AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


FORGOTTEN in the INTERNET :biggrin0: na specjalne życzenie sirpsychosexy

Wszystko o Ann na jednym filmie. :laughingnew: A potem sirpsychosexy płacze że ją niesłusznie krytykujemy
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:FORGOTTEN in the INTERNET :biggrin0: na specjalne życzenie sirpsychosexy

Wszystko o Ann na jednym filmie. :laughingnew: A potem sirpsychosexy płacze że ją niesłusznie krytykujemy


Nie kopiuj czyiś pomysłów, bądź kreatywny, jak ostanio sobie radziłeś z ripostami tak ta jest słaba. Do poprawy :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx,
To nie kopia ale raczej parodia ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:FORGOTTEN in the INTERNET :biggrin0: na specjalne życzenie sirpsychosexy

Wszystko o Ann na jednym filmie. :laughingnew: A potem sirpsychosexy płacze że ją niesłusznie krytykujemy


oryginalny post viewtopic.php?p=134386#p134386

https://i.imgur.com/6lzOQ4V.png



No widzisz Hard dlatego właśnie jesteś fałszywym frajerem którego każdy tutaj ma w dupie. Dlaczego frajerze zmanipulowałeś dwa posty w jeden i dodałeś mój nik? Już pomijając fakt że to nie ja wstawiłem ten filmik z Paulą? Tylko tyle że do niego odniosłem. Po drugie idioto na tym filmie z Ann co wstawiłeś zresztą z tej samej strony jest po prostu pokaz i nic więcej. To już nie moja winna że na filmiku z Paulą jest tak pijana że spada prawie z parapetu, bełkocze i wsadzą sobie palec do buzi w tak obleśny sposób że chce się żygać. Zrobiła z siebie pośmiewisko a ty błędny rycerzyku musiałeś się dojebać do Ann bo chciałeś mi się nie udolnie odszczekać i to na dodatek w taki frajerski sposób. :laughingnew:

Twoja sławna wypowiedz o Pauli tal dla przypomnienia idioto

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj w nocy postanowiłem wpaść do tej gwiozdy i co.....
Nie wiem czy to tylko tak trafiłem czy to już standard (oby nie)
Na czacie ogólnie nuda mało kto pisze.
sirpsychosexy, dwoi się i troi aby zabawić swoja wybrankę.
Nawet trochę tam sypie po dziesiątaku dla lepszego wrażania(co za kozak)
Ale z jego inteligienncyyyja i poczuciem humoru to mógłby co najwyżej zabawiać nieboszczyków w kostnicy :laughingnew:
Królowa co chwile grzebie w tel i ewidentnie się nudzi.
Od czasu do czasu coś tam odburknie głównie na odgłos żetków.
Ogólnie tej nocy straszna kicha.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:dwoi się i troi aby zabawić swoja wybrankę.
Nawet trochę tam sypie po dziesiątaku dla lepszego wrażania(co za kozak)


HardRockCaffe666 pisze:Ale z jego inteligienncyyyja i poczuciem humoru to mógłby co najwyżej zabawiać nieboszczyków w kostnicy :laughingnew:
Królowa co chwile grzebie w tel i ewidentnie się nudzi.


Opisałeś siebie Hardziu?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj Hard i znowu wychodzi jaki jesteś dwulicowy. Jakiś czas temu pisałeś mi PW jaka to Ann jest wspaniała i jak kiedyś z zapartym tchem ją oglądałeś itd a teraz co? :laughingnew:
W środku tygodnia u Ann jest chillout i dobrze o tym wiesz więc do czego pijesz ? A i tak wczoraj 3000 żetonów było. Jakoś kilka razy widziałem jak u Pauli jest chillout to nie ma żadnego żetona i tylko twoje wypociny na chacie. W tamten piątek u Ann był full serwis ale to nie ma znaczenia bo każdy wie że teraz to Ann ma prace i na SU siedzi bardziej dla przyjemności. Czasem jak się jej chcę są jeszcze pokazy jak za dawnych czasów a czasem nie. Ale widzisz dla mnie najważniejsze że jest. Niech sobie pokazuję co chcę.

A 10-tkami zawszę rzucam bo po prostu tak mi jest wygodniej. Mógłbym rzucać na cycki czy tam tyłek ale ja tak nie umiem do kobiety. Na te rzeczy i tak zawsze kto inny rzuci a ja potem podbije sobie w 10tkach ze 200 żetona co jakiś czas i też super pokazik zobacze 8-). Na każdej trans koło 100 zł zostawiam. Na miesiąc z 500-600zł będzie zależy ile jest Ann razy w miesiącu. Ja wiem że dla ciebie Hard to są zawrotne kwoty :laughingnew:

A tak btw Harzik ja mam do Ann kontakt ,mogę sobie tam pogadać z nią kiedy chce. A ty błędny rycerzu przez tyle lat u Pauli nie drobiłeś się nawet twojego wymarzonego wpisu w profilu i teraz kontaktujesz się z nią przez blogi. No ale przecież ty jesteś dalej najmądrzejszy i wszystko wiesz lepiej. Powodzenia w przepraszaniu Zezi. Ubaw mamy po pachy a pewnie jak cie znamy będzie jeszcze lepiej :laugh3:

No ale w jednym masz rację. Na wodzireja transmisji to raczej się nie nadaję. No ale przynajmniej nie pierdole bzdur bez przerwy na czacie dla atencji jak ty u Zezi.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy,
Kłania się czytanie ze zrozumieniem bystrzaku.
Pisałem że tego dnia wydawała mi się znudzona i tyle a Ty dodales do tego tą swoja cała filozofię czemu się zresztą nawet i nie dziwę.
Mówisz że masz do niej tel wooooow co za osiagnięcie aż musiałeś się dowartościować i przed wszystkich o tym fakcie pochwalić.
Pewno tam sobie gruchacie jak papużki nierozłączki.
Ważniak z tel do laski z SU.
Takimi bzdetami to możesz imponować osiedlowym przygłupom.
500 -600 zł wooooooww co za astronomiczne kwoty.
Teraz chociaż wiadomo ile kosztuje cię jej uwaga i pseudo zainteresowanie tobą.
Taaa na wodzireja to się nie nadajesz ale na głupiego Janusza już tak :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:sirpsychosexy,
Kłania się czytanie ze zrozumieniem bystrzaku.
Pisałem że tego dnia wydawała mi się znudzona i tyle a Ty dodales do tego tą swoja cała filozofię czemu się zresztą nawet i nie dziwę.
Mówisz że masz do niej tel wooooow co za osiagnięcie aż musiałeś się dowartościować i przed wszystkich o tym fakcie pochwalić.
Pewno tam sobie gruchacie jak papużki nierozłączki.
Ważniak z tel do laski z SU.
Takimi bzdetami to możesz imponować osiedlowym przygłupom.
500 -600 zł wooooooww co za astronomiczne kwoty.
Teraz chociaż wiadomo ile kosztuje cię jej uwaga i pseudo zainteresowanie tobą.
Taaa na wodzireja to się nie nadajesz ale na głupiego Janusza już tak :laughingnew:


No tak miło mi że moje posty na twój temat w temacie Pauli tak cie kolą w oczy że aż musisz tu pisać jakieś głupoty bo myślisz że zrobi to na mnie wrażenie.

Nie raczej chciałem się z ciebie ponabijać że do Pauli wszysycy jej wielbiciele a nawet stalkerzy mnieli kontakt a ty największy fan jakoś nie. No i pokazać ci że dobre zachowanie na trans procentuje ale ty dalej nie rozumiesz że błazenadą którą cały czas robisz, wzbudzasz u ludzi tylko śmiech i politowanie. Paula trzymała cie przez tyle lat z litości a teraz już ma dość bo ile można. Ja nie muszę się nikomu nic udowadniać a już napewno nie komuś takiemu jak ty Hard. A jeśli to cie tak interesuję to Ann dostaje odemnie tyle samo żetonów ile dostawała zanim okazała mi zainteresowanie. Czyby mi coś tam dała czy nie i tak na transmisjach bym byl żeton rzucał także próbuj dalej. I nie ja nic nie grucham Hard. Nie jestem takim debilem jak Spajki albo Robinek
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie głupoty tylko moje drobne spostrzeżenia bo po to jest to forum żeby pisać o różnych sprawach.
Wiesz że do niej nic nie mam i w tej materii nic się nie zmieniło.
Ale faktycznie mogła być tej nocy znudzona bądź czymś zmęczona i nie wykazywać zbytniej ochoty na zabawę.
A Ty chyba odebrałeś to jako atak na nią.
A propos głupoty to....
następnym razem zrób sesję zdjęciową na cmentarzu
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dobra Hard już ja wiem co ty chciałaś zrobić. Po prostu się w końcu zachowuje i nie bądź jak chorągiewka. Jakbyś się zachowywał jak człowiek to każdy by cię szanował. Nie mieszaj Ann do do tego co jest pisane w temacie Pauli
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czy mi się tylko wydaje,ale ona chyba powiększyła sobie ciut usta?

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 00:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


akuku123 pisze:Czy mi się tylko wydaje,ale ona chyba powiększyła sobie ciut usta?

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl


Tak z pare tygodni temu.


Ale wczoraj były kosmosy u Ann. O jaaa Jeszcze nie mogę wrócić na zimie :dance3: :beach:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:
akuku123 pisze:Czy mi się tylko wydaje,ale ona chyba powiększyła sobie ciut usta?

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl


Tak z pare tygodni temu.


Ale wczoraj były kosmosy u Ann. O jaaa Jeszcze nie mogę wrócić na zimie :dance3: :beach:


To myślałem,że mam zwidy. Ciekawe,czy jeszcze sobie coś wstrzykiwała w twarz (hialuron itp).
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 00:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak to w końcu jest? Ta bardziej niepodobna do niej to jej córka czy nie? Bo coraz częściej widzę samą podobną do niej jako deuxPerles.

https://showup24.tv/deuxPerles
https://showup24.tv/profile/deuxPerles
Awatar użytkownika
Kontek
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 09 sie 2017, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Merci_Mercedes_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kontek pisze:Jak to w końcu jest? Ta bardziej niepodobna do niej to jej córka czy nie? Bo coraz częściej widzę samą podobną do niej jako deuxPerles.

https://showup24.tv/deuxPerles
https://showup24.tv/profile/deuxPerles


Jaj córka to jest ta w okularach. A ta blondynka podobna do Ann to jest koleżanka tej córki. Czasem nadają razem a czasem tylko ta podobna do Ann nadaję sama.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Ann ma stały gust do facetów - musi mieć niezłe tatsy i musi być nieźle porobiony :) A dziewczyna musi być tlenioną blondynką która ma na twarzy absolutnie wszystko co Oriflame i Maybellin wyprodukowały :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 65 gości