slodkarizkosz/slodkatrucizna_/_AsaAkira_/_AsAkira_

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodkarizkosz
15 lut 2016, 19:30
Awatar użytkownika
Manius88
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Manius88r


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 17:17
To coś dzisiaj powiedziało że ma naturalne cycki :lol2: :rofl: myślałem że jebne z fotela :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 18:01
Monika serio wygląda jak tranwestyta czy coś. Ma tak meskie rysy ze to sie w głowie nie mieści. Na ZB chodza ploty ze była kiedyś mezczyzna:) Byłem z nia na priw mega beszczelna, bawiła sie cipka mega udawadała jeczała ja mowie skoncz tak jeczec bo udajesz a Ona zaczela jeszcze glosniej zeby mi dokuczyć masakra. Jak te laski są zmanierowane do odstrzału jak dla mnie, nie wchodze wogle na jej transmisje już.
Awatar użytkownika
wolnyslask89
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: normalna, consual
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: czarnowosy27


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 20:29
>_< Ci dalej z tymi operacjami i facetami :D Słodkarizkosz ma po prostu figurę karła - króciutkie rączki, króciutkie nóżki, króciutka szyja, cycków nie liczę bo wstawione sylikonowe piłki, głowa jak piłka lekarska + duży bęben, którego staranne nieprezentowanie pożera masę energii, tyle ile ona się nawygina, naukłada tych rąk, nazasłania czym tylko popadnie to chyba drugiej tak ciężko pracującej na SU sie nie znajdzie... no może konefka. Dlatego wygląda jak ciężarowiec, ale te opowieści dziwnej treści - o trans i jakiś teoriach spiskowych (rodem z okresów zaostrzenia się choroby Toxic, kiedy przestaje brać środki przeciwpsychotyczne) to BennyHill. Nie każda ma budowę ciała jak Gisele Bundchen. Przykład z odwrotnej pozycji - sam znam paru kolesi co wyglądają jak baby i nawet cycki maja, a na 100% nie mieli operacji XD
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 21:43
ExxonValdez pisze:>_< Ci dalej z tymi operacjami i facetami :D Słodkarizkosz ma po prostu figurę karła - króciutkie rączki, króciutkie nóżki, króciutka szyja, cycków nie liczę bo wstawione sylikonowe piłki, głowa jak piłka lekarska + duży bęben, którego staranne nieprezentowanie pożera masę energii, tyle ile ona się nawygina, naukłada tych rąk, nazasłania czym tylko popadnie to chyba drugiej tak ciężko pracującej na ShowUp.tv sie nie znajdzie... no może konefka. Dlatego wygląda jak ciężarowiec, ale te opowieści dziwnej treści - o trans i jakiś teoriach spiskowych (rodem z okresów zaostrzenia się choroby Toxic, kiedy przestaje brać środki przeciwpsychotyczne) to BennyHill. Nie każda ma budowę ciała jak Gisele Bundchen. Przykład z odwrotnej pozycji - sam znam paru kolesi co wyglądają jak baby i nawet cycki maja, a na 100% nie mieli operacji XD


To masz dziwnych znajomych :) ja byłem na priw tydzień temu bo przyznam po tych wszystich wpisach o niej tu bylem ciekaw :)
coś w tym jest, ona nie jęczy tylko sapie jak chłop dosłowanie nawet,gdy stara się normalnie mówić, sutki nawet ma męskie na tych balonach... mnie nie przekonuje jako kobieta , już tak jak ktoś pisał tranzystor Szalona19latt jest bardziej kobieca choć widziałem 2 razy :D Ta kobieta albo to odrzut genetyczny albo po porstu przeróbka tyle w temacie, choc chyba facetów to kreci że mogła mieć kutasa w/w tranzystor tez na brak priwów nie narzeka a kutasa jeszcze ma hahahahahah cyrk.
WielkieNieba


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 22:10
Tak się zastanawiałem co ona dziś na pierwszym miejscu robiła z taką liczbą oglądających. Czyżby chłopaki od skryptów znów chcą zrobić komuś na złość? :D
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 22:46
tez mnie to zdziwilo :) kim kolwiek nie sa chłopacy od screyptów maja straszny gust :D
WielkieNieba


Re: slodkarizkosz
15 mar 2016, 22:58
exxxtra pisze:Tak się zastanawiałem co ona dziś na pierwszym miejscu robiła z taką liczbą oglądających. Czyżby chłopaki od skryptów znów chcą zrobić komuś na złość? :D


Nie pierwszy raz, ale faktycznie cenna uwaga. Nie chcę rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Ale czy aby Tox zasłaniając się prawością, nie robi sama oszustw dla kasy?
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
16 mar 2016, 00:46
Jurku masz racje! tox dla kasy zrobi wszystko ona wczoraj do 7 rano podobno siedziala, 2 dni temu sam bylem świadkiem, juz wchodzenie na SU traktuje jako jedyne zrodlo utrzymania... robic dniowke i do spania, ma teraz tryb 11 godzin na SU 8 godzin snu i 5 godzin nakladnia tapety, teraz tez jest podbita w sensie ogladalnosc a szczyci sie ze tyle osob jej słucha...Slodki z to samo dzis, tej sie nie da słuchać bo sapie, tamtej bo gada pierdoly ale jesteśmy pierwsze :) żenada !
WielkieNieba


Re: slodkarizkosz
16 mar 2016, 12:18
jurek_chujek pisze:
exxxtra pisze:Tak się zastanawiałem co ona dziś na pierwszym miejscu robiła z taką liczbą oglądających. Czyżby chłopaki od skryptów znów chcą zrobić komuś na złość? :D


Nie pierwszy raz, ale faktycznie cenna uwaga. Nie chcę rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Ale czy aby Tox zasłaniając się prawością, nie robi sama oszustw dla kasy?


Toxic też ma pewnie kilku swoich giermków i jej pomagają, nieraz przecież jak leciała anty trans toxic, to równocześnie leciała też anty ann.
Zresztą na czacie u toxic było kilka nicków typu 'białystok przeprasza za ann' czy choćby nick 'AnnPierdShow' który się udzielał jakiś czas i wielbił królową toxic na czacie, i przez jakiś czas puszczał anty trans ann, więc pewnie ktoś tam od toxic też może się bawić tym skryptem.

a jak wiadomo, Slodka to realna kumpela Toxic :D więc aby podkręcić żeton, mogą podkręcać sobie widzów.


https://showup24.tv/slodkarizkosz?
https://showup24.tv/profile/slodkarizkosz?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodkarizkosz
16 mar 2016, 12:24
WielkieNieba pisze:tez mnie to zdziwilo :) kim kolwiek nie sa chłopacy od screyptów maja straszny gust :D

gowniarze nie maja co robic i sobie jaja robia
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
17 mar 2016, 14:33
na anty trasmiSji Toxa juz dodali mem z nią, to chyba początek dopiero :) w każdym razie choć to nie moralne te całe anty transmisje to dobrze,ze chociaz w ten sposób ktoś utrze im nosa za to podbijanie sobie widowni :ok:
WielkieNieba


Re: slodkarizkosz
17 mar 2016, 16:53
Wczoraj myslm ze z fotela spadne jak uslyszalem jak moderatorowi zagrozila ze jak nic z tym nie zrobi to odejdzie i SU upadnie . :D Ladna chyba mial polewke z niej powinna juz dawno byc wywalona na meska trnasmisje jak szalona19 :D . Chyba zeczela sie bac zeby ktos sie nie dogrzebal do jej fot i priv jak siedziala jako shemailjakwolisz i w koncu pokazal ze to facet a nie kobieta :D .
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
17 mar 2016, 21:35
Tak sie składa że widziałem fotki slodkarizkosz z twarzą 3 lata temu. Jak jeszcze mało kto wiedział jak ona wygląda z twarzy. Na shemale nie wyglądała, a co było przedtem to sie nie wypowiadam bo zwyczajnie nie wiem.
Dla mnie slodkarizkosz to to samo co ann. Dobre silikony do dymania i zero kobiecej figury, tzn talia faceta. Jedna i druga nie interesuje mnie w żadnym głębszym kontekście niż dymanie bez zobowiązań.
Jedna z drugą były psiapsiułkami, szczególnie slodkarizkosz latała do ann i sypała jej żetony. Ale prawdopodobnie kasa ann zaczeła kuć w oczy i teraz slodkarizkosz siedzi u toxic. Która z kolei próbowała pocisnąć ann, ale to ann pocisnęła ją :lol:
Ot typowe showupowe charakterki...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
26 mar 2016, 23:07
Czytam te opinie na temat... tego kolesia i dziwi mnie, że nikt jeszcze nie doszukał się prawdy.. No cóż, polecam portal o nazwie datezone i odszukajcie sobie osobę o nicku "shemalejakwolisz". Profil istnieje od wielu lat. Myślę że to powinno wam powiedzieć, z kim macie do czynienia.
Ja jestem tolerancyjny, mnie tam shemale nie przeszkadza (po prostu omijam ją/jego szerokim łukiem) - ale widzę że tu od dłuższego czasu taka dyskusja, więc polecam sprawdzić osobiście.
Awatar użytkownika
Mar-Cinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hatsumomo87
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Mar--Cinek


Re: slodkarizkosz
27 mar 2016, 16:34
Mar-Cinek pisze:Czytam te opinie na temat... tego kolesia i dziwi mnie, że nikt jeszcze nie doszukał się prawdy.. No cóż, polecam portal o nazwie datezone i odszukajcie sobie osobę o nicku "shemalejakwolisz". Profil istnieje od wielu lat. Myślę że to powinno wam powiedzieć, z kim macie do czynienia.
Ja jestem tolerancyjny, mnie tam shemale nie przeszkadza (po prostu omijam ją/jego szerokim łukiem) - ale widzę że tu od dłuższego czasu taka dyskusja, więc polecam sprawdzić osobiście.


Chcesz powiedzieć, że to ona? i że ona faktycznie była facetem? Bo tam to widzę, że tylko się zgadza miejsce zamieszkania slodkiej. Ale jeśli jest tak jak podejrzewam, i inni podejrzewali.. to ja nie mam pytań.... współczuje tym co byli z nim/nią na priwkach na wspolnej zabawie :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodkarizkosz
27 mar 2016, 17:20
Jesli to ona to napewno facetem nie byla, chyba znalem ja dawno temu, i nawet w realu jesli to ona. Ona jest z Lodzi. Nie wiem skad ona bierze tyle energii na taka intensywnosc;p wsziedzie ja widac
interesują mnie dojrzałe kobiety, lubiące dobrą i na poziomie zabawe. Jestem otwarty także wspólnie napewno dojdziemy do konsensusu. Jesli lubisz dominowac, jak najbardziej jestem za, fetysze stopki,szpilki,ponczochy rajstopy również. !
Awatar użytkownika
nieprzecietny
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2016, 03:49
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieprzecietny


Re: slodkarizkosz
27 mar 2016, 21:08
Pomyślcie logicznie, bo według was jest taka sytuacja. Slodkarizkosz najpierw dorobiła sobie cycki, a potem przerobiła kutasa na cipe. I tak była z tego dumna że nawet nie skasowała starych ogłoszeń na portalu erotycznym...
Ludzie kurwa, obudźcie się z waszych pojebanych fantazji. Toż to trzeba by było być kompletnym debilem żeby tak zrobić. Ktoś ( a dokładnie mówiąc znana laska) rozpierdolił taką plote. A Wy teraz to powtarzacie jak jełopy.
Czy słodkarizkosz zmieniała płeć to na 100% nie wiem. Ale na pewno nie zostawiła starych ogłoszeń, to moim zdaniem zwykłe oszczerstwa. A nawet jeśli zmieniła to co to zmienia? W gruncie rzeczy nie różni sie teraz od kobiety. Chyba nie powiecie że wolicie tego przebierańca-pojebańca z kutasem, co go toxic wyśmiała? :lol:
Moim zdaniem płeć każdy może zmienic jeśli czuje taką potrzebe. Lepszy facet z robioną cipą i cyckami, niż pedał czy przebieraniec-pojebaniec.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
27 mar 2016, 22:10
jurek_chujek pisze:W gruncie rzeczy nie różni sie teraz od kobiety. Chyba nie powiecie że wolicie tego przebierańca-pojebańca z kutasem, co go toxic wyśmiała?


hhahah Jurek, przecież ta slodka i ta szalona to ewenementy jakieś, i nawet na bezludnej wyspie bym nie dotknął ani tej ani tamtego. To, że o niej tu ktoś pisze, to nie znaczy, że by wybrał szaloną czy słodką w ostateczności, bo tu nie ma o czym dyskutowac, oby dwie ujowe. :D
na SU, jest o wiele lepszy wybór dziewczyn z prawdziwego zdarzenia. A słodka wygląda jak chłop trochę, i nie mów, ze wygląda kobieco, a jeśli tak twierdzisz, to masz nieciekawy gust i nie zazdroszczę ;d

https://showup24.tv/slodkarizkosz?
https://showup24.tv/profile/slodkarizkosz?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodkarizkosz
27 mar 2016, 22:29
Nie no, nawet najebany bym jej nie tknął. Ale widziałem juz gorsze przypadki które wcale płci nie zmieniały. Po prostu faceta wyglądającego jak na płeć przeciwną, dość ciężko znaleźć. Ale już na odwrót to nie brakuje takich przypadków :lol:
Myśle że to skutek selekcji naturalnej. Chłopo-baby wymarły nie zamoczywszy kutasa w cipie. Ale babo-chłopy znalazły zawsze jakiegoś desperata co je zapłodnił i pozwolił przekazać geny do następnego pokolenia :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości