PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


jebanie cipki dupki na balkonie, bede glosno, niech wszyscy slysza, ostre slowka, anal, lodzik
10 min.
130 żetonów
Mam nadziej ze nie mieszka zbyt wysoko ;)

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Cześć wszystkim! Widzę, że wyszło zamieszanie związane z moja współpraca z Bunny_Marthy. Chce to wyjaśnić. Proszę nie snuć historii i podejrzeń o tym, ze mnie oszukała, bo tak nie było, widziałam ile żetonów nam wpadło i po samej transmisji od razu podzieliłyśmy się 50/50.. Druga rzecz, myśle ze każdy sam powinien wysłuchać co Bunny ma do zaoferowania i podjąć decyzje. Ja tylko nie potrzebnie nakreśliłam jaka ja dostałam, nie potrzebnie. Bo teraz jest wielka nagonka na Bunny, a mi się z nią dobrze pracowało i mnie NIE OSZUKAŁA.

Oficjalnie przepraszam Bunny_Marthy, za to ze powiedziałam jakie warunki mi zaproponowała, nie powinnam, bo to jednak powinno zostać między nami, teraz to rozumiem. Pracowało mi się z Tobą dobrze, miło spędziłam czas, nie czuje się oszukana ani wykorzystana, szkoda ze teraz wyszedł taki kwas z tego, bo ja nie chciałam nikogo obrazić ani odradzić współpracy. Moja indywidualna sprawa, ze warunki dłużej współpracy mi się nie spodobały, może innej dziewczynie by odpowiadały.

Jak macie jakieś pytania to proszę śmiało.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Paris pisze:Bo teraz jest wielka nagonka na Bunny


ja proponuję, abyśmy się wszyscy napili piwa.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




" Pracowało mi się z Tobą dobrze" i juz po wspolpracy :?: bo innaczej to odebralam a moze Cie zastraszyli zebys dobrze o nich pisala?
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spokojnie, nikt mnie nie zastraszył. :) :heart:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




wieczna chcica pisze:" Pracowało mi się z Tobą dobrze" i juz po wspolpracy :?: bo innaczej to odebralam a moze Cie zastraszyli zebys dobrze o nich pisala?

Tez o tym pomyslalam, a juz wiemy, że mają takie skłonności.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:wieczna chcica pisze:
" Pracowało mi się z Tobą dobrze" i juz po wspolpracy bo innaczej to odebralam a moze Cie zastraszyli zebys dobrze o nich pisala?

Tez o tym pomyslalam, a juz wiemy, że mają takie skłonności.

To ja to widze tak...
Chcica - 2 lata w zawiasach za insynuacje
Spokojna - 5 lat za pomowienia :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Komin - 2 lata za twarzowe :)



www.ShowUpTV.blog
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Hahaah :D :D
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Paris, jakby co to nie pękaj, nie daj sie zastraszyc. Pol forumka pojdzie siedzieć, bedzie nam razniej :P



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




A co do "zasad współpracy" - gdyby były uczciwe i oferowały tyle samo wkładu z ich strony co biorą sami od modelki to nie byłoby powodu do trzymania ich w tajemnicy, dzięki Tobie Paris (i kilku innym modelkom które otrzymały równie "intratne" propozycje potwierdzające Twoje słowa) dowiedzieliśmy się, że ta firma nie ma nic wspólnego z uczciwym biznesem a podąża prostą drogą ku czystemu wyzyskowi i sutenerstwu. Póki co można uznać to za "błąd młodzików" którzy ledwo założyli firmę i marzą o tym, żeby się szybko dorobić pierwszego miliona, rynek ich szybko zweryfikuje (bo modelka musiałaby być chyba niespełna rozumu żeby przystać na ich zasady) i wtedy albo skończą ze zniszczoną reputacją i długami albo będą musieli zasady dostosować do klientek i ich wymagań a przede wszystkim - zwykłej ludzkiej przyzwoitości.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




W skrócie o co chodzi ? Króliczek ma alfonsa i próbowali zalfonsować inne modelki ?
Awatar użytkownika
adam_niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 09 sty 2016, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W skrócie tak właśnie było - facet Króliczki nagania modelki, oferuje zajebistą opcję 20% dla niego (czyli jak modelka robi od poniedziałku do piątku to cały poniedziałek rypie tylko na swojego pana pańszczyźnianego :) a do tego po odejściu nie ma ŻADNYCH praw do swojego nicka, konta i zysków z wszelkich filmów jakie nagrała a w zamian dostaje NIC (no chyba, że dla jakiejś modelki reklama na ich stronie czy możliwość występu od czasu do czasu z Króliczką to wielki skok w karierze warty każdych pieniędzy).
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




No, ale z drugiej strony patrząc, są dziewczyny które nie ograniaja wszystkiego i co maja im pomagać za darmo???????? Chyba logiczne, ze nikt nie robi nic za darmo. :?:


Mi te warunki nie odpowiadały, bo sama potrafię założyć konto na CB i wszystko podłączyć, wystarczy to poustawiać i można działać. ;)
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Paris pisze:Mi te warunki nie odpowiadały, bo sama potrafię założyć konto na CB i wszystko podłączyć, wystarczy to poustawiać i można działać. ;)


No to sama sobie odpowiedziałaś jaki procent modelek potrzebuje ich "pomocy" :) Za założenie konta czy pomoc w zrobieniu kilku podstawowych kroków w świat zachodnich camgirls można pobrać jakąś jednorazową opłatę ale nie 20% do końca kariery! Za granicą jeżeli nie znasz języka i ktoś załatwi Ci pracę to zwyczajowo oddaje się pierwszą dniówkę jemu, ale jakby ten sam koleś za załatwienie pracy chciał 20% miesięcznie do samego końca pobytu to by każdy go wyśmiał i wolał szukać pracy bez polecenia!



www.ShowUpTV.blog
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Paris myslisz ze na CB idzie wiecej zarobic niz na SU? Kurde tam tyle tych dziewczyn siedzi ,tyle stron nadajacych :?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




"idzie" to pewnie wiecej... tylko tam bedziesz zarabiac wielkie nic przez dlugi okres czasu, dopóki nie wbijesz na pierwsze strony, dopóki nie nazbierasz obserwujących. Jesli wogole ci sie uda.
SU ma te zalete ze jest tylko jedna strona, malo Was, zarabiacie od razu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




I na SU nawet brzydka panna może coś tam zarobić, nawet do grubego MILFa zawsze wpadnie jakiś równie nieurodziwy Janusz w zaawansowanym wieku który za kilka żetonów chce sobie porozmawiać z kimś żywym i ewentualnie zerknąć na cycka czy pipunię (+ kupić za żetona szansę na wproszenie się na kawę w realu) a na CB już nie jest tak łatwo
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Za założenie konta czy pomoc w zrobieniu kilku podstawowych kroków w świat zachodnich camgirls można pobrać jakąś jednorazową opłatę ale nie 20% do końca kariery! Za granicą jeżeli nie znasz języka i ktoś załatwi Ci pracę to zwyczajowo oddaje się pierwszą dniówkę jemu, ale jakby ten sam koleś za załatwienie pracy chciał 20% miesięcznie do samego końca pobytu to by każdy go wyśmiał i wolał szukać pracy bez polecenia!

Decreasing Provision - Receive up to 95% of the tokens!

Strona wspomina jedynie, że prowizja zmaleje do 5%... ale nie mówią nigdzie od ilu się zaczyna. Dopiero dzięki tej sytuacji wiemy, że od 20%, co jest... sporą ilością - z tego samego powodu zrezygnowałem z MCN na Youtube. MultiChannelNetwork - grupa kanałów zjednoczona pod pewnymi ludźmi, którzy pozwalali mi wypłacać każdego dolca z reklam, ale zabierali mi 20% z 55% jakie dawało Youtube... a za co? Tylko właśnie za taką opcję, a w swojej "ofercie" mówią, że będą Cię promować, dawać Ci specjalne narzędzia...
Nie było obiecanej ochrony przed wyłączaniem reklam. W sumie to jeszcze dodatkowo, aby się z tego wypisać musiały minąć dwa miesiące. A zapisując się do nich, od razu umowa na rok...
Mamy do czynienia z prawie identyczną sytuacją... przynajmniej tak to widzę ja.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Nawet 5% to jest zbójecka cena biorąc pod uwagę, że dajesz COŚ w zamian za pakiet NICZEGO. A co do formy pomocy - w jednym z tematów Pan Opiekun opisywał skuteczny sposób kasowania filmów ze znienawidzonego przez modelki CW, zapytałem więc jak to jest, że zna skuteczny sposób a mimo to na CW po wpisaniu magicznej frazy o króliczycy Marcie wyskakuje dziesiątki filmików i to nie nowych sprzed kilku dni tylko takie co wiszą od miesięcy, otrzymałem odpowiedź "wiem o tym ale nie chce mi się ich zgłaszać". To jaką formę pomocy otrzymacie za swoje ciężko zarobione procenty najlepiej widać chyba na tym przykładzie - skoro jej "opiekun" jest tak leniwy, żeby nie wysyłać pism i emaili z prośbami o usunięcie filmów SWOJEJ WŁASNEJ KOBIECIE to ciekawe jak duży będzie miał poziom zaangażowania w przypadku obcych modelek z netu...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości