pinkfluffyunicorn/Medroxyprogesterone/RitaG/xlauravelour

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ja sama zaczęłam jak miałam niespełna 17 lat i nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi :roll: wystarczył mocniejszy makijaż :winkextra:

https://showup24.tv/Medroxyprogesterone
https://showup24.tv/profile/Medroxyprogesterone
Awatar użytkownika
RudyKotek1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

msklex pisze:Nie chce mi się wierzyć aby adminy dopuściły do takiej sytuacji.

Obrazek

Nie wychodź pan lepiej z domu bo w depresje wpadniesz... tyle się rzeczy dzieje na co dzień co to wiary człowiek by w to żadnej nie dał... Choćby płacenie składek emerytalnych...
Tom Krus.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Obrazek
Awatar użytkownika
parostatek
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

msklex pisze:Czy ktoś wie o jakiej lasce ona mówiła która miała podobno 14 lat i nadawała na SU.
Czy ta historia jest w ogóle prawdziwa czy tylko podkoloryzowała swój wywiad.
Nie chce mi się wierzyć aby adminy dopuściły do takiej sytuacji.
Ale może była (i nadal nadaje) laska która zaczynał z kamerkami w wieku 14lat.
Ktoś coś wie o takiej sytuacji?

https://showup24.tv/Medroxyprogesterone
https://showup24.tv/profile/Medroxyprogesterone

Osobiście byłem kilkakrotnie świadkiem jak nadawały na SU dziewczynki, które nawet nie kryły się z tym, ze nie miały skończonych osiemnastu lat
a i wyglądały na sporo mniej. Większość tych przypadków miała miejsce w czasach nim moderacja wprowadziła weryfikację transmisji
z machaniem do kamerki w celu sprawdzenia czy aby to nie film.

komin pisze:Znalem taka ktora zaczela w wieku 15-16, "weryfikacja" na SU to taki troszke zart, jesli laska wyglada na te 18 to przejdzie.

www.ShowUp.blog

Weryfikacja wieku na SU to przez długi czas jedynie w teorii istniała a w praktyce najczęściej moderator interweniował dopiero gdy ktoś zgłosił, że dzieci mają transmisję.
Podobnie zresztą z było przez szmat czasu z filmami puszczanymi na transmisjach.
Obecnie niby weryfikują transmisje i sprawdzają wiek ale najczęściej jeśli tylko transmitująca nie wygląda na dziecko kończy się na machaniu do kamerki.
Z tym machaniem do kamerki to też komedia jakaś, raz nawet byłem świadkiem jak moderator zweryfikował pozytywnie filmik z machaniem obydwoma łapkami do kamerki,
widać ktoś dobrze się przygotował. A wystarczyłoby aby w celu zweryfikowania czy transmisja odbywa się na żywo nadająca osoba musiała pokazać moderatorowi do kamerki
kartkę z zapisaną bieżącą datą, żaden film nie przeszedłby.
Ale czego my wymagamy skoro nocami szczególnie w weekendy praktycznie nikt nie moderuje na SU.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 212 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Żenua.
W "niesłynnym" wywiadzie mówiła jaki Lush jest słaby, a dalej nabiera Januszy na SU :v
Inny portal, te same zasady ;x
Oczywiście na jej własny głos, muzykę czy dźwięk PW (dochodzi przecież z tego samego miejsca co dźwięk żetona) nie działa...
Nigdy jej nie lubiłem, a daje kolejny powód by się w tym utwierdzić xd
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Kontakt: [email protected]

Konkrety!... brak konkretów = trolling, wkurwienie lub gorzej. Dojdź szybko i sprawnie do porozumienia.
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 169 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+