KeraMaurelle/DzikaMokraMoki

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
msn pisze:
Guli84 pisze:
msn pisze:Gdyby taka Kera, zrobiła sobie sztuczne cycki, to by było zaprzeczeniem jej osobowości i stylu życia.

ruger44 pisze:Wczoraj ponoć nadawała z Izraela.


to by się zgadzało, bo ta Queen https://showup24.tv/profile/queen to jej kumpela i kilka dni temu też mówiła, że jest obecnie w Izraelu, zresztą ma też info w profilu: "najbliższa podróż - Izrael".
chwaliła sobie Izraelczyków, że tamci faceci nie są wcale źli, i że mają nawet więcej szacunku do kobiet niż Polacy.
Kto wie, być może...


Ani jedna, ani druga panna nie jest atrakcyjna. Obie mają zarośnięte cipy i włosy pod pachami. Nie wiem jak takie w XXI w. się uchowały. Wyglądają na prymitywne dziewczyny, a Kera to jakby nie miała zasad. Wczoraj siedziała na stole, gdzie obok była kanapa i coś wpierdalała. Zresztą kiedy do niej nie wejdę, to zawsze na swoich trans coś tam żre. Cycków to ona nigdy nie zrobi, choć by się przydały, bo te co ma wyglądają już jak naleśniki. Wg mnie panna asexulana.


Rozumiem, i ja też nie twierdzę, że obydwie dziewczyny to jakieś ponętne seks-bomby, jednak w dobie wyścigu szczurów, tego całego wariactwa wokół, ciągłego upiększania się, często próżnego i egoistycznego myślenia które panuje, Kera i Queen stawiają na życie w zgodzie z naturą, pierdolą pośpiech, wspierają akcje Greenpeace, lubią ekologiczny styl życia - za to jak najbardziej wielki props.
przecież nie wszystko musi się od razu skupiać na seksualności, nawet na takich portalach, warto czasem dostrzec coś więcej...


Dokładnie, może niektórym nie podobać się styl życia, zasady, wyznawane wartości ludzi takich jak Kera i Queen, jednak trzeba przyznać, że nie płyną z nurtem,
co w obecnych czasach jest rzadkością.
I ja szanuje takie osoby.

https://showup24.tv/DzikaMokraMoki
https://showup24.tv/profile/DzikaMokraMoki
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guli84 pisze:Ani jedna, ani druga panna nie jest atrakcyjna. Obie mają zarośnięte cipy i włosy pod pachami. Nie wiem jak takie w XXI w. się uchowały. Wyglądają na prymitywne dziewczyny, a Kera to jakby nie miała zasad. Wczoraj siedziała na stole, gdzie obok była kanapa i coś wpierdalała. Zresztą kiedy do niej nie wejdę, to zawsze na swoich trans coś tam żre. Cycków to ona nigdy nie zrobi, choć by się przydały, bo te co ma wyglądają już jak naleśniki. Wg mnie panna asexulana.


Ej, przecież zarośnięte cipki niektórych kręcą. Sama często słyszę od panów na prv, że mogłabym tam wyhodować trochę włosów bo się czują jakby się zabawiali z małą dziewczynką.
I nie ona jedna notorycznie je na transmisjach. Jeszcze nie widziałam transmisji np. Annpearl, na której by nie jadła i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Nie wiem czemu uważasz ją za prymitywną. Wydaje się całkiem fajną, zakręconą dziewczyną. Chociaż nie zapomnę do końca życia jak próbowała nauczyć papugę mówić "daj żeton" a ptaszor tylko się na nią zesrał :P
Biustwo


Jakaś dziwna logika wchodzić do laski wygolonej na zero i wymagać od niej by "nie wyglądała jak dziewczynka z podstawówki" - skoro Twoi privkowicze wolą zarośnięte, to po co wchodzą do Ciebie? Niech sobie wejdą do Kery jak tak lubią dziki busz :) Kera jest weganką i dlatego dużo je, normalni ludzie dostarczają sobie te wymagane przez organizm minimum 2000 kalorii w 3-4 posiłkach dziennie, weganie jedzą posiłki które są bezwartościowe kalorycznie, pozbawione mięsnego białka i "bomb kalorycznych" w postaci tłuszczy więc muszą jeść kilka posiłków więcej by dostarczyć sobie tyle samo energii co mięsożercy albo "oszukiwać" słodyczami, dlatego na transmisjach tak często widzimy ją jak je.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nic do Kery nie mam, nawet osobiscie preferuje naturalne laski a nie plastikowe glonojady. Tylko znowu naturalnosc u Kery z gatunku ze "wszystko co ludzkie..." to juz dla mnie zbyt wiele. Nie zrozumcie mnie zle, nic personalnego..ale to trocha taka "brudna" naturalnosc na granicy zaniedbania.

https://showup24.tv/KeraMaurelle
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Nic do Kery nie mam, nawet osobiscie preferuje naturalne laski a nie plastikowe glonojady. Tylko znowu naturalnosc u Kery z gatunku ze "wszystko co ludzkie..." to juz dla mnie zbyt wiele. Nie zrozumcie mnie zle, nic personalnego..ale to trocha taka "brudna" naturalnosc na granicy zaniedbania.


Kera to jest troszkę taki jaskiniowiec, nie ma co ukrywać :D

Obrazek


https://showup24.tv/KeraMaurelle
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:
komin pisze:Nic do Kery nie mam, nawet osobiscie preferuje naturalne laski a nie plastikowe glonojady. Tylko znowu naturalnosc u Kery z gatunku ze "wszystko co ludzkie..." to juz dla mnie zbyt wiele. Nie zrozumcie mnie zle, nic personalnego..ale to trocha taka "brudna" naturalnosc na granicy zaniedbania.


Kera to jest troszkę taki jaskiniowiec, nie ma co ukrywać :D

Obrazek


https://showup24.tv/KeraMaurelle
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle



Nie Ty jeden to zauważyłeś :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja to pamiętam jak dawno temu i chyba jeszcze pod innym nickiem rąbała drewno przed drewnianą chałupą gdzieś na zapadłej wsi. Potem sceny z wnętrza chałupy. Ciekawa odmiana.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Tomcio-Paluch pisze:Ja to pamiętam jak dawno temu i chyba jeszcze pod innym nickiem rąbała drewno przed drewnianą chałupą gdzieś na zapadłej wsi. Potem sceny z wnętrza chałupy. Ciekawa odmiana.


A ja pamiętam jak karmiła cyckiem dziecko koleżanki :D
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie nadaje z koleżanką.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Fajne laski, fajnie si z nimi gada;)
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobrały się dwie, zarośnięte małpy :biggrin:
Nadają z Izraela, więc futra im tam nie trzeba :D
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nigdy za nią jakos szczegolnie nie przepadałem. Szczególnie po tej akcji ze sraniem, ale... Jakiś rok temu miała niezły, kilkgodzinny 3some z jakimś Hindusem (?). :P Niby akcji nie było wiele ale... Oglądając to zastanawiałeś się, co się zdarzy za chwilę. W sumie to jakby bollywoodzki, długi film. :lol:
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Cel napiwków: 10 zaspiewam 20 klaps 30 stopki na jadrach cel lodzik

https://showup24.tv/KeraMaurelle
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ominelo mnie albo jeszcze bedzie. PO czacie stwierdzma, ze za duzo tego loda nie bylo i tlum oburzony :D
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


na WCR jest nagranie ale z upstore. Po ss szału nie ma :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szału nie było, pan mały i sflaczały, pani średniozaangażowana w to co robiła, w realu takie lodzikowe 3/10, jak na poziom szołapa to mocne 5/10 ale do poziomu Mistrzowskiego Lodzika od Candy jeszcze daleko... Teraz chyba Janusze nieprędko zdecydują się znowu rzucać hajsy na lodziki u niej, no chyba że nasza urocza włochata dama posłucha się vox populi i zmieni Małego Wikinga na jakiegoś śniadoskórego, zawsze twardego, 18cm+ pogromcę włochatych weganowagin
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


widze szuka frajerow dalej na kolejnego loda za 1 k kredytow pfahah. Wydarzenie takie duze Kera z facetem a tu zero entuzjazmu :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: batmazb, Gratulacje, Hetrique, simpleman123 i 54 gości