sweet_young_girl/Natalka20

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sweet_young_girl/Natalka20
17 kwie 2019, 16:07


Przywracam temat po awarii...

autor: HenryChinaski1

HenryChinaski1 pisze:Ależ to prawdziwe ruchadło - w dobrym tego słowa znaczeniu. Mega cyc, fajna dupa, wcięcie. Podobno z Rumunii - tak twierdzi.... kształty oraz wielkość tych jej najważniejszych części to jak Parlament zwany też Domem Ludowym w Bukareszcie zbudowany przez nieodżałowanego Nicolae Ceausescu.
No ale 18 lat to raczej na pewno nie ma.


user pisze:Krótko i zwięźle. Petarda ;)


msn pisze:Ze zdjęcia niebrzydka, ale jeszcze jej nie widziałem. Trza będzie polować.


ukosnik211 pisze:Fajna dziewczyna ale jak z charakterem chuj wie ;p


Roamir pisze:Często można coś zobaczyć na sępa na ogólnym, ale szczerzę polecam wejść na privka, ciało poezja, a te cycki szarpał by jak cygan zasiłek.. :D


Gebels pisze:Kolejne kurwisko co się tylko nadaje do jednego...


michu123 pisze:
Gebels pisze:Kolejne kurwisko co się tylko nadaje do jednego...
Taka prawda że to kolejna dziewczyna szkalowana przez Ciebie :|
A wracając do dziewczyny to petarda ;) trafia do mojej listy ulubionych na SU :)


michal.12-80 pisze:dla mnie jest piękna :D


michu123 pisze:
michal.12-80 pisze:dla mnie jest piękna :D
Ale że z figury czy twarzy(chyba nie pokazuje) Ale jest taka fajna bo szczupła i takie mega cyce :D Ale ogólnie fajna jest i fajnie się prezentuje :)


msn pisze:Dobra jest.
Niezły cyc, zacna sylwetka.
Teraz ma super szorty (pięknie widać cameltoe) i co chwilę się masuje po cipce.
ruchable mocno :fap:


online - https://showup24.tv/sweet_young_girl


Samiec pisze:Ta dziewczyna robi naprawdę super privy. Jest bardzo żywiołowa i naprawdę bardzo się stara co jej zresztą świetnie wychodzi. Jeden z najlepszych biustów jakie kiedykolwiek były na SU. A tak poza tym to też fajna dziewczyna jak się pogada z nią :)


Fapka pisze:Dopiszcie mnie do listy, która lubi jej biust. Ta lista jest długa xD
Nie nadaje teraz zbyt często, ale to może nawet lepiej, bo idzie bardziej docenić obecność :meeting:


opeth65 pisze: :fap:
Fapka pisze:Dopiszcie mnie do listy, która lubi jej biust. Ta lista jest długa xD
Nie nadaje teraz zbyt często, ale to może nawet lepiej, bo idzie bardziej docenić obecność :meeting:
:fap: :fap:


radosny26 pisze:Dobre privki robi, polecam. Na ogólnym czasami robi pokazy, ostatnio cel polewanie mlekiem był megaa. :fap:


raincrow pisze:Co tu dużo mówić super piersi :) Szkoda, że twarzy nie pokazuje




radosny26 pisze:Pamiętam jak zaczynała nadawać, nago pokazywała się tylko za napiwki albo na priv. Jak zrobiła tatuaże to mówiła że bluzki nie zdejmuje bo nie chce pokazać tatuaży. Ostatnimi czasy ceny poszły w dół, głos jest na ogólnym, pokazuje się cała nago, czasami można nawet zobaczyć kawałek buzi.
Wczoraj było dużo alko na trans i na koniec nie kontrolowała albo zapomniała że widać buzię. Moim zdaniem bardzo ładna :air_kiss:


kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Issum i 176 gości