HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja idiotą nie jestem. Miso to debil ale prawda w takich przypadkach jest zazwyczaj po środku. Hebanowa pewnie nieźle doiła ulunga no i przesadziła to się ulung teraz stawia. Te modelki też nie są święte i każda z nich ma coś za uszami
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Psikuta(s) pisze:Ja idiotą nie jestem. Miso to debil ale prawda w takich przypadkach jest zazwyczaj po środku. Hebanowa pewnie nieźle doiła ulunga no i przesadziła to się ulung teraz stawia. Te modelki też nie są święte i każda z nich ma coś za uszami


Dziewczyny są tu po to żeby wyciągac jak najwiecej, ty to nazywasz dojeniem. Gdyby nie chcial to by nie rzucal, proste.
Nie raz widzialem jak zam sie narzuca ze swoimi napiwkami popisując się jak to nie jest zarobas.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32 pisze:
Psikuta(s) pisze:Ja idiotą nie jestem. Miso to debil ale prawda w takich przypadkach jest zazwyczaj po środku. Hebanowa pewnie nieźle doiła ulunga no i przesadziła to się ulung teraz stawia. Te modelki też nie są święte i każda z nich ma coś za uszami


Dziewczyny są tu po to żeby wyciągac jak najwiecej, ty to nazywasz dojeniem. Gdyby nie chcial to by nie rzucal, proste.
Nie raz widzialem jak zam sie narzuca ze swoimi napiwkami popisując się jak to nie jest zarobas.


A ciebie dupa boli ze nie musiałem zebrac o tanszego priva czy tansze bilety na grupy tolko moglem sobie isc i kupic ale widze ze masz nudne zycie skoro siedzisz całe dnie na forum i jednym laskom lizesz dupe a drugim dupe obrabiasz
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No taaa nie zebrałem o privy tylko dawałem jak popierdolony A teraz chce by mi oddala , no naprawdę super gratuluję
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:No taaa nie zebrałem o privy tylko dawałem jak popierdolony A teraz chce by mi oddala , no naprawdę super gratuluję


Dziekuje ale z pomyslem o odanie wpadłem tak nagle poruszam temat biletow na grupe ktore uczciwie kupiłem a tu kazdy pisał inna historie nawet hebanowa nie umie odpowiedziec na temat biletow na grupe ze mnie w chuja zrobiła tylko pisze ciagle to samo zdjecia ban i tak cały czas a nie odpowiada na temat biletow na grupe wiec to jest proste ze jest oszustka i zetoniara a jedynie z czym moge zgodzic z wami to ze bylem głupy
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
Jumpsuits pisze:No taaa nie zebrałem o privy tylko dawałem jak popierdolony A teraz chce by mi oddala , no naprawdę super gratuluję


Dziekuje ale z pomyslem o odanie wpadłem tak nagle poruszam temat biletow na grupe ktore uczciwie kupiłem a tu kazdy pisał inna historie nawet hebanowa nie umie odpowiedziec na temat biletow na grupe ze mnie w chuja zrobiła tylko pisze ciagle to samo zdjecia ban i tak cały czas a nie odpowiada na temat biletow na grupe wiec to jest proste ze jest oszustka i zetoniara a jedynie z czym moge zgodzic z wami to ze bylem głupy


Jedyną osobą którą ktoą tu zrobił w chuja i chce zrobić to ty - hebnaową.
Rzucales napiwki zeby sie podlizywac i wzbudzi jej zachwyt, bilety byly tylko dodatkiem do tipu- LoveAngel
Nic nie jest ci winna oszuscie:) i wara od niej cwoku!
Myslales ze mozesz ją kupić i porzekonac do siebie tymi tipami 1111
laska nie jest glupia wiedziala ze od ciebie to na kilometr trzeba się trzymac :D
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
Jumpsuits pisze:No taaa nie zebrałem o privy tylko dawałem jak popierdolony A teraz chce by mi oddala , no naprawdę super gratuluję


Dziekuje ale z pomyslem o odanie wpadłem tak nagle poruszam temat biletow na grupe ktore uczciwie kupiłem a tu kazdy pisał inna historie nawet hebanowa nie umie odpowiedziec na temat biletow na grupe ze mnie w chuja zrobiła tylko pisze ciagle to samo zdjecia ban i tak cały czas a nie odpowiada na temat biletow na grupe wiec to jest proste ze jest oszustka i zetoniara a jedynie z czym moge zgodzic z wami to ze bylem głupy


Jedyną osobą którą ktoą tu zrobił w chuja i chce zrobić to ty - hebnaową.
Rzucales napiwki zeby sie podlizywac i wzbudzi jej zachwyt, bilety byly tylko dodatkiem do tipu- LoveAngel
Nic nie jest ci winna oszuscie:) i wara od niej cwoku!
Myslales ze mozesz ją kupić i porzekonac do siebie tymi tipami 1111
laska nie jest glupia wiedziala ze od ciebie to na kilometr trzeba się trzymac :D


Ja myślalem ze ja kupie hahahah ona sama sie daje kupic piszac domnie ze docenia tylko tych co ja doceniaja czyli ci co rzucaja zetony to ja kupuja proste w tip menu jest i love angel + bilet na TG a biletow jakos nie odzyskałem a ona nawet nie umie sie z tego wytłumaczyc z biletow tylko pisze ciagle to samo o banie i zdjeciach i tylko to porusza a biletow cisza wiec dla mnie jest proste jest oszustka i tyle a ty jestem dobrym cwokiem skoro lizesz jej tak dupe moze myslisz ze cos ugrasz i tak siedzisz na forum smutne musisz miec zycie wspolczuje
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
Jumpsuits pisze:No taaa nie zebrałem o privy tylko dawałem jak popierdolony A teraz chce by mi oddala , no naprawdę super gratuluję


Dziekuje ale z pomyslem o odanie wpadłem tak nagle poruszam temat biletow na grupe ktore uczciwie kupiłem a tu kazdy pisał inna historie nawet hebanowa nie umie odpowiedziec na temat biletow na grupe ze mnie w chuja zrobiła tylko pisze ciagle to samo zdjecia ban i tak cały czas a nie odpowiada na temat biletow na grupe wiec to jest proste ze jest oszustka i zetoniara a jedynie z czym moge zgodzic z wami to ze bylem głupy


Jedyną osobą którą ktoą tu zrobił w chuja i chce zrobić to ty - hebnaową.
Rzucales napiwki zeby sie podlizywac i wzbudzi jej zachwyt, bilety byly tylko dodatkiem do tipu- LoveAngel
Nic nie jest ci winna oszuscie:) i wara od niej cwoku!
Myslales ze mozesz ją kupić i porzekonac do siebie tymi tipami 1111
laska nie jest glupia wiedziala ze od ciebie to na kilometr trzeba się trzymac :D


Ja myślalem ze ja kupie hahahah ona sama sie daje kupic piszac domnie ze docenia tylko tych co ja doceniaja czyli ci co rzucaja zetony to ja kupuja proste w tip menu jest i love angel + bilet na TG a biletow jakos nie odzyskałem a ona nawet nie umie sie z tego wytłumaczyc z biletow tylko pisze ciagle to samo o banie i zdjeciach i tylko to porusza a biletow cisza wiec dla mnie jest proste jest oszustka i tyle a ty jestem dobrym cwokiem skoro lizesz jej tak dupe moze myslisz ze cos ugrasz i tak siedzisz na forum smutne musisz miec zycie wspolczuje


No niestety. Nic nie ginie w interneie, zwłasza twoje poczynania na jej transmisjach i walka o względy Angel :D Faktem jest że byłeś zakochany, a jak to w milosci do nienawisci mały krok i nie wiele trzeba...biletow nie masz i nie odzyskasz, także pogódz się z tym, bo tu i tak nikt nie nie poprze. Dostałeś plakietke "idoty"
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
Jumpsuits pisze:No taaa nie zebrałem o privy tylko dawałem jak popierdolony A teraz chce by mi oddala , no naprawdę super gratuluję


Dziekuje ale z pomyslem o odanie wpadłem tak nagle poruszam temat biletow na grupe ktore uczciwie kupiłem a tu kazdy pisał inna historie nawet hebanowa nie umie odpowiedziec na temat biletow na grupe ze mnie w chuja zrobiła tylko pisze ciagle to samo zdjecia ban i tak cały czas a nie odpowiada na temat biletow na grupe wiec to jest proste ze jest oszustka i zetoniara a jedynie z czym moge zgodzic z wami to ze bylem głupy


Jedyną osobą którą ktoą tu zrobił w chuja i chce zrobić to ty - hebnaową.
Rzucales napiwki zeby sie podlizywac i wzbudzi jej zachwyt, bilety byly tylko dodatkiem do tipu- LoveAngel
Nic nie jest ci winna oszuscie:) i wara od niej cwoku!
Myslales ze mozesz ją kupić i porzekonac do siebie tymi tipami 1111
laska nie jest glupia wiedziala ze od ciebie to na kilometr trzeba się trzymac :D


Ja myślalem ze ja kupie hahahah ona sama sie daje kupic piszac domnie ze docenia tylko tych co ja doceniaja czyli ci co rzucaja zetony to ja kupuja proste w tip menu jest i love angel + bilet na TG a biletow jakos nie odzyskałem a ona nawet nie umie sie z tego wytłumaczyc z biletow tylko pisze ciagle to samo o banie i zdjeciach i tylko to porusza a biletow cisza wiec dla mnie jest proste jest oszustka i tyle a ty jestem dobrym cwokiem skoro lizesz jej tak dupe moze myslisz ze cos ugrasz i tak siedzisz na forum smutne musisz miec zycie wspolczuje


No niestety. Nic nie ginie w interneie, zwłasza twoje poczynania na jej transmisjach i walka o względy Angel :D Faktem jest że byłeś zakochany, a jak to w milosci do nienawisci mały krok i nie wiele trzeba...biletow nie masz i nie odzyskasz, także pogódz się z tym, bo tu i tak nikt nie nie poprze. Dostałeś plakietke "idoty"



Tu masz racje ze w internecie nic nie ginie i moje poczyniania u hebanowej na transmisji ale nie byłem i nie jestem w niej zakochany choc z tego co wiem to wiele osob tak myslalo ze ejstem w niej zakochany ale nie nie byłem nie zakochał bym sie w lasce co sie sprzedaje za zetony a to ze nie odzyskam to wiem oszukała mnie i tyle i zawsze oszukiwała i nie tylko mnie pewnie nie byłem pierwszy i ostatni a to ze mnie nikt nie poprze tez wiem i tego nie oczekuje a powiem ci ze ta plakietka idioty to mi koło chuja lata ja skonczyłem temat ale zawsze ktos cos napisze i mnie zaczepia wiec odpowiadam jak nikt nie bedzie mnie tu zaczepiał ja tez nic nie bede pisał

tu kazdy ma pretensje ze napisałem o hebi ze jest oszustka a ja na pw otrzymuje od innych dziewczyn z SU uzytkownikow ze dobrze ze wreszcie przejzalem na oczy i napisałem na forum ze jest oszustka ja nwet jestem za tym aby to zakonczyc pisanie i tyle ale na kazdy atak na mnie bede odpowiadał
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A co ona ma ci odpowiadać krotka piłka dostałeś bana za zdjęcia
więc proste sam sobie zajebales to z automat nie ma tego co wygrałeś czy tam kupiles i ona nie musi ci na nic odpowiadać

I przestańcie cytować wystarczy odpowiedzieć A nie za każdym razem cytujecie wiadomość
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:A co ona ma ci odpowiadać krotka piłka dostałeś bana za zdjęcia
więc proste sam sobie zajebales to z automat nie ma tego co wygrałeś czy tam kupiles i ona nie musi ci na nic odpowiadać

Dla mnie ona jest zwykla zetoniara oszustka i tyle a wy mozecie sobie ja wielbic jak jakies bostwo
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No taaa zetoniara bo dała ci bana no naprawdę
Bana by nie było tylko by tolerowala to była by kochana i wogole
Miso weź przestań nikt ci nie kazał dawać tych żetonów A teraz powtarzam ci kolejny raz wyłącz Internet wyjeb go dla twego dobra
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:No taaa zetoniara bo dała ci bana no naprawdę
Bana by nie było tylko by tolerowala to była by kochana i wogole
Miso weź przestań nikt ci nie kazał dawać tych żetonów A teraz powtarzam ci kolejny raz wyłącz Internet wyjeb go dla twego dobra

Nie była by kochana bo ja już od dlugiego czasu nie wchodziłem na jej transmisje tylko od czasu do czasu na grupe by odebrac bilety i tyle co mnie u niej było


Ja powiedziałem ze ja zakonczyłem chcecie mozeccie ja wielbic jak nikt mnie nie bedzie tu atakował ja tez sie nie bede nic odzywał ani pisał Dziekuje Miłego czwartku
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


dzień dobry

Wzór na wkurwa Hebanowej mierzony ilością wkurwonometrów, gdzie jeden wkurwonometr to irytacja na to, że ćma wleciała do mieszkania a 10 wkurwonometrów to wkurw Tomasza Hajty na kolejny mem w internecie o staruszce na pasach
Objaśnienia
WKH = MKP+HBP+OP *PWMP (IK +IWÓd) /CK

gdzie
WKH – wkurw Hebanowej
MKP - Ilość postów misiakacpra
HBP – ilość postów Hebanowej
OP – posty ogółem o temacie
PWMP – pw od MisiaKacpra
IK – ilość Kalorii spożytych w nerwach w kilokaloriach
IWÓd – ilość alkoholu wypita w nerwach (przeliczone na litry spirytusu)
CK – czynnik korygujący w tym przypadku wynoszący 1 milion


Mi wyszło 7,84 - czyli mniej więcej na poziomie wkurwu Janusza żetonowca po tym jak utopił wszystkie swoje żetony na grupie u Lusesity – czyli niemały wkurw

ilość żetonów o ubłagania - ŻB – żeton błagalniczy - (żetony błagalnicze – czyli poziom minimalny do zdjęcia bana)
ŻB = WKH * 50000 – 3 ( 3 mi się wpisało ot tak sobie, bo się lekko najebałem a nawet nie lekko)

Misiokacprze... szykuj karman na wydatki a miłość wróci
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Misio to typowy przykład kolesia który od dłuższego czasu wmawiał sobie że nawiązał jakąś tam więź emocjonalną z laską nastawioną wyłącznie na zarobek a nie na szukanie jakiś głębszych relacji z widzami.
Laski są sprytne i stosują różne zabiegi coby w widzu ( zwłaszcza tym który dużo sypie) wywołać sztuczne wrażenie że coś ich może tam łączy.
Dają swoje telefony,są milutkie,rozmowne, czasami nawet nawijają makaron na uszy.
I po tych latach koleś obudził sie z ręką w nocniku.
I po powoli dociera do niego że to wszystko co tam sobie w główce uroił to mrzonki.
A teraz zachowuję się jak wściekły żyd okradziony z jakiś tam biletów.
Dobra rada.
Chodźcie jak lubicie, pogadajcie pobawcie się trochę i tyle.
A szukanie czegoś innego na portalu zarobkowym jest niewskazane a wręcz szkodliwe.
Pisze to bo sam to przeżyłem !!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Czy ktoś mi wyjaśni jak można zakochać się w wirtualnej lasce ?
Lubię popatrzeć na fajne laseczki, na ich dupcie, cycuszki, cipeczki ... lubię od czasu do czasu pozwolić małemu poszaleć.
Kocham mój laptop bo moi znajomi w nim mieszkają .... są realni, prawdziwi, znamy się fizycznie.
...
Jeżeli masz wrażenie że zakochałeś się w ekranie monitora i jego wirtualnej zawartości to zdecydowanie pora na wizytę u lekarza specjalisty.
Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko te, których piękna ktoś jeszcze nie odkrył ... a może alkoholu zabrakło?
Awatar użytkownika
h3aso4
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 14 wrz 2020, 13:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


h3aso4 pisze:Czy ktoś mi wyjaśni jak można zakochać się w wirtualnej lasce ?
Lubię popatrzeć na fajne laseczki, na ich dupcie, cycuszki, cipeczki ... lubię od czasu do czasu pozwolić małemu poszaleć.
Kocham mój laptop bo moi znajomi w nim mieszkają .... są realni, prawdziwi, znamy się fizycznie.
...
Jeżeli masz wrażenie że zakochałeś się w ekranie monitora i jego wirtualnej zawartości to zdecydowanie pora na wizytę u lekarza specjalisty.



Ja to sie zastanawiam z czego oni wniskuja ze ja byłem w niej zakochany gdzie do miłosci to było jeszcze daleko a nawet po pierwsze tak jak napisałes jak mozna zakochac sie w ekranie i jego zawartosci i po drugie jak mozna sie zakochac w lasce z sex kamerki kktora za zetony pokaze zrobi wszystko i kazdy ja widzi nago nie ma to jak sie spotkac z znajomymi i sie okazuje ze polowa twoich znajomych widziało ja nago nie no zajebista sytuacja wiec ja nie byłem i nigdy nie bede w niej zakochany tym bardziej ze od dawna wiem ze to laska co patrzy tylko na kase a to ze jak placiłem kupowałem ja sobie to byla moiła sympatyczna itp a jak sie kasa urwała to była olewka i tylko widziałą tych co dawali zetony wiec nie wiem skad wy bioerzecie ta ze ja cos do niej czułem wiec nigdy miłosci nie było i nie bedzie ani zadnych powrotow do niej tez nie planuje
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No jak bys traktowal to jak zabawe to bys tak nie przezywal i wylewal swoje zale :lol: Dawales na transmisjach za nic po pare tys zet a teraz nie stac cie na bilet na grupowa za 100 zet ? No chyba ze te zety kupowales za pozyczke z prowidenta a teraz nie masz za co splacac :lol:
Awatar użytkownika
Romekatomek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Psikuta(s) pisze:Misio pysio musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie wiem czy ona oszukuje czy nie, mam na to wyjebane. Ale nawet jeśli tak to i tak nie masz tutaj szans. To jest forum dla przegrywów i ameb umysłowych które zrobią wszystko żeby wykorzystać okazję żeby się przypodobać, czytaj wylizać rowa jakieś modelce . Więc teraz będą się przeganiać który wyliże jej najbardziej . Prawda jest taka że wiekość tych co ma teraz z ciebie beke to hipokryci którzy mieli podobne doświadczenia z modelkami jak ty. Hardzik , Robinek , Ruger to tylko przyklady.


Zapomniałeś dodać siebie, bo gdy tylko pojawia się Ann to liżesz jej dupsko z kału aż wióry lecą,
zapewne już syfa załapałeś i krosty na języku dupolizie.
W rankingu przygłupów forumowych zajmujesz zaszczytne 3 miejsce zaraz po Spajku i Misiu.
Nie zapominaj o tym Psikutasie.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Romekatomek pisze:No jak bys traktowal to jak zabawe to bys tak nie przezywal i wylewal swoje zale :lol: Dawales na transmisjach za nic po pare tys zet a teraz nie stac cie na bilet na grupowa za 100 zet ? No chyba ze te zety kupowales za pozyczke z prowidenta a teraz nie masz za co splacac :lol:


O to możesz byc spokojny kupowałem zetony z SU a nie od innych dziewczyn i nie musiałem brac zadnych pozyczek aby kupic zetony a tu chodzi o zasade i uczciwosc i tyle w temacie
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość