Sylwester u MokrejMisi22

Zaproponuj nowy konkurs!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Sylwester u MokrejMisi22
23 kwie 2019, 03:04
Przywracam temat...

autor: MokraMisia22


MokraMisia22 pisze:Hej. Co byście powiedzieli na zorganizowanie konkursu pt. " Sylwester u MokrejMisi22". Może ktoś z transmitujących chciałby dołączyć do zorganizowania takiej imprezy?? A widzowie mogliby wziąć udział w konkursie w którym do wygrania będą bilety na taką imprezę:-)


nobody69 pisze:
MokraMisia22 pisze:Hej. Co byście powiedzieli na zorganizowanie konkursu pt. " Sylwester u MokrejMisi22". Może ktoś z transmitujących chciałby dołączyć do zorganizowania takiej imprezy?? A widzowie mogliby wziąć udział w konkursie w którym do wygrania będą bilety na taką imprezę:-)
Bilety na imprezę? W sensie bilet na jakąś wypasioną, grupową transmisję, czy wejściówka na real? :D
Byłoby dobrze od razu wyjaśnić, na czym ten konkurs miałby polegać, jakieś szczegóły, wtedy myślę więcej osób by się określiło, czy są chętni czy nie.


MokraMisia22 pisze:Myślałam o realu:-) tylko jak to zorganizować żeby nie dostać bana:-)


nobody69, myślisz że jest szansa na organizację czegoś takiego??


nobody69 pisze:
MokraMisia22 pisze:Myślałam o realu:-) tylko jak to zorganizować żeby nie dostać bana:-)

Bana za coś takiego być nie powinno, w końcu już nie raz się zdarzyło, że dwie transmitujące umówiły się i zrobiły wspólną trans. Tu jedyną różnicą będzie to, że jedną z transmitujących zastąpi zwycięski widz ;P Regulamin zabrania tylko podawania jakichkolwiek danych do kontaktu poza serwisem, więc logicznie rzecz biorąc, z wygraną osobą można dogadać szczegóły na samym szołapie, na priwie chociażby. Więc moim zdaniem o bana nie ma się co martwić.
A czy jest szansa? Raczej tak, tym bardziej że nie kojarzę, żeby ktoś wcześniej wyszedł z takim pomysłem, z konkursem na wspólną imprezę. Największym problemem moim zdaniem będzie raczej to, jak to rozreklamować, żeby jak najwięcej ludzi się dowiedziało i wzięło udział ;)
Halo halo, może ktoś z forumowiczów wpadnie na pomysł i podpowie, jak to zorganizować najlepiej?


MokraMisia22 pisze:Czy ktoś z transmitujących miałby ochotę dołączyć do zabawy sylwestrowej? Moglibyśmy to zrobic u nas w domu. Czekamy na odpowiedzi.


Grand94 pisze:Takie małe zainteresowanie, czy już wszystko uzgodnione przez PW?

Bo pomysł naprawdę dobry :)


nobody69 pisze:Strzelam, że prędzej to pierwsze... szołap i foro tym się charakteryzują, że tu wiele krów, co dużo ryczą.


tomyyyyy pisze:Sylwester tylko z polsatem:)


ZmeczonaReka pisze:Ja czekam az będzie informacja odnośnie sylwestra U Szwagrow :D


Mr.Bungle pisze:
MokraMisia22 pisze:Czy ktoś z transmitujących miałby ochotę dołączyć do zabawy sylwestrowej? Moglibyśmy to zrobic u nas w domu. Czekamy na odpowiedzi.
A Kogo szukacie, określcie preferencje, babów chłopów?.. :cool3:


pawix92 pisze:Jak najbardziej idelany pomysł, wrecz bardzo kreatywny :) pozdro



kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znając Misię z SU to pewnie 10% pewne. Tylko czy ktoś się odważy...........? :)
Awatar użytkownika
NiceMan3131
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zniewalajaca
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: niceman3131



Wróć do Konkursy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości