PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
_Kurier_ pisze:Nie wiem czy jakaś kurwa, która rozkłada nogi za 5 zł na kamerkach internetowych powinna rościć sobie prawo do oceniania innych ;). Poza tym to przecież twoja klientela i takim walikoniom słodzisz do uszka na privach.


A ty siedzisz i się pod to wszystko walisz, pewnie czekasz, aż coś będzie za darmo, bo po co w innym wypadku miałbyś tam być i skąd byś mnie znał jakbyś nie oglądał? To co siedzisz i walisz, bo nienawidzisz ? Pewnie grucha zmęczona na smierć, fioletowy grzyb. Haha :derisive:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:
_Kurier_ pisze:Nie wiem czy jakaś kurwa, która rozkłada nogi za 5 zł na kamerkach internetowych powinna rościć sobie prawo do oceniania innych ;). Poza tym to przecież twoja klientela i takim walikoniom słodzisz do uszka na privach.


A ty siedzisz i się pod to wszystko walisz, pewnie czekasz, aż coś będzie za darmo, bo po co w innym wypadku miałbyś tam być i skąd byś mnie znał jakbyś nie oglądał? To co siedzisz i walisz, bo nienawidzisz ? Pewnie grucha zmęczona na smierć, fioletowy grzyb. Haha :derisive:


Ale ty jesteś dziewczyno ograniczona :lol: poziom twojej wypowiedzi tu jest adekwatny do tego toku myślenia
dno :)
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 12:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Nie chciałbym pokazywać kutasa za ,,tysiące na SU” jedynie stwierdzam fakt ze nie ma takiego eldorado jak się niektóre z Was chwała, łącznie z Tobą. Po co robisz lewy obieg skoro tysiące się sypia same ? No właśnie...



Po pierwsze to pewnie nikt nie chciałaby Cię oglądać, a po drugie to za mały jesteś pewnie, a po trzecie nie masz kobiety i walisz tego małego kapucyna.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:
takatam pisze:Nie chciałbym pokazywać kutasa za ,,tysiące na SU” jedynie stwierdzam fakt ze nie ma takiego eldorado jak się niektóre z Was chwała, łącznie z Tobą. Po co robisz lewy obieg skoro tysiące się sypia same ? No właśnie...



Po pierwsze to pewnie nikt nie chciałaby Cię oglądać, a po drugie to za mały jesteś pewnie, a po trzecie nie masz kobiety i walisz tego małego kapucyna.


Pozwól, że wypowiem się jako staly obiekt hejtów. :yu: Nie staje tutaj po zadnej stronie, ale nie lubię takich zachowań, najeżdżania na kogoś etc. :nea: Paris, im dłużej im bedziesz odpisywać, tym bardziej będą się nakręcać. Wiem, że często jest ogromna ochota żeby się wypowiedzieć, bronić, szczególnie gdy ktoś wypisuje bajki na nasz temat, ale za każdym razem przekonuje się, że to bez sensu. Hejterzy sprowadzą Cię do swojego poziomu dna, a później pokonają doświadczeniem :dontknow:
Uprzedzam, ten post nie jest skierowany stricte do żadnej osoby :ok:
Psy szczekają, karawana idzie dalej :yu: :air_kiss:
Wszystkiego co najlepsze w nowym roku! :winkextra:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


belmondo pisze:
dobrynick pisze:Znowu wzywa moderatora na SU, idę po popcorn :laugh3:


Gdzie ty ją widzisz?


Była tylko na chwile pod nickiem PAMELA. Domagała się od moda usunięcia postu z forum, ktoś ją tam wyzywał od kurew i podał miasto.
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 06 gru 2020, 16:34
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Laki pisze:Ciekawie się czyta :lol:

Chipsy i piwo i jedziemy!!! Szkoda tylko, że nie ma Fame MMA dla szołapowiczek i szołapowiczów... ;( Ja bym proponował zorganizowanie jakiejś ligi walki w kisielu czy coś w ten deseń. ;) Chciałbym zobaczyć, jak Paris spuszcza wpierdol np. kominowi ;) xD
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze: pewnie czekasz, aż coś będzie za darmo

tak działa ten portal, chcesz być w TOPce to pokazujesz się z twarzą lub "bawisz" się na ogólnym. Być na szczycie to żadna filozofia i dosłownie każda może tam trafić, pytanie czy każda chce... 95% na transmisjach i tak nie rzuca żetonów, no bo po co skoro jest to darmowy pokaz na ogólnym? Możecie napisać że to ceulactwo czy typowo "polskie" zachowanie. Przypomnę, że prawie cały portal zaczął kopiować od dziewczyny X różową antenkę zwaną lushem. Nie chce mi się wierzyć, że wszystkie w podobnym momencie nagle wpadłyście na ten sam pomysł ;) Czy któraś z Was rzuciła chociaż dychę osobie od której zgapiłyście? :D to samo tyczy się "koła fortuny" lub opisu "DAJE SOBIE KLAPSY" - bo Piwo pojawił się na SU ;)

Nie wiem czy gorszy jest ten co ogląda czy ta co transmituje...według mnie wszyscy jesteśmy siebie warci a ilość zdobytych czy kupionych żetonów nie definiuje wielkości-zazwyczaj tylko przerośnięte ego


a tu macie konkurs na rozluźnienie :P https://showsu.org/viewtopic.php?f=6&t=7170&p=143966#p143966
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mnie to nie dziwi, jakieś lewe obiegi czy coś, ale to jak leniwa i perfidna jest Paris to już bezczelność, na oczach moderacji napiwki po 1000 w profilu żeby wyglądało to na to że to jakiś bogacz jej rzucał i te komentarze celowo żeby stworzyć wizję, "dziewczyny rozchwytywanej najlepszej ?zarobionej?", a nie tylko jak twierdzi do wypłat, gdyby tylko o to chodziło, portal nie miał by do czego się przyczepić
wiele dziewczyn tak robi, przelewa z konta na konto bo tak jak napisałaś wyżej, nie da się niższych kwot wpisać. niby chłopaka, było do celów wypłat, pewne, bo dlaczego nie?
ale robiłaś też lewy obieg :)
Co ty sobie dziewczyno myślałaś, że to przejdzie :D? doskonale wiedziałaś ze ryzykujesz i może to kosztować nawet banem, nie od dziś siedzisz na SU wiele już przeszłaś i pewnie nie jednego bana już miałaś!
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 12:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma nic złego w przekrętach o ile używa się do tego mózgu, a tu? bohaterka pojechała perfidnie do takiego stopnia hehe? dlatego tak to w oczy kłuje, głupota! nic nie poradzisz Paris do bystrych nie należy, te jej wypowiedzi w stylu że trzeba mieć odwagę żeby transmitować z twarzą chyba najbardziej rozwalają, mózg od ćpania chyba zgnił już dawno :laughingnew:
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Te napiwki kolego pojawiają się jak idą żetony w wiadomościach, doinformuj się najpierw troszkę jak to działa, a potem udzielaj w temacie, który tak naprawdę Ciebie nie dotyczy... ale jak już mówiłam tutaj chyba chodzi o jakiś wyścig kto bardziej „dopierdoli” :D no jak widać się przyczepił, bo duża ilości tych żetonów mam na tym koncie, nie wiem jak widać nie można z konta na konto przesyłać ;) NO ALE WY WIECIE NAJLEPIEJ PRZECIEŻ, chociaż nigdy nawet zetona nie zarobiliście, ale wiecie jak to działa od strony transmitującej, co ja się będę kłócić ;)
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Najlepiej zachowała się samozwańcza królowa showupa, która poruszyła ten temat na swojej transmisji, zeby tylko wybić się na mojej krzywdzie i przykuć uwage, bo nikt jej nie chce oglądać i chyba ma dola z tego powodu :D ta „królowa „ to taka panią z siebie robi a tu proszę, zachowanie bez klasy, zeby tak obgadywać na swojej transmisji, słabiutko... No tak 7 lat siedzenia na showupie jak widać po takim czasie już tak chwytamy za publiczność ;) już druga taka sytuacja kiedy chce przykuć uwagę na siebie moim kosztem i nie tylko moim :( nie dziękuj „krulowo M”
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Niektorzy to sa niezle jebnieci. Kwestionujecie jej zarobki, bo kupila takie auto a nie inne? No kurwa specjalisci od tego jak inwestowac pieniadze. To zreszta domena kogos, kto wcale nie ma duzo - kupic efektowne auto, zeby sie pokazac.
A swoja droga, to latwiej kupic BMW w kredycie czy leasingu niz troche uzywanego VW za gotowke.

A dla Paris i innych transmitujacych mialbym cenna rade: po chuj trzymac zetony na showupie? Po pierwsze ryzyko, ze beda jaja z wyplata, po drugie wtedy oni obracaja waszymi pieniedzmi. Kazdy dzien trzymania pieniedzy u nich to potencjalna strata.
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2017, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


izaak.stoltman pisze:
A dla Paris i innych transmitujacych mialbym cenna rade: po chuj trzymac zetony na showupie? Po pierwsze ryzyko, ze beda jaja z wyplata, po drugie wtedy oni obracaja waszymi pieniedzmi. Kazdy dzien trzymania pieniedzy u nich to potencjalna strata.


hmm . Żeby nie odprowadzać podatków to chyba proste.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mam firmę, płace podatki, niestety. :(
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Najlepiej zachowała się samozwańcza królowa showupa, która poruszyła ten temat na swojej transmisji, zeby tylko wybić się na mojej krzywdzie i przykuć uwage, bo nikt jej nie chce oglądać i chyba ma dola z tego powodu :D ta „królowa „ to taka panią z siebie robi a tu proszę, zachowanie bez klasy, zeby tak obgadywać na swojej transmisji, słabiutko... No tak 7 lat siedzenia na showupie jak widać po takim czasie już tak chwytamy za publiczność ;) już druga taka sytuacja kiedy chce przykuć uwagę na siebie moim kosztem i nie tylko moim :( nie dziękuj „krulowo M”


Zazdrości Tobie faceta :biggrin: Ona nawet sztucznego nie potrafi ujezdzac. Na grupowej zabierała się do niego jak pies do jeża, cud ze z niego nie spadła i się nie połamała :laugh3:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 06 gru 2020, 16:34
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:
Paris pisze: aha i jeszcze jedno wole żebyście mieli mnie za oszustkę niż za prostytutkę bo nią nie jestem :D


A ja idę o zakład ze za miesiąc, dwa bedzie na Roksie :bye:


na erodate już miała ogłoszenie kiedyś to dlaczego nie na roksie? kiepsko jej szło na showupie to musiała kombinować a teraz robi z siebie ofiarę :laughingnew:
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 12:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ogłoszenie na erodate nie należało do mnie, ktoś używał moich zdjęć z insta ;) Nie, nie zobaczycie mnie na tego typu stronach, nie oferuje takich usług, nie doczekasz się belmondo, kurwiarzu ;)
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kicia już (chyba) odbanowana hejtery pierdolone i robi show elo elo https://showup24.tv/Paris___
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


UUU właśnie Paris dostała bana na stałe na SU za lewy obieg :laughingnew:
co za oszustka :laughingnew: hahahahaha XDDDDDDDDDD nic się nie nauczyła po ostatnich przekrętach ? :D :D :) :) :( :( :laughingnew:

Awatar użytkownika
Rambo 666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2021, 13:37
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hueh :P
ciekawe rzeczy i o co tam właściwie chodzi... kto ma rację, Mode czy Paris...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości