AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe pisze:Trzeba przyznać, że córkę ma mądrą jak na niecałe 20 lat.


Jak ktoś jest mądry to nie nadaje na kamerkach erotycznych .... bęc
Awatar użytkownika
Steve'o
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2019, 15:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Steve'o pisze:
Hebebe pisze:Trzeba przyznać, że córkę ma mądrą jak na niecałe 20 lat.


Jak ktoś jest mądry to nie nadaje na kamerkach erotycznych .... bęc


Jak ktoś jest mądry to nie pokazuje TWARZY na kamerkach erotycznych, chyba że juz z góry zakłada ze w ten sposób będzie zarabiał do emerytury. Ponieważ pracodawca w normalnej pracy nie zawsze jest wyrozumiały, i mądra dziewczyna w przedziale 20-24 lata wie że po skończeniu z SU może zacząc normalnie życ i pracować, bo nie zawsze środowisko w którym żyje to zrozumie
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 22:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


RamesNowekonto pisze:
Steve'o pisze:
Hebebe pisze:Trzeba przyznać, że córkę ma mądrą jak na niecałe 20 lat.


Jak ktoś jest mądry to nie nadaje na kamerkach erotycznych .... bęc


Jak ktoś jest mądry to nie pokazuje TWARZY na kamerkach erotycznych, chyba że juz z góry zakłada ze w ten sposób będzie zarabiał do emerytury. Ponieważ pracodawca w normalnej pracy nie zawsze jest wyrozumiały, i mądra dziewczyna w przedziale 20-24 lata wie że po skończeniu z SU może zacząc normalnie życ i pracować, bo nie zawsze środowisko w którym żyje to zrozumie


Nie pokazywanie twarzy na kamerkach erotycznych to jak kupowanie samochodu po obejrzeniu zdjęć wnętrza. Widzisz "wyposażenie i w sumie myślisz można pojeździć" ale już nie wiesz jaki jest na zewnątrz "stan karoserii" i czy byś się chciał z czymś takim na mieście pokazać. Ogólnie pokazy erotyczne bez twarzy ..TAK ale tylko dla osób , parek które robią to bo lubią i chcą się pokazywać. Pokazy erotyczne za kasę bez twarzy nie powinny mieć racji bytu ! Tylko desperaci wchodzą oglądać rozklapichy bez głowy na wizji i jeszcze za to płacą a nawet nie wiedzą czy oglądają właśnie ślimaka bezzębnej jadzi z krzywym nosem i pryszczami na czole.
Awatar użytkownika
Steve'o
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2019, 15:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Steve'o pisze:
RamesNowekonto pisze:
Steve'o pisze:
Hebebe pisze:Trzeba przyznać, że córkę ma mądrą jak na niecałe 20 lat.


Jak ktoś jest mądry to nie nadaje na kamerkach erotycznych .... bęc


Jak ktoś jest mądry to nie pokazuje TWARZY na kamerkach erotycznych, chyba że juz z góry zakłada ze w ten sposób będzie zarabiał do emerytury. Ponieważ pracodawca w normalnej pracy nie zawsze jest wyrozumiały, i mądra dziewczyna w przedziale 20-24 lata wie że po skończeniu z SU może zacząc normalnie życ i pracować, bo nie zawsze środowisko w którym żyje to zrozumie


Nie pokazywanie twarzy na kamerkach erotycznych to jak kupowanie samochodu po obejrzeniu zdjęć wnętrza. Widzisz "wyposażenie i w sumie myślisz można pojeździć" ale już nie wiesz jaki jest na zewnątrz "stan karoserii" i czy byś się chciał z czymś takim na mieście pokazać. Ogólnie pokazy erotyczne bez twarzy ..TAK ale tylko dla osób , parek które robią to bo lubią i chcą się pokazywać. Pokazy erotyczne za kasę bez twarzy nie powinny mieć racji bytu ! Tylko desperaci wchodzą oglądać rozklapichy bez głowy na wizji i jeszcze za to płacą a nawet nie wiedzą czy oglądają właśnie ślimaka bezzębnej jadzi z krzywym nosem i pryszczami na czole.



Czesto jest tak że jak buzia jest w miare to ciało zaniedbane do granic możliwości, więc wolę na privka wziąć dziewczynę która ma piękny uśmiech i zęby jak z reklamy colgate z mega pięknym ciałem, niż dziewczyne z buzią ;) Także nie ma już co dyskutować na ten temat bo dobrze że jest różnorodność i każdy znajdzie coś dla siebie , więc nie zaśmiecajmy juz tematu z Ann :P
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 22:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Myślę, że dużo dziewczyn pokazało na SU twarz przez te kilka lat. Wiem, że niektóre skończyły z SU i normalnie pracują nie mają problemów więc albo SU ogląda mało ludzi w Polsce albo po prostu rzadko bo mają swoją kobietę a tam tylko zaglądają. Rekord biletów to niby niecałe 350 na 30 mln kraj i ponad 4 tysiące widzów w tamtym momencie to raczej średnio. Dodajcie do tego mały procent ludzi nie z Polski, którzy też wchodzą ale rzadko się odzywają.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


To jest pewien błąd logiczny: dużo widzów = zostanie się szybko rozpoznanym, mało widzów = jest się anonimowym. Możesz mieć 20 widzów, zrobić grupową dla 5 z nich a tylko JEDEN Cię nagra, potem pokaże filmik na komórce kolegom z pracy wśród których będzie np. Twój wujek, który sam nie wchodzi na SU i tym bardziej nie przegląda CW w poszukiwaniu filmików swojej kuzynki ale pyks, zbieg okoliczności sprawił, że zobaczył Twoją intymną akcję. I już życie zniszczone. Albo trafi się JEDEN widz spośród kilkunastu który ma stalkierskie zapędy i po wymienionych 4 PW z Tobą ubzdurał sobie, że on Cię kocha i Ty też go kochasz tylko jeszcze o tym nie wiesz - i on zrobi WSZYSTKO żeby doprowadzić Cię przed ołtarz. A wielokrotnie wzgardzany, wyszydzany i poniżany - postanowi zadedykować swoje życie jednemu celowi - zamienieniem Twojego życia w piekło! I będzie tak długo szukał i węszył aż dowie się wszystkiego o Tobie i sprawi, by każda jedna osoba którą znasz dowiedziała się o tym co robisz na SU. I w ten sposób jeden, jedyny widz zamienił Twoje życie w piekło. A możesz nadawać 3-4 lata i nie dorobić się żadnego stalkiero-zakochańca, możesz nie zostać nigdy rozpoznaną, różnie bywa.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Takie bzdury piszecie że po przeczytaniu pierwszego zdania już się nie chce czytać.. Ja powiem tylko od siebie że dla mnie dziewczyny co nie mają odwagi pokazywać twarzy powinny dać sobie spokój z SU. Kto normalny chce oglądać manekiny bez głowy? Jak się niema jaj do kamerek to się nie powinno za to brać wcale.

a tak btw to przestańcie już tu śmiecić.

Wczoraj był zajebisty pokazik u Królowej. Kto wdział ten wie. :heart: :heart: :heart: :heart:

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj był zajebisty pokazik u Królowej. Kto wdział ten wie. :heart: :heart: :heart: :heart:


Po chuju,powoli sama niszczy siebie. Smutne.
Awatar użytkownika
Jan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:shock2:
sirpsychosexy pisze:Takie bzdury piszecie że po przeczytaniu pierwszego zdania już się nie chce czytać.. Ja powiem tylko od siebie że dla mnie dziewczyny co nie mają odwagi pokazywać twarzy powinny dać sobie spokój z SU. Kto normalny chce oglądać manekiny bez głowy? Jak się niema jaj do kamerek to się nie powinno za to brać wcale.

a tak btw to przestańcie już tu śmiecić.

Wczoraj był zajebisty pokazik u Królowej. Kto wdział ten wie. :heart: :heart: :heart: :heart:

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl

Skork faceci na SU nie mają jaj i później nękają laski bo są zdesperowanymi stulejarzami to się nie dziw. I dużo upośledzonych facetów nagrywa więc to czemu miałyby pokazywać twarz? Zwłaszcza, że pycholom korpusy się bardzo podobają a często korpusom dają nawet więcej żet niż laskom z twarzą.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Jak ktoś jest frajerem i chcę rzucać na korpusy jego sprawa
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Jak ktoś jest frajerem i chcę rzucać na korpusy jego sprawa

Na SU liczy się glownie ciało chyba, że laska nie zamierza się rozbierać wtedy twarz. Umówmy się, że nie ma pięknych kobiet na showupie a przynajmniej ja żadnej nie widziałem, było kilka ładnych ale przez chwilę.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe pisze:. Umówmy się, że nie ma pięknych kobiet na showupie a przynajmniej ja żadnej nie widziałem, było kilka ładnych ale przez chwilę.


ja widziałem jedną .. taka blondynka..naprawdę fajna... ostatnio trochę nabrała ciała, ale to nawet lepiej.. jest dużo bardziej kobieca i ponętna przez to.. fajne historie opowiada.. takie z morałem, można sporo wynieść z tych opowieści i nie popełniać w życiu jakiś tam błędów
nicki zmienia dość często...
fajnie tańczy
dla mnie 11/10.5
potrafię przy niej zwalić ze dwa razy w 10 minut.. ostatnio 2 razy po historie o kolesiu z Sosnowca...aż klaw zalałem i spaliła mi się literka jedna
taka to maszyna z tej dziewczyny
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Same wymalowane plastiki, nie mam nic do makijażu od czasu do czasu ale te laski nawet jak się wystroją to są przeciętne.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe pisze:
sirpsychosexy pisze:Jak ktoś jest frajerem i chcę rzucać na korpusy jego sprawa

Na SU liczy się glownie ciało chyba, że łaska nie zamierza się rozbierać wtedy twarz. Umówmy się, że nie ma pięknych kobiet na showupie a przynajmniej ja żadnej nie widziałem, było kilka ładnych ale przez chwilę.


Jest Perła ,Sweet... w sumie tyle no może jeszcze Calipso jak się dobrze zrobi i TheJawel . Ale te dwie ostatnie to tak naciągane haha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:
Hebebe pisze:
sirpsychosexy pisze:Jak ktoś jest frajerem i chcę rzucać na korpusy jego sprawa

Na SU liczy się glownie ciało chyba, że łaska nie zamierza się rozbierać wtedy twarz. Umówmy się, że nie ma pięknych kobiet na showupie a przynajmniej ja żadnej nie widziałem, było kilka ładnych ale przez chwilę.


Jest Perła ,Sweet... w sumie tyle no może jeszcze Calipso jak się dobrze zrobi i TheJawel . Ale te dwie ostatnie to tak naciągane haha

Dla mnie one nie są ani piękne ani ładne, przeciętne poprawiane kobiety.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe pisze:Dla mnie one nie są ani piękne ani ładne, przeciętne poprawiane kobiety.


Jedna - brzydka, druga - ani piękna ani ładna, trzecia - przeciętnie poprawiona, czwarta - za bardzo wymalowana, piąta - dziwka nie warta uwagi...
Tak! - To wypowiedzi naszpikowane wręcz obiektywizmem!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to może Kiciu powiedz nam jakie są dla ciebie piękne kobiety. Podaj jakiś przykład :dance3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hebebe pisze:
sirpsychosexy pisze:Jak ktoś jest frajerem i chcę rzucać na korpusy jego sprawa

Na SU liczy się glownie ciało chyba, że laska nie zamierza się rozbierać wtedy twarz. Umówmy się, że nie ma pięknych kobiet na showupie a przynajmniej ja żadnej nie widziałem, było kilka ładnych ale przez chwilę.


Są prywatne transmisje gdzie dziewczyna pokazuje buzie, ale czesto dużo osób nie stać żeby wydać tyle żetonów, więc mają ból dupy że dziewczyna nie pokazuje na ogólnym ;) a co do pięknych kobiet to faktycznie ciężko znaleźć na SU, ale np. Ccataleya i wisienkasu śliczne są, reszta mocno przeciętna
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 22:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Hebebe pisze:Dla mnie one nie są ani piękne ani ładne, przeciętne poprawiane kobiety.


Jedna - brzydka, druga - ani piękna ani ładna, trzecia - przeciętnie poprawiona, czwarta - za bardzo wymalowana, piąta - dziwka nie warta uwagi...
Tak! - To wypowiedzi naszpikowane wręcz obiektywizmem!

A co nie? Na pewno zdesperowany stulejarz, któremu nawet takie szmaty się podobają obiektywnie ocenia zwłaszcza jak ma pełne jaja hahahahaha. Piszę szczerze co myślę a ty widocznie laski z najniższej półki miałeś chociaż pewnie nawet takie cię nie chcą i dlatego masz obniżone wymagania.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: _Kurier_ i 28 gości