HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


MisioKacper pisze:
ruger44 pisze:Napiwki zgodnie z przepisami SU to dobrowolna opłata na rzecz modelki, nie podlegają zwrotowi, trzeba było myśleć zanim je dawałeś. W restauracji też przychodzisz i mówisz "Rok temu byłem u was i mi smakowało, dałem 10 zł napiwku ale dzisiaj byłem i śmierdziało chujem, chce moje 10 zł z powrotem!". A jej nie chodzi o pieniądze czy przeprosiny, chodzi o zasady, nie zrozumiesz tego

Zasady jakie zasady ze jest oszustka to jest ta zasada to ze napisałem prawde a twoje porownanie jak dla mnie jest głupie i tyle a ja dałem tylko propozycje


Nie dość że oddala ci za wejsciowki z gdnie z jej licznikiem.
To jeszcze chcesz zeby oddala ci za napiwki ? ty sobie zarty stroisz? co za typ :biggrin:
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
MisioKacper pisze:
MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
DzikiMis pisze:Tej Tomek-gluponek widać, że twoja mama podczas ciąży szybko niczm T.W. Bolek śmigła po wódę, a nie po wode, dlatego wykazujesz wszelkie cechy FAS.Nawet pod tym śmiesznym nickiem tego nie ukryjesz.Misio zawsze był tylko jeden, jedyny, niepowtarzalny, dlatego odsyłam Cię na reedukacje do przedszkola, tam się nauczysz w koncu żyć i może czytać ze zrozumieniem.Wiem, że jako sztandarowy przykład AZP mozesz nie wiedzieć, że istnieje takie słowo jak powodek.Wyjaśniam te trudne dla Ciebie wyrazy: reedukacja- powtórna edukacja i powodek m.inn. przyczyna czegoś.Jak dla mnie sam się już zakopaleś tym durnym postem, a dla mnie powrotow spod ziemi juz nie ma- a więc nara.Podpytaj tych przygrywow kim jest prawdziwy misio, to się dowiesz tego, ze gdybym pokazał tu swoje prawdziwe alter ego, to rozjebał bym to foro w drobny mak.A wiec nic nie pokazuje, jestem autentycznym, jedynym w swoim rodzaju dzikim misiem.Ubolewam jednak nad tym, że komin po raz pierwszy się przy mnie pogrążył, swoim durnym wpisem w stylu Tomka-chujoziomka.A ja Ciebie nazywałem Konin-tylko zbeszczescilem tą szlachetną nazwę.Mam nadzieję, że cała Polska mi wybaczy :biggrin: Jak dla mnie to żaden argument w obronie oszustki Hebi, że misio to głupek.Raczej to argument pograzajacy tytułową oszustke tego tematu tzn. misio to glupek, ktory w swej głupocie dał się oszukać przebiegłej, wyrachowanej Hebi.No i nadal nie widzę tu posta od naszej oszustki- czy to prawda Hebi, że okradlaś misia na 20 wejściówek na grupowe?Wytłumacz się z tego bardzo proszę!!!Tylko umiesz pisać o lewym obiegu a nie o sedno sprawy.Może i coś tam wam nie pykło ale zamiast postąpić honorowo i przed banem (zeby juz nie miałczał i nie miał powodów do oskarżeń)oddać mu te 200 zł za wejsciowki , to wolałaś go wyjebać z siana jak zimna suka.Mało Tobie dał zetona?Ja bym mu oddał nawet 500zł dla świętego spokóju.Przecież bylaś na jego garnuszku ponad rok a 500zł Ci szkoda?Nie rób sie taka zepsuta moneciara.500 zł to niedużo a i sumienie masz czuste. Sorry za pisownie jestem w bałaganie.Komin ogarnij się bo glupiejesz z msm-em jak reszta tego forum , łącznie ze mna :laughingnew:

Tez chciał bym uslyszec bo ja moge udowodnic ze dawałem napiwki 1111 - I love u Angel :* + bilet na TG. i zostało mi 20 biletow a nawet na jej profilu jest
Posiadacze biletów:
Bartek - 12
Misio - dużo
Kermit - 1
Powrót - 2
Tibut - 4
JRzeczywistosc - 2
to samo pokazuje ze miałem bilety an grupe a nie moge ich odebrac wiec jedyna racje jaka macie to ze jestem glupi i dałem sie oszukac hebanowej wiec tak jestem głupi ze dałem sie oszukac jej a ja tylko chce odebrac swoje bilety za kotre uczciwie zapalciłem

Wiedziałeś ze masz bilety do odebranoa i pewnie znając hebanową odebrał bys wszytskie wejsciowki na grupową, zawsze z szacunkiem traktuje swoich widzw, chyba do tego nie trzeba niogo przekonyać.
Gosciu, zrozum że Zjebałeś i ona nie chce cie widziec na swojj transmisji. Na jaki chuj ją wkurwiałeś ? myslisz ze bedzie znosic twoje humorki?
dostaniesz zwrot za bilety i tyle bedziesz mial z pokazu, tak sie to skonczy.
a ja na jej miejscu nic bym ci nie oddawal, same przebywanie z takim zjebem jak ty to powinni jej doplacac :D

Ja na jej transmisje i tak juz od dluzszego czasu nie pchodziłem tylko wchodziłem aby odebrac bilety na grupowa i tyle mnie u niej było a ze ty jestes zjebany to nie moj problem zaplacilem za bilety uczciwie zdobyłem wiec powinien moc je odebra i tak miałem odebrac te bilety i by mnie u niej i tak nie było na transmisjah i tak a to ze wstawiłem zdjecia na swoj profil to mogla to zemna zalatwic na pw to bym nic nie pisał na forach a ze wolala dac bana to ja napisałem na forum ze jest oszustka zetony potrafiła wziasc a biletow juz nie umie odac a ze jestes zjebem i tego nie rozumiesz to nie moja wina ja tez musiałem znosic jej chumorki i jakos przezyłem a to ze napisałes zawsze z szacunkiem traktuje swoich widzw to sie zgadza ale nie kazdy chyba o tym wie

Ty siebie czytasz? i tak u niej nie przebywasz i tak bys do nirj juz nie przychodzil, to po co ci wejsciowki?
i odp mi na pyt, jak ma ci podarowac bilet skoro nie zagladasz do niej na trans? twoje humorki powiadasz?
przecoeż ty jej życie uprzykszałeś gosciu, potrafiles sledzic jej privy i wypisywac do jej widzow bo byles zazdrosny ze z jakims siedzi na privie.
jestes męczydupą i tyle!

nie przebywałem na transmisjach jedynie jak byłem na SU i widziałem ze robi grupowa to wchodziłem na transmisje 10 minut przed grupowa witałem sie grzecznie i pytałem czy mozna bilecik an grupowa transmjie i tak to wygladałe a nie przebywałem na calych transmisjach ja jej zycie uprzykszałem ciekawe do kogo ja tak wypisywałem ona wszedzie widziałą ze ja do kogos pisze ze gdzies wypisuje cos robie to była norma wiec sie do tego przyzwyczaiłem ja poruszyłem tylko watek oszustwa o bilety a wy zmieniliscie temat i zaczeliscie wypisywac o jakis naszych relacjach prywatnych gdzie ja tego nawet nie poruszyłem tylko wy pisaliscie o jakims zawodzie milosnym ze na cos liczyłem ze cos tam cos tam i wy zaczeliscie robic gowno burze ale wiecie co troche mnie nudzi juz to ja miałem 20 biletow za ktore dałem w napiwkach 1111 czyli razem 22 220 zetonow czyli liczac ponad 2000 zł i może odac 10000 zetonow połowe z tego albo odac wejscówki na grupe ale z tego co piszecie nie chce mnie widziec na transmiji moze odac zetony połowe i wtedy na tym forum na forum SU napisze przeprosiny w strone hebanowej i napisze ze nie jest oszustka przy jej zarobkach 10 000 zetonow to nie ejst duzo ona bedzie miała spokoj i ja i zakonczymy temat raz na zawsze a ja nawet jak napisalem ja przeprosze i napisze ze jestes oszustka ktora mnie oszukała i znikne od niej raz na zawsze i bedzie miała odemnie spokoj i zakonczymy to juz na dobre

grupowa u niej kosztuje 100 zetonow x20 wejsciowek=2000 zet
widzę u ciebie w profilu hebi oddała ci za wejsciowki, czyli jestescie rozliczeni!?
jeszcze jakies roszczenia?

Grupowa u nie kosztuje 100 zetonow a ja nie dawałem po 100 zetonow tylko z jej tip menu 1111 - I love u Angel :* + bilet na TG. razy 20 wychodzi 22 220 zetonowa odała 2000 a ja chce aby chociaz odała 10 000 połowe z tego czyli nie jestesmy rozliczeni bo brakuje 8000 tys czyli nie jestesmy rozliczeni
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:
ruger44 pisze:Napiwki zgodnie z przepisami SU to dobrowolna opłata na rzecz modelki, nie podlegają zwrotowi, trzeba było myśleć zanim je dawałeś. W restauracji też przychodzisz i mówisz "Rok temu byłem u was i mi smakowało, dałem 10 zł napiwku ale dzisiaj byłem i śmierdziało chujem, chce moje 10 zł z powrotem!". A jej nie chodzi o pieniądze czy przeprosiny, chodzi o zasady, nie zrozumiesz tego

Zasady jakie zasady ze jest oszustka to jest ta zasada to ze napisałem prawde a twoje porownanie jak dla mnie jest głupie i tyle a ja dałem tylko propozycje a co do napiwku to napiwek byl dany zeby cos otrzym bo tak ma w swoim tip menu tak samo jak bys dał jej z jej tip menu 33 czyli zeby pusciła twoja piosenke a tego by nie zrobiła to znaczy ze oszukała proste

Za 20 biletow dales 1111? a nie było tak że część wejsciowek z tych 1111 zetonow wykorzystales?
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
ruger44 pisze:Napiwki zgodnie z przepisami SU to dobrowolna opłata na rzecz modelki, nie podlegają zwrotowi, trzeba było myśleć zanim je dawałeś. W restauracji też przychodzisz i mówisz "Rok temu byłem u was i mi smakowało, dałem 10 zł napiwku ale dzisiaj byłem i śmierdziało chujem, chce moje 10 zł z powrotem!". A jej nie chodzi o pieniądze czy przeprosiny, chodzi o zasady, nie zrozumiesz tego

Zasady jakie zasady ze jest oszustka to jest ta zasada to ze napisałem prawde a twoje porownanie jak dla mnie jest głupie i tyle a ja dałem tylko propozycje


Nie dość że oddala ci za wejsciowki z gdnie z jej licznikiem.
To jeszcze chcesz zeby oddala ci za napiwki ? ty sobie zarty stroisz? co za typ :biggrin:


Jej licznik 100 zetonow za grupowa to jest jak robi grupowa i od razu sie wchodzi na grupe a ja dawałem za bilety na grupe 1111 wiec jest roznica
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper,
Skończ waść wstydu sobie oszczędź :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
ruger44 pisze:Napiwki zgodnie z przepisami SU to dobrowolna opłata na rzecz modelki, nie podlegają zwrotowi, trzeba było myśleć zanim je dawałeś. W restauracji też przychodzisz i mówisz "Rok temu byłem u was i mi smakowało, dałem 10 zł napiwku ale dzisiaj byłem i śmierdziało chujem, chce moje 10 zł z powrotem!". A jej nie chodzi o pieniądze czy przeprosiny, chodzi o zasady, nie zrozumiesz tego

Zasady jakie zasady ze jest oszustka to jest ta zasada to ze napisałem prawde a twoje porownanie jak dla mnie jest głupie i tyle a ja dałem tylko propozycje a co do napiwku to napiwek byl dany zeby cos otrzym bo tak ma w swoim tip menu tak samo jak bys dał jej z jej tip menu 33 czyli zeby pusciła twoja piosenke a tego by nie zrobiła to znaczy ze oszukała proste

Za 20 biletow dales 1111? a nie było tak że część wejsciowek z tych 1111 zetonow wykorzystales?

Tak ale było ich wiecej bo było ich ponad 30 i tak je wykorzystałem i zostało to wykorzystania jeszcze 20
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
MisioKacper pisze:
MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
DzikiMis pisze:Tej Tomek-gluponek widać, że twoja mama podczas ciąży szybko niczm T.W. Bolek śmigła po wódę, a nie po wode, dlatego wykazujesz wszelkie cechy FAS.Nawet pod tym śmiesznym nickiem tego nie ukryjesz.Misio zawsze był tylko jeden, jedyny, niepowtarzalny, dlatego odsyłam Cię na reedukacje do przedszkola, tam się nauczysz w koncu żyć i może czytać ze zrozumieniem.Wiem, że jako sztandarowy przykład AZP mozesz nie wiedzieć, że istnieje takie słowo jak powodek.Wyjaśniam te trudne dla Ciebie wyrazy: reedukacja- powtórna edukacja i powodek m.inn. przyczyna czegoś.Jak dla mnie sam się już zakopaleś tym durnym postem, a dla mnie powrotow spod ziemi juz nie ma- a więc nara.Podpytaj tych przygrywow kim jest prawdziwy misio, to się dowiesz tego, ze gdybym pokazał tu swoje prawdziwe alter ego, to rozjebał bym to foro w drobny mak.A wiec nic nie pokazuje, jestem autentycznym, jedynym w swoim rodzaju dzikim misiem.Ubolewam jednak nad tym, że komin po raz pierwszy się przy mnie pogrążył, swoim durnym wpisem w stylu Tomka-chujoziomka.A ja Ciebie nazywałem Konin-tylko zbeszczescilem tą szlachetną nazwę.Mam nadzieję, że cała Polska mi wybaczy :biggrin: Jak dla mnie to żaden argument w obronie oszustki Hebi, że misio to głupek.Raczej to argument pograzajacy tytułową oszustke tego tematu tzn. misio to glupek, ktory w swej głupocie dał się oszukać przebiegłej, wyrachowanej Hebi.No i nadal nie widzę tu posta od naszej oszustki- czy to prawda Hebi, że okradlaś misia na 20 wejściówek na grupowe?Wytłumacz się z tego bardzo proszę!!!Tylko umiesz pisać o lewym obiegu a nie o sedno sprawy.Może i coś tam wam nie pykło ale zamiast postąpić honorowo i przed banem (zeby juz nie miałczał i nie miał powodów do oskarżeń)oddać mu te 200 zł za wejsciowki , to wolałaś go wyjebać z siana jak zimna suka.Mało Tobie dał zetona?Ja bym mu oddał nawet 500zł dla świętego spokóju.Przecież bylaś na jego garnuszku ponad rok a 500zł Ci szkoda?Nie rób sie taka zepsuta moneciara.500 zł to niedużo a i sumienie masz czuste. Sorry za pisownie jestem w bałaganie.Komin ogarnij się bo glupiejesz z msm-em jak reszta tego forum , łącznie ze mna :laughingnew:

Tez chciał bym uslyszec bo ja moge udowodnic ze dawałem napiwki 1111 - I love u Angel :* + bilet na TG. i zostało mi 20 biletow a nawet na jej profilu jest
Posiadacze biletów:
Bartek - 12
Misio - dużo
Kermit - 1
Powrót - 2
Tibut - 4
JRzeczywistosc - 2
to samo pokazuje ze miałem bilety an grupe a nie moge ich odebrac wiec jedyna racje jaka macie to ze jestem glupi i dałem sie oszukac hebanowej wiec tak jestem głupi ze dałem sie oszukac jej a ja tylko chce odebrac swoje bilety za kotre uczciwie zapalciłem

Wiedziałeś ze masz bilety do odebranoa i pewnie znając hebanową odebrał bys wszytskie wejsciowki na grupową, zawsze z szacunkiem traktuje swoich widzw, chyba do tego nie trzeba niogo przekonyać.
Gosciu, zrozum że Zjebałeś i ona nie chce cie widziec na swojj transmisji. Na jaki chuj ją wkurwiałeś ? myslisz ze bedzie znosic twoje humorki?
dostaniesz zwrot za bilety i tyle bedziesz mial z pokazu, tak sie to skonczy.
a ja na jej miejscu nic bym ci nie oddawal, same przebywanie z takim zjebem jak ty to powinni jej doplacac :D

Ja na jej transmisje i tak juz od dluzszego czasu nie pchodziłem tylko wchodziłem aby odebrac bilety na grupowa i tyle mnie u niej było a ze ty jestes zjebany to nie moj problem zaplacilem za bilety uczciwie zdobyłem wiec powinien moc je odebra i tak miałem odebrac te bilety i by mnie u niej i tak nie było na transmisjah i tak a to ze wstawiłem zdjecia na swoj profil to mogla to zemna zalatwic na pw to bym nic nie pisał na forach a ze wolala dac bana to ja napisałem na forum ze jest oszustka zetony potrafiła wziasc a biletow juz nie umie odac a ze jestes zjebem i tego nie rozumiesz to nie moja wina ja tez musiałem znosic jej chumorki i jakos przezyłem a to ze napisałes zawsze z szacunkiem traktuje swoich widzw to sie zgadza ale nie kazdy chyba o tym wie

Ty siebie czytasz? i tak u niej nie przebywasz i tak bys do nirj juz nie przychodzil, to po co ci wejsciowki?
i odp mi na pyt, jak ma ci podarowac bilet skoro nie zagladasz do niej na trans? twoje humorki powiadasz?
przecoeż ty jej życie uprzykszałeś gosciu, potrafiles sledzic jej privy i wypisywac do jej widzow bo byles zazdrosny ze z jakims siedzi na privie.
jestes męczydupą i tyle!

nie przebywałem na transmisjach jedynie jak byłem na SU i widziałem ze robi grupowa to wchodziłem na transmisje 10 minut przed grupowa witałem sie grzecznie i pytałem czy mozna bilecik an grupowa transmjie i tak to wygladałe a nie przebywałem na calych transmisjach ja jej zycie uprzykszałem ciekawe do kogo ja tak wypisywałem ona wszedzie widziałą ze ja do kogos pisze ze gdzies wypisuje cos robie to była norma wiec sie do tego przyzwyczaiłem ja poruszyłem tylko watek oszustwa o bilety a wy zmieniliscie temat i zaczeliscie wypisywac o jakis naszych relacjach prywatnych gdzie ja tego nawet nie poruszyłem tylko wy pisaliscie o jakims zawodzie milosnym ze na cos liczyłem ze cos tam cos tam i wy zaczeliscie robic gowno burze ale wiecie co troche mnie nudzi juz to ja miałem 20 biletow za ktore dałem w napiwkach 1111 czyli razem 22 220 zetonow czyli liczac ponad 2000 zł i może odac 10000 zetonow połowe z tego albo odac wejscówki na grupe ale z tego co piszecie nie chce mnie widziec na transmiji moze odac zetony połowe i wtedy na tym forum na forum SU napisze przeprosiny w strone hebanowej i napisze ze nie jest oszustka przy jej zarobkach 10 000 zetonow to nie ejst duzo ona bedzie miała spokoj i ja i zakonczymy temat raz na zawsze a ja nawet jak napisalem ja przeprosze i napisze ze jestes oszustka ktora mnie oszukała i znikne od niej raz na zawsze i bedzie miała odemnie spokoj i zakonczymy to juz na dobre

grupowa u niej kosztuje 100 zetonow x20 wejsciowek=2000 zet
widzę u ciebie w profilu hebi oddała ci za wejsciowki, czyli jestescie rozliczeni!?
jeszcze jakies roszczenia?

Grupowa u nie kosztuje 100 zetonow a ja nie dawałem po 100 zetonow tylko z jej tip menu 1111 - I love u Angel :* + bilet na TG. razy 20 wychodzi 22 220 zetonowa odała 2000 a ja chce aby chociaz odała 10 000 połowe z tego czyli nie jestesmy rozliczeni bo brakuje 8000 tys czyli nie jestesmy rozliczeni

W tym momencie to ją naciagasz... bo wtedy wyjdzie 100 wejsciowek jesli ci odda do rachunku!
tipowales na Love Angel :D love sie skonylo i teraz żebrzesz o zwrot? :haha: :haha: :haha: idz się pierdolnij serio koles :laugh3: :laugh3: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:
BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
ruger44 pisze:Napiwki zgodnie z przepisami SU to dobrowolna opłata na rzecz modelki, nie podlegają zwrotowi, trzeba było myśleć zanim je dawałeś. W restauracji też przychodzisz i mówisz "Rok temu byłem u was i mi smakowało, dałem 10 zł napiwku ale dzisiaj byłem i śmierdziało chujem, chce moje 10 zł z powrotem!". A jej nie chodzi o pieniądze czy przeprosiny, chodzi o zasady, nie zrozumiesz tego

Zasady jakie zasady ze jest oszustka to jest ta zasada to ze napisałem prawde a twoje porownanie jak dla mnie jest głupie i tyle a ja dałem tylko propozycje a co do napiwku to napiwek byl dany zeby cos otrzym bo tak ma w swoim tip menu tak samo jak bys dał jej z jej tip menu 33 czyli zeby pusciła twoja piosenke a tego by nie zrobiła to znaczy ze oszukała proste

Za 20 biletow dales 1111? a nie było tak że część wejsciowek z tych 1111 zetonow wykorzystales?

Tak ale było ich wiecej bo było ich ponad 30 i tak je wykorzystałem i zostało to wykorzystania jeszcze 20

RZUCAŁEŚ NA - LOVE ANGEL- TO OZNACZAŁO ŻE JĄ LOVE.. tak jak wiekszosc u lasek jest taki tip! z tym ze ona miala do tej opcji dodatek w postaci wejsciowek na grupowa:)
takze przestan gosciu pierdolic i wypierdalaj:)


hebanowa, ty mu nic już nie oddawaj. rzucał na tip love angel- a teraz chce wyludzic zwrot, tak jak napisal Ruger, w restauracji wrocisz po roku i chcesz zwrot napiwku?
a to ze dostales za tego tipa wejsciowki na grupe, to byl dodatek!


MisioKacper jestes zwyklym OSZUSTEM!

co innego gdyby miala w tip menu-20 wejsciowek na grupe za 1111
ale jaki to ma sens skoro wejsciowke ma po 100?
jestes zwyklym cwaniakiem i naciagaczem!
lovestory się skonczylo i teraz placzesz:D
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Widać Misio brał lekcje u samego Spikela, wręcz Go przerósł... jebaniutki :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




w tej historii brakuje tylko
zgłaszam te sprawę do prokuratury
:lol: :lol:
Od tych co mówią nieproszeni, wolę tych co proszeni nic nie mówią.
Awatar użytkownika
b4rteek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ^^
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Misiokacper razem z hardem i wieloma innymi mają zaburzenia psychiczne tzw. schemat odrzucenia. Myślę, że nawet jedna wizyta u dobrego specjalisty wiele by zmieniła. Oszczędzili by czas i pieniądze, które wydają na SU. :laughingnew:
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Smiechu warte jak sie to czyta :lol: .Ale nie ma co tez tak cala wine zrzucac na misiakacpra. Wiadomo ze jest debilem :) myslal ze kupi zetonami panienke :) ale hebanowa musiala tez tam grac niezle i go podpusczcac zeby myslal ze moze na cos liczyc i sypal zetony. :o Mysio jak zobaczyl ze wydal fortune a o spotkaniu cicho to przestal sypac hebanowa wtedy juz przestala byc taka mila. Jednego tylko nie rozumiem dal jej tyle zetonow ze bez problemu na kazda grupowa powinna mu ten bilet dac bez problemu?
Awatar użytkownika
Romekatomek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Skończ waść wstydu sobie oszczędź :shock2:



Hard nie wierze ze ty piszesz a wstydzie jak to ty jestes najkwiekszym posmiewiskiem SU i kazdego forum :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dzień Dobry :)
Misio nie dostał, i nie dostanie ode mnie ani jednego złamanego żetona:



Dostał Bana na którego sobie bardzo długo pracował, i zdania nie zmienię. Jedna osoba więcej lub mniej nie robi mi różnicy na grupowych. Ani 2000 żetonów. GDYBY był normalnym widzem, nie szukał by sposobu na wkurwienie mnie za wszelką cenę. Dodajesz zdjęcia dziewczyny która transmituje na swój profil - Twój profil jest czyszczony przez moderacje. Znów dodajesz inne zdjęcia tej samej dziewczyny na swój profil i znów masz clean'a...I robisz to znów... I przychodzisz na grupową jakby nigdy nic, sorry memory - game over.
A teraz, skoro 'ktoś' (ktosiowi obiecuję, że w tej sprawie to mój ostatni post) podarował Ci żetony, to idź sobie misio zwal i have fun.

P.S Zapomniałabym, nie pójdziesz tylko będziesz katował mój temat...powoli zaczynam się przyzwyczajać.

Miłego Dnia
Awatar użytkownika
Hebi_
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2019, 09:52
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CallMeAngel




BaBiK32 pisze:hebanowa, ty mu nic już nie oddawaj. rzucał na tip love angel- a teraz chce wyludzic zwrot, tak jak napisal Ruger, w restauracji wrocisz po roku i chcesz zwrot napiwku?
a to ze dostales za tego tipa wejsciowki na grupe, to byl dodatek!


MisioKacper jestes zwyklym OSZUSTEM!

co innego gdyby miala w tip menu-20 wejsciowek na grupe za 1111
ale jaki to ma sens skoro wejsciowke ma po 100?
jestes zwyklym cwaniakiem i naciagaczem!
lovestory się skonczylo i teraz placzesz:D


Pierdolenie dodatek ma w tip menu 1111 - I love u Angel :* + bilet na TG. i jest napisane bilet na transmosje grupowa a nie ma napisane tylko i love Angel wiec to nie ja jestem oszustem tylko Hebanowa
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:Hard nie wierze ze ty piszesz a wstydzie jak to ty jestes najkwiekszym posmiewiskiem SU i kazdego forum

Może i jestem pośmiewiskiem ale nigdy nie przyszło by mi do głowy namolnie żadać od lasek zwrotu zetkow.
Tu się zarabia a nie zwraca :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666






co do ostatniego zdania, to sex od tyłu nie jest taki zły :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




HardRockCaffe666 pisze:
MisioKacper pisze:Hard nie wierze ze ty piszesz a wstydzie jak to ty jestes najkwiekszym posmiewiskiem SU i kazdego forum

Może i jestem pośmiewiskiem ale nigdy nie przyszło by mi do głowy namolnie żadać od lasek zwrotu zetkow.
Tu się zarabia a nie zwraca :biggrin:


Za to robiłes glupsze rzeczy stary idioto wez nie rob z siebie posmiewiska ic da wywiad na SU pajacu i nie moze ale na pewno jestes najwiekszym posmiewiskiem SU i forum :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja tylko jestem ciekawy co tak ciezko hebanowej dac ten bilet na grupowa ? i by nie bylo wogole moze nawet tematu nie bylo
Awatar użytkownika
Romekatomek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hebi_ pisze:Dzień Dobry :)
Misio nie dostał, i nie dostanie ode mnie ani jednego złamanego żetona:



Dostał Bana na którego sobie bardzo długo pracował, i zdania nie zmienię. Jedna osoba więcej lub mniej nie robi mi różnicy na grupowych. Ani 2000 żetonów. GDYBY był normalnym widzem, nie szukał by sposobu na wkurwienie mnie za wszelką cenę. Dodajesz zdjęcia dziewczyny która transmituje na swój profil - Twój profil jest czyszczony przez moderacje. Znów dodajesz inne zdjęcia tej samej dziewczyny na swój profil i znów masz clean'a...I robisz to znów... I przychodzisz na grupową jakby nigdy nic, sorry memory - game over.
A teraz, skoro 'ktoś' (ktosiowi obiecuję, że w tej sprawie to mój ostatni post) podarował Ci żetony, to idź sobie misio zwal i have fun.

P.S Zapomniałabym, nie pójdziesz tylko będziesz katował mój temat...powoli zaczynam się przyzwyczajać.

Miłego Dnia


zdjecia dziewczyn przecierz tu chodzi tylko o twoje zdjecia a nie innych dziewczyn ale Wszystko jest jasne jestes zwykla oszustka zetoniara i naciagara i tyle w temacie pierwsza zetonaira meddi druga hebanowa tu sie pisze o biletach a ta o banie co tu wiele mowic wsystko jasne a to co napisałas ze stał bym pod twoim blokiem t=to pod ktorym pod tym co mi podałas zly adres czy te 5 nomerew telefonw ktore mi podawałas bo nie wiem pod ktorym blokiem miał bym czekac
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości