Gosiaczek/PinkLips/UNIKATOWA20/mleczkoo/Fraoula/Sagia

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Opis: LUSH GŁOS // OSTATNIA TRANS. NA PARE DNI ;*
Cel napiwków: 50 piersi // LUSH 10 MNIEJSZA WIBRACJA /100 MOCNIEJSZA CEL CIAŁKO W OLIWCE +ZABAWA DILDO

https://showup24.tv/UNIKATOWA20
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ona te konta tak chyba zmienia żeby ci co szukają filmików z nią w necie mieli utrudnione życie haha. Ogólnie laska ma super piersi ,wąską talię i dobry tyłek, szkoda że twarzy nie chce pokazywać bo też ma ładną i za cholerę nie chce z chłopakiem występować a pamiętam z rok temu na ZB było kilka ich wspólnych krótkich filmików nawet anal ^^ niestety usnęli wszytko xd
Awatar użytkownika
maroslaw 93
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2019, 09:00
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciałko ma cudowne.
Awatar użytkownika
tutuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: bogini
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Pankun
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2019, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ostatnio nadawała pod nickiem mleczkoo, a dzisiaj powróciła do Unikatowej 20-ki.

Cel napiwków:
15 klaps /50 wypinka, 60 piersi, 70 cipeczka! ;* LUSH DZIAŁA NA KAŻDY NAPIWEK
cel: Oliwka na ciałko! głębokie gardło i palcóweczka

Transmisja grupowa: 2019-12-14 13:30
BUZIA GŁOS ! PALCÓWECZKA CIPECZKI , LODZIK GŁĘBOKI NA DILDO , ŚLINKA I BALSAM NA PIERSI , WYPINKA , KOREK W PUPE , DILDO W CIPECZKĘ
8 min.
100 żetonów
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Jej twarz wygląda jakby miała chorobę genetyczną, nie wiem czemu ją pokazuje uważam że tylko na tym traci.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek pisze:Jej twarz wygląda jakby miała chorobę genetyczną


Wiadomka, twojej żadna nie dorównuje, Kitko.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SlodkiRozek pisze:Jej twarz wygląda jakby miała chorobę genetyczną, nie wiem czemu ją pokazuje uważam że tylko na tym traci.


Akurat twarz to ma jedną z najładniejszych na SU
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


SlodkiRozek pisze:Jej twarz wygląda jakby miała chorobę genetyczną, nie wiem czemu ją pokazuje uważam że tylko na tym traci.


Też uważam, że lepiej wyglądałaby w masce. Ciało niesamowite, ale ta twarz to nie moja bajka.
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciało ma nawet fajne - nawet ponieważ ma dość grube uda i łydki , chyba ma tego świadomość bo nie pokazuje całych nóg na stojąco na przykład. Twarz ma słabą , spojrzenie zbitego kotka i ten wielki nos.
Co do pokazów, jest bardzo monotonna, całymi dniami robi tą samą grupową, mówi te same teksty , ,,grupowa jest z buzią i głosem więc zapraszam'' . Do znudzenia, do zrzygania. :bad:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SlodkiRozek pisze:Jej twarz wygląda jakby miała chorobę genetyczną, nie wiem czemu ją pokazuje uważam że tylko na tym traci.



Kiciu , na tamtym forum dostalas bana wiec widze ze i tutaj zaczynasz .

Coż jedyna osoba , ktora ma brzydka twarz jestes Ty, stad Twoje sfrustrowanie i zachowanie . Obrazasz kazdego i na kazdym kroku i jak widac na kazdym forum .

Co do calej reszty ludzi nie skomentuje , zawsze tylko wchodzicie do lasek piszecie teksty typu " cialo spoko ale twarz szpetna " po czym wychodzicie .

Fraoula/Sagia itp itd . Twarz ma sliczna , uda i nogi ani nie sa grube ani " przy kosci " Ma fajne dlugie nogi a biodra ma duze , stad duza dupa :) Logiki troche .

Apropo , piszecie by siedziala w masce bo twarz pokazuje i ma brzydka , to tylko pokazuje ile o niej wiecie . Nigdy na ogolnym nie siedzi z twarza :). A zaloze sie o wszystko ze zaden/zadna z Was u niej na privie nie byla nie wspominajac o grupowych Takze internetowe trollki idzcie do " Swoich " idealnych modelek i słodzcie im dalej .
Awatar użytkownika
wiekszynizwy
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:22
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: PinkLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gosiaczku jak można o samej sobie pisać komentarze w swoim temacie i mówić ze jest się śliczną, litości :lol: . Szerokie bioderka nijak się maja do ud i łydek. Twoje smukłe nie są - a czy to źle? Są różne typy urody, ty masz typowa figurę klepsydry stad te nieco większe uda i ogólnie nogi. Trochę pokory .
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Gosiaczku jak można o samej sobie pisać komentarze w swoim temacie i mówić ze jest się śliczną, litości :lol: . Szerokie bioderka nijak się maja do ud i łydek. Twoje smukłe nie są - a czy to źle? Są różne typy urody, ty masz typowa figurę klepsydry stad te nieco większe uda i ogólnie nogi. Trochę pokory .

Nie jestem kochana/kochany gosiaczkiem ;)

Pokory ? Po tym co ludzie wypisuja ? ja rozumiem napisac cos bo sie serio nie podoba , ale taki bezczelny hejt jest slaby . A czepianie sie kogos bo " nos,oczy,zeby itp " jest wrecz zalosny . Rozumiem ze kazdy kto komentuje modelki z tego jak i innego portalu jest idealny od stóp po głowe tak ? . Zadnych niedoskonalosci itp ? .
Awatar użytkownika
wiekszynizwy
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:22
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: PinkLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Piszesz w temacie wypłat w formie żeńskiej, ciagle polecając i broniąc swojego tematu, ze coś tam już jest w sądzie . Na wielu twoich grupowych dawałas bilet za Free właśnie takiemu samemu nickowi z którego piszesz tu. Stad można się łatwo domyśleć ze skoro znasz takie szczegóły jak sprawy sądowe gosiaczka, polecasz ja , dostajesz bileciki za Free gdzie u niej ,,bilet kupuje się pod transmisja”jestes chłopakiem gosiaczka, sory narzeczonym , jak to ona mówi :mrgreen: albo samym gosiaczkiem.

Nikt nie jest idealny, to oczywiste , każdy ma gorsze/ lepsze strony. Ciebie / twojej narzeczonej tez się to tyczy. To jest forum na którym się wyraża opinie właśnie o wyglądzie , a twoja dziewczyna sama się na ta opinie wystawia pokazując dupe na SU i ,,śliczna”twarz. Nie każdemu się podoba jak widać . Dlatego ludzie komentują . Rzuca się mocno w oczy bo jak dobrze wiesz na SU spędza całe dnie w kółko robiąc identyczne grupowe .
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Piszesz w temacie wypłat w formie żeńskiej, ciagle polecając i broniąc swojego tematu, ze coś tam już jest w sądzie . Na wielu twoich grupowych dawałas bilet za Free właśnie takiemu samemu nickowi z którego piszesz tu. Stad można się łatwo domyśleć ze skoro znasz takie szczegóły jak sprawy sądowe gosiaczka, polecasz ja , dostajesz bileciki za Free gdzie u niej ,,bilet kupuje się pod transmisja”jestes chłopakiem gosiaczka, sory narzeczonym , jak to ona mówi :mrgreen: albo samym gosiaczkiem.

Nikt nie jest idealny, to oczywiste , każdy ma gorsze/ lepsze strony. Ciebie / twojej narzeczonej tez się to tyczy. To jest forum na którym się wyraża opinie właśnie o wyglądzie , a twoja dziewczyna sama się na ta opinie wystawia pokazując dupe na SU i ,,śliczna”twarz. Nie każdemu się podoba jak widać . Dlatego ludzie komentują . Rzuca się mocno w oczy bo jak dobrze wiesz na SU spędza całe dnie w kółko robiąc identyczne grupowe .



Brak mi slow ,cale dnie :D no brawo , brawo ! Wlasnie tyle wiesz o tym ile siedzi i co robi . Opinie mozna wystawic na forum , ale tak jak teraz piszesz z kultura a nie jak wczesniej z takim buractwem i chamstwem ( post wyzej ) .

To powiedz jak inaczej polecic grupowe jak nie mowiac i zachecajac do niej?!

A tak w ogole , skoro jest dla Ciebie taka fatalna itp to po cholere ja ogladasz ?

A grupowe jak i privy moze miec takie same do porzygu jak to wyzej bylo napisane , skoro ludziom to odpowiada i jej rowniez to co komu do tego ?
Awatar użytkownika
wiekszynizwy
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:22
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: PinkLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo atrakcyjna dziewczyna - ofkors dla mnie... twarz - widziałem w połowie i wydaje się być ładna
Biodra i wcięcie - naprawdę super

https://showup24.tv/Sagia
https://showup24.tv/profile/Sagia
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


wiekszynizwy pisze:
SlodkiRozek pisze:Fraoula/Sagia itp itd . Twarz ma sliczna , uda i nogi ani nie sa grube ani " przy kosci " Ma fajne dlugie nogi a biodra ma duze , stad duza dupa :) Logiki troche .

Apropo , piszecie by siedziala w masce bo twarz pokazuje i ma brzydka , to tylko pokazuje ile o niej wiecie . Nigdy na ogolnym nie siedzi z twarza :). A zaloze sie o wszystko ze zaden/zadna z Was u niej na privie nie byla nie wspominajac o grupowych Takze internetowe trollki idzcie do " Swoich " idealnych modelek i słodzcie im dalej .


Byłem na grupowej i widziałem twarz. Nie każdemu musi się podobać. Dziwię się, że każdy privek ma z buzią, bo chętnie bym wszedł na taki bez buzi lub z maską, bo jak wcześniej pisałem ciało ma zajebiste i na pewno jedne z lepszych na SU.
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości