Oliwia_Oliwia/Kochankowie-przyjaciele

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ryszard Ochódzki pisze:
Kiniuś pisze:
Ryszard Ochódzki pisze:
takatam pisze:dla mnie dziwne jest to, że na tym forum dla hipokrytów ładne dziewczyny są krytykowane hejt spływa a takie grubaski są uznawane za ładne

Nie wiesz, że nikt nie może być ładniejszy od Maddie? Dlatego też otacza się takimi a nie innymi...
Nie mam nic do "grubasek" i myślę, że większość tych którzy je krytykują, gdyby spotkali taką "grubaskę" na ulicy i uśmiechnęła by się tylko do nich, to namiot i polucje gwarantowane. Takie pierdolenie o "baleronach" jest słabe, bo to Wy je oglądacie a nie one Was.
Jeden lubi szynkę, drugi kość.




otacza się takimi a nie innymi... :shock: ? czyli jakimi ? uważasz że dobieram sobie towarzystwo kobiet na forum żeby poczuć się lepiej? :shock2: ? :D to ty twierdzisz że są gorsze ode mnie pisząc takie bzdury, zastanów się nad sobą bo robisz z siebie pośmiewisko.
Jeśli waga jest wyznacznikiem jakości, to... ręce opadają :)

O Pani, wybacz mi mój chamski sarkazm, następnym razem podkreślę go bardziej.
Zacytowałem też nieodpowiedni fragment...
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.
W żadnym razie nie twierdzę czy ktoś jest lepszy czy gorszy, ja jestem tu od oglądania dup, a nie oceniania, ale niepytany oczywiście odpowiem. Ty moja Pani nie jesteś w moim guście, nie pociągasz mnie ani fizycznie ani intelektualnie, nie pociąga mnie też ani Oliwia ani Fukaczka, co innego jeśli chodzi o taką Digi czy nawet Mirkę albo Pjurkę, Zuzia też zawsze na propsie...
Jeszcze raz przepraszam za głupi sarkazm, który mógł zostać źle odczytany, ale to tylko moja wina.
Świeć Pani nad moją marną duszą.




Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni. ;)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni.

Lepiej posługiwać się nim, niż cudzym słowami, plus dla Ciebie, że zaczepiłaś jakąś książkę, co prawda dość słabą, ale jednak książkę. Jak pisałem nie jestem tu żeby kogoś oceniać, nie chcę też prowadzić głupich wojen (nawet z Tobą). Na tym zakończę.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Masz cos do mnie to zapraszam do mojego tematu, a nie zaśmiecać wątek, aha - miło jeśli zaczniesz merytorycznie, chociaż po komentarzu u hebanovej to lepiej daruj sobie ...

btw a Panienka taka odważna to dlaczego nie piszę ze swojego nicka? czyżby pisanie pod pseudonimem daje ci zbroje w której możesz obrażać?


Kochanie piękne, jak czytasz uważnie wszystkie posty, poczytaj w jakiej formie się do mnie zwracac. Chyba ze tez mam do Ciebie mówić per Pan panie maddie. Do Ciebie nic nie mam prócz tego ze zachowujesz się bardzo nieuczciwie, posiadaczko w przeszłości wielu multi kont,co jest pięknie opisane na drugim forum - gdzie nie masz możliwości by twój kolega admin usuwał posty.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości