Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
msn pisze:
satyryx pisze:Widac ze teraz siedzi z jakims kolesiem. Kto to jest? Przeciez nie oplaca sie wchodzic, bedzie robic dla mnie privka a koles bedzie sie patrzyl. Bez sensu.


hahahah Satyr :D
ale w sumie wiem o co Ci chodzi i nawet Cię rozumiem.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx


No ale taka jest prawda. Koles ma ja na codzien i jeszcze sie musi patrzec co ona robi. Pilnuje zeby go nie zdradzila? Moze niech ustawi jakies privki z tym swoim facetem.

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
satyryx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 22 cze 2017, 13:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ALL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ceny znacząco spadły - privki konkretne były od 250 zet. :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
grantttt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2016, 22:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


xnxxx broadcasts, as if this is the first time on this site ShowUp.tv. What for? Everyone knows this model and what it can do. Her shows have not grown - it's not interesting. Thanks to their experience and popularity, everyone is waiting for a more open and bold show. Everything she does is boring and drowsy. It is a pity that her show did not grow in quality. :(
Awatar użytkownika
doberman2016
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 01 lut 2016, 11:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: dziewczynka17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: out


doberman2016 pisze:xnxxx broadcasts, as if this is the first time on this site ShowUp.tv. What for? Everyone knows this model and what it can do. Her shows have not grown - it's not interesting. Thanks to their experience and popularity, everyone is waiting for a more open and bold show. Everything she does is boring and drowsy. It is a pity that her show did not grow in quality. :(

Tłumaczenie (translation):
xnxxx nadaje jakby to był jej pierwszy raz na tej stronie ShowUp.tv. Po co? Każdy zna tę modelkę i co ona potrafi. Jej pokazy nie rozwinęły się - nie są interesujące. Przez ich doświadczenie i popularność, wszyscy czekają na bardziej otwarty i odważny pokaz. Wszystko co ona robi jest nudne i ospałe. Jest to szkoda, że jej pokaz nie zyskał na jakości :(
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Dzis dzien dziecka chyba. Zdradzila imie swojego faceta z ktorym mieszka - J**** ps. "wspolokator". Widac powazna sprawa skoro sie do niego przeprowadzila. Moze jego mieszkanie nie wyglada za bogato ale przeciez liczy sie co ma w srodku.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


wszystko co robi jest nudne i usypiajace, a jednak zawsze jest w czolowce z liczba widzow, o jakiej inne modeli moga tylko pomarzyc...



doberman2016 pisze:xnxxx broadcasts, as if this is the first time on this site ShowUp.tv. What for? Everyone knows this model and what it can do. Her shows have not grown - it's not interesting. Thanks to their experience and popularity, everyone is waiting for a more open and bold show. Everything she does is boring and drowsy. It is a pity that her show did not grow in quality. :(
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jest w czołówce, bo ma bardzo ładną twarz i pokazuje ją na ogóle. Na portalu gdzie zdecydowana większość dziewczyn nie pokazuje twarzy, a te które pokazują nie są tak ładne jak ona, zdobycie pierwszego rzędu czy pierwszej pozycji jest proste.


https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zazwyczaj jakoś chętniej wchodzę na transmisje, gdzie mogę zobaczyć twarz dziewczyny. Oczywiście nie jest to regułą, ale takie transmisje bardziej do mnie przemawiają, niż tzw. `kadłubkowe`.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Potrafi wykorzystać swoją największą zaletę - proporcjonalną twarz i sarnie oczy, gdyby występowała jako "kadłubek" to pewnie grzałaby doły, zwłaszcza z takimi cenami privków



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Potrafi wykorzystać swoją największą zaletę - proporcjonalną twarz i sarnie oczy, gdyby występowała jako "kadłubek" to pewnie grzałaby doły, zwłaszcza z takimi cenami privków



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Gdyby na showupie liczyło się zaangażowanie dziewczyny w prowadzoną transmisję to Sweet na pewno byłaby zawsze w ostatnim rzędzie :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


jest drobna i niska o malych piersiach przez co wyglada bardziej na dziecko/14latke co jest atrakcyjne dla tych co maja sklonnosci pedofilskie. nigdy nie bedzie taka kobieca jak np. Maddie z pelnymi udami i duzymi piersiami.
co do pokazow to czego sie spodziewaliscie po kims kto otwarcie przyznaje ze jest w lozku bierny/ulegly. ma byc aktywna na pokazach jak jest przyzwyczajona ze w lozku sie kladzie i czeka zeby facet z nia zrobil co mu sie podoba?
Po ustalonych cennach to ona uwaza sie za gwiazde showup a jest duzo fajniejszych kobiet. ale dopoki kazdy nowy ktory ja zobaczy bedzie slodzil bo liczy ze ja zaliczy to nie zejdzie na ziemie.
Zreszta warto zobaczyc pare nagran z jej privkow i przekonac sie ze wcale taka boska nie jest za jaka sie uwaza.
Troche widzow jej daje tez to ze jest szansa na spotkanie poza showup co juz pare razy na forum bylo poruszane. seks anonsy itp.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ojj tam ciagle jest TYLKO ZEBY ZAGLADAL CZESCIEJ DO NAS :(

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
słitka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2017, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: słit
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


grantttt pisze:Ceny znacząco spadły - privki konkretne były od 250 zet. :D



Taaa, obniżka przez podwyżkę :) "Piersi" czy "Pupa" za 250 to nie jest konkretny priv a "konkretny" priv czyli "Anal" albo "Orgazm" zaczyna się u niej od 1000 żet, to jest tanio? No i czasowo te privy też fatalnie wypadają, u innych lasek za tą samą cenę ma się 2-3 razy duższy priv a Pusia nie słynie z przedłużania privów - robi swoje w wyznaczonym czasie i ucieka :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


no prosze sie powodzi. zmiana mieszkania na wyraznie lepsze jak u nickolll. troche cegly, lozko wieksze niz ostatnio. czyzby "wspollokator" J. czyms podpadl? pewnie niedlugo uslyszymy o nowym "wspollokatorze".

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Może mi ktoś z was powiedzieć co ta idiotka sobie wytatuowała na tej lewej ręce?



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Może mi ktoś z was powiedzieć co ta idiotka sobie wytatuowała na tej lewej ręce?
Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


to tylko budda. modny ostatnio motyw w tatuazu. wczesniej byl modny wsrod pan w kregu ktorym sie obraca napis Enjoy the view ktory tez sobie zrobila we wlasciwym dla pewnego kregu miejscu.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Książe rozumiem że nie każdemu musi przypaść do gustu jej tatuaż ale od razu sprowadzać Karole do poziomu idiotki? Zrobiła go dla siebie. Mi się tatuaż podoba mimo początkowych obaw. Jestem ciekawy jak dalej go rozwinie. Może mieć tylko problem z tym Buddą bo rzeczywiście są miejsca na świecie gdzie taki tatuaż "rani uczucia religijne innych osób". Grozi za to areszt i musi uważać gdzie się wybiera na wakacje.
Kozi z tego co się orientuje wynajmuje sama mieszkanie i nie ma żadnych współlokatorów jak to sugerujesz dwuznacznie . Ma dobrą pracę i nie musi być w sumie teraz na SU. To że jest jeszcze to myślę kwestia przyzwyczajenia do takich czubków jak np. Ja :)
Co do wyglądu i wzrostu Kozi. Jak wg. ciebie ~170 cm u kobiety to niski wzrost to nie mam pytań. Mam 184 cm i jakoś mi jej wzrost nie przeszkadzał. Jak szukasz żyrafy to szukaj dalej. Też nie wiem co masz do jej nóg i piersi, są takie jakie być powinny włącznie z ekstra pupą która sama prosi się o klapsy :) Powtarzam zawsze że jak się nie podoba to omijaj Ją na SU.
Dla mnie nie ma takiej drugiej jak Karola, podoba mi się pod każdym względem. :heart:


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


skoro stalkujesz ją od lat to wiadomo że dla cb nie ma takiej drugiej :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pizdzinski i 34 gości