Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 04:33


CiekawskiZbyszek pisze:
tomoxx pisze: Jakby na tym siedział prokurator, FBI, US, CBŚ, ZHP, Klub Ronalda McDonalda czy inne bractwo Kappa, to również konto do wpłat było by zamknięte.


Jakie konto do wpłat? Wpłaty w pierwszej kolejności wchodzą na konto operatora płatności czyli Dotpay, a później są przelewane zgodnie z umową na konto wskazane przez właścicieli SU.


To na które potem trafiają pieniądze od dotpay.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 04:34


Kiniuś pisze:
Sexy_Lejdis pisze:
Przyjazna pisze:W moim przypadku 6tygodni ale były laski które raz na miesiąc wypłacaly i zanim się zorientowały to trochę czasu minęło ale blokada trwała 6tygodni wszystko jest ujęte w tym temacie wystarczy przewinac od strony 60-110 jak się komuś chce czytać oczywiście XD


troche przeczytalam :D rzeczywiscie bylo podobnie wtedy! juz mowili ze portal upada w 2016 r :laughingnew:


Bylo jeszcze gorzej :wacko2: :D


Było gorzej bo w pewnym momencie po prostu przestali wrzucać kolejne komunikaty i modowie milczeli, ale mimo to panie nadawały. Wtedy nadzieja na wypłaty była silniejsza niż rozsądek i finalnie panie wygrały bo wyłacili - czy tym razem będzie tak samo?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 07:24


Dziennik głodnej modelki Środa 24kwietnia dziś mija 35dzien od wstrzymania wypłat i zarazem 5 tydzień budzę się zastanawiając co przyniesie nowy dzień czy radość, śmiech i szampana czy może smutek, przygnębienie i sraczke :(
Pozostaje jedynie czekać z nadzieją i przetrwać ten dzień i wierzyć WIERZYC Z CAŁYCH SIŁ, że zbawienie już blisko

Miłego dnia wszystkim oby naprawdę miły się okazał
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 07:50


komin pisze:Tomox tez tu chyba przekombinowal z tym zlecaniem przelewow z amerykanskiego banku. Pieniadze z dotpaya raczej lądują na polskim koncie i jedynie ewentualny zysk wlascicieli jest transferowany gdzies za granice.


Możliwe że tak jest, tylko wtedy moim zdaniem mijało by się z celem zakładanie spółki w USA, która w założeniu ma nie płacić podatku dochodowego. Mając konto firmowe i oddział firmy w Polsce dochód będzie opodatkowany w pełnym wymiarze dla prawa podatkowego w Polsce, ponieważ dochód płacony w miejscu umiejscowienia spółki będzie wynosił 0 to nie będzie co od dochodu w Polsce odliczyć. Większy sens ma założenie samego konta, tylko po to żeby realizować z niego przelewy od dotpay, wtedy w USA przy dobrym prowadzeniu można uniknąć płacenia podatku od dochodu. Poza kontem nie ma żadnych wspólników i pośredników w Polsce, i właściwym dla rozliczeń miejscem jest to gdzie zarejestrowana jest spółka. Dlatego to wg mnie tyle trwa, te spółki bardzo trudno prześwietlić, poszperałem trochę i w stanie Wyoming, nie zdaje się sprawozdania z dochodu spółki, nie płaci się podatku dochodowego, tak naprawdę w tych sprawozdaniach podaje się tylko dane właściciela spółki. W uproszczeniu sprawozdanie jakie zdajesz jest na zasadzie "Ja Pan X , mam zarejestrowaną spółkę Y" , w tym konkretnym stanie nawet nie ma potrzeby podawania nawet tożsamości wspólników. I wystarczy oświadczenie że pod takim adresem jest zarejestrowana taka spółka (tak wiem jak nieprawdopodobnie to brzmi), i tego pewny nie jestem ale w kontekście blokady i sprawdzania kont, może być to o tyle utrudnione że prawdopodobnie również stan Wyoming nie ma podpisanej umowy o wymianie informacji z IRS (amerykański fiskus stanowy), nie jeśli podmiot zagraniczny chce jakieś dokumenty to ze strony administracji stanu nie dostanie żadnej pomocy.
SU jeśli chciał przyspieszyć sprawę to sam podesłał do polskiego banku wszystkie dokumenty jakie miał, ale jeśli bank chce to weryfikować tam gdzie umiejscowiona jest spółka, to ktoś musi być bardzo zawzięty i zmotywowany żeby to szybko uzyskać, bo na dzień dobry odbija się od muru "nie podamy takich danych, nie współpracujemy w zakresie wymiany informacji itp".

To co powyżej napisałem ma sens tylko przy założeniu że SU jest zarejestrowany tylko pod adresem podanym w regulaminie, i ma w Polsce tylko konto to transferu, wtedy te ich komunikaty itp są jak najbardziej spójne i logiczne. Dalej obstaję przy tym, że tak właśnie jest. Gdybym miał zakładać firmę bazującą na podobnym systemie finansowania i chciał nie płacić podatku dochodowego, robiłbym dokładnie tak samo.

W przypadku posiadania oddziału w Polsce, traci to sens, i jest podejrzane, bo międzybankowe weryfikacje w obrębie jednego kraju z technicznego punktu widzenia trwają max 2 dni.

ps. to tylko teoria, nie mam żadnych dowodów że tak właśnie jest
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 07:56


Witama weryfikacja może trwać od kilku dni do kilku miesięcy wszystko zależy od banku Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
SzczupakLepszyNizTupak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: SzczupakLepszyNizTupak


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 08:18


SzczupakLepszyNizTupak pisze:Witama weryfikacja może trwać od kilku dni do kilku miesięcy wszystko zależy od banku Pozdrawiamy


To mail od nich?
Czy twoje prywatne zdanie?
Wczoraj gadałam z modkiem i również zapytałam czy to kwestia dni, tygodni czy miesięcy i powiedział, że miesięcy z pewnością nie to może zagwarantować ale ich gwarancję też przestają dla mnie mieć wartość
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 08:19


Przyjazna pisze:
SzczupakLepszyNizTupak pisze:Witama weryfikacja może trwać od kilku dni do kilku miesięcy wszystko zależy od banku Pozdrawiamy


To mail od nich?


To troll...
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 08:33


Sam mam 43 tysiace żetonów i nie dramatyzuje trzeba było nauczyć sie pracować SU można dorobić a nie liczyc tylko na zarobek z niego xd Musicie sie pod sejmemzebrac po prawej stronie szołapowicze z tranparentami gdzie jest moje ciężko zarobione 19 tysiecy złotych za masowanie cipki przez miesiac a po lewej nauczyciele gdzie moje 100zl podwyżki za rok 2019 xd


a odnośnie tego trola to podzwoń po bankach zobaczysz co ci powiedza ja na SU byłem jak ty nie wiedziałaś nawet kropelka jak wyglada vibrator xd
Awatar użytkownika
SzczupakLepszyNizTupak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: SzczupakLepszyNizTupak


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 09:29


Jak przed weekendem majowym tego nie rozwiążą to odczują to w obrotach majówkowych :D
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 09:37


Przestańcie gadać że odczuja finansowo dla nich nawet 3 miesiace postoju daje im obrót z samego procentu a wasze handlowanie na lewo i tak zostaje na SU tylko tyle że wy macie co jesc a jest dużo osób mimo wszystko co kupuje normalnie Wypłaty będą ja stawiam że po majówce ale nie znaczy że trzeba przez tą sytuacje mieć jedno w głowie. Poczytajcie sobie ile tu juz było wersji gdyby mieli wam nie wypłacic jebneli by blad 404 eror i uja byscie zrobili pozdro
Awatar użytkownika
SzczupakLepszyNizTupak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: SzczupakLepszyNizTupak


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 09:39


To prawda ze taka weryfikacja trwa od kilku dni do kilku miesiecy ale moze SU postara sie jakos aby ta sprawa szybciej sie rozwiazała, napewno zdaja sobie sprawe z tego ,ze juz teraz transmituje duzo mniej dziewczyn a co dopiero jak minie kolejny miesiac i wypłat dalej brak .Mysle ze juz po majówce jak wypłaty dalej beda stały w miejscu duzo dziewczyn odejdzie.
Awatar użytkownika
Agnieszka_88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2019, 07:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 09:40


Wczoraj jednej koleżance odpisali po 22 na zapytanie:

"Witam
Mieliśmy już tego typu weryfikacje. To standardowe procedury, banki wyrywkowo sprawdzają niektóre transakcje.
Pozdrawiam"
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 09:46


Agnieszka_88 pisze:To prawda ze taka weryfikacja trwa od kilku dni do kilku miesiecy ale moze SU postara sie jakos aby ta sprawa szybciej sie rozwiazała, napewno zdaja sobie sprawe z tego ,ze juz teraz transmituje duzo mniej dziewczyn a co dopiero jak minie kolejny miesiac i wypłat dalej brak .Mysle ze juz po majówce jak wypłaty dalej beda stały w miejscu duzo dziewczyn odejdzie.Apropo do dziewczyn ,które transmituja na ZB dziewczyny co zrobic zeby nie miec tam czarnego obrazu jak uruchomic tam transmisje?



Obok adresu strony https po lewej stronie masz kłódke nacisnij ja i masz tam ustawienia witryny. Musisz zezwolic na uzywanie flasha. Co jakis czas bedziesz musiala powtorzyc czynnosc ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 09:54


Sexy_Lejdis pisze:Wczoraj jednej koleżance odpisali po 22 na zapytanie:

"Witam
Mieliśmy już tego typu weryfikacje. To standardowe procedury, banki wyrywkowo sprawdzają niektóre transakcje.
Pozdrawiam"



Skoro mieli już, to powinni wiedzieć ile to potrwa
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 10:16


Pytalam wrozki mowila ten tydz, ktos pytal tez. Sama karty stawialam i tez ten tydz. Nienawidze ich zachowan
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 10:30


Ja pier.... postaw mi karty kiedy beda wypłaty na SU ja bym chyba taką raszpe na kołka wsadził i powiedział dymaj sie z przyjemności i przypomnij sobie jak prawdziwy orgazm smakuje skonczyło sie udawanie na privie xd To trzeba mieć naj... by wróżkę pytać o wypłaty wyslijcie ja do USA lepiej niech załatwia sprawy bankowe szybciej jej to zajmie jak to wróżenie no nie padłem hahahhaha
Awatar użytkownika
SzczupakLepszyNizTupak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: SzczupakLepszyNizTupak


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 10:31


tomoxx pisze:przy założeniu że SU jest zarejestrowany tylko pod adresem podanym w regulaminie, i ma w Polsce tylko konto to transferu, wtedy te ich komunikaty itp są jak najbardziej spójne i logiczne. Dalej obstaję przy tym, że tak właśnie jest. Gdybym miał zakładać firmę bazującą na podobnym systemie finansowania i chciał nie płacić podatku dochodowego, robiłbym dokładnie tak samo.

Ja wiem jak to mniej wiecej dziala. Mozesz sobie zalozyc LLC w Wyoming czy Delaware, do tego najlepiej konto na Bahamahach, Caymanach czy chocby w Panamie. Mozesz namieszac jeszcze bardziej zakladajac spolke offshore w jakims raju podatkowym, ktora to spolka bedzie wlascicielem LLC, bedacego wlascicielem SU... Wtedy odnalezienie prawdziwego wlasciciela bedzie praktycznie niemozliwe. Jest wiele opcji, wszystkie sliskie, wszystkie smierdza.
Juz samo zalozenie konta w polskim banku dla LLC to nie jest taka prosta sprawa... wiele bankow wogole tego nie zrobi, w innych decyzje podejmowane na poziomie centrali obwarowane roznymi zakazami... nie takie to proste jak sie wydaje. Juz pomijam ze samo LLC nie znaczy ze wlasciciel ma nie placic podatkow, wlasciwie konstrukcja spolki jest taka ze owszem spolka nie placi, natomiast zyski sa opodatkowane indywidualnie na poziomie udzialowcow. Bardzo upraszczajac, spolka LLC to teoretycznie sposob na ominiecie CIT. Kluczowa sprawa tutaj to miejsce rezydencji podatkowej wlasciciela LLC... a tego nie wiemy....
To wszystko tomoxx co tu wypisujemy to tylko rozkminy bo tak naprawde to chuja wiemy.

Tak na marginesie... nie chce jeszcze bardziej wkurwiac juz rozdraznionych modelek, ale mam nadzieje ze grzecznie placicie podatki od dochodow z SU. Bo jesli te wszystkie problemy to nie tylko jakies drobne niejasnosci z bankiem, tylko cos grubszego i szykuje sie tam jakas kontrola krzyzowa to moze byc niewesoło. Dla ewentualnie "nieplacacych" podatku, brak wyplat z SU bylby wtedy najmniejszym problemem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 10:36


Lejlalopez pisze:Pytalam wrozki mowila ten tydz, ktos pytal tez. Sama karty stawialam i tez ten tydz. Nienawidze ich zachowan


Pozostało dziś czyli środa czwartek i piątek :roll:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 10:41


@moderator brak pokazów gdyby każda tak zrobiła to byłaby szansa ze ogarną dupę przed majówka
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 10:46


Bez kitu pierwszy post który pojawił się w temacie wróżki uznałem za żarcik, byłem przekonany że któraś tak wyjebała dla rozluźnienia atmosfery i kręci bekę...
ale wy chyba tak tak naprawdę :rofl:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości