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 17:55
KoKo21 pisze:
akuku123 pisze:Kurczę na diecie i ćwiczeniach od lutego 2021 r. schudła 40 kg...Jak wyciąga biust ze stanika, to widać że więcej tam skóry od nadmiaru, niż tych piersi. Nadmiar skóry także na rękach. Niezdrowe i nieładne takie szybkie chudnięcie. Nic do niej nie mam,ale średnio to wygląda. Mówi, że twarz sobie wypełniła po schudnięciu. Za dużo tego trochę na laskę w wieku 30 lat...

No jak tłuszcz schodzi z biustu, który i przed odchudzaniem wisiał to przeciez sterczeć do gory nie beda :D. A co do skory na rekach to nic tam nie wisi, normalne, szczupłe ramiona. Twarz ostrzykawilam osoczem czyli własną, odwirowana krwią- poczytaj o tym i najpierw sie dowiedz co to ma na celu i czy to wypelniacz czy nie. Jak w wieku 30 lat nie zaczac dbac o siebie to kiedy? hee


Koko, ja Twojego biustu nie widziałem i naprawdę życzę Ci jak najlepiej. Bylebyś nie wpadła w jakieś nieodżywienie lub braki. Po prostu na moje standardy za szybkie takie schudnięcie. Ale jeśli czujesz się z tym ok i masz pod kontrolą, to wszystkiego dobrego. Naprawdę, bo lubię Cię posłuchać i nie była to złośliwość. A skóra dojdzie do siebie, bo moja zona też swego czasu schudła ponad 15 kg i przez jakiś czas to trochę dziwnie wyglądało.
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 01:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 18:11
Dla przypomnienia. Koko już raz też schudła kilkadziesiąt kg w krótkim czasie. Efekt? Długo szczupła nie była, bo potem pojawił się efekt jojo w wersji turbo i szybko dostała ponownie nadwagę.

Koko, było trzeba sobie ustalić wolne chudnięcie, powiedzmy jakieś 3-5 kg na miesiąc. Obstawiam, że skończy się jak poprzednio (nie uczysz się na błędach), czyli z kościotrupa wrócisz do tego co było. ;]
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2019, 22:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 18:25
akuku, spoko, ja tam zadnej urazy nie mam, tak jak pisalam na wszystko potrzeba czasu, co do skory to w trakcie odchudzania chodzilam na masaze ujedrniajace plus masaz ciala szczotka na sucho i balsamy oczywiscie i oczywiscie gratulacje zonie utraty wagi :girl_smile:
Szerlok Holms, prawdziwy Szerlok z Ciebie :P No przytyc na pewno przytyje z czasem ale mam nadzieje, ze nie do wagi ktora mialam.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 18:37
Jpdl nie myślałem że na tym foro mamy aż tylu dietetyków :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 21:19
Hardaszian pisze:Jpdl nie myślałem że na tym foro mamy aż tylu dietetyków :biggrin:

Co nie? Ja za chuda, Paula za gruba, ot sie kurwa porobilo :P Nie dogodzisz :lol:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 22:10
Paula ma super figurkę , nabrała tylko kobiecych kształtów jak normalna zdrowa kobiet po 30 nie będzie wyglądać jak nastolatka i to się chwali :)
Awatar użytkownika
Zabka82
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2016, 01:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweetlips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Littlestar


Re: KoKo21/Aruna
19 lip 2021, 22:27
KoKo21 pisze:
Hardaszian pisze:Jpdl nie myślałem że na tym foro mamy aż tylu dietetyków :biggrin:

Co nie? Ja za chuda, Paula za gruba, ot sie kurwa porobilo :P Nie dogodzisz :lol:

Ja to kokoszke bede kochal nawet jak po tym jak trener personalny po wzieciu kasy zablokuje jej nr tel. , kokoszka wygasi pracę tarczycy i spalanie węglowodanów + zainincjue kaskadę ewolucyjne zaimplementowanych adaptacji metabolicznych niezideentyfikowanych na dzien dzisiejszy przez naukę i po przejsciu z 6 treningów tygodniowo na 3 tygodniowo i po przejsciu z 1tys kcal/d na 1200kcal/d i zacznie puchnąć na głowie okolicach nadpiździa/podpiździa i dupie/udach jak po 12 rundach z Lennoxem Lewisem + 10 cykli chemioterapii. Bo koke i lalusia kochamy za to że sa uznanymi szołupowiczami z charakterem. Pozdrawiam, upodleniec_z_krowiodrzej_grzebiący_po_śmietnikach.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21/Aruna
21 lip 2021, 00:37
KoKo21 pisze:akuku, spoko, ja tam zadnej urazy nie mam, tak jak pisalam na wszystko potrzeba czasu, co do skory to w trakcie odchudzania chodzilam na masaze ujedrniajace plus masaz ciala szczotka na sucho i balsamy oczywiscie i oczywiscie gratulacje zonie utraty wagi :girl_smile:


Dziękuję i życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 01:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21/Aruna
21 lip 2021, 02:00
Taka chuda to i do analu się nada teraz xd
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21/Aruna
22 lip 2021, 09:04
Koko gratuluję wytrwałości bo to nie jest łatwe. Ładnie wyglądasz i dbaj o siebie dla siebie:)...A co do Pauli również uważam że te dodatkowe kg sprawiło że wyglądała kobieco. Moim zdaniem największym problemem są zabiegi medycyny estetycznej tzw kwasy. Twarz się zmienia i to wszystko jest fajne ale do pewnego momentu.Nie czaje kobiet które nie mając problemu ze skórą , zmarszczkami wstrzykują sobie to gówno. Co druga ma nadmuchane usta jak u żaby.Jest tyle zabiegów które można zastąpić kwasem jak np osocze,nici. Paula jest piękną kobietą , zresztą każda z nas jest piękna na swój sposób. Ale ta pogoń za bucie sztucznym jest chore.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: KoKo21/Aruna
22 lip 2021, 15:17
fajna--po30 pisze:Koko gratuluję wytrwałości bo to nie jest łatwe. Ładnie wyglądasz i dbaj o siebie dla siebie:)...A co do Pauli również uważam że te dodatkowe kg sprawiło że wyglądała kobieco. Moim zdaniem największym problemem są zabiegi medycyny estetycznej tzw kwasy. Twarz się zmienia i to wszystko jest fajne ale do pewnego momentu.Nie czaje kobiet które nie mając problemu ze skórą , zmarszczkami wstrzykują sobie to gówno. Co druga ma nadmuchane usta jak u żaby.Jest tyle zabiegów które można zastąpić kwasem jak np osocze,nici. Paula jest piękną kobietą , zresztą każda z nas jest piękna na swój sposób. Ale ta pogoń za bucie sztucznym jest chore.

Dziękuję :heart:
No tak, każda i każdy ma sie czuć dobrze ze soba, czy dziewczyna jest przy tuszy, czy jest szczupła i przytyje kilka kg, czy schudnie to jej sprawa, jej ciało, tutaj na forum to sami specjaliści od żywienia i krytycy ale to normalne, ze ludzie wola wytykac innym niz samemu ruszyc dupe i coś zrobic. Po tylu latach spędzonych na showupie i w moim wieku już mam taki dystans do wszystkiego, ze mogą nawet piosenki o mnie pisać. Co do kwasów zgadzam sie, ja sama kiedyś wpadlam w te sidła i powiększyłam usta kilkukrotnie w ciagu kilku miesięcy, wyglądało to zle, a ze skutkami tego bujam sie do dziś bo usuwam pozostałości starego kwasu z ust, a to nie takie proste. Niestety kwas hialuronowy ma to do siebie, ze z czasem może migrować w skorze i u mnie tak było, troszkę kwasu zalegało poza konturem ust, dlatego to rozpuszczam i powiem Ci szczerze, ze dawno tak mi sie moje usta nie podobały jak teraz. Rozpuszczalam żeby wymodelować je na nowo, a teraz gleboko sie nad tym zastanawiam bo podoba mi sie jak jest. Wszystko jest dla ludzi. Grunt to trafic na dobrego lekarza który doradzi i w pewnym momencie powie stop, a nie każdy to robi. Przykładowo moja lekarka za hialuronidaze ust wziela tylko kasę za pierwszym razem, mialam lącznie 4 razy rozpuszczane usta i nie wziela w ogóle za to pięniędzy ale niestety naciągaczy i partaczy jest wielu na kazdym kroku, przykładowo na takim instagram, te wszystkie kosmetyczki które powiększają usta one nawet nie maja wyksztacenia medycznego, tylko kursy, o zgrozo, widziałam kursy online z powiększania ust i pracowania na kwasie..
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21/Aruna
22 lip 2021, 22:03
W większości się z wami zgadzam dziewczyny :) ps . Rzeczywiście teraz coraz młodsze dziewczyny korzystają z tych zabiegów , a nie potrzebują :( .Ja sama chciał sobie skorygować troszkę usta żeby wyglądały jak parę lat wcześniej , ale jak widzę ze 99% kobiet wyglada po tych zabiegach „śmiesznie „ dlatego się nie zdecydowałam , może spróbuje inne możliwości tzn. Z plazmy azotowej, która nie zmienia rysów twarzy tylko pobudza do odnowy kolagenu przez co twarz staje się młodsza o parę lat :)
Awatar użytkownika
Zabka82
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2016, 01:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweetlips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Littlestar


Re: KoKo21/Aruna
22 lip 2021, 23:54
Ja też swojego czasu chciałam zrobić sobie cycki ,ale to było kilka lat temu jeszcze wtedy gdy wystąpiłam z Paula. Głupia przejmowałam się opiniami że mi wiszą itd...Tak jak napisałaś koko po tylu latach na Showup człowiek nauczył się takiego dystansu do siebie że ostatnio jak ktoś mi coś tam napisał to jak grochem o ścianę. Nieistotne czy to był komplement czy też nie,dla mnie to było po prostu mało istotne i mało znaczące.A panowie będą zawsze krytykować bo cóż im pozostało...
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: KoKo21/Aruna
31 lip 2021, 10:36
Nie każde wyrażenie swojej opinii to hejt... Lubię Koko, ale po prostu nie wygląda aktualnie korzystnie.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21/Aruna
31 lip 2021, 14:56
Tymi pisze:Nie każde wyrażenie swojej opinii to hejt... Lubię Koko, ale po prostu nie wygląda aktualnie korzystnie.

No jasne, ze nie hejt ! Ja nie jestem malutkim, slodkim szczeniaczkiem zebym mogla sie kazdemu podobac :heart:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21/Aruna
31 lip 2021, 15:46
KoKo21,
Może i nie jesteś słodkim szczeniaczkiem ale jak dla mnie rasową suczką ;)
Koko21 :fap: :fap: :fap:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KoKo21/Aruna
31 lip 2021, 17:50
Hardaszian, ja pierdole co za kmiotek ... słów brak
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Re: KoKo21/Aruna
31 lip 2021, 18:01
blebluch123,
Ty pluszak..........
Obrazek
Dotarło czy nie bardzo :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości