HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Widac ze cie strasznie boli ze cie olala ale na co ty liczyles ? Nie wiesz ze to same stare cwaniary co maja facetow,mezow i sie pozniej smieja z takich debili jak Ty :) To jest portal nie rankowy tylko zarobkowy i jak taki idiota im sie trafi z zetonami to beda mu slodzic az sie skonczy sypanie i zeton :lol: Takich przypadkow na tym portalu bylo pierdylion .
Awatar użytkownika
Romekatomek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Romekatomek pisze:Widac ze cie strasznie boli ze cie olala ale na co ty liczyles ? Nie wiesz ze to same stare cwaniary co maja facetow,mezow i sie pozniej smieja z takich debili jak Ty :) To jest portal nie rankowy tylko zarobkowy i jak taki idiota im sie trafi z zetonami to beda mu slodzic az sie skonczy sypanie i zeton :lol: Takich przypadkow na tym portalu bylo pierdylion .


Nie nie boli mnie jedynie czego załuje to czasu spedzonego na SU a takich było i bedzie jeszcze wiele a to czy one sie smieja niech sie smieja a sporo facetow smieje sie z nich ze nie potrafia sie zajac czyms innym tylko muszą sie sprzedawac i swoje ciało za kilka zetonow to jest smutne i smieszne z drugiej strony
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To nie jest pare zetonow :lol: sam dobrze wiesz ile wydawales miesiecznie a nie byles tylko jedynym januszem ktory sypal :lol: ja im sie nie dziwie jak maja gdzies zapierdalac to wejdzie tu pokreci tykkiem i i zarobi z 20 tys na miesaic,. A takich Januszy zakochancow jest sporo a laski cisna z nich zetony ile wlezie a jak sie skonczy to ban i dowidzenia :lol:
Awatar użytkownika
Romekatomek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Taki portal nalezy traktowac jak zabawe :D Mam cisninienie to wchodze na konkretnego priv za 1000 zet ;) bo jest tu kilka, ale doslownie kilka dziewczyn u ktorych te 1000 zet mozna wydac i fajnie sie zababwic :D
Awatar użytkownika
Romekatomek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


bump
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I kolejny przygryfff goldie lord D. od debula.Jak tam twoja milosc z SU?Juz pokazala cyca na ekranie czy jeszcze sie wstydzi
Awatar użytkownika
DzikiMis
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:56
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Romekatomek pisze:Widac ze cie strasznie boli ze cie olala ale na co ty liczyles ? Nie wiesz ze to same stare cwaniary co maja facetow,mezow i sie pozniej smieja z takich debili jak Ty :) To jest portal nie rankowy tylko zarobkowy i jak taki idiota im sie trafi z zetonami to beda mu slodzic az sie skonczy sypanie i zeton :lol: Takich przypadkow na tym portalu bylo pierdylion .


Dlatego napisałem że prawda jest po środku. Laska wyczuła debila więc ciągła z niego ile w lezie i pewnie troche go zbajerowała ale to i tak go nie usprawiedliwia bo jest idiotą
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wniosek: jak nie chcecie żeby jakaś modelka zrobiła z Was publicznie idiotę to po prostu nie zachowujcie się jak idioci ;)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


MisioKacper pisze:ze nie potrafia sie zajac czyms innym tylko muszą sie sprzedawac i swoje ciało za kilka zetonow to jest smutne i smieszne z drugiej strony


uwierz mi że gdyby ktoś płacił 20k za walenie konia na kam, często jeszcze bez pokazywania twarzy, to takie transmisje zalały by internet.

A to czemu facet chce zostawiać pannie w okienku tyle kasy to juz jego sprawa. Może ma w chuj pieniędzy, może innej relacji nie umie nawiązać, a może myśli że jak rzuci to sobie kupi do życia taką sex maszynę.

Takie portale zawsze będą bazować na ludziach którzy nie do końca są w stanie realizować swojej pragnienia w realnym świecie.

Błędem jest wyobrażanie sobie więzi emocjonalnej i poczucia że po iluś tam żetonach coś Ci się od panny należy. A to czy wydało się 1k czy 100k to nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Romekatomek pisze:To nie jest pare zetonow :lol: sam dobrze wiesz ile wydawales miesiecznie a nie byles tylko jedynym januszem ktory sypal :lol: ja im sie nie dziwie jak maja gdzies zapierdalac to wejdzie tu pokreci tykkiem i i zarobi z 20 tys na miesaic,. A takich Januszy zakochancow jest sporo a laski cisna z nich zetony ile wlezie a jak sie skonczy to ban i dowidzenia :lol:


To zabrzmiało tak, jakby każdy któremu skonczyły się srodki na rzucanie dostaje bana na SU od transmitującej hm... Sory, ale nie zapędziłeś się z tą teorią?
Nie mogę się z tym zgodzić!
Sama mam paru widzów którzy przestali rzucać, tódzież zaglądać a pomio to mamy ze sobą kontakt i to nie koniecznie przez komunikator showupa.
Nie rób z każdej materialnej żetoniary bo to jest dość krzywdzące.
A co do Miso, dostał bana za zachowanie które nie powinno byc tolerowanie, dlatego nie rozumiem dlaczego przytozyłeś w/w przykłd, ktory nie ma nic wspólnego z prawdą i jest nieucziwe co do zaistaniałej sytuacji u hebaowej.
Misioa zawłaszczył sobie jej wizerunku na swoim profilu, prosby nic nie dawały to dostał ban -chyba trochę cie pozniosło, pisząc to co piszesz.

cyt - cisna z nich zetony ile wlezie a jak sie skonczy to ban i dowidzenia :lol
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Jedni to przechodzą łatwiej inni gorzej.
Sam mam z tym spory problem ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie rób z każdej materialnej żetoniary bo to jest dość krzywdzące.

Kiniuś Ciebie to akurat nie powino krzywdzic bo jestes nomer jeden jesli chodzi o zetoniary na SU
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Teraz to każda dla Ciebie zetoniara więc radzę Ci usuń konto SU i przestań pisać głupoty naprawdę, bo robisz siebie idiote jednym słowem
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Robi mega show inteligentna do tego bardzo ładna
Awatar użytkownika
Infonderabilia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 10 wrz 2020, 16:55
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Misiek wchodzisz na portal który opiera się na wyduszaniu żetona z Januszy i jesteś zdziwiony, że każda napotkana kobitka wydusza tu żeton z Januszy bo oczekiwałeś pięknej, szczerej miłość i myślałeś, że to portal matrymonialny - serio jesteś taki durny czy tylko trolujesz?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Misiek odpuść z nimi nie wygrasz to sekta jest
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Misiek wchodzisz na portal który opiera się na wyduszaniu żetona z Januszy i jesteś zdziwiony, że każda napotkana kobitka wydusza tu żeton z Januszy bo oczekiwałeś pięknej, szczerej miłość i myślałeś, że to portal matrymonialny - serio jesteś taki durny czy tylko trolujesz?

Troluje wiem ze wiekszosc lasek to tylko zetoniary a miłosci tu nie szukałem jedynie co tu mozna znalesc lasek ktore sie spotykaja na sex spotkania


Jumpsuits pisze:Teraz to każda dla Ciebie zetoniara więc radzę Ci usuń konto SU i przestań pisać głupoty naprawdę, bo robisz siebie idiote jednym słowem

Nie nie każda bo znam pare dziewczyn z ktorymi mam dobry kontakt po za SU i nawed jak wejde i nie daje zetonow to sie dobrze z nimi bawie i rozmawiam ale akurat ta to jest zetoniara nomer jedna kazdy to wie


NoToTenTegoTen pisze:Misiek odpuść z nimi nie wygrasz to sekta jest

Tak wiem ze to sekta siedza całe dnie na forach i jedne laski oczerniaja a drugie bronia takie zycie
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits pisze:Teraz to każda dla Ciebie zetoniara więc radzę Ci usuń konto SU i przestań pisać głupoty naprawdę, bo robisz siebie idiote jednym słowem


Klasyka i taka kolej rzeczy
biedny zagubiony smutny Miso :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
Jumpsuits pisze:Teraz to każda dla Ciebie zetoniara więc radzę Ci usuń konto SU i przestań pisać głupoty naprawdę, bo robisz siebie idiote jednym słowem


Klasyka i taka kolej rzeczy
biedny zagubiony smutny Miso :)


Kiniuś właśnie powiem ci ze nie jestem zagubiony a ni smutny a wręcz przeciwnie jestem zajebiscie szczesliwym człowiekiem :) ;) :D :D
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No ja wątpię że jesteś bo jak byś był to gorzki żali byś tu nie pisał i dał sobie spokój
Więc naprawdę wątpię że jesteś szczęśliwy jak plakales że nie możesz 20 biletów na grupowa odebrać ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości