AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 15:02
Oczywiście ze Ann jest atrakcyjna kobieta i ma zajebisty tyłek.Głupia nie jest ja tylko gubi alkohol.Jurek chujek twierdzi ze to my laski z z SU rozsiewamy ploty na nia z zawiści gdyż zadroscimy jej jakis ciuchów za 1000 i siedzimy w norach.Zazdrościmy jej ze dostaje kase za nic a my musimy wibratory sobie wkładac bo cos zarobić.I kto tu jurku chujku kogo obraża?i kto tu ploty rozsiewa?ty bo ty wiesz co która robi,ile zarabia i czy siedzi w norze.Mysle i powtórzę to jeszcze raz ze ploty rozsiewaja faceci tacy jak jurek chujek.Łaża po transmisjach lasek i pierdola ze ta powiedziała to czy tamto.Owszem moze co powiedziała ale taki jurek chujek cos doda od siebie i wychodzi plota.Laski sa po to by sie zabawic i kase zarobic a ci co sie nudza i nie znaja sie na zabawie gdyz ich po prostu nie stac na to chodza i snują jakieś swoje teorie,węszą w zyciu prywatnym kobiet.Watpie by kobiety tak sie interesowały sobą one sa zajete pokazami,wydawaniem kasy i swoim zyciem prywatnym.A taki jurek chujek czy tez chujek co gówno wie bedzie łaził i siał nienawiść pomiedzy kobietami,twierdząc ze to my jestesmy tymi złymi.Tacy ludzie jak jurek chujek musza byc strasznie samotni i niezauważeni w tym wielkim swiecie i tutaj próbują zaistnieć,być kimś.A jestes jurek jednym wiekim chujkie,zreszta sam sie do tezgo przyznałes :haha:

https://showup24.tv/profile/AnnPearl
https://showup24.tv/AnnPearl
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 21:14
sirpsychosexy pisze:Tak na przyszłość to weście krócej piszczcie bo mi się nie chcę tych poematów czytać :D

O Ann można napisać wiele ale teksty ,że jest aseksualna są po prostu śmieszne. To jest jedna z najładniejszych lasek na tym portalu i to jest fakt. Jeśli ktoś piszę ,że była facetem albo ma płaski tyłek to chyba tylko z zawiści ,że nigdy takiej nie będzie ruchał.

ahahahah tak,faceci pisza tak z zawisci i zazdrosci :laughingnew: Wytlumacz mi prosze,od kiedy heteroseksualni faceci gustuja w plaskodupiach i braku talii?Co najwyzej panowie lubiacy "cieplo" moga byc zazdrosni o plaski tylek i brak talii :laugh3:
showfapowiec


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 22:02
plotkujecie jedna na druga i z tych waszych plotek potem wychodza jazdy.Przeciez na tym forum to ponad połowa to faceci którzy sie udzielaja.A co do zazdrości to równiez jestescie choćby o kase i nie pisz mi ze tak nie jest bo jest.A co do
,,Wytlumacz mi prosze,od kiedy heteroseksualni faceci gustuja w plaskodupiach i braku talii?Co najwyzej panowie lubiacy "cieplo" moga byc zazdrosni o plaski tylek i brak talii,,
A co do tej wypowiedzi o gustach sie nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 22:22
Przeciez na tym forum to ponad połowa to faceci którzy sie udzielaja.


Na chwilę obecną jest zarejestrowanych:

107 kont kobiecych

i

2526 kont męskich

Kobiet udzielających się w tematach jest znikomy %, niestety. Wychodzi z tego, że tych udzielających się facetów, jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużżżooooooooooooooooooooooooooo więcej niż połowa, to jest po prostu druzgocąca część.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 23:11
transmitujaca na SU pisze:plotkujecie jedna na druga i z tych waszych plotek potem wychodza jazdy.Przeciez na tym forum to ponad połowa to faceci którzy sie udzielaja.A co do zazdrości to równiez jestescie choćby o kase i nie pisz mi ze tak nie jest bo jest.A co do
,,Wytlumacz mi prosze,od kiedy heteroseksualni faceci gustuja w plaskodupiach i braku talii?Co najwyzej panowie lubiacy "cieplo" moga byc zazdrosni o plaski tylek i brak talii,,
A co do tej wypowiedzi o gustach sie nie dyskutuje.


Czy tylko ja mam wrażenie że ta Pani jest niedorozwinięta i sama co chwilę przeczy swoim słowom?
Przecież przed chwilą udowadniała że na annpearl nikt nie gada. A teraz oskarża inne kobiety o to że gadają na annpearl. Ktoś tu się wyraźnie gubi w tym co pisze.
Ale dopiero teraz mnie oświeciło o co tu biega. Przypomnijmy ten nick pojawił sie gdy napisałem że annpearl jest atakowana przez inne laski z SU. Czyli kogoś obleciał blady strach że oglądający zaczynają widzieć te praktyki.
Pomyślmy która laska sra ze strachu w pampersa na sam widok annpearl i boi się powiedzieć jej nicka na transmisji? I co takiego jej zrobiła, że tak bardzo obawia się ponownego poruszenia tego tematu przez annpearl? Dodajmy jeszcze do tego fakt, co powiedział jej największy naganiacz. A powiedział ze 3 miechy temu, że ma po dziurki w nosie jej kłamstw i niech wypierdala z jego pola widzenia. Jednym słowem paniusia jest w tak gównianej sytuacji że nawet jej się to w koszmarach nie śniło.
Teraz sypie propagande że na annpearl to przecież nikt nie gada, albo gadają faceci albo chuj wie kto tylko nie ona. Jeszcze trochę to ze stresu zacznie pisać że to jebani kosmici z kosmosu napierdalali na annpearl z jej konta. :laugh3:


Jak będę miał troche czasu w weekend, to napisze troche więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 23:27
I po tych statystykach widac i wszystko jest zrozumiałe przynajmniej dla mnie kto tu najbardziej sieje zamęt i rozsiewa ploty.Tak samo na SU np 123 transmitujace a reszta cała to widzowie.Faceci sa gorsi od bab nie przepuszcza zadnej,no przeciez musza skrytykowac.Jeden cos powie,napisze a drugi ,trzeci czy tez czwarty doda twierdzac ze to my kobiety wieszamy na siebie psy.Ta jest gruba,ta chuda,ta ma cycki wiszace ta ma krzywa twarz,ta siedzi w norze,ta wibratora sobie wklada a jeszcze inna marchewke itd.Tego jest o wiele wiecej a to wszystko z czyich ust pada od was pisiory.Wystarczy po komentarzach zobaczyc tutaj ze to głownie faceci sie wypowiadaja.Sa tacy co wchodza z butami w cudze zycie,a przemawia przez nich typowa zazdrosc o kase.Jak to niektórzy pisza suka pokazuje to ma za swoje.Nagrywaja rozsiewaja ploty a potem pisza ze laski siedza dupami na kanapie nic nie pokazujac,a dziwisz sie bo ja nie.To ze swiecimy swoim ciałem nie daje ci prawa bys nagrywał i robił mi koło dupy.A potem taki chujek wejdzie i bedzie pisał ty moja bogini :laughingnew: Poprzedniego forum nie ma bo był jeden wielki syf,nagrania,obelgi przeciez to było chore.I kto tu jest najgorszy my kobiety czy wy panowie?oczywiście ze my bo pokazujemy cipki wy tylko konia walicie.Kobiety czyli transmitujace sie tu nie udzielja i nie podaja swojego prawdziwego nicku gdyz wiedza czym to sie skonczy.Wyrazi swoja opinie i zaraz jakis chujek wejdzie do niej na transmisje i zrobi sie syf.I zamiast fajnej transmisji zleca sie debile i zaczna ja obrazac gdyz uwaza inaczej niz oni.Wiekszość z tych co tu sie udziela nie robi transmisji my ich nie znamy ,nie widzimy wiec sie chowaja za jakims nickiem i sie madrza, krytykujac nas kobiety,ze to my jestesmy tchórzami gdyz nie podajemy swojego prawdziwego nicku.Watpie by jakas czesc mężczyzn zrozumiała moja wypowiedz ,gdyz prawda jest taka ze mezczyzni dojrzewaja pózniej.

jurek chujek nie łap mnie za słowa przejezyczyłam sie jak potrafisz czytac z zrozumieniem to bys zrozumiał ze chodziło mi o facetow o takich chujkow jak ty .Ja juz koncze swoja dyskusje na ten temat bo to nie ma sensu nas tu kobiet jest garstka a takich chujkow co ty sa setki.A te twoje teorie sa jakies chore ty naprawde masz cos z glowa ,musisz byc bardz ale to bardzo nieszczesliwy.Chcesz pisz sobie wiecej ja juz koncze na tym swoja dyskusje gdyz mam wazniejsze sprawy i rzeczy do roboty niz prowadzic konwersacje z toba jurku chujku,chocby wkładanie sobie wibratora.Bywaj jurku chujku
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 00:14
Moje słowa sprzed tej wypowiedzi powyżej:

jurek_chujek pisze:Teraz sypie propagande że na annpearl to przecież nikt nie gada, albo gadają faceci albo chuj wie kto tylko nie ona. Jeszcze trochę to ze stresu zacznie pisać że to jebani kosmici z kosmosu napierdalali na annpearl z jej konta. :laugh3:


Czuję sie jak jasnowidz :D

Teraz będzie próbowała wmówić że rozsiewam jakieś ploty o innych. Żeby zniszczyć moją wiarygodność. Gówno prawda, to ja napisałem że niektóre laski chcą dorwać się do żetonów annpearl. Nikogo konkretnego nie podałem, nikt konkretny nie został oskarżony. Ale został założony nick transmitujaca na SU, i z niego wylała się propaganda jakim to jestem pojebem. Oraz cały potok oskarżeń w stronę facetów, jakoby oni obgadywali annpearl.
Gówno prawda, napisałem prawdę i jedna z głównych dręczycielek poczuła kij przy dupie. A wszyscy dobrze wiedzą że najgorsze ploty o annpearl nie były rozpowszechniane na żadnych forach. Były opowiadane na prywatnych transmisjach i przekazywane ustnie przez telefony. Bo były to tak niszczące kłamstwa, że pozostawienie dowodów kompletnie pogrążyłoby autorkę.
Nie wierzcie w żadne kłamstwa o annpearl przekazywane ustnie. Nikt się nie boi powiedzieć prawdy publicznie, bo tylko kłamstwo można obalić.
Sprawa z blogami sie rypła. To dochodzi już do tego że zakładają podobne nicki do annpearl i wypisują wiadomości z jakimiś szantażami innym kobietom. To jest kompletnie pojebane kurestwo niegodne miana człowieka.

A ja powiem tylko tyle, nie bądźcie sępy i odżałujcie 200 żetonów na priva u annpearl. W każdy piątek nadaje. Jak już sie znudzi koło północy siedzeniem na ogólnym, to wejdźcie na priv papierosek z anneparl. Ona wam z pewnością powie jaka jest prawda, może nawet powie gdzie mieszka ta jej dręczycielka. Bo to też wyciekło niedawno z innymi smaczkami z jej pasożytniczego życia. Na chuj macie czytać o annpearl na forum, skoro ona sama bardzo chętnie o tym opowiada. Nawet na ogólnym wam odpowie czy to prawda że inne laski chcą ja wyjebać z SU.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 00:31
transmitujaca na SU pisze:Faceci sa gorsi od bab nie przepuszcza zadnej,no przeciez musza skrytykowac.


:girl_drink2: http://pp.showup.com.pl
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 08:50
Anna5 pisze:A czy AnnPearl naprawde ma corke?:) Bo wile osob o tym mowilo , ale jakos dowodow brak, wiec jak to jest?


Ma kilkunastoletnią córkę - potwierdzone info. Wspolczuje jej siedzieć w pokoju obok, gdy ann ma występy
Awatar użytkownika
steffano
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2015, 13:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ann
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 18:51
Czytając te elaboraty w wykonaniu "transmitującej na SU" i "jurka_chujka" mam przedziwne deaj’vu i deja’lu. Zastanawiam się czy może nieistniejace forum powróciło i przypadkowo znowu na nie trafiłem ?
Czemu ma służyć ta przepychanka słowna i wojenka na długość wypowiedzi w poście. Co to wnosi i czemu ma służyć ?
Co do jątrzenia przez mężczyzn to zwracam uwagę i przypominam ile to nasze Szanowne Panie potrafiły na starym forum mieć multikont. Potrafiły nawet same ze sobą konwersować.
Przypomina mi to działanie w/g: “Łapać złodzieja” i “ Wszystkiemu winni żydzi i cykliści”.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 19:42
Mam świadomość że dla Ciebie przeczytanie kilku zdań może być problemem. Podobno wiele ludzi ma problemy czytania ze zrozumieniem.
Ale nikt Ci nie każe tego czytać na siłę. Jak wolisz pismo obrazkowe to zapraszam na cycki u annpearl dzisiaj wieczorem. I już się nie żal że nie potrafisz przeczytać strony tekstu. Ja to robię w 10 minut kilka razy dziennie.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 21:00
W sumie sama nie wiem po co weszłam w ta dyskusje,mogłam na to zlać ale chciałam wyrazić swoja opinie.Tylko po co skoro tutaj każdy wie wszystko najlepiej.Taka rozmowa nie ma sensu kazdy ma swoją własną teorie więc dalsza konwersacja jest zbedna.Jest tu nas 1000 wiec nie ma co sie dziwić ze czasami sa przepychanki.Honved w sumie masz racje i dlatego sobie odpuściałm bo w pewnym momencie stwierdziłam ze robie sie taka sama jak np. jurek chujek. a ja tu weszłam tylko na chwile,a to ze jestem pyskata to wyraziłam swoja opinie,która tak naprawde kazdy ma gdzies,gdyz powtarzam kazdy ma juz własna teorie.Więc :bye:
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
29 sty 2016, 21:43
transmitujaca na SU pisze:W sumie sama nie wiem po co weszłam w ta dyskusje,mogłam na to zlać ale chciałam wyrazić swoja opinie.Tylko po co skoro tutaj każdy wie wszystko najlepiej.Taka rozmowa nie ma sensu kazdy ma swoją własną teorie więc dalsza konwersacja jest zbedna.Jest tu nas 1000 wiec nie ma co sie dziwić ze czasami sa przepychanki.Honved w sumie masz racje i dlatego sobie odpuściałm bo w pewnym momencie stwierdziłam ze robie sie taka sama jak np. jurek chujek. a ja tu weszłam tylko na chwile,a to ze jestem pyskata to wyraziłam swoja opinie,która tak naprawde kazdy ma gdzies,gdyz powtarzam kazdy ma juz własna teorie.Więc :bye:



28 stycznia 2015 22:27
transmitujaca na SU pisze:Chcesz pisz sobie wiecej ja juz koncze na tym swoja dyskusje gdyz mam wazniejsze sprawy i rzeczy do roboty niz prowadzic konwersacje z toba jurku chujku,chocby wkładanie sobie wibratora.Bywaj jurku chujku


29 stycznia 2015 19:44 w temacie CuteCalypso
transmitujaca na SU pisze:Wy to panowie macie problemy i znowu siedzicie i swoje teorie snujecie ,szczególnie jurek przypominasz mi rutkowskiego :cool3:


SERIO???????????????????????????????????????????????????

Gówno prawda, każdy post spod tego nicku jest napisany zaraz po jakiejś mojej wypowiedzi. I każdy podważa moją wiarygodność. Co ciekawe posty same sobie przeczą. Pewnei dlatego że piszę tak niewygodne fakty, że stresik u tej hejterki robi swoje.
Samo konto zostało założone po tym jak napisałem że annpearl jest obgadywana przez niektóre transmitujace. Dziś annpearl robi transmisję, jej pytajcie a nie nicków na forum. Zresztą przykład co gada o annpearl ToxicAngel macie niemal codziennie.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
30 sty 2016, 02:29
steffano pisze:Ma kilkunastoletnią córkę - potwierdzone info. Wspolczuje jej siedzieć w pokoju obok, gdy ann ma występy


O córce nie będę sie wypowiadał bo może i ją ma. Ale z tym siedzeniem w drugim pokoju to zwykłe kłamstwa rozpowiadane przez inne laski. Wiele razy widziałem jak najebana annpearl wychodzi z sypialni i idzie do kuchni coś jeść. I gdzie niby ta córka??? Najebana niby miała pamiętać czy córka jest czy nie danego dnia? Gdzie tu logika? Zwykłe oszczerstwa zazdrosnej konkurencji.
A ludziom to się dziwię że są tacy tępi. Nie potrafią zrozumieć że ludzie mogą mieć coś więcej niż dwupokojowe mieszkanie w bloku? Na cholere nastolatka (podobno 15 lat) ma mieszkać z mamusią. Co to jest do kurwy nędzy, niemowlak z pampersem? Patola w tym wieku to nawet na noc nie wraca do domu.
O tym że w salonie się nie śpi to chyba szkoda tłumaczyć co niektórym. Ale jak widać tępota ma się dobrze.

Jedyne co mogłoby Cie uratować to jakieś świeże wiadomości. Bo dziś faktycznie mówiła że dziś jej starzy śpią w pokoju obok. Tylko że ja to pierdolenie o córce w drugim pokoju słyszę od dwóch lat. A jakoś nigdy, powtarzam NIGDY, nie widziałem córki w mieszkaniu annpearl. Czy to podczas spacerów po pijaku, czy powrotów z balang na mieście. Zawsze w mieszkaniu były tylko dwa koty (na początku jeden).


A annpearl to powiem tylko tyle na ten temat:
Obrazek
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
30 sty 2016, 03:03
To jest właśnie to jej pseudo bogactwo, mieszkanie z rodzicami. Sama kiedyś mówiła, że nadaje jak rodzice wyjeżdżają na działkę :D
Mam 27 lat i własne mieszkanie (bez kredytu) a nigdy nie nazwałabym siebie bogaczką.
Co do ciuchów to trzeba być niemądrym, żeby wypisywać, że ktokolwiek zazdrości jej ciuchów. Ja nie kupuję ubrań za tysiące, ale kupuję takie jakie mi się podobają i w swoim stylu. Jej styl w ogóle mi się nie podoba, te luźne portki i szelki, które kojarzą mi się z dziadkami :D
Pewnie, jest zadbana, ale w sumie nic takiego, bardzo sztuczna, piersi wyglądają jak dwie doczepione piłki nie pasujące do całokształtu.
Ale ja już tak mam, że lubię naturalne piękno. O gustach się nie dyskutuje ponoć...
Mieszkanie Ann ma zwyczajne w bloku, wiele dziewczyn ma ładniejsze wnętrza choćby Imagine, Caprice, CuteCalypso czy Taktowna.
W córkę nie wierzę, podobno siedzi co rok w święta, urodziny itd na SU, to ciekawe gdzie wtedy ta córka jest.
Mogła to sama wymyślić aby udowodnić, że jest kobietą :D I tyle na ten temat.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
30 sty 2016, 12:46
Do jurka_wątpliwego hujka
Człowieku ! kup sobie maść na ból dupy i to najlepiej w hurtowej ilości (może Ci w 200l beczce sprzedadzą).

jurek_chujek pisze:Mam świadomość że dla Ciebie przeczytanie kilku zdań może być problemem. .


Nie mierz innych swoją miarą, Twoja świadomość chyba płata Ci figle, a przerośnięte ego zaślepia i ogranicza jasność myślenia.

jurek_chujek pisze:Podobno wiele ludzi ma problemy czytania ze zrozumieniem.


Podobno, ale jak z powyższego widać niektórzy mają również problem z poprawnym pisaniem ze zrozumieniem.

jurek_chujek pisze: Jak wolisz pismo obrazkowe to zapraszam na cycki u annpearl dzisiaj wieczorem.


???? Jebnąłeś jak łysy grzywką o parapet.

jurek_chujek pisze: I już się nie żal że nie potrafisz przeczytać strony tekstu. Ja to robię w 10 minut kilka razy dziennie.


Moje gratulacje. Czytanie strony tekstu w 10 min., a do tego kilka razy dziennie (pewnie tego samego tekstu, żeby go zrozumieć) jest wybitnym osiągnięciem i zasługuje na to by chwalić się tym na forum. A może jakiś order Ci dać ?

Chłopie (tu mam wątpliwości) jak masz problem z manią prześladowczą to idź się lecz. Kąsasz i ujadasz jak kundelek, wszędzie węszysz spiski, tworzysz jakieś teorie spiskowe.
Dostrzegam u Ciebie objawy psychozy maniakalno-depresyjnej w fazie manii z objawami urojeń wielkościowych. Trudno to leczyć ale próbuj.

jurek_chujek pisze:Ale nikt Ci nie każe tego czytać na siłę.


Zapewniam Cię, że Twoich wypocin nie będę czytał. Po prostu zignoruję Twoje posty (przy Twojej psychozie lekarze zalecają takie postępowanie) , a Ty sobie ujadaj epatując się swoją urojoną wielkością.
Żegnam ozięble i szczerze życzę powrotu do zdrowia.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
30 sty 2016, 13:48
Honved pisze:Do jurka_wątpliwego hujka
Człowieku ! kup sobie maść na ból dupy i to najlepiej w hurtowej ilości (może Ci w 200l beczce sprzedadzą).


:laugh3:
Bólu dupy to dostałeś Ty. Po tym jak stwierdziłem że masz problemy z czytaniem, wyprodukowałeś taki potok jadu. Zadziwiające jak łatwo wpadasz w szał gdy ktoś wspomni o twoich kompleksach.

Honved pisze:Kąsasz i ujadasz jak kundelek


O nie mój drogi, to Ty ujadasz jak to świetnie czytasz ze zrozumieniem. A chuj to ma wspólnego z tematem wątku czyli annpearl? Nic, po prostu jest to zwykłe ujadanie zakompleksionego kundelka.
Idź dalej brać udział w konkursie na tym forum. Bo widać że kolejnym Twoim kompleksem jest brak żetonów :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
30 sty 2016, 23:57
Omg ale tu wiersze są
Awatar użytkownika
obojetnie4444
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2016, 16:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
31 sty 2016, 18:29
Faktycznie masz racje obojetnie4444, dużo pierdolenia a mało treści. Ale poszło o to że zacząłem bronić annpearl i jednej wrogiej jej suce to się nie spodobało.
To powiem tylko tak jako podsumowanie:
Jak grube informacje musiały wyjść na czołową obgadywaczkę annpearl. Oraz jak kompromitujące fakty musiały zostać ujawnione. Że aż spowodowało to zniknięcie z dnia na dzień wszystkich materiałów ja broniących?
Jak nie wiecie to popytajcie blokersów na Mokotowie :D Zaciesz na ryju będziecie mieli przez miesiąc.
Skumacie też która laska nakręca nowe aferki z tox i innymi żeby o niej nie wyszły te informacje.


A zmieniając już temat na bardziej normalny to wczoraj były niezłe jaja u ann. Wracam z miasta po 1:00, a tu ann zdrowo najebana gada akurat przez telefon. Okazało sie że dzwoni po faceta i zaprasza go do siebie, ubaw niezły. Myśle sobie, będzie w końcu ruchanie i trzeba obejrzeć. Ale jednak zapowiedziała że wyłącza kamerke bo żetonów nie dajemy. Tym jej zakochańcom tak góla skoczyła że zamilkli z zazdrości heheh
Dzisiaj widze że zaciesz ma od ucha do ucha, czyli ruchanko pewnie niezłe było. A i żetony się sypią lepiej bo w końcu jej zakochańcy zrozumieli że na ann gołodupcy wrażenia nie robią. Już nie mówiąc jak zajebiście tą akcją strolowała tox. Która siedzi samotna nocami na SU i pierdoli jaka to ona jest kochana przez facetów hehehe
Tak trzymać ann, oby więcej takiej riposty :good3:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
31 sty 2016, 20:47
O przeniosła się z kuchni do sypialni :D

https://showup24.tv/annpearl
Awatar użytkownika
pussykiller12
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 sty 2016, 16:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pussykiller12


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, draven91, gajowymarucha, Issum, MarekMarecki, Tomi45 i 59 gości