AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: AnnPearl / BOGINIANN
07 sty 2016, 00:43
dove pisze:Z dupy to Ty sam jesteś, ulica <sezamkowa>. Leć, patrz :D

Z dupy to może być jedynie informacja że wzięła dotacje na otworzenie firmy z urzędu pracy. Ale mi to jest zupełnie obojętne, nie będę drążyć.

Mod's Edit: Nie podawać adresów :nono:


Czyli prawda. Wielka Caryca skończyła jako fryzjerka :lol:

https://showup24.tv/profile/AnnPearl
https://showup24.tv/AnnPearl
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
07 sty 2016, 22:48
Fryzjerka dla annpearl jakoś nie bardzo mi pasuje
Awatar użytkownika
keewayatv
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 30 lis 2015, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: puredream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
07 sty 2016, 23:19
W oparach alkoholu zawsze łatwo przychodzi nam wszystkim snucie różnych wspaniałych planów. Można nawet zaplanować lot na księżyc :) . Niestety potem przychodzi szara rzeczywistość, która mocno weryfikuje te budowanie zamków na piasku :| . Ale tak swoją drogą, co jest złego w byciu fryzjerką? Normalna robota jak każda inna, lepsze to niż świecenie piczą na kamerce.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
08 sty 2016, 01:54
sliskiTroll pisze:W oparach alkoholu zawsze łatwo przychodzi nam wszystkim snucie różnych wspaniałych planów. Można nawet zaplanować lot na księżyc :) . Niestety potem przychodzi szara rzeczywistość, która mocno weryfikuje te budowanie zamków na piasku :| . Ale tak swoją drogą, co jest złego w byciu fryzjerką? Normalna robota jak każda inna, lepsze to niż świecenie piczą na kamerce.


Absolutnie nic złegp. Chodzi o to że ona przez 2 lata ściemniała jaką jest bogatą damą i gdzie ona nie była i czego nie widziała. Prawda jest taka ,że była wiadomo kim we Włoszech i Szwajcarii, jak dobiła 30tki to wróciła do PL bo tam 30 lat to już dla nich próchno. A teraz siedzi w mieszkaniu po starych i to tylko dla tego ,że oni mają jakąś tam działkę, jeździ staryn bmw pewnie też po rodzinie. A te wszystkie góry żetonów co niby zarabiała to wychodzi na to ,że tak jak ludzie mówili połowa była z lewego obiegu. Jakby tak dobrze zarabiała na SU to by otworzyła coś lepszego niż fryzjerstwo i nie żebrała od dotacje z urzędu pracy.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
08 sty 2016, 10:55
Fakt faktem ale i tak większość lasek dorabia poza showup-em no bo.wiadomo ze z tego to nie każda laska się utrzyma
Awatar użytkownika
keewayatv
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 30 lis 2015, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: puredream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
08 sty 2016, 11:06
keewayatv pisze:Fakt faktem ale i tak większość lasek dorabia poza showup-em no bo.wiadomo ze z tego to nie każda laska się utrzyma


Raczej większość lasek pracuje (pewnie oprócz tych które siedzą codziennie na SU po kilka godzin lub całe dnie a nieraz i noce) i dorabiają na SU z większym lub mniejszym skutkiem w porównaniu do podstawowej pensji.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
08 sty 2016, 23:14
Z tego co sie dowiedziałem ona dokłada do salonu a nie na nim zarabia. Nudzi sie w tygodniu to tam siedzi
Awatar użytkownika
steffano
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2015, 12:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ann
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
09 sty 2016, 00:29
steffano pisze:Z tego co sie dowiedziałem ona dokłada do salonu a nie na nim zarabia. Nudzi sie w tygodniu to tam siedzi


Jak tak słucham jej mądrości to wcale nie wątpie że jest na minusie :D Ale spoko teraz na święta i sylwestra miała dużo klienteli to jest na plusie w grudniu.
Żeby z nudów siedzieć i wąchać smród z lakieru to trzeba mieć coś z bańką :D Ale nie wnikam hehe

Śmieszy mnie tylko ta CuteCalipso co za taką wielka biznesmenke sie podawała. Że niby salon kosmetyczny ma, tylko że siedzi pół nocy na SU i wkłada sobie wibro za żetony. Tak sie podśmiewała z annpearl a teraz jej łyso. Okazało sie która z nich większe bajki opowiada :sarcastic:
Zresztą co tu dużo gadać, jak ostatnio widze tylko ściaganie tej drugiej od annpearl. Anka jadła krewetki i gotowała w kuchni to i CuteCalypso gotuje krewetki w kuchni. Anka ma lustro to i CuteCalypso ma lustro. Anka zrobiła sobie dobry wystrój pokoju to i CuteCalypso zmienia całe umeblowanie. Tylko z tym ostatnim to jej coś nie wyszło bo teraz siedzi w różowym pokoju dziecinnym :D
Lepszy gołąb w spodniach niż wróbel w garści :mrgreen:
Awatar użytkownika
dove
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: inka69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
11 sty 2016, 02:02
Ania może gada bajki czasem ale w ten weekend dobrze świeciła tyłkiem i cyckami więc szacunek się należy :D
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
12 sty 2016, 11:39
Najbardziej hejtowana transmitująca chyba na SU. No, może jeszcze razem z inną Anką... Ja tam nawet lubię te jej transmisje, śmiesznie bywało. Szkoda że ostatnio jej nie widać.
Awatar użytkownika
Pirado
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 27 gru 2015, 23:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taktowna.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
12 sty 2016, 13:57
Pirado pisze:Najbardziej hejtowana transmitująca chyba na ShowUp.tv.


Nic nie ma za darmo, musiała sobie czymś zasłużyć na taki hejt.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
12 sty 2016, 14:12
Ja wchodzę na jej transmisje tylko po to żeby zobaczyć jak puszcza pawia i wywija orła :D
LEON LXIX


Re: AnnPearl / BOGINIANN
13 sty 2016, 17:34
jay pisze:Ja wchodzę na jej transmisje tylko po to żeby zobaczyć jak puszcza pawia i wywija orła :D

To już nie te czasy gdzie Ann balowała do zgonu. Teraz na jej transmisjach gotowanie i zdrowa żywność :D
Awatar użytkownika
_olek_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 306
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...


Re: AnnPearl / BOGINIANN
14 sty 2016, 04:57
tak hahaha ona gotuje proste rzeczy typu pomidorowa i spuszcza się jak by to chuj wie, co było :lol: traktuje ludzi jak idiotów , ale tu należy zadać sobie pytanie czy ci wierni fani ann talerza pomidorowej nie widzieli ??? :lol: stara im nie robiła? matka nie gotuje? no ja pierdole to jest żałosne...jak no jak można robić awatar talerzowi z pomidorową na chuj pytam na chuj :ugeek: No ale jak lubicie to sobie oglądajcie :beach: :beach:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: AnnPearl / BOGINIANN
14 sty 2016, 16:18
sirpsychosexy pisze:A teraz siedzi w mieszkaniu po starych i to tylko dla tego ,że oni mają jakąś tam działkę

Sens logiczny tego zdania jest zrozumiały chyba tylko dla Ciebie.
sirpsychosexy pisze:jeździ starym bmw pewnie też po rodzinie.

E46 - "stare BMW" >_< ku*wa, mieszkaniec ekskluzywnej dzielnicy w Monaco XD trzymajcie mnie, bo się wyp**rdole z krzesła obrotowego prosto na czoło
sirpsychosexy pisze:A te wszystkie góry żetonów co niby zarabiała to wychodzi na to ,że tak jak ludzie mówili połowa była z lewego obiegu.

Nie połowa tylko ponad 90%, każdą trans którą kończy z 20tys żetonów to max 2tys jest z napiwków, reszta to obieg wewnętrzny.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 01:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
15 sty 2016, 23:25
A teraz szaleje na ogólnym :D dawno jej takiej nie widziałem

https://showup24.tv/annpearl
Awatar użytkownika
pussykiller12
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 sty 2016, 15:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pussykiller12


Re: AnnPearl / BOGINIANN
16 sty 2016, 00:09
Fajna laseczka .....tylko ty cycki sztuczne :(:(:(
Awatar użytkownika
rowaldeki1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 14 wrz 2015, 19:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
16 sty 2016, 13:52
Jej fenomen polaga na byciu kontrowersyjna, bo nie wiem czy mozna zaimponowac przeklinaniem, upijaniem sie i opowiesciami ze swojego patologicznego zycia
transformers69


Re: AnnPearl / BOGINIANN
17 sty 2016, 13:07
Jak dla mnie chyba najbardziej przereklamowana laska na ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kldaalddadadadala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2016, 20:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
18 sty 2016, 14:22
a ja Wam powiem, że wielki szacun dla niej. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że potrafiła zarobione żetony zainwestować w jakiś biznes. Oglądałem jej salon fryz. na FB i stronę jej salonu w necie i chylę czoła. Oczywiście wzięła jakieś dofinansowanie na to, ale w dużej mierze pewnie, gdyby nie żetony na start o takim salonie mogłaby jedynie pomarzyć. Podziwiam ją za to, że potrafiła to wykorzystać a nie przerąbać kasę na głupoty. Albo jak inne laski całe dnie od kilku lat spędzaja na ShowUpie i ani do pracy nie pójdą żadnej, ani w nic nie zainwestują chyba ze we własne cycki, paznokcie czy ciuchy. A latka lecą... Dlatego zastanawiałem się dlaczego Ann nie ma ostatnimi czasy tak czesto jak kiedyś. Ale teraz wiem, ze ma co robić, a jeszcze dodatkowo na SU jeszcze żetony wpadną. Także laska głowę ma na karku.
Awatar użytkownika
EdekWawa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2015, 11:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości