slodkarizkosz/slodkatrucizna_/_AsaAkira_/_AsAkira_

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 19:19
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 19:22
Tiago pisze:Mniejsza o to czy to shemale czy nie, dla mnie po tym co widzę i tak nie mój typ urody. Ale sam fakt, że znają się prywatnie z toxic nie świadczy o niej dobrze, bo może zarazić się jadem od swojej koleżanki.


Haha, Tiago, świetnie to podsumowałeś :good3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 19:37
Zmiana płci to nie tylko fizycznosc, pozbycie sie ptaszka i zrobie sobie sylikonow zeby poczuc sie jak kobieta i wygladac jak kobieta, ale glownie chodzi tu o sprawy psychiki, Słodka najwidoczniej czuje sie jak kobieta mentalnie, uwiązana w ciele mężczyzny, dlatego tez nie musi sie spowiadac ze jest inaczej, bo po prostu czuje sie jak kobieta.
Moge tez sie zalozyc ze w dowodzie ma zmienione imie na kobiece bo taka mozliwosc daje panswro demokratyczne.
Po co ujawniać ze bylo inaczej i opowiadac o swojej przeszlosci ? w koncu nie poto włożyła tyle wysilku i pracy zeby zostac kobieta, zyc zgodnie ze swoja naturą-robi wszystko zeby spostrzegac ja jako kobiete,
Zyjemy w kraju malo tolerancyjnym dlatego tez Słodka wie ze nie zostałaby do konca zaakceptowana jak na kamerkach zagranicznych.

EDIT:

WielkieNieba pisze:Zastanawia mnie jedno, skoro na taka toxic sa anty transmisje to,dlaczego ta "Pani" się jeszcze nie doczekała przecież to idealny materiał na to :D, nie od dziś wiadomo czemu poprzednie forum znikło... ktoś ujawnił brzydką prawdę o tej osobie i poruszyła niebo i ziemię,aby usunąć dowody... kto czytał ten wie... a i przy okazji jest tak irytującą osoba ,że szok, sapie przy każdym słowie niczym chłop ze stojącym kutasem próbujący powidzieć coś miłym tonem... nie próbuj "słodka" robić tego głosiku bo cieżko ci to wychodzi, a co do cipki /penisa. nie skrywa się bo go ma... tylko dlatego,żę moim zdaniem może mnie bardzo dziwny kształt tam na dole tego co powstało ... ale jak widać amatorów takich lasek nie brakuje , czy to ona czy szalona19latt jeden ch.j :rofl: choć ta druga ma moim zdaniem całkiem miła aparycje mimo ,że kutasa jeszcze ma :laughingnew:


niby dlaczego miałaby miec anty-trans? tylko dlatego ze zmenia plec?(to lekka przesada) no chyba ze jest cos powazniejszego?

Moderator: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim. Kolejne posty pisane jeden pod drugim będą kasowane.
Nie mam takiej wprawy jeszcze, dziekuje za sluszna uwage-porządek musi byc:D
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 21:03
coz to za dyskusja tu jest :) temat chyba bardziej oblegany niż ToxicAngel swego czasu, ale ktoś tu mądrze napisał,iż znajomości z ludzmi pokroju Toxic na dobre tej "dziewczynie?" na dobre nie wyjdą :) tak oglądam częściej inne transmisje SU odkąd moja ulubiona laska nadaje rzadziej i naprawdę cyrki się tu dzieją :) ale jak tak patrze nasuwa mi się jedna myśl , Toxic ma swojego trasna i Ann z która wojuje od powstania tych dziejów tez ma szalona19latt :rofl: no cóż jaka Pani taki trans :rofl: :lol2: Dawno się tak nie uśmiałem :mocking:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: slodkarizkosz
01 kwie 2016, 23:55
wolnyslask89 pisze:Widziałem jej twarz nie raz bardzo dokładnie i ma mega meskie rysy! Ciało moim zdaniem ma sexy bo piersi tyłek itp wypracowane sztuczne? Ale wygląda Ok. Ale twarz i głos wskazują, że coś jest nie tak...


Tak napisałem że dwuznacznie to zabrzmiało :lol:
Oczywiście chodziło mi własnie o to że ona ma strasznie męskie rysy twarzy. I te historyjki że zmieniła płeć, to nie wzięły sie z powodu że ma męskie kształty z sylikonem zamiast cycków. Takich lasek jest mnóstwo na SU, np annpearl, Amnesia666, malkox(ta to nawet ma sutki u góry zamiast na dole). Czy nawet troche mniej rażący w oczy przypadek MMM_Cukierek.
Sam sie zastanawiam co za ludzie tutaj siedzą że takie laski mają wzięcie...
Ale slodkarizkosz jest szczególnym przypadkiem. Nie dość że ma mega męskie kształty, to i twarz tak mało kobiecą że człowiek sie zastanawia jakiej ona jest płci.
Ale nie kumam takiego podejścia co niektórych. Pierdolą jakieś teksty że ona jaja ściska między udami. Kurwa, to że Wy macie jajka wielkości groszku i kutasa długości 3cm. To nie znaczy że inni też tak mają. Ja jebie, musiałbym sobie uciąć jaja a kutasa zawinąć do tyłu i wsadzić w dupe. Wtedy może faktycznie po ściśnięciu ud nie byłoby widać że jestem facetem :D Pierdolnijcie sie w łeb.
Ja tam nie wnikam czy zmieniała płeć, może i jej zrobili plastyke waginy. Nie wnikam bo i tak nie mój typ. Ale teksty że chowa kutasa między udami, są na poziomie szympansa siedzącego na drzewie i rzucającego gównem w przechodniów.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
02 kwie 2016, 11:32
jurek_chujek pisze:
wolnyslask89 pisze:Widziałem jej twarz nie raz bardzo dokładnie i ma mega meskie rysy! Ciało moim zdaniem ma sexy bo piersi tyłek itp wypracowane sztuczne? Ale wygląda Ok. Ale twarz i głos wskazują, że coś jest nie tak...


Tak napisałem że dwuznacznie to zabrzmiało :lol:
Oczywiście chodziło mi własnie o to że ona ma strasznie męskie rysy twarzy. I te historyjki że zmieniła płeć, to nie wzięły sie z powodu że ma męskie kształty z sylikonem zamiast cycków. Takich lasek jest mnóstwo na ShowUp.tv, np annpearl, Amnesia666, malkox(ta to nawet ma sutki u góry zamiast na dole). Czy nawet troche mniej rażący w oczy przypadek MMM_Cukierek.
Sam sie zastanawiam co za ludzie tutaj siedzą że takie laski mają wzięcie...
Ale slodkarizkosz jest szczególnym przypadkiem. Nie dość że ma mega męskie kształty, to i twarz tak mało kobiecą że człowiek sie zastanawia jakiej ona jest płci.
Ale nie kumam takiego podejścia co niektórych. Pierdolą jakieś teksty że ona jaja ściska między udami. Kurwa, to że Wy macie jajka wielkości groszku i kutasa długości 3cm. To nie znaczy że inni też tak mają. Ja jebie, musiałbym sobie uciąć jaja a kutasa zawinąć do tyłu i wsadzić w dupe. Wtedy może faktycznie po ściśnięciu ud nie byłoby widać że jestem facetem :D Pierdolnijcie sie w łeb.
Ja tam nie wnikam czy zmieniała płeć, może i jej zrobili plastyke waginy. Nie wnikam bo i tak nie mój typ. Ale teksty że chowa kutasa między udami, są na poziomie szympansa siedzącego na drzewie i rzucającego gównem w przechodniów.



Jurek ale już zaczynasz pierdolić farmazony żeby zrobić tylko gównoburze ich spraawa co kogo podnieca każdy ma inny gust a o gustach się nie dyskutuje jak nie widziałem twarzy slodkiej to też byłem napalony ale potem mi oklapł :( to był na bank facet
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: slodkarizkosz
02 kwie 2016, 12:25
Nic nie pierdole tylko stwierdzam fakt. To Ty i inni gówno wiecie a zawieracie głos. Słodka jest młoda, czyli jakby zmieniała płeć to w wieku około 19-23 lat. Jak ci dojebią hormony w tak młodym wieku to jeszcze ciało sie naprostowuje na bardziej kobiece. A ona wygląda jak facet co zaprzecza kuracji hormonalnej w młodym wieku.
Pierdolicie że zmieniała płeć a gówno na ten temat wiecie. Tak samo jak te teksty że kutasa chowa między nogami...
Zresztą ja chyba nawet byłem u niej raz na jakimś priv i widziałem cipe. Było to rzecz jasna ze 2 lata temu zanim pokazała twarz. I nawet nie jestem pewny czy to o nią chodziło.
Ale powtarzam jeszcze raz. Nie zaprzeczam że zmieniała płeć, nie mam na ten temat informacji. Ale opierając sie na logicznych wnioskach poddaje te plotki w wątpliwość.
Nie wiem co ona wam zawinniła że tak na nią naskoczyliście. Ja przykładowo nie widzę większej różnicy poza twarzą, pomiędzy ann a słodką. Ale wam oczywiście ta druga przeszkadza bardziej bo nie świeci cipą na ogólnym za darmo. :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
04 kwie 2016, 14:25
Słodka właśnie nadaje pod nowym nickiem slodkatrucizna_, ciekawe co ją skłoniło do zmiany :mocking:

https://showup24.tv/slodkatrucizna_
https://showup24.tv/profile/slodkatrucizna_


PS. Poprzedniego konta nie usunęła... Jeszcze :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: slodkarizkosz
04 kwie 2016, 18:31
sadistik pisze:Słodka właśnie nadaje pod nowym nickiem slodkatrucizna_, ciekawe co ją skłoniło do zmiany :mocking:

https://showup24.tv/slodkatrucizna_?
https://showup24.tv/profile/slodkatrucizna


PS. Poprzedniego konta nie usunęła... Jeszcze :P

No jak to co po tym jak brzydka prawdę tyle osob tu opisało to sie dziwie ze nawet pod innym nickiem tu jeszcze transmituje :D nick pewnie inspirowany jej przyjaciółka Toxic :D toksyczna i truciazna to sie dobrały :D ale swoją droga współczuje jej tej znajomosci ze jest tak w nia zapatrzona ,prędzej czy pózniej sie na niej pozna a wtedy dopiero bedzie śmiesznie :D
WielkieNieba


Haha :P Ja to się w ogóle dziwię, że nie zmieniła choć trochę avatara do transmisji. Przecież każdy by ją tam poznał bo wyglądał niemal identycznie jak te, które robiła na nicku głównym. Bo przypuszczam, że jeśli zmieniła nick to chyba dlatego, że chce się jakoś zakamuflować... No chyba, że ma już za bardzo sprany mózg przez swoją przyjaciółkę :mocking: i nie wpadło jej do głowy zrobienie innego zdjęcia :biggrin:

BTW Szkoda, że nie zrobiłem screena, ale będę miał to na uwadze przy kolejnej okazji :yes4:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: slodkarizkosz
04 kwie 2016, 21:22
sadistik pisze:
Tiago pisze:Mniejsza o to czy to shemale czy nie, dla mnie po tym co widzę i tak nie mój typ urody. Ale sam fakt, że znają się prywatnie z toxic nie świadczy o niej dobrze, bo może zarazić się jadem od swojej koleżanki.

Haha, Tiago, świetnie to podsumowałeś :good3:


sadistik pisze:Słodka właśnie nadaje pod nowym nickiem slodkatrucizna_, ciekawe co ją skłoniło do zmiany :mocking:
PS. Poprzedniego konta nie usunęła... Jeszcze :P


A nie mówiłem już nawet odpowiedni nick zrobiła :shock2:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
04 kwie 2016, 23:16
Tiago pisze:
sadistik pisze:
Tiago pisze:Mniejsza o to czy to shemale czy nie, dla mnie po tym co widzę i tak nie mój typ urody. Ale sam fakt, że znają się prywatnie z toxic nie świadczy o niej dobrze, bo może zarazić się jadem od swojej koleżanki.

Haha, Tiago, świetnie to podsumowałeś :good3:


sadistik pisze:Słodka właśnie nadaje pod nowym nickiem slodkatrucizna_, ciekawe co ją skłoniło do zmiany :mocking:
PS. Poprzedniego konta nie usunęła... Jeszcze :P


A nie mówiłem już nawet odpowiedni nick zrobiła :shock2:


:D No to Ci się udało :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli jednak to ona, i była wczoraj u Toxic, jednak się sprawdza to co myślałem.
Co do nicków to pozazdrościć toksyczności.
a o tym 'kofboju' co rzucał toxic co chwile po 100 żet nad ranem, to już się nie będę wypowiadał nawet.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


przecież jakieś 2 lata temu jak slodka jeszcze nie pokazywała buzi ktoś wrzucał ( chyba na poprzednim forum ) choć głowy nie dam... jej ogłoszenia jako shemale.Nie rozumiem dalszej dyskusji czy to przeróbka czy nie :mrgreen: Zresztą to widać :)
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tymi pisze:przecież jakieś 2 lata temu jak slodka jeszcze nie pokazywała buzi ktoś wrzucał ( chyba na poprzednim forum ) choć głowy nie dam... jej ogłoszenia jako shemale.Nie rozumiem dalszej dyskusji czy to przeróbka czy nie :mrgreen: Zresztą to widać :)


To racja, że w kiedyś nie pokazywała twarzy.

Co do tego czy jest shemale czy też nie jest, nie wypowiem się ( w majtki Jej nie zaglądałem i nie mam zamiaru ). A jeśli nawet by załóżmy okazała się kobietą, to zupełnie nie w moim typie. Ogólnie to nie ma w Niej nic co sprawiałoby bym miał chęć uczestniczyć w Jej transmisjach, ale co kto lubi..wszystko dla ludzi ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


skosny99: Zdradzisz Skąd Jesteś?
slodkatrucizna_: katowice
slodkatrucizna_: ale cisza
jackk83: kurde napewno to ty slodka rozkosz :
slodkatrucizna_: wszyscy pewnie bawia sie falusami
jackk83: :):) mam racje?
slodkatrucizna_: jac szukasz wzoda na dupie
slodkatrucizna_: widze
Przecież to oczywiste,że to słodkarirozkosz.Kratos666: hej czemu nick zmienilas? :)
slodkatrucizna_: dokładnie bo wychodze ze znajoa
slodkatrucizna_: a tak
Kratos666: rozumiem
slodkatrucizna_: :0
Teraz się nawet sama przyznała
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sam nick nie wystarcza zeby zmylić widzów, :derisive: napewno nie dla slodkiek jest dosyć rozpoznawalna na SU

-A w ostatnim czasie nawet bardzo:) :laughingnew: :mocking:
Awatar użytkownika
crazy_love
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXIC_NIEUDACZYNIK
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BasiazLodzikowa pisze:skosny99: Zdradzisz Skąd Jesteś?
slodkatrucizna_: katowice
slodkatrucizna_: ale cisza
jackk83: kurde napewno to ty slodka rozkosz :
slodkatrucizna_: wszyscy pewnie bawia sie falusami
jackk83: :):) mam racje?
slodkatrucizna_: jac szukasz wzoda na dupie
slodkatrucizna_: widze
Przecież to oczywiste,że to słodkarirozkosz


To ktoś w ogóle ma/miał wątpliwości co do tego, że to ta sama postać? :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sadistik pisze:
BasiazLodzikowa pisze:skosny99: Zdradzisz Skąd Jesteś?
slodkatrucizna_: katowice
slodkatrucizna_: ale cisza
jackk83: kurde napewno to ty slodka rozkosz :
slodkatrucizna_: wszyscy pewnie bawia sie falusami
jackk83: :):) mam racje?
slodkatrucizna_: jac szukasz wzoda na dupie
slodkatrucizna_: widze
Przecież to oczywiste,że to słodkarirozkosz


To ktoś w ogóle ma/miał wątpliwości co do tego, że to ta sama postać? :D



Pewnie Ona sama:D :laughingnew: :taunt.:
Awatar użytkownika
crazy_love
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXIC_NIEUDACZYNIK
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hehe w tej blond perudze to juz chyba nikt watpliwosci nie ma ze to trans :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości