Sukkub/SlodkaSabinkaa

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Sukkub/SlodkaSabinkaa
02 sie 2019, 19:14
Tą to nawet miałem okazję jako tako poznać. Co o niej sądzicie, jakie są wasze opinie?
Wg mnie wybija się ponad to znudzone życiem i wypalone szołupowe szambo.

https://showup24.tv/Sukkub
https://showup24.tv/profile/Sukkub

https://showup24.tv/SlodkaSabinkaa
https://showup24.tv/profile/SlodkaSabinkaa
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Sukkub
02 sie 2019, 22:35
Ona powinna być w kategorii Kobiety - Pokazy z nagością ;) if you know what i mean ;)
Awatar użytkownika
intel
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 gru 2015, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
03 sie 2019, 08:23
intel,

Oj dawno dawno temu coś takiego widziałem ;)

Ale ostatnio chyba grzeczniutko. No chyba że mnie coś ominęło.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Sukkub
22 sie 2019, 17:29
No raczej należy przenieść, cycki dzisiaj na grupowej były :), a co można zobaczyć na priv nie sprawdzałem

https://showup24.tv/Sukkub
https://showup24.tv/profile/Sukkub
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Re: Sukkub
22 sie 2019, 18:58
GhostWanderer007 pisze: cycki dzisiaj na grupowej były :



Hmm :shock2: przecież ona ich nie ma , to co tam było do oglądania ? ona vol 2 w wersji PPR ? :nono:
Awatar użytkownika
intel
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 gru 2015, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
22 sie 2019, 19:38
:D a tu się zgodzić nie mogę, całkiem zdrowe młode cycki :)

https://showup24.tv/Sukkub
https://showup24.tv/profile/Sukkub
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Re: Sukkub
23 sie 2019, 16:14
A ja z kolei priv, nie polecam. Po wejściu na priv, od razu pisze, że się źle czuje i nie będzie się dziś rozbierać. Opowiada łzawą historyjkę, że potrzebuje pieniędzy itp. Żetony zwrócone przez administracje po zgłoszeniu więc chociaż tyle się udało :D Bana od niej załapałem :D Nie żałuje.
Awatar użytkownika
CruzeN1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
27 sie 2019, 20:52
Coś ni się zdaje czytajać opis na jej profilu i opis transmisji, że Sukkub brała lekcje żerowania na ludzkim współczuciu i naiwności od anki żebraćzki.

Opis na profilu Sukkub: Mam jak wyzej widac na imie Dominika i mam 19 lat. Chce isc na studia na bezpieczenstwo wewnetrzne ale nie mam do tego laptopa (moj obecny ma zepsuty dysk i coraz bardziej zwalnia az w koncu umrze). Nie moge sama zarobić ponieważ jeszcze sie ucze, w dodatku nie mam dojazdu do pracy z mojej miejscowosci. Dodatkowo mam grupe inwalidzka po powaznym urazie reki gdy mialam 6 lat. Moim rodzicom sie nie przelewa wiec nie sa w stanie mi pomoc z zakupem laptopa, dlatego zwracam sie do was z prosba o uzbieranie celu. Kazda wplata sie liczy.


Ps. Żebraczka do tego bardzo bezczelna, pyskata i niezbyt rozgarnięta.
Bez skrępowania na transmisji mówiła, że na mieszkanie i życie dostaje kasę od rodziców
a na wszystkie inne zachcianki typu tatuaże, wyjazd na wakacje itp. itd... zbiera na SU.
Przy czym wywyższała się podkreślając, że się nie rozbiera jak te wszystkie kurwy.
Jak jej kilka osób napisało wprost, że to co robi to jest zwyczajne wyłudzanie kasy
i żebractwo zaczeły się prymitywne wyzwiska od biedaków i debili po czym poleciała seria banów.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Sukkub
28 sie 2019, 01:23
Ahhh radziłabym słuchać uważniej bo powiedziałam ze rodzice zapewniają mi dach nad głowa, mieszkam z nimi, było uważniej słuchać, i nie nazwałam innych dziewczyn kurwami, tylko powiedziałam ze nie zarabiam na siebie tu ciałem. Z reszta co ci do tego na co sobie zarabiam? Biorę sobie tutaj ja moje „zachcianki”. Zabolało? Widocznie tak ;) nie pozdrawiam
Sukkub
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2019, 01:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sukkub
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sukkub


Re: Sukkub
28 sie 2019, 08:20
CruzeN1 pisze:A ja z kolei priv, nie polecam. Po wejściu na priv, od razu pisze, że się źle czuje i nie będzie się dziś rozbierać. Opowiada łzawą historyjkę, że potrzebuje pieniędzy itp. Żetony zwrócone przez administracje po zgłoszeniu więc chociaż tyle się udało :D Bana od niej załapałem :D Nie żałuje.

Jaki z tego morał @CruzeN1? Żetoniki najlepiej wydawać u panci D/A :D Swoją drogą Ty jesteś oazą spokoju, niezbyt skory do afer, więc dziewczyna niezle musiała Cię wkurzyć.
A przy okazji, czy @Sukub to nie ta, co na początku nadawała ze sztuczną blizną na policzku? Kilka osób pisało, że dziewczyna nawet kontaktowa, fajnie się u Niej siedzi, więc nie rozumiem po co robi przekręty na privach, skoro bazując na więzi emocjonalnej/litości/ciekawości może spokojnie dniówkę wyciągnąć.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
28 sie 2019, 09:25
Nie wiem co chcecie od laseczki ale jak tak strasznie wam tutaj ona przeszkadza to możecie ją zgłosić komu trzeba i tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sukkub
28 sie 2019, 10:30
Sukkub pisze:Biorę sobie tutaj ja moje „zachcianki”. Zabolało? Widocznie tak ;)

Myślę, że tutaj nikogo nic nie boli. Ludzie zarabiają duuuużo większe pieniądze NORMALNĄ pracą, której nie trzeba się wstydzić... Mało kto czegokolwiek nam zazdrości, i słusznie... Może nie to miałaś na myśli, ale ja to tak odebrałam.

A co do samego czepiania się jej, to nie wiem po co. Robi co chce. Opowiada bajki to niech opowiada, jeśli ktoś to kupuje, to trudno. Wariatów nie brakuje. Kogo to interesuje z kim ona mieszka i na co zbiera... Jeśli faktycznie leci w kulki na privach, to zawsze jest opcja ZGŁOŚ PRIV i za jakiś czas przestanie tak robić, bo przestanie jej się to opłacać. Od nikogo przecież siła nie wyciąga i na pewno nie mówimy tutaj o jakichś gigantycznych kwotach jak 400k i kot :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
28 sie 2019, 10:51
Spokojna pisze:i na pewno nie mówimy tutaj o jakichś gigantycznych kwotach jak 400k i kot


nie wywołuj Spajka z lasu :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Sukkub
30 sie 2019, 17:39
Kiedyś przynajmniej pokazywała coś na priv, teraz nic. Na komputer może szukać kasy na zrzutce albo pomagamy, a nie na portalu dla zwyroli jak my.

https://showup24.tv/Sukkub
https://showup24.tv/profile/Sukkub
Awatar użytkownika
zwyrolex
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 09 paź 2015, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
30 sie 2019, 17:57
E tam, marudzicie. Przynajmniej jedna z niewielu barwnych postaci na tym chujowym portalu, no i jak się ją śledzi od dłuższego czasu, to można zauważyć jaką przemianę przeszła. To jest właśnie fajne w niej. No i poza tym jest charakterna.

A że sobie zarabia jak zarabia, no cóż, boli was dupa że się nie rozbiera, to po prostu nie wchodźcie na te privy. Jak nie obiecuje wam ręki w piździe, a sami to sobie wmówiliście, to do kogo macie pretensje? Do kobiet na ulicy też macie pretensje że wam nie obciągają na zawołanie, chociaż mają duże dekolty? A no tak, na ulicy to pewnie większość z was boi się spojrzeć nawet, a tutaj tacy moralizatorzy i nauczyciele życia.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Sukkub
31 sie 2019, 11:59
Nikogo dupa nie boli, to portal z sex kamerkami a nie Caritas dla patologii. Niech sobie robi co chce, ale nie zmienia to faktu, że to portal erotyczny i statystyczny użytkownik oczekuje czegoś związanego z erotyką. Na początku była dużo przyjemniejsza nawet do pogadania, teraz to trochę dramat.

Dziwne, że obrażasz ludzi pomimo faktu, że Ciebie nikt nie obrażał. Widzę, że jesteś rycerzem i obrońcą uciśnionych duszyczek na białym koniu, dobrze, że Ty jesteś największym samcem alfa w stadzie baranów.
Awatar użytkownika
zwyrolex
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 09 paź 2015, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
31 sie 2019, 12:20
Widzę że co chłop to inna opinia.
No nic szara polska rzeczywistość :!: :!:
Ps mi tam ogólnie loto co ona tutaj robi.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sukkub
31 sie 2019, 17:28
Nikogo dupa nie boli, to portal z sex kamerkami a nie Caritas dla patologii.


Taa kurwa, nie boli. Pewnie za darmo powinna pizdą świecić i jeszcze wam dziękować stulejarze że chcecie na to patrzeć. Dorośnij chłopie. Jedne srają sobie na klaty, wkładają ręce w pizdy, inne tylko siedzą, a jeszcze inne kombinują jak inaczej dorobić. Czy to co robi ta ostatnia grupa jest nieszczere i oszukańcze? Nie bardziej, niż pizdy które obiecują miłość, zainteresowanie, i robią sobie dobrze dla typów dopóki co mają żetony, a gdy ci ich już nie mają, to są olewani. Także każdy orze jak może.

Dziwne, że obrażasz ludzi pomimo faktu, że Ciebie nikt nie obrażał. Widzę, że jesteś rycerzem i obrońcą uciśnionych duszyczek na białym koniu, dobrze, że Ty jesteś największym samcem alfa w stadzie baranów.


Kultura poprawności politycznej, i bólu dupy, to mnie bawi. Wiesz, normalnie miałbym w piździe ten temat, tak jak mam większość, ale jeśli mogę chociaż jednej osobie sprawić ból o rzeczy kompletnie niewarte uwagi, to śmiało.

A ja jej nawet nie bronie, tylko śmieję się z ludzi, który robią dookoła niej zamieszanie, bóldupią jaka to jest straszna. Wielu z takich dżentelmenów się tym próbuje dowartościować, połechtać swe ego, przecież oni wiedzą lepiej że SU TO PORTAL Z CYCKAMI I CIPKAMI a nie, ze zbieraniem na komputer. A tu taki chuj, bo ja się pojawiam i ego nie rośnie.

Niech sobie robi co chce, ale nie zmienia to faktu, że to portal erotyczny i statystyczny użytkownik oczekuje czegoś związanego z erotyką.

NIECH SOBIE ROBI CO CHCE ALE...
Niech ktoś sobie żyje jak chce, ALE pod warunkiem że żyje tak jak ty chcesz. hahaha



Ps mi tam ogólnie loto co ona tutaj robi.

Pierwszy raz się zgadzamy. Jak komuś nie pasuje laska, to tam nie wchodzi, nie robi szumu dookoła niej, i jest spokój.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Sukkub
31 sie 2019, 18:19
AnalTerrorist69, dużo słów, błyskotliwych ripost i uroczych porównań, ale dziwnym trafem nie odniosłeś się do zarzutu, że dziewczyna oszukuje na privach.W dupie mam czy zbiera na komputer, sprzedaje serduszka za 10000000000 żetonów, czy nie rozbiera się na ogólnym.Jej transmisja, jej zasady, jak komuś się nie podoba to może zmienić okienko.Natomiast jeżeli dziewczyna ustawia priv "nagość", "cycki" a widz po wejściu na owego priva zamiast "cycków" otrzymuje łzawą historyjkę o biedzie albo chorobie, to jest to zwykłe, dość słabe oszustwo.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sukkub
01 wrz 2019, 05:10
Dluuugo nie odzywalem sie w tym temacie pomimo tego ze znam bohaterke od poczatkow jej "kariery". Po dzisiejszej gownoburzy miałem zamiar coś tu napisać, ale żeby miało to sens to wyszła by dłuższa rozprawka. Do dłuższej rozprawki muszę mieć jakiś istotny temat albo być mocno wkurwiony. Panna z tematu istotna nie jest a zamiast mnie wkurwić to w sumie mocno nie rozbawiła dostarczając gratisowej beki w sobotnią noc. Krotko mówiąc... na razie nie warto.
Pozdrawiam ją i jej rycerzy z "mocnym kręgosłupem moralnym".... w końcu SU to portal gdzie 99% użytkowników takowy posiada :biggrin:
Niestety ja, Komin, dumny kurwiarz, nie wiem nic ani o kręgosłupach a tym bardziej o moralności i w związku z tym zwyczajnie Pani Dominiki nie polecam. W moim prywatnym, niemoralnym, bardzo subiektywnym rankingu ta Pani ląduje na tej samej ławce co słynna Anka Żebranka. Może nawet niżej... :scratch_one-s_head:

Teraz kilka odpowiedzi ktore odpuscilem wczesniej:

SokratesNauczycielPlatona pisze:przy okazji, czy @Sukub to nie ta, co na początku nadawała ze sztuczną blizną na policzku?

Tak, to ta... wtedy zbierala "na operacje twarzy", niby mozna powiedziec ze taki performance, ale...

zwyrolex pisze:Na początku była dużo przyjemniejsza nawet do pogadania, teraz to trochę dramat.

Cytując klasyka: "Otóż to" ;)

Sukkub pisze:było uważniej słuchać, i nie nazwałam innych dziewczyn kurwami

Ze tak pierwsze z brzegu wezmę... słowo "kurwa" tu akurat nie pada :P
Sukkub: Wolisz jakimś sukom co dosłownie pizde na druga stronę wywijają dać XD

przecież to Twoje koleżanki z "pracy"? nieładnie tak... :lol: przecież to dzięki tym sukom ten portal istnieje i dzięki nim Ty tez tu możesz wejść... lepiej im ładnie podziękuj a nie wyzywaj?

Sukkub pisze:nie zarabiam na siebie tu ciałem. Z reszta co ci do tego na co sobie zarabiam? Biorę sobie tutaj ja moje „zachcianki”

Umówmy się nie "zarabiasz", żebrzesz i naciągasz. Zarabia się na przykład w pracy, na inwestycjach itp. To: "biorę sobie" brzmi ciut lepiej :P

AnalTerrorist69 pisze:Co o niej sądzicie, jakie są wasze opinie?
Wg mnie wybija się ponad to znudzone życiem i wypalone szołupowe szambo.

Pajączek, moje zdanie już znasz. Przyznam ze ze sporym zaskoczeniem zobaczyłem jak wychwalasz nasza bohaterkę. Tak się dziwnie składa ze mocno Cie kojarzę z SU, gdzieś tam sie od lat spotykamy na czatach u rożnych lasek... no i szanuje, lubię jako ciekawą postać. Szczerze nie wiem jakim cudem kupujesz to co ona sprzedaje, ale spoko, ludźmi jesteśmy i każdy być może widzi coś innego. Ty widzisz ze jest ponad szambem, ja ze przebiła jego dno. Nie czuje się uprawniony do dawania rad komukolwiek, ale proforma... nie mów jej zbyt wiele. Ona młoda i głupia, może jeszcze nie wie ze co się mówi na privach czy via PW powinno tam zostać... choćby świat się walił. Dluuuugi temat, ale ja człowiek bez kręgosłupa moralnego tak uważam. Ty zaś nie wiesz czy kiedyś przypadkiem Pani Sukkub Cie nie "odlubi". W moim przypadku wystarczyło zakręcić kranik i nagle z zajebistego jestem samo zuo. Whatever...

CruzeN1 pisze:Po wejściu na priv, od razu pisze, że się źle czuje i nie będzie się dziś rozbierać. Opowiada łzawą historyjkę, że potrzebuje pieniędzy itp.

Ja nawet nigdy nie chciałem żeby się rozbierała (tak tak, kurwiarz Komin daje czasem kasę nierozbieralnym) ale łzawa historyjka była i to w wersji hardcore...
CruzeN1 pisze:Bana od niej załapałem Nie żałuje.

Zgadnij czy tez mam bana? :biggrin: Tylko ze ja żałuje fchuj... nie śpię po nocach, smaruje posty na foro, mam chyba depresje i takie tam ;)

No to tyle...miało być krotko a znów pojechałem chyba Batmanem :scratch_one-s_head: :biggrin: no ale i tak cieszcie się ze nie napisałem całej rozprawki. :ok:
Podsumowując... jak znów zachce mi się mieć "dobre serduszko" dla jakiejś nierozbieralnej to czym prędzej postaram się wszystkie żetony przejebać na jakąś lewitującą pod sufitem ale za to na swój sposób uczciwą kurwę z lushem w cipie.

PS. Dla jasności ew ciekawskich. Nie kupiłem laptopa, nie przejebałem 300k, ani kota, co najwyżej myszkę :biggrin: ale żeby nie było zem skąpy to powiedzmy ze to naprawdę dobra myszka. ;)
Amen
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Następna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości