Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
u mnie nie poszło
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85 pisze:A czy komuś wisi przelew w zrealizowanych, a na koncie nie ma?



MI. W zeszłą niedzielę zleciłam, w zeszły poniedziałek niby wyszły, a do dziś ani na koncie, ani nie wróciły na SU.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawa pisze:u mnie nie poszło

Dziwne jak nikomu dziś nie zrealizowali...
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie też nie. Po 12 już raczej nie wychodzą
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Co się znowu dzieje. Mnie wczoraj pisali ze maja 7 dni wiec jakiejś awarii nie przewiduje
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85 pisze:Dziewczyny piszcie, której przelew wisi w zrealizowanych a pieniędzy na koncie nie ma?


Mi ten stary cofnięty i zwrócony przelew dalej wisi jako zrealizowany a na koncie brak. Odpowiedziało Ci w końcu SU co z tymi pieniędzmi?

Dodatkowo nie zrealizowali dziś przelewu z weekendu.
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Boże, jak wy panikujecie. Już nie raz się zdarzało, że w pon nie zlecali albo zlecali po 17.00. Nieraz też miałam tak, że innym dziewczynom zlecali w pon, a mi dopiero w piątek. Ja nie wiem, wszystko od razu wydajecie, że się o każdy tysiąc złotych martwicie gdzie normalnie musiałbyście na niego pracować 40 jak nie więcej godzin? Mają 7dni roboczych i tyle, tak samo jak pracodawca ma wam dać wypłatę do np. 10 dnia miesiąca, ale moze wcześniej. Gdyby byłby 9 dzień miesiąca, a wypłaty dalej by nie było to też latałybyście do swojego pracodawcy co godzine z zapytaniem gdzie wasze pieniądze, a on w kółko by odpowiadał, że ma czas do 10dnia miesiąca? Ja nie wiem jakbyście przeżyły na stripchacie skoro tam wypłacają kase co DWA TYGODNIE!!!!! A się zdarzało, że wplacali co 3tyg, bo były problemy. Kurwa jak tu 3tygodnie przeżyć, no katastrofa. A co do wiszących zrealizowanych przelewów - prędzej czy później dostaniecie swoje ciężko zarobione pieniądze i tyle, nie mogą wam ich nie dać, bo to by była kradzież, a jak wiadomo kradzież jest karalna.
Digi


Po TYGODNIU od wypłaty i pisaniu do nich - TERAZ dostałam TAKIE info:

"Witam
Sprawa została wyjaśniona. Bank po prostu cofnął przelew ponieważ dane podane przez Panią były nieprawdziwe lub niekompletne. Do prawidłowego zrealizowania przelewu wymagane jest podanie pełnego imienia i nazwiska posiadacza rachunku bankowego na jaki ma zostać zlecony przelew oraz prawidłowego numer konta.
W sytuacjach gdy zostaną podane niepełne dane, np:
-podane zostanie samo imię i pierwsza litera nazwiska
-podany zostanie pseudonim
-podane zostanie imię i nazwisko innej osoby niż właściciela rachunku na który ma zostać zlecony przelew
-podany zostanie niepoprawny numer rachunku itp.
bank odbija taki przelew i go nie realizuje.
Żetony za podany przelew zostały ponownie dopisane do Pani konta.


Bzdura!!! Jestem na SU od ich 1 dnia działalności i to ZAWSZE jest ich wina!!! Z-A-W-S-Z-E Pokazy lata przed SU. To samo tyczy przelewów - przelew robiony jest TYLKO na numer konta, jako imię i nazwisko można podać co się chce! OD LAT wpisuję JAN KOWALSKI na 7 kontach w różnych bankach...Były przez te lata 2-3 fajne portale, gdzie WSZYSTKO działało, wypłaty za free bez limitu kwoty, przychodziły max do 30MINUT na konto (elixir), nie było jazd żadnych, kamerki super działały, mnóstwo funkcjonalności na czacie itd. Upadły, bo cholera wie - dlaczego tutaj wszystkie przesiadywały, chociaż tutaj były akcje gdzie po 30-40 dni nie było wypłat itp. Kontakt ZEROWY, na czacie nawet zbanować trolla na IP czy nick nie można, Admina zastać to święto. Ale czemu ja się dziwię....jak czytam filozofki, że wszystko działa, jest super, to banki padają i inne wypociny.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


DigitusMedius pisze:Boże, jak wy panikujecie. Już nie raz się zdarzało, że w pon nie zlecali albo zlecali po 17.00. Nieraz też miałam tak, że innym dziewczynom zlecali w pon, a mi dopiero w piątek. Ja nie wiem, wszystko od razu wydajecie, że się o każdy tysiąc złotych martwicie gdzie normalnie musiałbyście na niego pracować 40 jak nie więcej godzin? Mają 7dni roboczych i tyle, tak samo jak pracodawca ma wam dać wypłatę do np. 10 dnia miesiąca, ale moze wcześniej. Gdyby byłby 9 dzień miesiąca, a wypłaty dalej by nie było to też latałybyście do swojego pracodawcy co godzine z zapytaniem gdzie wasze pieniądze, a on w kółko by odpowiadał, że ma czas do 10dnia miesiąca? Ja nie wiem jakbyście przeżyły na stripchacie skoro tam wypłacają kasę co DWA TYGODNIE!!!!! A się zdarzało, że wplacali co 3tyg, bo były problemy. Kurwa jak tu 3tygodnie przeżyć, no katastrofa. A co do wiszących zrealizowanych przelewów - prędzej czy później dostaniecie swoje ciężko zarobione pieniądze i tyle, nie mogą wam ich nie dać, bo to by była kradzież, a jak wiadomo kradzież jest karalna.


Właśnie przez TAKIE "mądre" jest jak jest. Pluć Ci w twarz, Ty zacieszasz, że deszcz pada....odejdź od kompa, weź się za odchudzanie i naukę czytania ZE ZROZUMIENIEM. 99% twoich postów NIC nie wnosi. Dziewczyny g*wno obchodzi co by było gdyby...Zrobili limit do wypłaty - więc wypłacam i po chwili mam mieć na koncie, jest XXI wiek. Infolinia mailowa ma działać 24/h, nie boty mają odpisywać. BEZ debilnych zapisów, że mają 7 dni na wypłatę, bo wtedy są akcje, że jedna wypłaca rano, a po 3 godzinach już ma na koncie, a inna czeka tydzień. Zresztą komu ja tłumaczę... :sarcastic:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Koleżance odpisali, że zmienili bank i widocznie kasa nie doszła, bo jej bank nie obsługuje szybkich przelewów :D Dzwoniłam do banku i pytałam o to. Powiedzieli mi, że mój bank takie przelewy obsługuje i mam ich poprosić o skan przelewu. Że jeśli zlecili mój przelew w piątek to dziś powinien być na 100% w moim banku, jednak ona żadnego wpływu nie widzi.

W ogóle śmieszne bo przecież co to za różnica czy oni zlecają szybki przelew czy nie? Jeśli ktoś zlecił przelew obojętnie czy błyskawiczny czy normalny to do każdy banku taki przelew trafia - tak mi powiedziała pani z mojego banku.

Koleżance wrócili drugi raz żetony na konto i napisali jej, że zmienili bank, a jej bank nie obsługuje przelewów szybkich, no a wcześniej tak samo jak i mi napisali, że podałyśmy złe dane do przelewu :D

Ewidentnie lecą w kulki :) Czyli możemy się pożegnać z naszymi wypłatami. W tym tygodniu na pewno ich nie otrzymamy bo znowu mają jakieś problemy z panelem wypłat.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85, tak, to prawda, że zmienili bank, od zeszłego tygodnia dostaje przelewy od ING :)
Digi


To dlaczego nie napisali na SU jakiejś ogólnej informacji, że z powodu zmiany banku mogą wystąpić jakieś problemy z przelewami? W ogóle jak bezczelnym trzeba być żeby przynajmniej kilku modelkom wmawiać, że nie otrzymały swoich pieniędzy bo:

1. Wpisały złe dane do konta bankowego
2. Ich bank nie obsługuje szybkich przelewów

Przecież to jest jawna kpina z ludzi. Czy oni na głowę upadli? Kto zarządza tym portalem? Bo wychodzi na to, że to są bardzo niepoważni ludzie.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też potwierdzam. Co prawda ostatnio rzadko bywam na SU, ale w zeszłym tygodniu zleciłam wypłatę - pieniądze przyszły z ING, wypłata zrealizowana tego samego dnia, na koncie po 10 minutach od realizacji. Dodam, że mam konto w mbanku.
Także dziewczyny - trochę więcej zaufania. Ja można powiedzieć jestem "weteranką" SU, czasem siedzę rzadziej, czasem częściej, ale przeżyłam kilka aferek żetonowych. Pieniądze, które zarobicie tak czy tak dostaniecie, nauczcie się po prostu cierpliwości.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O jakiej cierpliwości mówisz? Moje ciężko zarobione pieniądze wiszą w powietrzu bo ani przelewu w banku, ani zwrotu żetonów na konto SU. Więc to chyba logiczne, że się denerwuję? Gdyby mi logicznie napisali o co chodzi to bym przecież to zrozumiała. Ale jak idioci wmawiają mi, że podałam złe dane do konta, albo mój bank nie obsługuje szybkich przelewów to jak mam się nie denerwować?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85, myślisz ze losowo wybrali dziewczyny, którym ta kasa wisi?
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem. Nie mam ani pieniędzy na koncie ani zwrotu żetonów. Zrealizowany przez nich przelew gdzieś sobie wisi i tyle. Do tego jak jeszcze piszą, że to nasza wina bo nagle wszystkie sobie złe dane wpisałyśmy to już w ogóle nie wiem czy śmiać się czy płakać. Na wiadomości też nie odpisują także mają nas w dupie.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kasa nie szła do określonych banków. Jutro zlecę na PKO a zawsze na skok robilam
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moje wnioski: przelewy na mbank mi nie dochodzą, przelewy na ING mi dochodzą.
Jeśli pieniądze zaginęły piszcie na BOK [ale też nie spamujcie], zajmą się tym, jak nie dzisiaj to jutro [dzisiaj dostałam kolejny zwrot żet]...
i zlećcie przelew do innego banku niż ostatnie zatrzymane przelewy.

Trochę z tym zamieszania, ale pieniądze dotrą napewno! może potrwa to i z tydzień... ale lepsze to, niż nic.
A to że SU jest gówniane, jeśli chodzi o wszelkie interwencje to wiemy od lat, i niczego się z tym nie da zrobić.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Ja bym chciała zlecić do innego banku ale nie mogę tego zrobić bo nie mam czego zlecać. Nie zwrócili mi żetonów na konto i ten przelew gdzieś wisi w powietrzu :(



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
DigitusMedius pisze:Boże, jak wy panikujecie. Już nie raz się zdarzało, że w pon nie zlecali albo zlecali po 17.00. Nieraz też miałam tak, że innym dziewczynom zlecali w pon, a mi dopiero w piątek. Ja nie wiem, wszystko od razu wydajecie, że się o każdy tysiąc złotych martwicie gdzie normalnie musiałbyście na niego pracować 40 jak nie więcej godzin? Mają 7dni roboczych i tyle, tak samo jak pracodawca ma wam dać wypłatę do np. 10 dnia miesiąca, ale moze wcześniej. Gdyby byłby 9 dzień miesiąca, a wypłaty dalej by nie było to też latałybyście do swojego pracodawcy co godzine z zapytaniem gdzie wasze pieniądze, a on w kółko by odpowiadał, że ma czas do 10dnia miesiąca? Ja nie wiem jakbyście przeżyły na stripchacie skoro tam wypłacają kasę co DWA TYGODNIE!!!!! A się zdarzało, że wplacali co 3tyg, bo były problemy. Kurwa jak tu 3tygodnie przeżyć, no katastrofa. A co do wiszących zrealizowanych przelewów - prędzej czy później dostaniecie swoje ciężko zarobione pieniądze i tyle, nie mogą wam ich nie dać, bo to by była kradzież, a jak wiadomo kradzież jest karalna.


Właśnie przez TAKIE "mądre" jest jak jest. Pluć Ci w twarz, Ty zacieszasz, że deszcz pada....odejdź od kompa, weź się za odchudzanie i naukę czytania ZE ZROZUMIENIEM. 99% twoich postów NIC nie wnosi. Dziewczyny g*wno obchodzi co by było gdyby...Zrobili limit do wypłaty - więc wypłacam i po chwili mam mieć na koncie, jest XXI wiek. Infolinia mailowa ma działać 24/h, nie boty mają odpisywać. BEZ debilnych zapisów, że mają 7 dni na wypłatę, bo wtedy są akcje, że jedna wypłaca rano, a po 3 godzinach już ma na koncie, a inna czeka tydzień. Zresztą komu ja tłumaczę... :sarcastic:


Jak Ci tak źle tutaj to zmień portal? :lol:
Kurcze, od 4 dni nie włączyłam komputera więc nie wiem jak mam w ogóle od niego odejść?
I po co mam się odchudzać? Z kości na ości czy co :lol:
Prawda taka, że same siebie nakręcacie i tworzycie teorie spiskowe. Tak samo było w kwietniu ubiegłego roku "SHOWUP.TV ZWIJA INTERES TO JUŻ JEST KONIEC, ONI JUŻ NAM TYCH PIENIĘDZY NIE WYPŁACĄ".
Tak, masz racje - mamy XXI - ale to wcale nie oznacza, że awarie nie mają prawa wystąpić. Przyjaciel pracuje w ING i ostatnio mieli 5 dniową awarie i teoretycznie cały bank leżał (nie mylić z aplikacją oraz stroną internetową). Pamiętaj, że cały system to konstrukcja ludzka oraz, że to ludzie nad tym czuwają, a jak wiadomo ludzie popełniają błędy.
Kropleka dobrze powiedziała - kasa prędzej czy później do was dotrze. Skończcie sie martwić na zapas i gdybać, bo to nie spowoduje, że sytuacja się poprawi.
Digi


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości