Karolcia_flexy

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Karolcia_flexy
24 lut 2021, 16:56
Hehe, ciekawa akcja (a raczej "finał"). Miały być cycki na ogóle przy okazji spacerowania ulicami Legnicy, no i BYŁY. W ostatniej chwili chłopaki rzucili 2x50 żet, to i dziołszka poprosiła kumpelę o potrzymanie telefonu, by mogła się rozebrać.
Ta druga zrobiła to, lecz niechętnie, jakby nie dowierzała w to, co się zaraz odjebie. :lol: Po chwili dwa cyce jak donice ujrzały Legnicę (zrymowałem?).
Ale pani operator (ponoć BARDZO GRZECZNA dziewczynka) chyba się to nie spodobało, bo zesrana rzuciła paroma kurwami, podsumowując: "Ewka, WKURWIASZ MNIE! Idę stąd", po czym jębnęła telefonem na ziemię i paszłaaa ffffpisdu. :hi:

Teraz Ewcia dalej chodzi w plenerze, ale po koleżance nie ma już śladu. Podobno się obraziła na MAX.

https://showup24.tv/Karolcia_flexy
https://showup24.tv/profile/Karolcia_flexy
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Re: Karolcia_flexy
10 kwie 2021, 17:45
Ma potencjał do patostreamów. Dobra była transmisja z dworca, jak latała ze skargą do jakiejś randomowej pracownicy na ochroniarza, który chciał ogarnąć, co się dzieje, że przez długi czas nie wychodziła z dworcowego kibla, a ona wtedy tam transmitowała.
Awatar użytkownika
LubieKlapsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Karolcia_flexy
21 cze 2021, 16:41
Ogladałem to wtedy, poracha na maxa. Tak jak kolega mówi.
Awatar użytkownika
Gorgon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2021, 16:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Gorgon
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości