PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


B L A C K E D $ pisze:Ciekawe czy w przyszłym roku nasza zezi znowu przygotuje mega kapiszona urodzinowego


Wchodzi w ten okres kiedy urodzin już się nie świętuje, więc przewiduję transmisję imieninowe. Można obchodzić Pauliny 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca 21 sierpnia, 10 października, 2 grudnia i 31 grudnia. Można też obchodzić Pauli 26 stycznia, 3 czerwca, 11 czerwca, 18 czerwca 18 sierpnia i 24 grudnia. Generalnie to czerwiec można podciągnąć pod "miesiąc Pauli", i ogarnąć miesięczny event transmisyjny.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:Dział IT dał dupy i nie było pokazu z 2 kam, jeśli nie ma smykałki do komputerów to powinna mieć tam kogoś kto by naprawiał takie usterki jak przełączanie między dwoma kamerkami itp. (bo nie wyobrażam sobie że nadaje tylko z jedną kamerką pod wodą, chyba chodziło o obraz w obrazie)


Hardziu robiący za owy dział, zapomniał napisać w CV, że jego umiejętności się kończą na operowaniu na liczydłach. Z drugiej strony jako ratownik też się kiepsko spisał, chyba buraka złapał przed majestatem piszącym na czacie i się nie pokazał na trans. :?

Niestety było tak jak się spodziewałem- czyli przeciwnie do pierwszych zapowiedzi rozpierdolu systemu. Wynudziłem się w oczekiwaniu na jakąkolwiek akcje. Na szczęście były inne ciekawsze transmitujące(nie szefowa i ta druga, to nie moja bajka), które wypełniały mi ten długi czas. Początek spoko, coś się działo, a to za sprawą spajka :mrgreen: i kogoś jeszcze. Niby ch.jowo, że tak się zachowuje, a jednak gość uchodzi za stalkera, co podności „wartość” transmitującej i człowiek się zastanawia co tam jak tam w tym ich burdelu nowego słychać.
Przyznam, że moje uszy straciły niewinność po tym jak padły słowa „ja nigdy nikomu nic złego nie zrobiłam!”(odnośnie sabotażu transmisji). Bo choć z ciekawości poczytam co tam się dzieje i generalnie mi zwisa i powiewa na ich wojenkę, to jednak taka „skromność” z jej ust była gwałcąco wulgarna.
Z plusów (żeby nie było)- było trochę nagości, inne tło… i to tyle jeśli chodzi o „rozpierdol systemu, moc zaskakujących atrakcji których nikt nigdzie indziej nie widział na SU…”.
Reszta to raczej wymuszony uśmiech, dryfowanie na tratwie po wodach basenu od brzegu do brzegu(nie wiem o co w tym chodziło) i wypatrywanie hajsu.
Pamiętam jakie kwoty sypał szatanik. Miał gość gest.
Paula była znana ze swojej dbałości o szczegóły w przygotowanie do transmisji, żeby „to” było naprawdę coś. Nie mam tutaj na myśli, że dziś jakiś gość się nie wywiązał z umowy i nie było dodatkowych światełek, czy czegoś tam.. one nic by nie dały. Nie widzę już jej zapału, integracji wielbicieli na czacie, brak sponsorów/motywacji $$$ i zabawy w mini cele. Zmęczenie materiału, wypalenie? To już niestety nie to co kiedyś.
Dzisiejsza transmisja była trochę lepsza od tych prowadzonych na co dzień. Tyle dobrego mogę napisać.
Słabo widzę jej przyszłość, spoglądając na rosnącą, realną konkurencję. Bez nagości na ogólnym, transmisje będą ciągle przypominać te u Kocurka, u którego mnie osobiście ciężko wysiedzieć dłuższą chwilę.
No cóż, życzę powodzenia ze względu na stare dobre transmisje.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Prosze mnie nie mieszać w jakies intrygi. Żadnych jej danych nie podawałem na transiji. W sobotę każdy sie przekonał ze ma nowego stklera który nawet nie boi sie wejść do jej mieszkania wiec prosze ten epitet o spiklu skasowac
Sasiedzi




Dzisiejsza trans też szału nie robi, chyba że ktoś lubi składanie kartek....

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........




Myślę że Pauli przydało by się usunąć nieco w cień...Nie mówię żeby odpuściła transmitowanie, po prostu cały ten szum i wielkie zapowiedzi transmisji niczego dobrego nie przynoszą. Powinna z deka odpuścić, podziałać na zwykłych prywatnych itd. Na chuj jej ten cała szopka? Transmisje urodzinowe, co roku Sylwester spędzany na SU :nea: Powinna wyluzować, przecież ma chyba rodzinę, przyjaciół czy w ogóle zwykłych znajomych, koleżanki itd. Takie dni jak Urodziny czy Sylwester spędzać na wielogodzinnej transmisji na SU to bardzo smutne :nea: Czasem mam wrażenie że za bardzo zwraca na siebie uwagę, byle się pisało. Pytanie czy robi to celowo czy nie?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ludzie wchodzą do niej tylko dla tych szopek bo ciało ma takie sobie, o twarzy nie wspomnę, po prostu ma dobry makijaż. Widać, że ma jakieś problemy ze sobą psychiczne może to dlatego, że od lat jest samotna a showup daje jej złudną nadzieję, że ma z kim pogadać. Ona zwyczajnie nie ma bliskich znajomych oprócz rodziców bo z racji tego co robi niewiele osób chciałoby się z kimś takim pokazać co najwyżej inna dziewczyna z showupa ale taka przyjaźń pomiędzy dwoma materialistkami raczej długo by nie potrwała. To nie jest żadną gwiazda ani przedsiębiorczy ani odważny. Patrzę na nią już od kilku lat i widzę uzależnioną od łatwej kasy nieszanującą się kobietę, która potrzebuje komplementów i atencji żeby przez chwilę czuć się wartościowa.


Dawanie dupy za kasę lub jej pokazywanie to właśnie brak pomysłu na życie i głupota bo nic innego nie potrafi robić oprócz tego co umie każdy
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Cipka0000, jakiś troll, czy tylko mi się wydaje? Wszystkie paskudne, głupie i nie warte chwili uwagi. O szacunku do siebie nie wspominając... Ech Cipka0000, a może czas wyłączyć Showupa, przestać oglądać te wszystkie 'ladacznice' i poszukać tej bogatej szanujacej się laski? ;) Po co masz się katować takim paskudnym ciałem jakie ma Paulina i reszta dziewczyn w których temacie się wypowiedziałeś/aś. Istne tortury.
Widziałam na oficjalnym forum identyczny post jak któryś tutaj, słowo w słowo. Wchodzę na profil na Showupie, a tam zero komentarzy, zero opinii i ocen, zero napiwkow, tylko jakiś śmieszny opis zachęcający do pisania :D Całkiem wiarygodne konto;) ale a nóż widelec, faktycznie nadajesz. Musisz być super laska, więc dodałam do ulubionych i będę polowala na ten super priv. ;)

To teraz parę słów o Wrednej. U Pauliny na trans drażnią mnie tylko (czasem) jej 'goscie', a nie będę nickami wymieniać :D . Myślę, że jest atrakcyjna. Na pewno wielu się podoba. Ja uważam, że jest bardzo zadbana i dba o te swoje transmisję. Może trochę mało naturalna jest ale to w końcu SU, pewnie właśnie to się sprzedaje. Pokazy Pauliny zawsze na plus, chociaż czat czyta się ciężko ;)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna, nie wydaje Ci się.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Cipka0000, zważywszy na niemal wszystkie Twoje wpisy na forum wnoszę ze SU pojebało Ci się z kółkiem różańcowym w Twojej parafii...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




To, że szanuje swoje ciało nie ma nic wspólnego z religią bo daleko mi do chodzenia na kółko różańcowe w sumie to nawet w szkole tego unikałam. Nie zdziwiły mnie głupie odpowiedzi na mój komentarz bo jesteście tak samo zepsuci jak ona dlatego siedzicie na tym portalu. Kto jest zdrowy psychicznie ten zrozumie co miałam na myśli a z idiotami nie chce mi się kłócić bo dla nich czarne jest białe a gówno jest złotem.



Dla mnie jako była dziwka nie ma co liczyć, że się z nią zaprzyjaźnie ona ma zupełnie inny kręgosłup moralny a to u człowieka jest nie zmienne więc źle jej nie życzę ale nie chcę też mieć z nią nic wspólnego
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Cipka0000, no ale co w zwiazku z tym ze Paula nie ma co liczyc na Twoja przyjazn? Byl jakis moment w Twoim zyciu w ktorym Paula chciala sie z Toba zaprzyjazniac? albo miec z Toba cos wspolnego? Serio nie ogarniam o chuj Ci chodzi... wchodzisz do burdelu i zdziwiona ze w nim dziwki pracuja. Co Ty wogole robisz na SU i tym forum skoro wszyscy zepsuci. Chcesz sie dowartosciowac tym ze niby szanujesz swoje cialo? Tutaj?? A kogo to qwa obchodzi? Jak dla nas to Ci moze cipka zaplesniec i grzybem zarosnac...
Moze to jednak z Twoim zdrowiem psychicznym jest cos nie halo skoro wpadasz na takie dziwne pomysly?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Cipka0000, jaki jest powód tej krucjaty? piszesz na forum SU o tym że dziewczyny są be bo się rozbierają, większość tutaj jest dorosła, swoje przeżyła, ma wyrobione poglądy na świąt i każdy ma swoje powody dla których jest obecny tu na forum czy na showup.tv. Jeśli masz nadzieję że po Twoich postach wszyscy się wylogują, zamkną konta i przestaną tu wchodzić to muszę Cię rozczarować ale tak nie będzie. Morały na temat nadających dziewczyn są nie na miejscu, bo to jest forum o nadających dziewczynach.
Albo jesteś trollem (w to wątpię bo mimo że piszesz głupoty, to nawet spójnie to robisz), albo masz jakiś powód dla którego tu się pojawiłaś, zastanawiam się tylko jaki? Czy chodzi o to że zarabiają dziewczyny całkiem przyzwoite pieniądze pracując mniej godzin niż inni na tą samą kasę ? (pewnie też nawet mniej ciężko, ale to temat tyle razy wałkowany, w którym punkt widzenia zależny jest od strony kamery po której się przebywa że nie ma po co tej dyskusji odkopywać) , czy przyłapałaś chłopaka oglądającego SU i teraz się na dziewczynach odgrywasz, czy to może Ty jednak potrzebujesz uwagi, znajomych i bycia w centrum zainteresowania że wjechałaś tu z takimi skrajnymi wypowiedziami, które jakie by nie były elokwentne, przemyślane i podparte fundamentem argumentów nie pasują do forum o takiej tematyce.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Jakbym była niedowartościowana jak Paula to robiłabym transmisje na showupie ale jest na odwrót dlatego mój facet też będzie szanował kobiety a nie patrzył na szmaty jak wy bo wartość kobiety to właśnie jej intymność i to dla niej faceci się starają i dbają o nią a jak to może mieć każdy facet to kobieta staje niewarta zachodu.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Ej Cipka...która to Ty?

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cipka0000, demonizujesz ją strasznie, jak ktoś nie ma Twojego kręgosłupa moralnego to nie znaczy że jest z założenia gorszy, wchodzisz na forum o camgirl, masz swoje zupełnie odbiegające od tematu kamerek przekonania "i na siłę próbujesz zainteresować tym innych". Wywyższanie się pisząc że jesteś warta zachodu też nie świadczy o nadmiarze dowartościowania. Masz chłopaka, super, gloryfikujesz go straszliwie, obyś nie oberwała rykoszetem jak będzie spadał z tego moralnego piedestału jaki mu postawiłaś.

Pozujesz tu na jakąś Amiszkę, swoją drogą, jak trafiłaś na to forum, bo jako szanująca się kobieta nie szukasz umocnienia się w Twojej kobiecej lepszości buszując po erotycznych forach i wypominając innym że się rozbierają ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Przecież Cipka0000, podobno robi pokazy :) Więc po co to moralizowanie...
Na oficjalnym forum pisała identyczne posty,takie na zasadzie kopiuj-wklej.
opis z jej profilu:
"Jestem młodą zwariowaną dziewczyną, uwielbiam swoje ciało i chętnie porozmawiam jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie. Każdy priv niepowtarzalny i niezaplanowany chyba, że zaproponujesz coś konkretnego i w miarę opisu to zrobimy."

Jak to z Tobą jest, jesteś taka bardzo porządna czy tylko trochę porządna?:) Chociaż już wiemy, że na pewno lepsza od wszystkich innych nadających.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:chętnie porozmawiam jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie


profil jakiś znany czy randomowy noname ? bo może to profil założony przez faceta żeby kasę na pw zbijać ? :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Już w pierwszym poście o niej pisałam, że to jakiś troll chyba i konto na SU ma zupelnie niewiarygodne. Właśnie zakładałam, że ma skłaniać do wysyłania pw. Nie ma tam żadnych komentarzy, ocen, napiwków. Wstawiony jest tylko ten opis.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie robię privów, nie mam zamiaru nikogo tu umoralniac bo jak ktoś jest szmatą to tego nie zmienisz jak to mówią że szmaty jedwabiu nie zrobisz

I jesteś głupim wykolejeńcem skoro szacunek do siebie kojarzy Ci się z kościołem a jak wiadomo to wierzącymi katolikami jest większość mężczyzn jakoś to nie sprawia, że nie chodzą do burdeli a ateiści są czasem bardziej normalni od was pojebańcy z ShowUp.tv



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Ja to mysle ze Cipka0000, to zwyczajnie niedoruchana jest i przez to te marudne rozkminy. Solidny gangbang w klimatach "no mercy" z dwoma obdarzonymi murzynami powinien zalatwic sprawe i wyprostowac swiatopoglad... :yes4: :biggrin:



ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Hetrique, Kinia, Nicola85 i 194 gości