Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA/Salmaya

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HenryChinaski1 pisze:msklex
Nie kilka tysięcy a niecałe 1.5 tys zł, co jak na topkę nie jest dużo - więc raczej nie ryzykuje się dla takiej kwoty utraty wiarygodności
Kurła.. trochę wiary w ludzi koleżnko.. a nie od razu przypisywać najgorsze intencje
8

HenryChinaski1
masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? czy co? Chyba muszę wytłumaczyć Tobie tekst pisany
cyt. "Dlaczego miała by ryzykować banem? ona po prostu tego nie przewidziała bo zdroworozsądkowe myślenie przesłoniła jej żądza pieniądza zobaczyła jak łatwo kilka tysięcy wpadło to postanowiła dalej ciągnąć sprawę alę straciła czujność i przeholowała."

Nic nie pisałam o kwocie w złotych tylko o żetonach. W kilkadziesiąt minut zebrała ponad 7000żet to nie jest normalna (zwykła) sytuacja na jej transmisjach nie za każdym razem tak szybko zbiera taką kwotę i ta sytuacja przysłoniła jej dalsze działania o to mi chodziło. Jak szybko zdobywasz dużo kasy to nagle chcesz mieć jeszcze więcej zatracając inne instynkty. I tak pewnie było u niej bo jak inaczej wytłumaczyć sytuację z ustawianiem grupy. Sami twierdzicie że na pewno świadomie nie chciała tego zrobić ale zrobiła i jakaś tego przyczyna była. Wg mnie tzw żądza pieniądza

A teraz co do wiary w ludzi My Polacy już od najmłodszych lat jesteśmy uczeni kombinowania i oszukiwania
- w szkole już dzieciaki kombinują jak tu ściągnąć na klasówce zamiast się nauczyć, jak zwolnić się z WFu aby nie ćwiczyć
- następnie szkoła średnia to samo używanie jakiś ściąg , streszczeń zamiast czytać lektury, na maturze kombinowanie jak tu ściągnąć od kolegi albo jeszcze bardziej wyrafinowane metody oszustwa
- później studia olewanie wykładów, ściąganie, zlecanie pisania prac magisterskich obcym , plagiaty i inne oszustwa
i to dotyczy nie tylko studentów bo nawet doktorzy i profesorowie plagiatują
- w życiu codziennym handlarze samochodów przekręcają liczniki z dwóch sam. robią jeden "nie bity" za którym Niemiec płakał
- idziesz prywatnie do lekarza płacisz jemu ale on to już paragonu Tobie nie da bo po co? oszukał nie Ciebie tylko jakiś wyimaginowany naród
- idąc do sklepu kupujesz kiełbasę która ma w sobie 60% mięsa a reszta to jakiś syf i czy to nie jest oszustwo płacisz to chcesz mieć towar dobrej jakości a nie jakieś podróbki
itp. itd
Czy chcieli byście aby leczyli was niedouczeni lekarze którzy zdawali tylko dlatego że ściągali i oszukiwali na egzaminach albo czy chciałby jeden z drugim jeździć po moście który zaprojektował niedouczony inżynier?
Wszystkie te powyższe zachowania na Zachodzie są bardzo mocno tępione i są za to duże kary ale u Nas w Polsce przymykamy na to oko, nawet pochwalając zaradność przebiegłość ucznia studenta handlarza. Jacy to oni przedsiębiorczy bo potrafili kogoś oszukać tylko czyim kosztem? Ludzie godzą się na kręcone samochody, na to że lekarz nie wystawia paragonów, że towaar na zachodzie jest lepszej jakości niż u nas w Polsce. Bo Polacy to świnie i wszystko zjedzą ale z zachodnim konsumentem trzeba się liczyć bo tam są kary i obywatele dbają o to aby ich nie kantowano.
Ostatnio nawet Ambasada Amerykańska ostrzegała swoich obywateli przed polskimi Klubami Go Go żeby uważali bo zostaną oszukani i okradzeni. Sami sobie psujemy opinę na świecie. Ciekawe czy komuś z Was było by milo jakbyście zostali "wyjebani" na kasę ale inni pochwalali sprawcę bo taki zaradny na pewno nie chciał itp bzdury.
Postaw się jeden z drugim w sytuacji ofiary wtedy zrozumiesz o co mi w ogóle chodzi.



HardRockCaffe666 pisze:HenryChinaski1,
Co Ty jej tłumaczysz.
. . . .
Ale z tego co ona piszę już dawno wydała na nią wyrok.
...


A to będzie jakaś sprawa sądowa że wyrok ma być wydany?
A według Ciebie? To co Widzowie są winni!?
Mogli nie rzucać żetonów to by nie było całej tej akcji z pizzą i ustawianiem grupowej a w konsekwencji Ban
Ludzie pamiętajcie jak was ktoś naciąga to pewnie sami jesteście sobie winni A o sprawczyni nie można złego słowa powiedzieć bo przecież piękna i takie fajne show daje no i przecież zawsze było u niej fajno

Sytuacja jak z tym dziennikarzem Najsztubem jechał bez prawa jazdy, samochodem bez badań technicznych. potrącił Babcię na pasach. Ale ON jest nie winny tylko babcia bo nie wiadomo jak szybko weszła na pasy
No ręce opadają :screaming:
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


od_taaki pisze:Nie wiem skąd ty się urwałaś żeby porównywać zaistniałą sytuację z tak grubymi wałkami jak AmberGold, z lekka bredzisz.
.


Następny który ma problemy z rozumieniem tekstu pisanego
Porównanie o Amber Gold odnosiło się do wypowiedzi Kiniuś dot. że nie powinni jej banować aby mogla dalej transmitować
a ja podałam przykład że Policja mogła nie zamykać oszusta bo przecież on nadal twierdzi że nikogo nie oszukał i wszystko ludziom odda
Porównanie to nie było związane z transmisją Cataleya18

Co do skali to co to za relatywizowanie oszustwa ???

Czy jak oszukasz na 500zł to jesteś mniejszym oszustem niż oszukasz na 100tys zł ? Oszust to oszust
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobra ludzie..
Co to ma na celu? Zetony sa zwrocone tak wiec po co temat ciagnac? Nie wiem, przepraszam nie wystarczy? Czy najlepiej by odejsc z SU? Serio nie wiem czego chca te osoby hejtujace..
Milej soboty.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Ccata pisze:Dobra ludzie..
Co to ma na celu? Zetony sa zwrocone tak wiec po co temat ciagnac? Nie wiem, przepraszam nie wystarczy? Czy najlepiej by odejsc z SU? Serio nie wiem czego chca te osoby hejtujace..
Milej soboty.


Chcą nakręcić aferę bardziej niż trzeba. Cytując klasyka „i just want to see the world burn”.
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Ccata pisze:Dobra ludzie..
Co to ma na celu? Zetony sa zwrocone tak wiec po co temat ciagnac? Nie wiem, przepraszam nie wystarczy? Czy najlepiej by odejsc z SU? Serio nie wiem czego chca te osoby hejtujace..
Milej soboty.


Nie zrozumiesz, nawet się nie staraj zrozumieć tych wszystkich bólduperów, szkoda czasu a po za tym próby zrozumienia tego mogą spowodować poważne szkody na psychice.

Z mojej strony szczerze polecam wszystkim hejtero-bólduperom
Obrazek
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


msklx
hehe
ja się leczę i znachora i u jednej szeptuchy z Podlasia
Poza tym, jeżeli chodzi o zdrowie, to trzymam się ścisle wskazówek Baby Wangi z Bułgarii...
tak mam problemy ze zrozumieniem twojego tekstu jak i intencji
:D Pan z Tobą kolezanko :)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


od_taaki pisze:
Z mojej strony szczerze polecam wszystkim hejtero-bólduperom
[Obrazek ]

Skoro już tak polecamy, to ja ze swojej strony szczerze polecam wszystkim lizodupom-włazidupom:

Obrazek
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msklex pisze:A według Ciebie? To co Widzowie są winni!?


Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
msklex pisze:A według Ciebie? To co Widzowie są winni!?


[ Obrazek ]


HardRockCaffe666 Nie Świruj idź na wybory

Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A za ile zet byla grupowa?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


msklex, brak mi slow...
Po pierwsze, za cos mocno nie znosisz Ccaty bo rozpisalas sie jak nigdy. Nie do konca wierze ze chodzi Ci wylacznie o napietnowanie rzekomego oszustwa.
Po drugie, po co ta rozkmina o naszej opini w swiecie, o tym ze kombinujemy, o tym lekarzu co ci paragonu nie dal (btw. o ile nic sie nie zmienilo ostatnio, to nie dal bo nie ma takiej potrzeby...ale jak sobie zazyczysz to dostaniesz rachunek). Mozna o tym podyskutowac ale czemu akurat w tym temacie? Zresztą nie zgadzam sie z Twoimi teoriami, bądź mam dla nich dobre wytlumaczenie.
Po trzecie, chcialbym zobaczyc jak Kinia lize Ccat cipę. Jesli taki bedzie final tej gownoburzy to ja widze szanse na o wieeeeele wincyj niz marne tysioncpincet :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin
do Ccaty mam tylko dwa zastrzeżenia (pretensje)
-pierwsze że robi podejrzane nie do końca uczciwe odbiory pizzy
- drugie że pali papierosy
Gdyby nie te numery z żetonami to nic bym do niej nie miała o czym świadczy fakt że do tej pory nic na jej temat nie pisałam.
Ona już swoją karę otrzymala tzn. Ban i zwrot zarobionych żetonów i chyba taka kara jej wystarczy.
Kolejne moje wywody dotyczyły raczej "dupolizów" którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi bronią tego czego nie da się obronić niż samej Ccataley18

Ktoś wcześniej napisał abym miała więcej wiary w ludzi i że nie każdy jest oszustem w odpowiedzi na to opisałam wiele przykładów gdzie Polacy oszukują innych i samych siebie.
To jak można mieć wiarę w ludzi jak na każdym kroku tylko oszustwa i kombinowanie
Co do lekarzy to masz braki w wiedzy. Dostałeś w ostatnim czasie paragon od fryzjera, mechanika albo lekarza ? Nie? A to dziwne? bo
już chyba od 5 lat Lekarze, Mechanicy, Lekarze, Sprzedawcy części samochodowych, Kosmetyczki i Fryzjerzy Muszą Obowiązkowo Posiadać Kasę Fiskalną i wydawać Paragony bez łaski.
Mimo to kantują najbardziej w płaceniu podatków i dlatego Ministerstwo Finansów postanowiło dopierdolić im śrubę i od nowego roku będą mieć kasy z połączeniem do internetu i wysyłką każdego paragonu do Ministerstwa. I zacznie się polowanie na oszustów.
Nie wiem jak Wy ale ja oszustwa widzę na każdym kroku. Widzę i to mnie wkurwia, a jak jeszcze czytam że ktoś broni wałków to mnie krew zalewa.
Powinniśmy piętnować takie zachowania na kamerkach wtedy może Adminy zrobią porządek z tego typu zbiórkami. Jakiś rok temu bardzo mocno rozpleniło się na SU licytowanie i odliczanie do zera, do tego stopnia że zaczęły się wałki i wtedy też się dopierdoliłam do jednej z transmitujących bo przeginała i chyba coś pomogło bo liczba takich licytacji spadła już tylko nieliczne odliczają i raczej uczciwie nie ma takich wałów jak były. Czyli nasze protesty odnoszą jakieś efekty ale trzeba o tym mówić a nie udawać że nic się nie stało.

Komin a jednorożca widziałeś??? :shock:
NIE???
to tak samo nie zobaczysz lizania Cipki przez Kiniuś
Bądźmy realistami choć pomarzyć to dobra rzecz
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msklex
Straszny z Ciebie słuzbista i propaństwowiec
A może to państwo w chuja wali?
Nie pomyślałaś o tym?
Aparat urzędniczy rozdmuchany na maksa. obciążenie zabierające większość pieniędzy, zjebani urzędnicy
A płać se, wystawiaj paragony - normalny człowiek stara się z takim fiskalizmem, szeroko pojętym, walczyć
Skad Ty się urwałaś?
Matko Boska Jezusie Maryjo, królu Polsku
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Ty studiowałaś w ogóle?
Wiesz ile tam jest zbędnego gówna?
Trzeba ściągnąć i zapomnieć.. równiez i na medycznych, czy inzynierskich
No kurła nie wierze, jak to czytam
Normalnie ustrój nazi-fiskalno-urzędniczo-prawilny propagujesz
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msklex pisze:Ona już swoją karę otrzymala tzn. Ban i zwrot zarobionych żetonów i chyba taka kara jej wystarczy.

No i na tym juz dawno mozna bylo zakonczyc.

Co do lekarzy w Pl moge nie byc zapdejtowany, przyznaje. Kiedys w kazdym razie nie musieli zadnych paragonow. Niech im ministerstwo dokreca jeszcze srube... juz powoli znikaja oddzialy w wielu szpitalach bo nie ma kto pracowac...ale niech im dokrecaja... (ten offtop to juz moze gdzies tam w Hardowym temacie o Polsce a nie tu, sorka)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


HenryChinaski1 pisze:msklex
Straszny z Ciebie słuzbista i propaństwowiec
A może to państwo w chuja wali?
Nie pomyślałaś o tym?
Aparat urzędniczy rozdmuchany na maksa. obciążenie zabierające większość pieniędzy, zjebani urzędnicy
A płać se, wystawiaj paragony - normalny człowiek stara się z takim fiskalizmem, szeroko pojętym, walczyć
Skad Ty się urwałaś?
Matko Boska Jezusie Maryjo, królu Polsku
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Ty studiowałaś w ogóle?
Wiesz ile tam jest zbędnego gówna?
Trzeba ściągnąć i zapomnieć.. równiez i na medycznych, czy inzynierskich
No kurła nie wierze, jak to czytam
Normalnie ustrój nazi-fiskalno-urzędniczo-prawilny propagujesz



Wygrales jak dla mnie wszystko!!!
Chce Ciebie poznac.koniecznie, jedyny czlowiek co w koncu mowi cos z sensem :blind: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


HenryChinaski1 pisze:msklex
Straszny z Ciebie słuzbista i propaństwowiec
A może to państwo w chuja wali?
Nie pomyślałaś o tym?
Aparat urzędniczy rozdmuchany na maksa. obciążenie zabierające większość pieniędzy, zjebani urzędnicy
A płać se, wystawiaj paragony - normalny człowiek stara się z takim fiskalizmem, szeroko pojętym, walczyć
Skad Ty się urwałaś?
Matko Boska Jezusie Maryjo, królu Polsku
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Ty studiowałaś w ogóle?
Wiesz ile tam jest zbędnego gówna?
Trzeba ściągnąć i zapomnieć.. równiez i na medycznych, czy inzynierskich
No kurła nie wierze, jak to czytam
Normalnie ustrój nazi-fiskalno-urzędniczo-prawilny propagujesz



Ojoj chyba kogoś dotkęła moja wypowiedź o oszukańczych branżach. Czyżbyś Henryk należał do któregoś z tych podejrzanych zawodów które najbardziej oszukują na podatkach?
Wg ciebie płacenie podatków jest jakąś nadgorliwością?
Dlaczego Ja , Nie wiem czy Ty , Pani Zosia ze sklepiku, Pan Tadzio produkujący np. krzesła ma Płacić podatki a Pan doktor, Pani fryzjerka , Mechanik to nie? Co to są święte krowy?
Wszystkich dotyczy to samo prawo podatkowe i każdy wg niego jest równy ale w pewnych branżach jest łatwiej ukrywać dochody i one właśnie to wykorzystują.
Nie przyszło Tobie do głowy że gdyby wszyscy płacili podatki uczciwie to mogły by one być mniejsze. A tak Ci uczciwi i ci co nie mają możliwości ukrywania dochodów płacą za tych co kantują.
Nie bez kozery w USA są potężne kary za niepłacenie podatków czyżby amerykanie byli nazistami i służbistami bo ściągają podatki?
TAK SIĘ SKŁADA ŻE w POLSCE NORMALNY CZŁOWIEK np. ten pracujący na etacie PŁACI PODATKI
PODATKÓW NIE PŁACĄ OSZUŚCI
Taki to ze mnie Propaństwowiec Nazista i Służbista bo domagam się płacenia podatków przez wszystkich
Henryk skoro uważasz że niedouczony lekarz to jest coś normalnego to życzę Ci abyś spotkał takiego na swojej drodze który nie będzie potrafił postawić diagnozy bo zamiast się przyłożyć do nauki to ściągał na egzaminach zaliczeniach praktykach.
Co do swoich studiów. Tak studiowałam na dwóch fakultetach. Egzaminy zdawałam na różne oceny ale zawsze o własnych siłach beż ściągania. Prace magisterskie też napisałam sama.
To że w toku studiów są różne rzeczy dla każdego jest coś do wyboru ale wiedze musisz mieć ze wszystkiego dopiero później się specjalizujesz.
Z faktu że tak się zbulwersowałeś wnioskuje że Ty pewnie egzaminy na ściągach leciałeś A choć pracę końcową to sam napisałeś czy komuś zleciłeś? :yes4:
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msklex
krótko napisze, bo nie chce mi się
Tak. wykonuje wolny zawód.
Na studiach miałem ITS i stypendium naukowe. Prace napisałem sam
Jak mnie państwo chce ruchac w dupe, to ja z tą dupą uciekam.
Dziekuję
Dobłanoc.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Błagam niech mi ktoś powie, że msklex troluje bo nie wiem czy mam płakać czy się śmiać z tego.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki pisze:Błagam niech mi ktoś powie, że msklex troluje bo nie wiem czy mam płakać czy się śmiać z tego.

:cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:msklex
krótko napisze, bo nie chce mi się
Tak. wykonuje wolny zawód.
Na studiach miałem ITS i stypendium naukowe. Prace napisałem sam
Jak mnie państwo chce ruchac w dupe, to ja z tą dupą uciekam.
Dziekuję
Dobłanoc.

Dziecko drogie. Pierdolisz jak potłuczony.
Jak Cię ktoś pobije, okradnie, lub poważnie zachorujesz, to pierwszy pobiegniesz do tego państwa by Cię ratowało za pieniądze które ma z tych podatków.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości