HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
MisioKacprze.. zamienię Twoje 20 niewykorzystanych biletów na grupowe u Hebi na jeden niewykorzystany bilet na wjazd na Czarną Górę w Siennej

Twoje niewykorzystane bilety na grupowa u Hebi rozdam w Zamkniętym Regionalnym Ośrodku Psychiatrii Sądowej w Gostyninie (oni - pacjenci tamtejsi - potrzebują jak tlenu takiej rozrywki) - potrzebuje tylko od Ciebie wersji materialnej tych biletów

nie blefuje i załączam swój niewykorzystany bilet... Sełdecznie pozdrawiam

Obrazek

bilet ważny do końca roku
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze: napisałem tylko swoja opinie o oszustwie a inni robia z tego gówno burze i wyciagaja nawet jakies sytuacje ktore były ponad rok temu jak już pisałem napisałem tylko swoja opinie i dla mnie temat był zamkniety a inni ciagle cos tam wypisuja i sie wpieprzaja nie wiem po co

Ty serio jakiś niedorozwinięty jesteś? Znaczy ze Ty wchodzisz na foro, piszesz "opinie" i koniec tematu? Cala reszta ma to po prostu przyjąć do wiadomości i "się nie wpieprzać"? bo dla Ciebie temat zamknięty? Sam te gownoburzę wywołałeś to teraz ja żryj...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ciekawe jak on chce odebrać te bilety?. Ma ci zrobić 20 grupowych pod rząd? Czy będziesz siedział u niej dalej ze dwa miesiące aż zrobi 20 grupowych i będziesz liczył do tych dwudziestu skrupulatnie czy już wszystkie odebrałeś i czy na pewno ci dała każdy bilecik? i dopiero wtedy już znikniesz z jej życia co? :laughingnew: :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:...
Jeśli wrzucałeś gdzieś jej foty (nie wiem, nie znam sprawy) to jest niewybaczalny błąd. I powinieneś te 20 privow olać.
Jeśli się zaangażowałeś w Hebi czy inna pannę to jest już błąd którego więcej pewnie nie popełnisz i nie będziesz miłości na SU szukał (a już nie na pewno u dziewczyn w skali 4/5)


Kierownik, jak Ty to sobie wyobrażasz? Ma olać sens swej egzystencji/wegetacji* (*niepotrzebne skreślić)? :scratch_one-s_head:


tomoxx pisze:Nie wiem co tam między Wami, ale ja bym na Twoim miejscu Hebi dla świętego spokoju mu oddał krakowskim targiem ze 2000 żetonów niech ma, Ty przy swoich zasięgach ani nie zbiedniejesz jak oddasz ani nie wzbogacisz się jak je zostawisz, a zaoszczędzisz sobie gównoburzy.


Śmiem przypuszczać, że tutaj nie o te 2k żetona się rozchodzi... Bo dla jednej i drugiej strony to uj, nie pieniądz (cytując klasyka: "Piniondze to nie fszystko...").
Przedmiotem sporu (20 biletów na grupy - dla niezorientowanych) jest możliwość przeżycia dwudziestu déjà vu, dwudziestu scen/sytuacji, gdy znów będzie się oszukiwał, że jest jak dawniej... że LOFF znów trwa, :dance4: a rzeczywistość jest inna :papa: . To se ne vrati!

:cray: :cray: :cray:
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


MisioKacper pisze:
Kiniuś pisze:
MisioKacper pisze:
_Cukierkowa_ pisze:Misio troche smutno byc takim przegrywam, prawda? Najpierw wydajesz pieniazki na "niemodelki", a teraz nawet biletów na grupowa nie możesz odebrać. Smuteczek. Teraz skoncz gwiazdorzyc, bo czytając Twoje wypowiedzi zastanawiam się czy naprawde nie wychodzisz z domu, czy to taki stulejarsko-piwniczanski zart.


Smutne jest to że wypowiada się laska z SU która czuje się wygraną nie no Brawo Ty



Lepiej być laską z SU która ma z tego portalu profity i wie do czego służyten portal jak być przegrywem szukającym miłosci a później miec zal do swiata i odreagowywać na forach :)


Masz racje nie ma to jak byc laska z SU i sie nie szanowac i rozbierac sie za kase i uwazac sie kobiete ktora sie szanuje a robi to dla kasy wiec nie wiem kto tu jest przegrywem a ja miłosci tu nigdy nie szukałem ale tak wogole nie rozumiem napisałem swoja opinie na temat hebanowej i dlamnie temat był zamkniety a wy ciagniecie go dalej razem z hebanowa a nikogo tu nie zwyzywałem tylko napisałem swoja opinie a najbardziej dziwi mnie Maddie to ze ty sie tu wypowiadasz a tu nic o tobie nie ma


O mój szacunek i godność się nie martw. ;) mają się dobrze.
Trochę hipokryzja, bo siedzisz po drugiej stronie monitora.
Jeszcze biedny poczułeś się oszukany.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sadistik pisze:
MisioKacper pisze:Ja na SU nie szukam i nie szukałem miłosci , napisałem tylko swoja opinie o oszustwie a inni robia z tego gówno burze i wyciagaja nawet jakies sytuacje ktore były ponad rok temu jak już pisałem napisałem tylko swoja opinie i dla mnie temat był zamkniety a inni ciagle cos tam wypisuja i sie wpieprzaja nie wiem po co

Przede wszystkim sam przyznałeś wcześniej w tym temacie, że byłeś mocno wjebany w Hebi... I zamiast normalnie zakulisowo, jak tu ktoś powiedział, wyjaśnić sobie z nią sytuację, to ty postanowiłeś napisać mocno jednoznacznie brzmiący post na forum. I pewnie w swoim przekonaniu miałeś, że większość userów poprze ciebie czy tam twoją opinię i tym samym nad Hebi zbiorą się czarne chmury. A tu okazało się coś całkiem odwrotnego i teraz piszesz, że dla ciebie temat był zamknięty. Jeśli naprawdę zamknąłeś temat to napisałbyś tego posta i się nie udzielał więcej, a ty nakręcasz ten serial (co bardzo mi się podoba, bo jest o czym pisać na czacie xd) coraz bardziej i bardziej tłumacząc siebie i pisząc swoją wersję prawdy. Ja nie wiem po czyjej stronie jest prawda, ale jak na razie to Hebi po jej postach tutaj wygląda na bardziej wiarygodną niż ty.

Mógł bym to zrobic ale dostałam bana wiec nie mogłem do niej napisac wyjasnic tematu po za SU wiec napisałem na forum bo moge to napisac a to kto z was w co wierzy nie interesuje mnie ja napisałem swoja opinie a to kto w co wierzy wasza sprawa a po przez moja opinie nie liczyłem ze nad hebanowa beda jakies czarne chmury albo ktos sie od niej odwruci bo u niej zawsze sa ci sami widzowie


komin pisze:
MisioKacper pisze: napisałem tylko swoja opinie o oszustwie a inni robia z tego gówno burze i wyciagaja nawet jakies sytuacje ktore były ponad rok temu jak już pisałem napisałem tylko swoja opinie i dla mnie temat był zamkniety a inni ciagle cos tam wypisuja i sie wpieprzaja nie wiem po co

Ty serio jakiś niedorozwinięty jesteś? Znaczy ze Ty wchodzisz na foro, piszesz "opinie" i koniec tematu? Cala reszta ma to po prostu przyjąć do wiadomości i "się nie wpieprzać"? bo dla Ciebie temat zamknięty? Sam te gownoburzę wywołałeś to teraz ja żryj...

Nie dorozwoju jak dlamnie wpieprzajcie sie mam to gdzies to wy napedzacie to gownoburze
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Po tylu latach nie miałeś żadnej innej ścieżki komunikowania się z nią niż sam szołap?


MisioKacper pisze:Mógł bym to zrobic ale dostałam bana wiec nie mogłem do niej napisac wyjasnic tematu po za SU wiec napisałem na forum bo moge to napisac a to kto z was w co wierzy nie interesuje mnie ja napisałem swoja opinie a to kto w co wierzy wasza sprawa a po przez moja opinie nie liczyłem ze nad hebanowa beda jakies czarne chmury albo ktos sie od niej odwruci bo u niej zawsze sa ci sami widzowie

Ale po tym całym czasie nie miałeś do niej żadnego innego kontaktu poza tym szołapowym? Ohhh, to smutne:(
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:Po tylu latach nie miałeś żadnej innej ścieżki komunikowania się z nią niż sam szołap?

Miałem miałem ale jak sie skonczyło dawanie kasy to i sie kontakty urwały


_Cukierkowa_ pisze:
MisioKacper pisze:
Kiniuś pisze:
MisioKacper pisze:
_Cukierkowa_ pisze:Misio troche smutno byc takim przegrywam, prawda? Najpierw wydajesz pieniazki na "niemodelki", a teraz nawet biletów na grupowa nie możesz odebrać. Smuteczek. Teraz skoncz gwiazdorzyc, bo czytając Twoje wypowiedzi zastanawiam się czy naprawde nie wychodzisz z domu, czy to taki stulejarsko-piwniczanski zart.

Smutne jest to że wypowiada się laska z SU która czuje się wygraną nie no Brawo Ty

Lepiej być laską z SU która ma z tego portalu profity i wie do czego służyten portal jak być przegrywem szukającym miłosci a później miec zal do swiata i odreagowywać na forach :)

Masz racje nie ma to jak byc laska z SU i sie nie szanowac i rozbierac sie za kase i uwazac sie kobiete ktora sie szanuje a robi to dla kasy wiec nie wiem kto tu jest przegrywem a ja miłosci tu nigdy nie szukałem ale tak wogole nie rozumiem napisałem swoja opinie na temat hebanowej i dlamnie temat był zamkniety a wy ciagniecie go dalej razem z hebanowa a nikogo tu nie zwyzywałem tylko napisałem swoja opinie a najbardziej dziwi mnie Maddie to ze ty sie tu wypowiadasz a tu nic o tobie nie ma

O mój szacunek i godność się nie martw. ;) mają się dobrze.
Trochę hipokryzja, bo siedzisz po drugiej stronie monitora.
Jeszcze biedny poczułeś się oszukany.

Nie jestem biedny wrecz przeciwnie , ale nie rozumiem po co sie wtracasz w temat ktory cie nie dotyczy
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak nie jesteś biedny pod względem ekonomicznym to z takim podejściem emocjonalnym SU może Cię sporo kosztować :), jak jesteś bogaty w doświadczenia, to źle o Tobie świadczy że widziałeś w tym więź emocjonalną ( a to nic dobrego, bo potem się człowiekowi wydaje że coś mu się od dziewczyny z drugiej strony ekranu należy).
A wracając do bogactwa ekonomicznego, podpowiadam lokatę kapitału, zainwestuj w słownik, albo włącz autokorektę w telefonie ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


On bogaty, a ona dala bana mu. Niesamowita historia :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kiniuś pisze:Oczy krwawią jak się ciebie to czyta :) nie oczerniales hebanowej? jesteś pewnien? chyba masz krotką pamięć a może odświeżyć ci ją ?
Nie mam zamiaru bronic Hebanowej, ale rzygać się chce na takiego hipokrytę, jechał po niej jak po burej suce bo został olany i dostał kosza a później łasiłes się do niej i rzucał żetony, robił z niej oszustkę -że robi lewy obieg, że niby sama ci dawała żetony żebyś rzucał u niej! tak sie składa, że mam z tej rozmowy u mnie z privie screny:) pisałeś też gorsze rzeczy na nią... szkoda mi jej było że musi się otaczać takim pajacem! ale myśle sobie po co mam się wtrącać :D bedzie jeszczeże może okazja, no i jest :mrgreen:
Ciesze się ze sama przejżała na oczy.


Kiniuś
Nie przesadzaj z tym krwawieniem, bo Ty nie jesteś lepsza.
Duża litera, mała litera... Chuj tam, co za różnica.
Przejrzała, przejżała... Chuj tam, co za różnica.
Bez ładu i składu... Chuj tam, co za różnica.
Brawo Wy! :good3:
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zaraz w kolejnym temacie będzie syf...

Aby nie robić bagna to byłem kilka razy i fajna jest.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:Zaraz w kolejnym temacie będzie syf...

Aby nie robić bagna to byłem kilka razy i fajna jest.


Też byłem, też potwierdzam. Jest na czym oko zawiesić :D
Od tych co mówią nieproszeni, wolę tych co proszeni nic nie mówią.
Awatar użytkownika
b4rteek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ^^
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:On bogaty, a ona dala bana mu. Niesamowita historia :biggrin:

Napisz ksiaze albo nakrec film jak to taka niesamowita historia
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
Sadistik pisze:Po tylu latach nie miałeś żadnej innej ścieżki komunikowania się z nią niż sam szołap?

Miałem miałem ale jak sie skonczyło dawanie kasy to i sie kontakty urwały



Sprawa jest prosta, chciałeś sobie poruchać fajną dupę, bo (jestem w 100% przekonany) pomyślałeś sobie,
że skoro na SU pokazuje cycki za kasę, to i dupy da za parę złotych.
Zapewne w życiu jesteś nieudacznikiem, który miłości / kochanki szukasz na portalach z kamerkami.
Ale niestety Ci nie pykło i zostałeś z miękkim fiutem w ręku. Teraz chciałbyś Ją zgnoić i ostrzec innych, by nie dali się wyruchać jak Ty.
Tylko to Twoje zdanie, dla większości to głos przegrywa który zaraz powie oddaj kota, albo moje bilety.

Ave Robin...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:... Zapewne w życiu jesteś nieudacznikiem, który miłości / kochanki szukasz na portalach z kamerkami.
Ale niestety Ci nie pykło i zostałeś z miękkim fiutem w ręku. Teraz chciałbyś Ją zgnoić i ostrzec innych, by nie dali się wyruchać jak Ty.
...
Ave Robin...


I tu jest pewien "haczyk".
Z tym nieudacznikiem, to nie do końca musi być tak. Nieudacznik raczej nie posiada tak zasobnego portfela. :winkextra:

Po prostu się chłop zafiksował na punkcie dziewczynki i liczył, że sobie ją po prostu "kupi". No i jak to Robinek wspomniał - "nie pykło!". Hajs się skończył = koniec laffstory (czyt. dostał buta!).
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Też bym do portfela nie zaglądał nikomu, może faktycznie ma bambiliony na koncie, ale ma inne dodatki które bardzo utrudniają mu poznanie takiej panny w Realu. Nieistotne, błędem było szukanie sexu z panna która patrząc korpusowo sprawia wrażenie jednej z najbardziej ponętnych na SU, twarzy nie widziałem, nie wypowiem się, ale ubiera się tak, ( jak występuje ubrana na początku) że za taką panna to człowiek się obróci nawet jak mu mignie z boku na ulicy i twarzy nie zobaczy.

Laski 4/5 na SU są ciężkie do wyjęcia na Real czy spotkanie. Musisz albo mieć te bambliony i wygląd ( bo na ładne panny kasiasci goście lecą tez w Realu) albo być takim romantykiem że po trzech wyrazach otwierasz wszystkie nogi.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Robinek29 pisze:
MisioKacper pisze:
Sadistik pisze:Po tylu latach nie miałeś żadnej innej ścieżki komunikowania się z nią niż sam szołap?

Miałem miałem ale jak sie skonczyło dawanie kasy to i sie kontakty urwały

Sprawa jest prosta, chciałeś sobie poruchać fajną dupę, bo (jestem w 100% przekonany) pomyślałeś sobie,
że skoro na SU pokazuje cycki za kasę, to i dupy da za parę złotych.
Zapewne w życiu jesteś nieudacznikiem, który miłości / kochanki szukasz na portalach z kamerkami.
Ale niestety Ci nie pykło i zostałeś z miękkim fiutem w ręku. Teraz chciałbyś Ją zgnoić i ostrzec innych, by nie dali się wyruchać jak Ty.
Tylko to Twoje zdanie, dla większości to głos przegrywa który zaraz powie oddaj kota, albo moje bilety.

Ave Robin...

Pieknie opisałes swoja historie tylko pogratulowac bycia nieudacznikiem Gratuluje i pozdrawiam


tomoxx pisze:Też bym do portfela nie zaglądał nikomu, może faktycznie ma bambiliony na koncie, ale ma inne dodatki które bardzo utrudniają mu poznanie takiej panny w Realu. Nieistotne, błędem było szukanie sexu z panna która patrząc korpusowo sprawia wrażenie jednej z najbardziej ponętnych na SU, twarzy nie widziałem, nie wypowiem się, ale ubiera się tak, ( jak występuje ubrana na początku) że za taką panna to człowiek się obróci nawet jak mu mignie z boku na ulicy i twarzy nie zobaczy.

Laski 4/5 na SU są ciężkie do wyjęcia na Real czy spotkanie. Musisz albo mieć te bambliony i wygląd ( bo na ładne panny kasiasci goście lecą tez w Realu) albo być takim romantykiem że po trzech wyrazach otwierasz wszystkie nogi.

Nie powiedział bym ze hebanowa jest jedna z najbardziej ponetnych lasek na SU bo sa fajniejsze i ładniejsze a jak to nazwałes laske 4/5 z SU nie jest ciezko wyjac na real czy spotkanie wystarczy ze masz kase i romantyzm idzie w odstawke a uwierz wiele lasek ktore nadaja na SU sie spotykaja w realu


Tomek_Atomek pisze:
Robinek29 pisze:... Zapewne w życiu jesteś nieudacznikiem, który miłości / kochanki szukasz na portalach z kamerkami.
Ale niestety Ci nie pykło i zostałeś z miękkim fiutem w ręku. Teraz chciałbyś Ją zgnoić i ostrzec innych, by nie dali się wyruchać jak Ty.
...
Ave Robin...

I tu jest pewien "haczyk".
Z tym nieudacznikiem, to nie do końca musi być tak. Nieudacznik raczej nie posiada tak zasobnego portfela. :winkextra:

Po prostu się chłop zafiksował na punkcie dziewczynki i liczył, że sobie ją po prostu "kupi". No i jak to Robinek wspomniał - "nie pykło!". Hajs się skończył = koniec laffstory (czyt. dostał buta!).

Polać ci kolego :)
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Siła złego na jednego!



Biedny Misio. :air_kiss:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:Siła złego na jednego!



Biedny Misio. :air_kiss:



Oj nie powiedział bym że taki biedny jestem i nie chodzi tu o kase napisałem swoja opinie i liczyłem sie ze beda rozne ataki sunuacje ale tylko jedna osoba miałą racje o co chodzi ale nawet mnie to bawiło ze nawet inne laski z SU sie w to wtracały i jakies sprawy przed roku wyciagały jedynie szkoda ze juz taka cisza nastapiła tego szkoda bo tak cos sie działo
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości