PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
malinka pisze:Ja wystepuje na drozszych priv z twarza i potrafie na SU zarobic min 1000 zl do 2000 dziennie to ile taka Paris musi zarobic wysteppujac z twarza a jest sliczna dziewczyna :o tez nie chce mi sie wierzyc ze na CB idzie wiecej zarobic jak tam jest tyle dziewczyn :) ale moze sie myle bo to sa jednak zagraniczne kamery ?


Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:
malinka pisze:Ja wystepuje na drozszych priv z twarza i potrafie na SU zarobic min 1000 zl do 2000 dziennie to ile taka Paris musi zarobic wysteppujac z twarza a jest sliczna dziewczyna :o tez nie chce mi sie wierzyc ze na CB idzie wiecej zarobic jak tam jest tyle dziewczyn :) ale moze sie myle bo to sa jednak zagraniczne kamery ?




Łapy precz od naszego szołapka.
To jest nasze miejsce tu jest nasz dom :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tak sobie siedzę, czytam i się zastanawiam... dlaczego nie kupiłem popcornu oraz coli? :)

@ruger Aż mnie korci, aby się podreklamować, że w moim studiu będę pobierał tylko 10% - taka ze mnie tania dziwka. A w ogóle, to jestem do rany przyłóż i te pe ;)

A kończąc już autoreklamę, to powiem, że generalnie, każde studio, jakiemu się przyglądałem na CB, jeśli to widać że to jest studio - albo jeszcze lepiej, otwarcie się, jako studio lansują (bo niektóre to ukrywają!), prowadzi profile lasek - i jak one przestają współpracować to, laska znika z tego profilu a jej profil dalej wisi. Aby daleko nie uciekać, np. jedna, której nie mogę do dziś namierzyć, pod jakim nickiem nadaje, jeśli w ogóle, to taka fajna Rosjanka: Jelleser

https://tv.chaturbate.com.pl/jelleser/

Od 4 miesięcy nie nadaje. Ale wszystkie prawa pozostały w studiu:

https://twitter.com/funclub78226024
https://www.instagram.com/vr_models_studio/

Generalnie, mają sporo, ładnych dziewczyn. I mają własne lokale. Czasami się zastanawiam, czy to nie jest jakiś burdel w Moskwie, gdzie część lasek po prostu dorabia online. Nie mam pojęcia, ile oni zgarniają % od ich transmisji, ale na pewno inwestują w dziewczyny na dzień dobry i kasę dają - pewnie nie czekając na przelewy, aż spłyną.

Większość tego tupu studiów na CB przynajmniej, to jednak Wschód. Ewentualnie Wenezuela. Bo już nie sąsiednia Kolumbia... Laski z Kolumbii nie potrzebują już pośredników. Kiedyś, kiedy kamerki nie były tak popularne, to tych studiów także w PL było na pęczki - i pełno ogłoszeń. Ale od kiedy jest SU w powszechnej świadomości a i CB zaistniał, to prawda jest taka że model biznesowy tych portali jest camgirl-portal-widz - i nie bardzo jest miejsce na dodatkowych pośredników. Zostali wyeliminowani przez sam schemat biznesowy tego portalu.

Jedyna realna usługa, jaką może świadczyć "opiekun" dla camgirl, to moderacja i tłumaczenie z j. angielskiego - jeśli ta go nie zna... Ile warta jest ta usługa? Nie wiem...

Ale nie jestem tak krytyczny, jak Wy wobec Zozole. On miał to szczęście i odwagę w życiu, że znalazł swoją camgirl. I teraz próbuje powiększyć stajenkę ;) Niestety, moje półżartem (ale pół serio!) zagrywki, czy to do Bambam, czy Kini - spełzły na niczym... :( Także @ruger, nie płacz, że Twoje CV na ruchacza Bunny zostało odrzucone. Nie Ty pierwszy i nie ostatni... ;) Poza tym, tak na serio - camgirl w parze z jakimś facetem na kamerkach, z reguły mniej widowni ściąga i mniej żetów się sypie, niźli sama zarobi... My - widzowie, chyba nie bardzo lubimy oglądać, jak nasze wirtualne ideały są brukane, przez jakieś nieociosane typy. Patrz - moje "taneczne" podsrywy do Kini, ilekroć sobie przypomnę... :cool3:
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie mówiłem, że startowałem na ruchacza Bunny (to stanowisko jest już zajęte :) tylko na ruchacza na KANALE Bunny dla pań które zaprosi :)

malinka pisze:Ja wystepuje na drozszych priv z twarza i potrafie na SU zarobic min 1000 zl do 2000 dziennie to ile taka Paris musi zarobic wysteppujac z twarza a jest sliczna dziewczyna :o tez nie chce mi sie wierzyc ze na CB idzie wiecej zarobic jak tam jest tyle dziewczyn :) ale moze sie myle bo to sa jednak zagraniczne kamery ?


Ta ta... wszystkie zarabiacie takie kokosy a potem się okazuje, że przelewy nie przychodzą tydzień i już płacz bo "KIEDY BĘDZIE PRZELEW bo 1szy się zbliża a ja nie mam z czego zapłacić czynszu!" A na CB nie ma kokosów, troszkę większe są zarobki dzięki różnicy kursów ale też i większa konkurencja w "średnim" pułapie urody/zaangażowania i niebotyczna w "wysokim", czasami trafi się jakiś Janusz-zakochaniec który sypnie złotem ale tacy wariaci mogą się trafić i na SU
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Agrax pisze:Nie nazywam jej dziwka, kretynko, dlatego ze mi nie dala. 99,999999% mi nie dalo a tylko Pamcie nazywam dziwka. W Twoim rozumowaniu jest wielka dziura. Tak to jest jak sie wyjdzie z kuchni bez zgody chlopaka/narzeczonego/meza. Swieci sie glupota w necie ;)


Dziwka to by akurat byla, gdyby Ci dala w zamian za Twoje zetony. To, ze tego nie zrobila jedynie dobrze o niej swiadczy. Nie wiem ile osob Ci dalo, ile nie - wiem, ze wyzywasz wszystkie panienki z SU do ktorych wzdychales, a gowno z tego wyszlo.

Nie musze pytac nikogo o zgode do wyjscia z kuchni czy jakiegokolwiek innego pokoju. Nie mierz innych swoja miara - moze Ty musisz o wszystko prosic swojego chlopaka, a za pozwolenie na wejscie na SU musisz mu dac dupy lub obciagnac.
Awatar użytkownika
nikola-xxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nikola-xxx pisze:
Agrax pisze:Nie nazywam jej dziwka, kretynko, dlatego ze mi nie dala. 99,999999% mi nie dalo a tylko Pamcie nazywam dziwka. W Twoim rozumowaniu jest wielka dziura. Tak to jest jak sie wyjdzie z kuchni bez zgody chlopaka/narzeczonego/meza. Swieci sie glupota w necie ;)


Dziwka to by akurat byla, gdyby Ci dala w zamian za Twoje zetony. To, ze tego nie zrobila jedynie dobrze o niej swiadczy. Nie wiem ile osob Ci dalo, ile nie - wiem, ze wyzywasz wszystkie panienki z SU do ktorych wzdychales, a gowno z tego wyszlo.

Nie musze pytac nikogo o zgode do wyjscia z kuchni czy jakiegokolwiek innego pokoju. Nie mierz innych swoja miara - moze Ty musisz o wszystko prosic swojego chlopaka, a za pozwolenie na wejscie na SU musisz mu dac dupy lub obciagnac.



Żadna mu nigdy nie dała i nie da, bo to nawet nie chodzi o wyglad, a o charakter. Dziewczyny nie lubią nachalnych i przemądrzałych chłopczyków-komputerowców. :bye:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Nie mówiłem, że startowałem na ruchacza Bunny (to stanowisko jest już zajęte :) tylko na ruchacza na KANALE Bunny dla pań które zaprosi :)

malinka pisze:Ja wystepuje na drozszych priv z twarza i potrafie na SU zarobic min 1000 zl do 2000 dziennie to ile taka Paris musi zarobic wysteppujac z twarza a jest sliczna dziewczyna :o tez nie chce mi sie wierzyc ze na CB idzie wiecej zarobic jak tam jest tyle dziewczyn :) ale moze sie myle bo to sa jednak zagraniczne kamery ?


Ta ta... wszystkie zarabiacie takie kokosy a potem się okazuje, że przelewy nie przychodzą tydzień i już płacz bo "KIEDY BĘDZIE PRZELEW bo 1szy się zbliża a ja nie mam z czego zapłacić czynszu!" A na CB nie ma kokosów, troszkę większe są zarobki dzięki różnicy kursów ale też i większa konkurencja w "średnim" pułapie urody/zaangażowania i niebotyczna w "wysokim", czasami trafi się jakiś Janusz-zakochaniec który sypnie złotem ale tacy wariaci mogą się trafić i na SU


Ja jakos z tym problemow nigdy nie mialm zeby brakowalo do 1 ;) Wydaje mi sie ze jesli dziewczyna robi pokazy z twarza i jest nie leniwa to jest w stanie tutaj duzo zarobic.
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Dziewczyny nie lubią nachalnych i przemądrzałych chłopczyków-komputerowców.

myślałem że to kucharz, nie ważne :)

Agrax, bez urazy, ale Twój post o tym jak zajebiście jest na CB wygląda jakbyś już nie tylko chciał Paryżankę hejtować, ale sprawić żeby cało SU padło :)
prawie jakaś krucjata anty szołapowa :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Obrazek

23:03 ostro w BMW

Nago,ostra placówka cipki I zupki, na dwie dziurki,klapsy, wypinki-moze akurat będzie ktoś szedł
8 min.
100 żetonów

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski pisze:
Nago,ostra placówka cipki I zupki


Zupki? Ramen?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
e-Laski pisze:
Nago,ostra placówka cipki I zupki


Zupki? Ramen?



:lol: :lol: :lol: tak się robi prawdziwy ramen
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak zupki to tylko te z Radomia ;)
Tak czy owak Twoja zupka też jest niczego sobie.

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Taka młodziutka i już ma prawko szacun za ogarnięcie :good3: :D ciekwy jestem czy zdecyduje się na bmw i jaki model wybierze, może zdecyduje sie na transmisje w plenerze ?
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:tak się robi prawdziwy ramen

aż się głodny zrobiłem :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Pamela często transmituje nocami, chyba bardzo potrzebna jej kasa i to bmw co się chwaliła, trochę słabe.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Permanent pisze:Pamela często transmituje nocami, chyba bardzo potrzebna jej kasa i to bmw co się chwaliła, trochę słabe.


Slaby to jest twoj charakter koles skoro komentujesz 'takie' rzeczy :haha:

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zapachniało mi Agrestem z tym przytykiem co do samochodu. On tak płakał z zazdrości na czacie, ze któraś z tych jego 'koleżanek', chce kupić drogi samochód i jakie to niby nieodpowiedzialne i w ogole beeee... Nie pamiętam o którą chodziło, ale pomyslalam od razu o nim :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna, ja nie wiem co to jest teraz za lobby ale to nie tylko tu, coraz częściej się słyszy, po co kupować auto za 150k jak można kupić za 40k i też będzie jeździć, na wakacje też można jechać w ciepłe kraje albo zamieszkać w szklarni, i tu i tu ciepło :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Permanent pisze:Pamela często transmituje nocami, chyba bardzo potrzebna jej kasa i to bmw co się chwaliła, trochę słabe.


BMW wzięła z wypożyczalni :)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No właśnie, a tak pozatym nie róbmy jakiegoś wielkiego luksusu z samochodu za 150 k. Luksusem to może być samochód od 300 k wzwyż.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości