HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomoxx pisze:Pierdolenie że anoreksja, dziewczyna ma fajne ciało, szczupła, zgrabna, po chuj dorabiać medyczną ideologie.

https://showup24.tv/balladyna
https://showup24.tv/profile/balladyna



W sumie to prowokujesz, ale niech Ci będzie, odpowiem. Nie wiem co uważasz za chrobę, jakie stadium, lecz wystające żebra nie świadczą o byciu szczupłym tylko już wychudzonym, mocno. Nie wygląda to apetycznie ani ładnie. Każdy ma swój gust, może jesteś fetyszystom skrajnego wychudzenia. Hebanova Hebi low & sto innych nicków, nie ma ani pupy, piersi, to Ci powinno coś mówić. Został tylko zarys ale brakuje skóry.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hebanowa Hebi low & sto innych nicków daje lajka!
Za ten brak skóry :blind:
Awatar użytkownika
Hebi_
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2019, 09:52
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CallMeAngel


Jak dla mnie Hebi to absolutny TOP jeśli chodzi o SU. Zarówno jeżeli chodzi o walory wizualne, jakość pokazów, czy podejście do widza. Angelka nigdy się nie zmieniaj!!! Pozdrawiam "N" :D
Awatar użytkownika
Sqniorex
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2020, 21:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przecież jak Hebi jest taka drobna, a masz te 189 cm i 90 kg wagi to w łóżku możesz ja sobie przerzucać na wszystkie sposoby, od razu +10 łatwości w pozycjach z kamastury :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Raz byłam na grupowej i nie mogłam od niej oderwać wzroku. To jak się zabawia, porusza jest dla mnie sztuką.Dla mnie osobiście robi najlepsze grupowe. Po prostu jest zajebista.

https://showup24.tv/balladyna
https://showup24.tv/profile/balladyna
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


Chyba ciągle nowe peruki :lol:. Jakby ciągle zmieniała kolor z bląd na brąz to by chyba łysa była :sarcastic:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polecam tą allegrowiczke!
Na grupowej daje z siebie wszystko, a nawet więcej. Tylko trzeba koniecznie wyłączyć czat, bo stulejarzy ma tam kilku takich, co zniechęcają do jakichkolwiek interakcji.

Najwidoczniej każda modelka ma swoich hardów i ronininów :meeting:
Trochę szkoda, bo Angela wydaje się bardzo interaktywna.

9.5/10 imho.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


goldie pisze:9.5/10 imho


taka ocena od wetrana foro, bardzo dobra rekomendacja :good3:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


fajna--po30 pisze:Raz byłam na grupowej i nie mogłam od niej oderwać wzroku. To jak się zabawia, porusza jest dla mnie sztuką.Dla mnie osobiście robi najlepsze grupowe. Po prostu jest zajebista.

https://showup24.tv/balladyna
https://showup24.tv/profile/balladyna

To widac ze zadko bywałas na grupowej u niej bo kazda grupowa jest była i bedzie taka sama nic nowego tylko kasa sie liczy


Oszustka miałem koło 20 biletów na transmisje grupową do odebrania po wejściu na transmisje i zapytaniu sie czy mozna bilet powiedziałą że nie i mnie zbanowała po zapytaniu czemu nie można odebrać biletu wiec nie polecam zetoniara
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:tylko kasa sie liczy


Witamy w gronie oświeconych.
A przepraszam bardzo, na coś pan liczył?
Owszem, na SU, jak najbardziej można poznać wiele ciekawych osób, ba! nawet nie trzeba sypać żetonami i można się spotkać z jakąś modelką, czy choćby dostać jakiś kontakt do niej, choć to wyjątki i kiedyś to było dużo łatwiejsze niż teraz, ale jednak się zdarzało.
No i nie żebym podważał Twoje zdanie, ale "oszustka" to dość mocne określenie, i wierzę, że Hebii z pewnością się do takich osób nie zalicza, a Ciebie trochę poniosło.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


MisioKacper pisze:Oszustka miałem koło 20 biletów na transmisje grupową do odebrania po wejściu na transmisje i zapytaniu sie czy mozna bilet powiedziałą że nie i mnie zbanowała po zapytaniu czemu nie można odebrać biletu wiec nie polecam zetoniara


Misio, napiszę zwięźle, dostałeś konkretnie bana za udostępnianie i rozpowszechnianie moich zdjęć, bez mojej zgody. Kilka razy zgłaszany Twój profil, kilka razy został wyczyszczony do 0. Nie mam chęci na wieczne pisanie do SU w tej sprawie. Odgrywaj się ile chcesz - żegnam.
Awatar użytkownika
Hebi_
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2019, 09:52
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CallMeAngel


Krótko, zwięźle i na temat :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Hebi_ pisze:
MisioKacper pisze:Oszustka miałem koło 20 biletów na transmisje grupową do odebrania po wejściu na transmisje i zapytaniu sie czy mozna bilet powiedziałą że nie i mnie zbanowała po zapytaniu czemu nie można odebrać biletu wiec nie polecam zetoniara


Misio, napiszę zwięźle, dostałeś konkretnie bana za udostępnianie i rozpowszechnianie moich zdjęć, bez mojej zgody. Kilka razy zgłaszany Twój profil, kilka razy został wyczyszczony do 0. Nie mam chęci na wieczne pisanie do SU w tej sprawie. Odgrywaj się ile chcesz - żegnam.


Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.
Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia ktore były bez twarzy z moim Nickiem z SU i były na twoich profilach na SU ale to nie były prywatne twoje zdjęcia nawet twarzy nie było widać A ja chciałem tylko odebrać swoje bilety na grupową transmisję
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.


MisioKacper pisze:Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia


MisioKacper pisze:Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.


MisioKacper pisze:Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia


MisioKacper pisze:Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.


MisioKacper pisze:Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia


Przecież to jest jasne i oczywiste, nie miał na profilu Twoich zdjęć, czego tu nie rozumiesz Hebi, nie miał na profilu! Tylko miał na profilu.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


msn pisze:
MisioKacper pisze:tylko kasa sie liczy

Witamy w gronie oświeconych.
A przepraszam bardzo, na coś pan liczył?
Owszem, na SU, jak najbardziej można poznać wiele ciekawych osób, ba! nawet nie trzeba sypać żetonami i można się spotkać z jakąś modelką, czy choćby dostać jakiś kontakt do niej, choć to wyjątki i kiedyś to było dużo łatwiejsze niż teraz, ale jednak się zdarzało.
No i nie żebym podważał Twoje zdanie, ale "oszustka" to dość mocne określenie, i wierzę, że Hebii z pewnością się do takich osób nie zalicza, a Ciebie trochę poniosło.

Powiem panu że ja na nic nie liczyłem oprócz tego zeby odebrać bilety na transmisje grupowa i tyle ,ale Hebi tez zalicza sie do oszustek i nie poniosło mnie za długo i za dobrze ją znam ale co do reszty masz racje jeszcze sa dziewczyny gdzie mozna wejsc i nie sypac zetonami i fajnie sie bawic ale to na palcach jednej reki mozna wyliczyc a reszta jest tu tylko dla kasy i za kase ma sie z nimi dobry kontakt mozna sie spotkac i dobrze sie bawic i tez musze przyznac panu racje ze kiedyś to było dużo łatwiejsze niż teraz :D :D


ruger44 pisze:
MisioKacper pisze:Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.

MisioKacper pisze:Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia

MisioKacper pisze:Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.

MisioKacper pisze:Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia

MisioKacper pisze:Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.

MisioKacper pisze:Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia

Przecież to jest jasne i oczywiste, nie miał na profilu Twoich zdjęć, czego tu nie rozumiesz Hebi, nie miał na profilu! Tylko miał na profilu.

Czego ty tu nie rozumiesz napisałem że nie rozpowszechniałem jej zdjec ale miałem jej zdjecia na swoim profilu na SU ktore ona miałą na swoich profilach z moim nickiem wiec nie wiem czego ty tu nie rozumiesz
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
Powiem panu że ja na nic nie liczyłem oprócz tego zeby odebrać bilety na transmisje grupowa i tyle ,ale Hebi tez zalicza sie do oszustek i nie poniosło mnie za długo i za dobrze ją znam ale co do reszty masz racje jeszcze sa dziewczyny gdzie mozna wejsc i nie sypac zetonami i fajnie sie bawic ale to na palcach jednej reki mozna wyliczyc a reszta jest tu tylko dla kasy i za kase ma sie z nimi dobry kontakt mozna sie spotkac i dobrze sie bawic i tez musze przyznac panu racje ze kiedyś to było dużo łatwiejsze niż teraz :D :D


Trzeba być naprawdę mega dzbanem żeby zrobić jedno, długie na cztery linijki zdanie i wstawić w nie JEDEN znak przestankowy, do tego zrobić to źle :)

A posiadanie zdjęć na profilu jest równoznaczne z rozpowszechnianiem, autorka nie wyraziła zgody na to, żebyś je utrwalał i przechowywał
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


MisioKacper pisze:
Hebi_ pisze:
MisioKacper pisze:Oszustka miałem koło 20 biletów na transmisje grupową do odebrania po wejściu na transmisje i zapytaniu sie czy mozna bilet powiedziałą że nie i mnie zbanowała po zapytaniu czemu nie można odebrać biletu wiec nie polecam zetoniara


Misio, napiszę zwięźle, dostałeś konkretnie bana za udostępnianie i rozpowszechnianie moich zdjęć, bez mojej zgody. Kilka razy zgłaszany Twój profil, kilka razy został wyczyszczony do 0. Nie mam chęci na wieczne pisanie do SU w tej sprawie. Odgrywaj się ile chcesz - żegnam.


Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.
Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia ktore były bez twarzy z moim Nickiem z SU i były na twoich profilach na SU ale to nie były prywatne twoje zdjęcia nawet twarzy nie było widać A ja chciałem tylko odebrać swoje bilety na grupową transmisję


Angela wytłumaczyła Ci wyżej, że te zdjęcia - nawet z Twoim nickiem, nieważne co przedstawiają i dla kogo zostały wykonane - są jej własnością i jeśli chcesz je udostępniać to powinieneś przynajmniej zapytać o zgodę. Inna sprawa czy by Ci na to pozwoliła czy nie. Była już sytuacja, że miałeś w profilu zdjęcia, które są własnością Angeli, ale znikły, gdy właścicielka zainterweniowała u Administracji Szołapa. Nie dało Ci to do myślenia, że może sobi tego nie życzyć?

Na Twoim miejscu prosiłbym Angelę o wybaczenie (w sumie po raz enty) niż się z nią kłócił i oczerniał. Na tyle co udało Ci się ją poznać powinieneś wiedzieć jak miękkie ma serce i w tym powinieneś upatrywać swojej szansy.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreTears pisze:
MisioKacper pisze:
Hebi_ pisze:
MisioKacper pisze:Oszustka miałem koło 20 biletów na transmisje grupową do odebrania po wejściu na transmisje i zapytaniu sie czy mozna bilet powiedziałą że nie i mnie zbanowała po zapytaniu czemu nie można odebrać biletu wiec nie polecam zetoniara


Misio, napiszę zwięźle, dostałeś konkretnie bana za udostępnianie i rozpowszechnianie moich zdjęć, bez mojej zgody. Kilka razy zgłaszany Twój profil, kilka razy został wyczyszczony do 0. Nie mam chęci na wieczne pisanie do SU w tej sprawie. Odgrywaj się ile chcesz - żegnam.


Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.
Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia ktore były bez twarzy z moim Nickiem z SU i były na twoich profilach na SU ale to nie były prywatne twoje zdjęcia nawet twarzy nie było widać A ja chciałem tylko odebrać swoje bilety na grupową transmisję


Angela wytłumaczyła Ci wyżej, że te zdjęcia - nawet z Twoim nickiem, nieważne co przedstawiają i dla kogo zostały wykonane - są jej własnością i jeśli chcesz je udostępniać to powinieneś przynajmniej zapytać o zgodę. Inna sprawa czy by Ci na to pozwoliła czy nie. Była już sytuacja, że miałeś w profilu zdjęcia, które są własnością Angeli, ale znikły, gdy właścicielka zainterweniowała u Administracji Szołapa. Nie dało Ci to do myślenia, że może sobi tego nie życzyć?

Na Twoim miejscu prosiłbym Angelę o wybaczenie (w sumie po raz enty) niż się z nią kłócił i oczerniał. Na tyle co udało Ci się ją poznać powinieneś wiedzieć jak miękkie ma serce i w tym powinieneś upatrywać swojej szansy.


Nomor masz racje z tymi zdjeciami nie potrzebnie je udostepniałem na swoim profilu ale udostepniłem je stało sie bywa życie ale tak jak napisałem na tyle co udało mi sie ja poznac a poznałem ja bardzo dobrze i wiem jaka jest Hebanowa tez powina wiedziec o jakie sytuacje chodzi jezeli chodzi o oszustwa klamstwa
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
NoMoreTears pisze:
MisioKacper pisze:
Hebi_ pisze:
MisioKacper pisze:Oszustka miałem koło 20 biletów na transmisje grupową do odebrania po wejściu na transmisje i zapytaniu sie czy mozna bilet powiedziałą że nie i mnie zbanowała po zapytaniu czemu nie można odebrać biletu wiec nie polecam zetoniara


Misio, napiszę zwięźle, dostałeś konkretnie bana za udostępnianie i rozpowszechnianie moich zdjęć, bez mojej zgody. Kilka razy zgłaszany Twój profil, kilka razy został wyczyszczony do 0. Nie mam chęci na wieczne pisanie do SU w tej sprawie. Odgrywaj się ile chcesz - żegnam.


Po pierwsze nie rozpowszechnialem twoich zdjęć.
Tak miałem na moim profilu twoje zdjęcia ktore były bez twarzy z moim Nickiem z SU i były na twoich profilach na SU ale to nie były prywatne twoje zdjęcia nawet twarzy nie było widać A ja chciałem tylko odebrać swoje bilety na grupową transmisję


Angela wytłumaczyła Ci wyżej, że te zdjęcia - nawet z Twoim nickiem, nieważne co przedstawiają i dla kogo zostały wykonane - są jej własnością i jeśli chcesz je udostępniać to powinieneś przynajmniej zapytać o zgodę. Inna sprawa czy by Ci na to pozwoliła czy nie. Była już sytuacja, że miałeś w profilu zdjęcia, które są własnością Angeli, ale znikły, gdy właścicielka zainterweniowała u Administracji Szołapa. Nie dało Ci to do myślenia, że może sobi tego nie życzyć?

Na Twoim miejscu prosiłbym Angelę o wybaczenie (w sumie po raz enty) niż się z nią kłócił i oczerniał. Na tyle co udało Ci się ją poznać powinieneś wiedzieć jak miękkie ma serce i w tym powinieneś upatrywać swojej szansy.


Nomor masz racje z tymi zdjeciami nie potrzebnie je udostepniałem na swoim profilu ale udostepniłem je stało sie bywa życie ale tak jak napisałem na tyle co udało mi sie ja poznac a poznałem ja bardzo dobrze i wiem jaka jest Hebanowa tez powina wiedziec o jakie sytuacje chodzi jezeli chodzi o oszustwa klamstwa


Kłamała? hm... możesz jaśniej jeśli już ją tu oczerniasz?
z tego co kojarzę to byłeś chyba mocno w nią wkręcony, jak nie zakochany może za dużo sobie wyobrażałeś ? robiłeś złudną nadzieję, przecież wiadomo że jest tu dla pieniędzy i nie szuka miłości..
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości