StudentkaNadia

Archiwum XXX
StudentkaNadia
21 kwie 2021, 00:36
Panienka z bardzo okrągłymi piersiami... (tak, są robione, fyi).
https://showup24.tv/StudentkaNadia
https://showup24.tv/profile/StudentkaNadia

Przygotowała ciekawy konkurs majówkowy... więc chcę by więcej ludzi się dowiedziało, bo jest całkiem sporo do wygrania, więc może się skusicie ;)

Witajcie moi Kochani Fani :*
Wielkimi krokami zbliża się weekend Majowy ❤️ Jeden z moich najbardziej ulubionych weekendów w ciągu roku ❤️ Słońce, grill , piwo, zabawa…

Jeden z majowych wieczorów chciałabym spędzić z jednym z Was – OnLine ❤️
Chciałabym Cię lepiej poznać oraz chciałabym, żebyś Ty mnie poznał bliżej niż dotychczas ❤️
Ze swojej strony oferuje – kameralną atmosferę – świece , romantyczną muzykę , butelkę wina i świetny humor…

Każdego dnia koresponduje na ShowUp z wieloma z Was ❤️ – dlatego postanowiłam, że w moim MAJÓWKOWYM KONKURSIE przewiduje nie jedną , nie dwie , nie trzy… a aż ❤️5 NAGRODZONYCH MIEJSC❤️ za udział w mojej loterii ❤️

Oficjalne losowanie odbędzie się ❤️3 Maja o godzinie 23:30❤️ - wybrałam tą datę – dzień po zakończeniu Majówki – abyśmy wspólnie mogli na spokojnie uzgodnić , kiedy spędzimy ze sobą wspólny czas

O zdobytej nagrodzie zadecyduje ślepy los… i kolejność wylosowania (pamiętaj – im więcej głosów będzie z Twoim nickiem – tym masz większą szansę na wygraną! )

NAGRODY:
❤️1 MIEJSCE❤️ – Wspólne 120 minut – rozmowa , flirt, zabaw, ostre szaleństwo… U mnie w sypialni a może podczas kąpieli ? Sposób spędzenia tego czasu zależy od Ciebie ❤️ + 6 miesięcy DARMOWYCH wejściówek na moje transmisje grupowe
❤️2 MIEJSCE❤️ – Wspólne 60 minut – w tej nagrodzie również od Ciebie zależy jak spędzimy ten czas ❤️ + 3 mc DARMOWYCH wejściówek na moje transmisje grupowe
❤️3 MIEJSCE❤️ – Pakiet 45 minut do wykorzystania na moich privach + 30 wejściówek na moje gorące transmisje grupowe
❤️4 MIEJSCE❤️ – PAKIET 30 minut do wykorzystania na moich privach + 15 wejściówek na moje zajebiste transmisje grupowe
❤️5 MIEJSCE❤️ – PAKIET 15 minut do wykorzystania na moich privach + 5 wejściówek na moje hot sexy grupówki
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości