AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: AnnPearl/BOGINIANN
08 lip 2016, 04:13
crazy_love pisze:
MyNameIsMystery pisze:
LunaMoon pisze:No trochę jednak "ciapa" skoro pozwala swojej kobiecie na pokazy. Myślałam, że z rozbieraniem skończy, a ona tym bardziej paraduje i to za grosze do tego priwkuje. Czegoś takiego to nie rozumiem :) Sama jestem w związku i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Ja to nawet zaglądać na ShowUp.tv muszę w tajemnicy a co dopiero pokazy, o tym nie ma mowy. Prawdziwy mężczyzna nigdy by na coś takiego nie pozwolił, koniec kropka.



No masz raję Luna. Aczkolwiek wiesz, z drugiej strony może on mieć po prostu gówno do gadania za przeproszeniem...
Nie wiadomo jak są dogadani.

Dokladnie!

zalezy jak sie dogaduja i jakie maja podejscie do tego, co innego gdy oni sie poznali jak ona juz nadawala!

mi chodzi bardziej o jego zachowanie... widac ze Annperl ma ostatanie zdanie a on jak taka pizda -podaj przynies pozamiataj!
Ann do niego- umyj mi kieliszek, a ona co robi? pucuje jej kieliszek, idz mi po blyszczyk a on co? leci... strata cipa, traktuje Go jak posmiewisko troche!
Moim zdaniem nie dobrali sie w ogoole, Ona przebojowa a on za spokojny!


Właśnie według mnie Ann może mieć tylko takiego mężczyznę bo z innym by się pozabijała :)

https://showup24.tv/AnnPearl
https://showup24.tv/profile/AnnPearl
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
08 lip 2016, 14:45
Nie wiem jakie są tam między nimi układy, ale czasami jest tak, że "coś" ciągnie do siebie ludzi o odmiennych charakterach. Jednak IMHO "przyciągać się" to nie to samo, co "pasować do siebie".


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
22 lip 2016, 13:42
Ladnie razem wyglądają, pasują do siebie. Fajnie byłoby zobaczyć coś więcej.
Terre.d.Hermes


Re: AnnPearl/BOGINIANN
28 lip 2016, 11:08
slyszalem o legendarnej ann. niech mi ktorys wytlumaczy na czym polegal jej fenomen ? bo teraz juz sie chyba skonczylo...
Awatar użytkownika
Boy1234
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 26 lip 2016, 12:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Callmebaby
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Paccorabacco


Re: AnnPearl/BOGINIANN
28 lip 2016, 11:46
Boy1234 pisze:slyszalem o legendarnej ann. niech mi ktorys wytlumaczy na czym polegal jej fenomen ? bo teraz juz sie chyba skonczylo...

Miala swoje 5 minut i tyle.Skonczyl sie obieg,zreszta ostatnio kilka razy pokazala sie z facetem wiec nie ma co liczyc na hojnosc swoich fanow.
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
28 lip 2016, 12:12
Boy1234 pisze:slyszalem o legendarnej ann. niech mi ktorys wytlumaczy na czym polegal jej fenomen ? bo teraz juz sie chyba skonczylo...


Jej fenomen polegal na tym ze jako pierwsza robila artystyczne pokazy o zabarwieniu erotycznym, potrafil zrobic zajebiste show, świeża krew i umysł,to bylo coś nowego, wprowadziła styl, ze nie tzreba sie tylko zabawiać na showupie, ze liczy się cos wiecej "osobowosc, charyzma, pomysły!

ANN, Była pełna pomysłów, teraz jest już znudzona, pzremęczona, no i żeton się nie zgadza jak kiedys.
Ann potrafiła wyciahnąc bez obiegu po pare tyś zł za transmisji, bez wulgarzymów, wyuzdania oraz pełnej nagosci!
Mysle ze ten potencjał znisczyl alkohol oraz zapał do pracy, nie jest już tak zaangażowana w pomysły oraz wygląd, kiedys nosila piekna bielizne a teraz stare dresy, jej pokazy ograniczaja sie do siedzenia w kuchni ze swoim facetem, ktory ogranicza pokazy Annperl...
Moze nie jest skonczona, ale mysle ze taki miesieczna przerwa dobrze by jej zrobila, zeby fani mogli zatesknić :) małe zmiany czyli powrót do pierwszych transmisji, :)

Pewne jest to, ze za czeste siedzenie na kamerkach wyniszcza dziewczyny, czesto te zjawisko można zauważyć u dziewczyn które najczesciej przesiadują, głownie panie z TOP! na ShowUp.tv... min Wisnia, WrednaPaula,AnnPerl, i wiele innych... Kamerki rozleniwiają, cofa intelektualnie, mało tego niszczą psychicznie oraz fzycznie, niestety ale jesli nie rozgraniczymy życia prywatnego, zawodowego, a kamerki... to można wiecej stracic jak zyskać, ShowUp.tv MOZE ZNISZCZYĆ ZYCIE.

a mianowicie mozna popasc w tak zwaną rutynę, Depresję, alkoholizm i wiele innych przypadłiosci -labirynt z którego nie ma wyjscia, bo nagle okazuje sie ze, czas swietlny minał i jestesmy w czarnej dupie, bez szkoly bez pracy bez rodziny bez perspektyw na przyszlosc, bez chęci na zmiany...
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
28 lip 2016, 19:01
Dobry tekst Polin, zwłaszcza dwa ostatnie akapity. W życiu nie ma nic za darmo. Te ślizganie sie na januszach i uzależnienie się od ShowUp.tv wyjdzie kiedyś paniom bokiem :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
28 lip 2016, 22:43
Moim zdaniem bardziej jej zaszkodziły hejty konkurencji niż pokazy z facetem. Ja tam czekam na coś ostrzejszego z facetem ;)
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
28 lip 2016, 23:40
jurek_chujek pisze:Moim zdaniem bardziej jej zaszkodziły hejty konkurencji niż pokazy z facetem. Ja tam czekam na coś ostrzejszego z facetem ;)


Płonne twe nadzieje. Nie wydaje mi się żeby doszło pomiędzy nimi do czegoś ostrzejszego na wizji ale oczywiście mogę się mylić.
Awatar użytkownika
eloszki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 438
Rejestracja: 26 lip 2015, 15:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lexiaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
29 lip 2016, 03:35
jurek_chujek pisze:Moim zdaniem bardziej jej zaszkodziły hejty konkurencji niż pokazy z facetem. Ja tam czekam na coś ostrzejszego z facetem ;)

Hejty konkurencji były i w czasach kiedy szalała, transmisje były ciekawe i żeton się kręcił więc nie szkodziły wcale a może nawet podbudowywały zainteresowanie. Teraz po prostu nikomu się nie chce oglądać jak kolejny raz się mizia z kolesiem i wcina sałatkę.
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
29 lip 2016, 04:42
Prawda jest też taka, że jak dziewczyna przyznaje się do tego, że ma mężczyznę to wtedy traci wielu swoich fanów.

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
29 lip 2016, 21:55
Wunderbaum pisze:Hejty konkurencji były i w czasach kiedy szalała, transmisje były ciekawe i żeton się kręcił więc nie szkodziły wcale a może nawet podbudowywały zainteresowanie. Teraz po prostu nikomu się nie chce oglądać jak kolejny raz się mizia z kolesiem i wcina sałatkę.


Masz racje, głównie chodzi o to że jest po prostu nudna. Widać już że młoda nie jest, a widok cycków po ranz enty, nie robi wrażenia na kimś innym niż gimbaza.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
30 lip 2016, 01:14
jurek_chujek pisze:
Wunderbaum pisze:Hejty konkurencji były i w czasach kiedy szalała, transmisje były ciekawe i żeton się kręcił więc nie szkodziły wcale a może nawet podbudowywały zainteresowanie. Teraz po prostu nikomu się nie chce oglądać jak kolejny raz się mizia z kolesiem i wcina sałatkę.


Masz racje, głównie chodzi o to że jest po prostu nudna. Widać już że młoda nie jest, a widok cycków po ranz enty, nie robi wrażenia na kimś innym niż gimbaza.


Odniosłem wrazenie ze troche sie już meczy na showupie, ale co się dziwić, jest parwie od poczatku w sumie ile mozna siedziec?
Mam nadzieję że Ann wróci do szybkiej formy, Tęsknie za stara Ann
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
30 lip 2016, 02:48
Polin pisze:
jurek_chujek pisze:
Wunderbaum pisze:Hejty konkurencji były i w czasach kiedy szalała, transmisje były ciekawe i żeton się kręcił więc nie szkodziły wcale a może nawet podbudowywały zainteresowanie. Teraz po prostu nikomu się nie chce oglądać jak kolejny raz się mizia z kolesiem i wcina sałatkę.


Masz racje, głównie chodzi o to że jest po prostu nudna. Widać już że młoda nie jest, a widok cycków po ranz enty, nie robi wrażenia na kimś innym niż gimbaza.


Odniosłem wrazenie ze troche sie już meczy na showupie, ale co się dziwić, jest parwie od poczatku w sumie ile mozna siedziec?
Mam nadzieję że Ann wróci do szybkiej formy, Tęsknie za stara Ann


Myślę, że tamta stara Ann już nie wróci.

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
12 lis 2016, 21:07
Nie przeczytałam wątku do końca, zatrzymałam się na 13 stronie. Kur.., skąd tu tyle idiotów jadących po Ann że jest alkoholiczką??? Może jedźcie po wszystkich cukrzykach że są cukrzykami???

https://showup24.tv/AnnPearl
https://showup24.tv/profile/AnnPearl
Awatar użytkownika
Dagmara
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2016, 20:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
12 lis 2016, 21:52
Dagmara pisze:Nie przeczytałam wątku do końca, zatrzymałam się na 13 stronie. Kur.., skąd tu tyle idiotów jadących po Ann że jest alkoholiczką??? Może jedźcie po wszystkich cukrzykach że są cukrzykami???


Chyba nie jest alkoholiczką ale zdarzało się jej czasem przesadzić z ilością wypitych trunków. Ale jak dla mnie ta Ann się podoba widać ta miłość jej służy i o to chodzi.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
12 lis 2016, 23:10
Tiago pisze:
Dagmara pisze:Nie przeczytałam wątku do końca, zatrzymałam się na 13 stronie. Kur.., skąd tu tyle idiotów jadących po Ann że jest alkoholiczką??? Może jedźcie po wszystkich cukrzykach że są cukrzykami???


Chyba nie jest alkoholiczką ale zdarzało się jej czasem przesadzić z ilością wypitych trunków. Ale jak dla mnie ta Ann się podoba widać ta miłość jej służy i o to chodzi.

Nie da się ocenić czy ktoś jest alkoholikiem, patrząc tylko na pokazy na SU, gdzie wręcz wymagany jest luz i dobra zabawa. Niektórzy ludzie nie mogą się bawić bez alkoholu, może i tak jest z Ann.
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: AnnPearl/BOGINIANN
13 lis 2016, 12:47
michu123 pisze:
Tiago pisze:
Dagmara pisze:Nie przeczytałam wątku do końca, zatrzymałam się na 13 stronie. Kur.., skąd tu tyle idiotów jadących po Ann że jest alkoholiczką??? Może jedźcie po wszystkich cukrzykach że są cukrzykami???


Chyba nie jest alkoholiczką ale zdarzało się jej czasem przesadzić z ilością wypitych trunków. Ale jak dla mnie ta Ann się podoba widać ta miłość jej służy i o to chodzi.

Nie da się ocenić czy ktoś jest alkoholikiem, patrząc tylko na pokazy na ShowUp.tv, gdzie wręcz wymagany jest luz i dobra zabawa. Niektórzy ludzie nie mogą się bawić bez alkoholu, może i tak jest z Ann.


Dokładnie tak, są osoby, które wręcz nie potrafią prowadzić transmisji nie napiwszy się przed lub w trakcie jakiegoś alkoholu (inaczej czują się spięci, rozmowa się nie klei itd. itp.), co rzecz jasna nie świadczy o nich, że są alkoholikami - bez przesady. Ale trzeba pamiętać, że może to prowadzić do alkoholizmu choć nie musi oczywiście.
Co do Ann - nie odwiedzam jaj na transmisjach zbyt często ale nie uważam by była alkoholiczką, według mnie lubi tylko dobrą zabawę - ale któż z nas nie lubi ;)

https://showup24.tv/AnnPearl?
https://showup24.tv/profile/AnnPearl?
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl/BOGINIANN
13 lis 2016, 13:03
NoMoreMoney pisze:
michu123 pisze:
Tiago pisze:
Dagmara pisze:Nie przeczytałam wątku do końca, zatrzymałam się na 13 stronie. Kur.., skąd tu tyle idiotów jadących po Ann że jest alkoholiczką??? Może jedźcie po wszystkich cukrzykach że są cukrzykami???


Chyba nie jest alkoholiczką ale zdarzało się jej czasem przesadzić z ilością wypitych trunków. Ale jak dla mnie ta Ann się podoba widać ta miłość jej służy i o to chodzi.

Nie da się ocenić czy ktoś jest alkoholikiem, patrząc tylko na pokazy na ShowUp.tv, gdzie wręcz wymagany jest luz i dobra zabawa. Niektórzy ludzie nie mogą się bawić bez alkoholu, może i tak jest z Ann.


Dokładnie tak, są osoby, które wręcz nie potrafią prowadzić transmisji nie napiwszy się przed lub w trakcie jakiegoś alkoholu (inaczej czują się spięci, rozmowa się nie klei itd. itp.), co rzecz jasna nie świadczy o nich, że są alkoholikami - bez przesady. Ale trzeba pamiętać, że może to prowadzić do alkoholizmu choć nie musi oczywiście.
Co do Ann - nie odwiedzam jaj na transmisjach zbyt często ale nie uważam by była alkoholiczką, według mnie lubi tylko dobrą zabawę - ale któż z nas nie lubi ;)

https://showup24.tv/AnnPearl?
https://showup24.tv/profile/AnnPearl?

Znam ludzi, którzy jak idą do łóżka to muszą się napić :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: AnnPearl/BOGINIANN
03 gru 2016, 01:01
oh ann...tesknilem...

wlasnie nadaje


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Itaknikttegonieczyta, Nicola85, Steve'o i 47 gości