waniliowa

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
waniliowa
24 lut 2020, 14:09
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: waniliowa
26 lut 2020, 19:35
Ona jest super, wysoka, długie sexi nogi, duży naturalny biust, z twarzy też bardzo ładna. Miła i komunikatywna. Dziwne że jeszcze nie było tematu o niej. Wróciła po dłuższej przerwie. Byłem na grupowej i polecam.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: waniliowa
26 lut 2020, 20:19
Tak i lubi tez przesiadywać dniami i nocami na SU. Może kasa pilnie potrzebna, wiec panowie wspierać. Bo biedna dziewczyna w nocy nie śpi, w dzień siedzi w nieskończoność.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
26 lut 2020, 20:39
Fakt. widać że chce zarobić. Privy, napiwki, grupowe i jakiś tam konkurs ma. Ale jak uczciwie zarabia i zdrowie jej na to pozwala to niech zarobi jak najwiecej :good3:

https://showup24.tv/waniliowa
https://showup24.tv/profile/waniliowa
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: waniliowa
27 lut 2020, 00:33
No w sumie to tak, ale może się szybko przejeść przez to.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
28 lut 2020, 21:37
Faktycznie sporo siedzi ostatnio na SU. Ostatnio pokazuje coraz więcej buzi, kto wie może za niedługo będzie pokazywała całą na np. grupowej.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: waniliowa
14 mar 2020, 20:13
Bardzo fajna miła dziewczyna.Privy super ;)
Awatar użytkownika
Mendoza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2020, 19:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tina92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
31 mar 2020, 15:28
Jak wróciła po długiej przerwie fajnie się ją oglądało. Po krótkim czasie widać coraz większe parcie na żeton. Grupowe, jakieś dziwne konkursy na lidera....
Nie zmienia to faktu że ona nadal mi się podoba :yes4:

https://showup24.tv/waniliowa
https://showup24.tv/profile/waniliowa
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: waniliowa
26 kwie 2020, 14:27

autor: waniliowa » ndz kwie 26, 2020 10:55 am

Cześć Wszystkim ! :-) W sumie miałam nie wypowiadać się w temacie, ponieważ nie lubię dyskutować z ludźmi podłymi, zawistynmi, beszczelnymi itd. ( o czym część z Was dobrze wie ;-) ), jednak zdecydowałam się...
Na początku przypominam, że nie jest to portal randkowy i nie szukam tutaj miłości lecz zabawy. Nie jestem tutaj po to, żebyście mnie kochali lub nienawidzili, żebyście mi wierzyli czy niewierzyli, lecz żebyście się dobrze ze mną bawili ! :-) NIKOGO nie zmuszam do tego, aby mnie oglądać :-) Podoba Ci się? Zostań, zagadaj lub po prostu popodglądaj :-) Nie podoba Ci się ? Zapraszam okienko dalej. Chcesz zostawić żeton ? Zostaw. Nie chcesz ? Nie zostawiaj. Wszyscy (mam nadzieję) jesteśmy na tym portalu dorośli i każdy ma swój rozum. Każdy decyduje o własnym wizerunku, własnych finansach, własnych przyjemnościach. Każdy ma własne życie (choć jak się okazuje szanowny Pan fotograf i stek22 widocznie nie mają, ponieważ wolą zajmować się życiem innych, w lekko nieudolny sposób z resztą). Gdybym była modelką, nigdy nie chciałabym spotkać na swojej drodze takiego fotografa , który byłby w stanie zrobić taki syf komuś z branży. Jest to żałosne i jakże niedojrzałe.
Modelka z profilu mam nadzieję, że podjęła już wobec Pana ,,fotografa" kroki prawne, ponieważ podobno znajdowały się na nim jej dane osobowe, a w związku z RODO, wiadomo jakie mogą być konsekwencje.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko, bawcie się dobrze, jak nie ze mną, to z inną kobietą/facetem :-) Ja spędzam tu mega sympatyczny czas !
Nigdy nie znałam swojego ciała tak dobrze jak teraz, a od stycznia miałam tutaj więcej orgazmów niż przez całe moje dotychczasowe życie :-p
Panu ,,fotografowi" życzę troszkę więcej dystansu do życia i więcej luzu w majtkach, nie spinaj Pan się tak :-* Zapraszam do kontaktu na priv, ma Pan u mnie darmową transmisję z cycuszkami, żeby mógł się Pan przyjrzeć, jak wygląda duży, NATURALNY biuścik ;-)
Buziaki :-)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: waniliowa
26 kwie 2020, 17:26
Okazało się że Pani potrafi bardzo dobrze kłamać :D Ktoś podał link do strony z jej profilem jako modelki a ona dalej kłamie że to nie ona. Chce kłamać to niech to robi, gorzej z "zakochańcami" którzy jej wierzą :P
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: waniliowa
26 kwie 2020, 22:45
Gdyby to kogoś interesowało to imię i nazwisko nie są to dane osobowe.

Dopiero kombinacja imię nazwisko + np, adres zamieszkania lub numer telefonu lub adres email, razem tworzą dane osobowe i podchodzą pod RODO. Taki drobny szczegół.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
27 kwie 2020, 06:04
radosny26 pisze:Okazało się że Pani potrafi bardzo dobrze kłamać :D Ktoś podał link do strony z jej profilem jako modelki a ona dalej kłamie że to nie ona. Chce kłamać to niech to robi, gorzej z "zakochańcami" którzy jej wierzą :P


Już nie raz i nie dwa okazywało się, że modelki mają nas, Januszy za totalnych debili którzy łykają wszystkie, nawet najgłupsze, kłamstewka jak młode pelikany i potrafią wciskać kit, że np. po miesięcznej przerwie piersi w sposób naturalny urosły o dwa rozmiary, stały się niesymetryczne ,"jedno oko na Maroko" i z uniesionymi nienaturalnie sutkami a przyciśnięte do muru przyznają "no miałam operację, ale przecież piersi są naturalne, tylko wkładki są silikonowe więc mówiłam, że są naturalne" :) Cóż... w wielu przypadkach mogą mieć rację, Janusze to debile :) ale akurat w sytuacji gdy widzisz na własne oczy, że modelka na stronie dla modelek i modelka z naszej strony dla modelek ma ten sam wzrost, wagę, linię szczęki, usta, talię, kształt piersi i rozmiar sutków ba! Nawet pieprzyki w tych samych miejscach, to kogo ona chce oszukać? Z drugiej strony dla modelki walka z tą "prawdą" to być albo nie być, wszak udowodnienie, że dana modelka ma podwójne nazwisko burzy wszelkie nadzieje dla zakochańców na wielką szczęśliwą miłość aż do grobowej deski a tym samym zmniejsza ich chęć do sypania grubego żetonsa (wszak każdy z nich chce sypać kasę ukochanej a nie mężowi :) i zmniejsza natychmiast zarobki o minimum 40%. W sytuacji gdy polecialy fotki twarzy i nazwisko już chyba nie ma co udawać singielki i lepiej jest przejść w tryb otwartego pokazywania się z buzią i partnerem ale cóż, pani chyba woli metodę "Nigdy się nie przyznawaj, NIGDY!"

Edmund pisze:Gdyby to kogoś interesowało to imię i nazwisko nie są to dane osobowe. Dopiero kombinacja imię nazwisko + np, adres zamieszkania lub numer telefonu lub adres email, razem tworzą dane osobowe i podchodzą pod RODO. Taki drobny szczegół.


W polskich sądach jak na ruletce, czasami uznaje się za dane osobowe np. numery tablic rejestracyjnych samochodów więc lepiej nie ryzykować i nie podawać publicznie NIC
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: waniliowa
27 kwie 2020, 06:12
Cichy wytlumaczy ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: waniliowa
27 kwie 2020, 06:21
radosny26 pisze:Okazało się że Pani potrafi bardzo dobrze kłamać :D Ktoś podał link do strony z jej profilem jako modelki a ona dalej kłamie że to nie ona. Chce kłamać to niech to robi, gorzej z "zakochańcami" którzy jej wierzą :P



Kłamstwo powtarzane przez cały czas staje się prawdą, więc...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
27 kwie 2020, 12:32
gracjano pisze:
radosny26 pisze:Okazało się że Pani potrafi bardzo dobrze kłamać :D Ktoś podał link do strony z jej profilem jako modelki a ona dalej kłamie że to nie ona. Chce kłamać to niech to robi, gorzej z "zakochańcami" którzy jej wierzą :P



Kłamstwo powtarzane przez cały czas staje się prawdą, więc...


Ale kłamstwo ma też krótkie nogi. Na prawdę ona myślała że nikt nie wpadnie na jej profil modelki ? Dziwi mnie to bo laska jest na prawdę ładna i chyba miałaby szanse zrobić karierę w modelingu. Teraz gdy jej nagrania pewnie już krążą w necie życzę powodzenia ...
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: waniliowa
28 kwie 2020, 22:27
Na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż jak na żywo nadaje. Fotki mocno podrasowane widocznie.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
19 maja 2020, 22:37

To ta laska jakby co. Poznałem ją bo robiłem jej zdjęcia :) włosy, usta, biust, wszystko się zgadza, nawet pieprzyki w tych samych miejscach. No i po głosie można poznać :P No ale będzie mówić, że ktoś ją myli z podobną modelka bo cóż jej pozostało :)
Awatar użytkownika
kardimonfatan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
19 maja 2020, 22:50
No naprawdę masz czym się chwalić że robiłeś zdjęcia
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: waniliowa
20 maja 2020, 08:06
Fotogral od siedmiu bolesci, ktory wpada i na forum erotycznym rzuca link z jakimis tam danymi klientki...

Moim skromnym zdaniem post goscia do wypierdzielenia, a przynajmniej ten spojler z nazwiskiem czy pseudonimem... Jeden chuj...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: waniliowa
01 cze 2020, 16:32
cicha spokojna z pazurem;) umie zakrecic faceta i wyciagnac kokosy$$$$ :fap: sam wiele wydalem nie zaluje

https://showup24.tv/waniliowa
https://showup24.tv/profile/waniliowa
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


Następna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości